Română

Autobuze Dej → Bistrița

Mijloc Plecare Durata Sosire Companie Zile circulatie Preţ bilet
21:30
07:30
LMMJVSD
1h30'
14:20
09:00
Transport Calatori SA Botosani
LMMJVSD
Informații
21:50
08:15
LMMJVSD
1h15'
15:30
09:30
Sami Trans
LMMJVSD
15lei
Informații
03:20
12:18
LMMJVSD
1h12'
18:30
13:30
Tabita Tour
LMMJVSD
Circulă doar luni, marți, miercuri, joi, vineri și sâmbătă
Informații
21:40
14:30
LMMJVSD
1h
05:50
15:30
Fany
LMMJVSD
Informații
15:10
16:18
LMMJVSD
1h12'
06:50
17:30
Tabita Tour
LMMJVSD
Informații
04:00
17:50
LMMJVSD
1h
18:00
18:50
Fany
LMMJVSD
Informații
05:30
20:48
LMMJVSD
1h12'
10:30
22:00
Tabita Tour
LMMJVSD
Informații
* Prețurile marcate cu * sunt variabile. În momentul achiziției acestea pot fi diferite.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Hartă curse Dej - Bistrița

Despre Dej - Bistrița

Cât costă o călătorie cu autocarul Dej - Bistrița?

Prețul întreg pentru o călătorie cu autocarul de la Dej la Bistrița este de 15 RON.
Urmăriți Autogari.ro pentru oferte și cele mai bune prețuri. De obicei prețul biletelor achiziționate online în avans este cu până la 25% mai mic.

De unde pleacă autocarul din Dej către Bistrița?

De la Dej la Bistrița circulă 7 autobuze cu plecare din stațiile Statie Dej, Autogara Lado Comert SRL, Gilaura, Domo, Gara CFR Dej Calatori.

Când pleacă autocarul din Dej către Bistrița?

Primul autobuz din Dej pleacă la 07:30, iar ultimul este la 20:48.

Cât durează călătoria cu autocarul din Dej către Bistrița?

Călătoria Dej-Bistrița cu autocarul, durează între 1h și 1h30'.

Filtru