Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Cristesti

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Cristești ➞ Botoșani

marţi,
30 nov 2021
13 curse disponibile

05:25
20m
05:45
Compania RVG
5lei
Vezi detalii
  1. 05:25
    Cristesti Statie Cristesti
  2. Midibus: Ghilanesti - Cristesti - Botosani
    • Dotări:
  3. 05:45
    Botosani Statie Botosani
Durată: 20min
Zile de circulație:
LMMJVSD
5lei
Sursa: RVG Speed | Ultima actualizare: 04/2021
06:10
20m
06:30
Compania RVG
5lei
Vezi detalii
  1. 06:10
    Cristesti Statie Cristesti
  2. Microbuz: Ghilanesti - Cristesti - Botosani
    • Dotări:
  3. 06:30
    Botosani Statie Botosani
Durată: 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
5lei
Sursa: RVG Speed | Ultima actualizare: 04/2021
07:10
20m
07:30
Compania RVG
5lei
Vezi detalii
  1. 07:10
    Cristesti Statie Cristesti
  2. Microbuz: Ghilanesti - Cristesti - Botosani
    • Dotări:
  3. 07:30
    Botosani Statie Botosani
Durată: 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
5lei
Sursa: RVG Speed | Ultima actualizare: 04/2021
08:20
20m
08:40
Compania RVG
5lei
Vezi detalii
  1. 08:20
    Cristesti Statie Cristesti
  2. Microbuz: Ghilanesti - Cristesti - Botosani
    • Dotări:
  3. 08:40
    Botosani Statie Botosani
Durată: 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
5lei
Sursa: RVG Speed | Ultima actualizare: 04/2021
10:10
20m
10:30
Compania RVG
5lei
Vezi detalii
  1. 10:10
    Cristesti Statie Cristesti
  2. Microbuz: Ghilanesti - Cristesti - Botosani
    • Dotări:
  3. 10:30
    Botosani Statie Botosani
Durată: 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
5lei
Sursa: RVG Speed | Ultima actualizare: 04/2021
11:40
20m
12:00
Compania RVG
5lei
Vezi detalii
  1. 11:40
    Cristesti Statie Cristesti
  2. Midibus: Ghilanesti - Cristesti - Botosani
    • Dotări:
  3. 12:00
    Botosani Statie Botosani
Durată: 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
5lei
Sursa: RVG Speed | Ultima actualizare: 04/2021
12:10
20m
12:30
Compania RVG
5lei
Vezi detalii
  1. 12:10
    Cristesti Statie Cristesti
  2. Microbuz: Ghilanesti - Cristesti - Botosani
    • Dotări:
  3. 12:30
    Botosani Statie Botosani
Durată: 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
5lei
Sursa: RVG Speed | Ultima actualizare: 04/2021
13:25
20m
13:45
Compania RVG
5lei
Vezi detalii
  1. 13:25
    Cristesti Statie Cristesti
  2. Microbuz: Ghilanesti - Cristesti - Botosani
    • Dotări:
  3. 13:45
    Botosani Statie Botosani
Durată: 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
5lei
Sursa: RVG Speed | Ultima actualizare: 04/2021
14:40
20m
15:00
Compania RVG
5lei
Vezi detalii
  1. 14:40
    Cristesti Statie Cristesti
  2. Midibus: Ghilanesti - Cristesti - Botosani
    • Dotări:
  3. 15:00
    Botosani Statie Botosani
Durată: 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
5lei
Sursa: RVG Speed | Ultima actualizare: 04/2021
15:40
20m
16:00
Compania RVG
5lei
Vezi detalii
  1. 15:40
    Cristesti Statie Cristesti
  2. Microbuz: Ghilanesti - Cristesti - Botosani
    • Dotări:
  3. 16:00
    Botosani Statie Botosani
Durată: 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
5lei
Sursa: RVG Speed | Ultima actualizare: 04/2021
17:40
20m
18:00
Compania RVG
5lei
Vezi detalii
  1. 17:40
    Cristesti Statie Cristesti
  2. Microbuz: Ghilanesti - Cristesti - Botosani
    • Dotări:
  3. 18:00
    Botosani Statie Botosani
Durată: 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
5lei
Sursa: RVG Speed | Ultima actualizare: 04/2021
18:40
20m
19:00
Compania RVG
5lei
Vezi detalii
  1. 18:40
    Cristesti Statie Cristesti
  2. Midibus: Ghilanesti - Cristesti - Botosani
    • Dotări:
  3. 19:00
    Botosani Statie Botosani
Durată: 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
5lei
Sursa: RVG Speed | Ultima actualizare: 04/2021
19:25
20m
19:45
Compania RVG
5lei
Vezi detalii
  1. 19:25
    Cristesti Statie Cristesti
  2. Microbuz: Ghilanesti - Cristesti - Botosani
    • Dotări:
  3. 19:45
    Botosani Statie Botosani
Durată: 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
5lei
Sursa: RVG Speed | Ultima actualizare: 04/2021

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Cristești - Botoșani

Care este prețul călătoriei cu autocarul Cristești - Botoșani?

Prețul unei călători cu autocarul de la Cristești la Botoșani este de 5 RON.

De unde pleacă autocarul din Cristești către Botoșani?

De la Cristești la Botoșani circulă 13 autobuze cu plecare din stațiile Statie Cristesti.

Când pleacă autocarul din Cristești către Botoșani?

Primul autobuz din Cristești pleacă la ora 05:25, iar ultimul pleacă la ora 19:25.

Cât durează călătoria cu autocarul din Cristești către Botoșani?

Călătoria cu autocarul de la Cristești la Botoșani, durează 20min.