Filtrează rezultate

Filtru

Tip auto

Dotări

Companii

Autocare Făgăraș, Romania ➞ Regensburg, Germania

luni,
26 sep 2022
5 curse disponibile

Bilete disponibile online

19:00
18h 30m
14:00
Latino Expres
100
Vezi detalii

Latino Expres

Latino Expres SRL

Circulă doar marți, joi și duminică

0040263701919

Nu a circulat? Semnalați aici (0 comentarii)

  1. 19:00
    Făgăraș Statia Petrom
  2. Autocar : Ant 2 Brasov - Arad
  3. 01:30 +1 zi
  1. 02:00
  2. Autocar : 01.Latino Romania - Anglia
    • Dotări:
  3. 14:00
Durată: 18h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Latino Expres SRL | Ultima actualizare: 09/2022
07:30
20h 00m
03:30
Pletl
-
Vezi detalii

0732.680.579; 0752.779.200; 0256-430.843; 0256-430.943; 0256-475.423

Nu a circulat? Semnalați aici (0 comentarii)

  1. 07:30
  2. Autocar: Romania - Germania (Nord)
    • Dotări:
  3. 03:30 +1 zi
Durată: 20h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Pletl | Ultima actualizare: 06/2021
07:30
19h 25m
02:55
Lauer
-
Vezi detalii

Circulă doar marți, joi, vineri și sâmbătă

Nu a circulat? Semnalați aici (0 comentarii)

  1. 07:30
  2. Autocar: Romania - Germania N
  3. 02:55 +1 zi
    Regensburg In fata garii
Durată: 19h 25min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Lauer Europa Tours SRL | Ultima actualizare: 07/2022
08:00
20h 00m
04:00
Kessler
75
Vezi detalii
  1. 08:00
    Făgăraș autogara Fagaras
  2. Autocar: Romania - Germania
    • Dotări:
  3. 04:00 +1 zi
Durată: 20h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
75
Sursa: Kessler Sibiu | Ultima actualizare: 07/2022
09:00
21h 30m
06:30
Amad Touristik
-
Vezi detalii

Circulă doar miercuri și sâmbătă

Nu a circulat? Semnalați aici (0 comentarii)

  1. 09:00
    Făgăraș Casa de Cultura
  2. Autocar: Romania - Germania
  3. 06:30 +1 zi
Durată: 21h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Amad Touristik | Ultima actualizare: 11/2021
09:00
21h 30m
06:30
Amad Touristik
-
Vezi detalii
  1. 09:00
    Făgăraș Autogara Codreanu
  2. Microbuz : Ant 2 Galati - Sibiu
  3. 10:30
  1. 10:30
  2. Autocar : Romania - Germania
  3. 06:30 +1 zi
Durată: 21h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Amad Touristik | Ultima actualizare: 11/2021
09:30
18h 45m
04:15
Ampuria Reisen
90
Vezi detalii

Ampuria Reisen

Ampuria Reisen SRL

Circulă doar miercuri și sâmbătă

Nu a circulat? Semnalați aici (0 comentarii)

  1. 09:30
  2. Autocar: Romania - Germania
  3. 04:15 +1 zi
Durată: 18h 45min
Zile de circulație:
LMMJVSD
90
Sursa: Ampuria Reisen SRL | Ultima actualizare: 08/2022
11:10
19h 13m
06:28
Aliseb Tours Romania
130
Vezi detalii

Aliseb Tours Romania

SC Aliseb Tours SRL

NOI TE DUCEM DIRECT LA ADRESA. DISPECERAT REZERVARI 0040759108476-Orele de imbarcare debarcare sunt aproximative, functie de trafic si neprevazut .Preturile de lista se majoreaza cu 10 euro/lire/sens incepand cu 01.06.2022.

Nu a circulat? Semnalați aici (0 comentarii)

  1. 11:10
  2. Autocar : TULCEA CLUJ-NAPOCA
    • Dotări:
  3. 13:30
  1. 13:30
  2. Autocar : TRANSPORT PERSOANE ROMANIA FRANTA
    • Dotări:
  3. 06:30 +1 zi
    Regensburg La adresa
Durată: 19h 13min
Circulă în toate zilele săptămânii
130
Sursa: SC Aliseb Tours SRL | Ultima actualizare: 07/2022
14:00
16h 20m
06:20
Danytur
-
Vezi detalii

Se utilizeaza autocar/microbuz in functie de nr de pasageri.

Nu a circulat? Semnalați aici (0 comentarii)

  1. 14:00
    Făgăraș Gara CFR Fagaras
  2. Autocar : Romania A 4
    • Dotări:
  3. 03:50 +1 zi
    Schwechat La adresa
  1. 03:50
    Schwechat La adresa
  2. Autocar : Romania - Germania
    • Dotări:
  3. 04:00
    Viena La adresa
  1. 04:00
    Viena La adresa
  2. Autocar : Germania A 1
    • Dotări:
  3. 06:20
    Regensburg La adresa
Durată: 16h 20min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Danytur | Ultima actualizare: 07/2022

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Făgăraș - Regensburg

Care este prețul călătoriei cu autocarul Făgăraș - Regensburg?

Prețul unei călătorie cu autocarul de la Făgăraș la Regensburg este cuprins între 0 și 500000000570 RON.

De unde pleacă autocarul din Făgăraș către Regensburg?

De la Făgăraș la Regensburg circulă 12 autobuze cu plecare din stațiile Str. Mihai Viteazul nr.13-22, Casa de Cultura, Autogara Codreanu, Gara CFR Fagaras, autogara Fagaras , Benzinaria OMV, intrarea in oras, Statia Petrom.

Când pleacă autocarul din Făgăraș către Regensburg?

Primul autobuz din Făgăraș pleacă la ora 07:30, iar ultimul pleacă la ora 19:00.

Cât durează călătoria cu autocarul din Făgăraș către Regensburg?

Călătoria Făgăraș-Regensburg cu autocarul, durează între 15h 43min și 21h 30min.