Filtrează rezultate

Filtru

Tip auto

Dotări

Companii

Autobuze Dej ➞ Suceava

sâmbătă,
20 aug 2022
1 cursă disponibilă

Bilete disponibile online

15:10
6h 00m
21:10
Tarsin
45lei
Vezi detalii

Circulă începând cu 01.01.2024 .

Transfer la aeroport-Cluj

Nu a circulat? Semnalați aici (2 comentarii)

  1. 15:10
    Dej centru
  2. Autocar: RETUR Radauti - Cluj
  3. 21:10
Durată: 6h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Tarsincom SRL | Ultima actualizare: 03/2022
19:24
5h 45m
01:09
Apetrans
Vezi detalii

Pentru pasagerii care urca de pe traseu, va rugam sa contactati telefonic conducatorii auto. Pentru zilele pare 0732220210, pentru zilele impare 0732220211

Nu a circulat? Semnalați aici (2 comentarii)

  1. 19:24
  2. Autocar: Cluj Napoca - Botosani
    • Dotări:
  3. 01:09 +1 zi
Durată: 5h 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Amopop SRL | Ultima actualizare: 07/2022
08:45
6h 15m
15:00
Trans Dor
90lei
Vezi detalii

Trans Dor

S.C. Lorion S.R.L.

Circulă doar luni

Pentru pasagerii care urca de pe traseu, va rugam sa contactati telefonic conducatorii auto la 0748122406 !

Nu a circulat? Semnalați aici (0 comentarii)

  1. 08:45
  2. Autocar: Oradea - Cluj - Botosani
  3. 15:00
Durată: 6h 15min
Zile de circulație:
LMMJVSD
90lei
Sursa: S.C. Lorion S.R.L. | Ultima actualizare: 07/2022

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!
Caută curse indirecte Dej - Suceava

Despre Dej - Suceava

Care este prețul călătoriei cu autocarul Dej - Suceava?

Prețul unei călătorie cu autocarul de la Dej la Suceava este cuprins între 45 și 90 RON.

De unde pleacă autocarul din Dej către Suceava?

De la Dej la Suceava circulă 3 autobuze cu plecare din stațiile centru, Gara CFR Dej Calatori, Parcare Restaurant R&R Gas Impex.

Când pleacă autocarul din Dej către Suceava?

Primul autobuz din Dej pleacă la ora 08:45, iar ultimul pleacă la ora 19:24.

Cât durează călătoria cu autocarul din Dej către Suceava?

Călătoria Dej-Suceava cu autocarul, durează între 5h 45min și 6h 15min.