Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Galati

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Galați ➞ Sovata

luni,
25 ian 2021
4 curse disponibile

04:55 - 11:15
Vera Trans
6h 20min
-
Vezi detalii

Vera Trans

PFA Blanaru Marin

VERA Trans | TRANSPORT PERSOANE (microbus) GALATI - Braila - Tecuci - Adjud - Onesti - Tg Secuiesc - Brasov - Tg Mures - CLUJ - Cursa directa charter

  1. 04:55
  2. Traseu: Galati - Cluj Napoca
    • Dotări:
  3. 11:15
    Sovata Statie Sovata
Durată: 6h 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: PFA Blanaru Marin | Ultima actualizare: 01/2021
07:00 - 13:20
Vera Trans
6h 20min
-
Vezi detalii

Vera Trans

PFA Blanaru Marin

VERA Trans | TRANSPORT PERSOANE (microbus) GALATI - Braila - Tecuci - Adjud - Onesti - Tg Secuiesc - Brasov - Tg Mures - CLUJ - Cursa directa charter

  1. 07:00
  2. Traseu: Galati - Cluj Napoca
    • Dotări:
  3. 13:20
    Sovata Statie Sovata
Durată: 6h 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: PFA Blanaru Marin | Ultima actualizare: 01/2021
19:00 - 01:20
Vera Trans
6h 20min
-
Vezi detalii

Vera Trans

PFA Blanaru Marin

VERA Trans | TRANSPORT PERSOANE (microbus) GALATI - Braila - Tecuci - Adjud - Onesti - Tg Secuiesc - Brasov - Tg Mures - CLUJ - Cursa directa charter

  1. 19:00
  2. Traseu: Galati - Cluj Napoca
    • Dotări:
  3. 01:20 +1 zi
    Sovata Statie Sovata
Durată: 6h 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: PFA Blanaru Marin | Ultima actualizare: 01/2021
19:30 - 01:40
Vera Trans
6h 10min
-
Vezi detalii

Vera Trans

PFA Blanaru Marin

VERA Trans | TRANSPORT PERSOANE (microbus) GALATI - Braila - Tecuci - Adjud - Onesti - Tg Secuiesc - Brasov - Tg Mures - CLUJ - Cursa directa charter

  1. 19:30
  2. Traseu: Galati - Cluj Napoca
    • Dotări:
  3. 01:40 +1 zi
    Sovata Statie Sovata
Durată: 6h 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: PFA Blanaru Marin | Ultima actualizare: 01/2021

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Galați - Sovata

De unde pleacă autocarul din Galați către Sovata?

De la Galați la Sovata circulă 4 autobuze cu plecare din stațiile Casa de Cultura a Sindicatelor.

Când pleacă autocarul din Galați către Sovata?

Primul autobuz din Galați pleacă la ora 04:55, iar ultimul pleacă la ora 19:30.

Cât durează călătoria cu autocarul din Galați către Sovata?

Călătoria Galați-Sovata cu autocarul, durează între 6h 10min și 6h 20min.