Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Galati

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Galați ➞ Adam

luni,
4 iul 2022
5 curse disponibile

Bilete disponibile online

12:30
1h 14m
13:44
Autogara Vaslui
Vezi detalii

Autogara Vaslui

Morandi Logistic

+4-0760-675.449;+4-0760-675.437

Nu a circulat? Semnalați aici (0 comentarii)

  1. 12:30

  2. IJ1
    Microbuz: IJ1 Galati - Barlad
    • Dotări:
  3. 13:44
Durată: 1h 14min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Morandi Logistic | Ultima actualizare: 06/2022
19:00
1h 14m
20:14
Autogara Vaslui
Vezi detalii

Autogara Vaslui

Morandi Logistic

+4-0760-675.449;+4-0760-675.437

Nu a circulat? Semnalați aici (0 comentarii)

  1. 19:00

  2. IJ1
    Microbuz: IJ1 Galati - Barlad
    • Dotări:
  3. 20:14
Durată: 1h 14min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Morandi Logistic | Ultima actualizare: 06/2022
07:30
2h 45m
10:15
ETA
-
Vezi detalii

via Pechea cod traseu vechi 042

Informaţii neactualizate de 8 ani. Se zice că circulă (0 comentarii)

  1. 07:30
    Galati Statie Galati
  2. Microbuz: GL Galati - Adam
  3. 10:15
Durată: 2h 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Stefu Ion SRL | Ultima actualizare: 01/2014
08:30
1h 30m
10:00
Auto Record
-
Vezi detalii

Auto Record

Auto Record SRL

via Cuca cod traseu vechi 028

Informaţii neactualizate de 6 ani. Se zice că circulă (0 comentarii)

  1. 08:30
  2. 08:50
  3. Microbuz: GL Galati - Adam
  4. 10:00
Durată: 1h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Auto Record SRL | Ultima actualizare: 01/2016
14:10
1h 30m
15:40
Auto Record
-
Vezi detalii

Auto Record

Auto Record SRL

via Cuca cod traseu vechi 028

Informaţii neactualizate de 6 ani. Se zice că circulă (0 comentarii)

  1. 14:10
  2. 14:30
  3. Microbuz: GL Galati - Adam
  4. 15:40
Durată: 1h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Auto Record SRL | Ultima actualizare: 01/2016

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Galați - Adam

Care este prețul călătoriei cu autocarul Galați - Adam?

Prețul unei călători cu autocarul de la Galați la Adam este de 33 RON.

De unde pleacă autocarul din Galați către Adam?

De la Galați la Adam circulă 7 autobuze cu plecare din stațiile Statie Galati, Bariera Traian, Autogara IC FRIMU, Autogara Metropoli.

Când pleacă autocarul din Galați către Adam?

Primul autobuz din Galați pleacă la ora 07:30, iar ultimul pleacă la ora 19:00.

Cât durează călătoria cu autocarul din Galați către Adam?

Călătoria Galați-Adam cu autocarul, durează între 1h 10min și 2h 45min.