Filtrează rezultate

Filtru

Tip auto

Dotări

Companii

Autobuze Iara ➞ Cluj Napoca

duminică,
25 sep 2022
2 curse disponibile

06:00
1h 05m
07:05
GVP
-
Vezi detalii

GVP

GVP & Co import export SRL

via Savadisla

Informaţii neactualizate de 9 ani. Se zice că circulă (un comentariu)

  1. 06:00
  2. Midibus: CJ Iara - CLUJ NAPOCA
  3. 07:05
    Cluj Napoca Autogara Fany
Durată: 1h 05min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: GVP & Co import export SRL | Ultima actualizare: 01/2014
08:30
1h 00m
09:30
GVP
-
Vezi detalii

GVP

GVP & Co import export SRL

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

via Savadisla

Informaţii neactualizate de 9 ani. Se zice că circulă (un comentariu)

  1. 08:30
  2. Midibus: CJ Iara - CLUJ NAPOCA
  3. 09:30
    Cluj Napoca Autogara Fany
Durată: 1h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: GVP & Co import export SRL | Ultima actualizare: 01/2014
12:15
1h 05m
13:20
GVP
-
Vezi detalii

GVP

GVP & Co import export SRL

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi, vineri și sâmbătă

via Savadisla

Informaţii neactualizate de 9 ani. Se zice că circulă (un comentariu)

  1. 12:15
  2. Midibus: CJ Iara - CLUJ NAPOCA
  3. 13:20
    Cluj Napoca Autogara Fany
Durată: 1h 05min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: GVP & Co import export SRL | Ultima actualizare: 01/2014
15:45
55m
16:40
GVP
-
Vezi detalii

GVP

GVP & Co import export SRL

via Savadisla

Informaţii neactualizate de 9 ani. Se zice că circulă (un comentariu)

  1. 15:45
  2. Midibus: CJ Iara - CLUJ NAPOCA
  3. 16:40
    Cluj Napoca Autogara Fany
Durată: 55min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: GVP & Co import export SRL | Ultima actualizare: 01/2014
16:40
55m
17:35
GVP
-
Vezi detalii

GVP

GVP & Co import export SRL

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

via Savadisla

Informaţii neactualizate de 9 ani. Se zice că circulă (un comentariu)

  1. 16:40
  2. Midibus: CJ Iara - CLUJ NAPOCA
  3. 17:35
    Cluj Napoca Autogara Fany
Durată: 55min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: GVP & Co import export SRL | Ultima actualizare: 01/2014
17:10
1h 05m
18:15
GVP
-
Vezi detalii

GVP

GVP & Co import export SRL

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

via Savadisla

Informaţii neactualizate de 9 ani. Se zice că circulă (un comentariu)

  1. 17:10
  2. Midibus: CJ Iara - CLUJ NAPOCA
  3. 18:15
    Cluj Napoca Autogara Fany
Durată: 1h 05min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: GVP & Co import export SRL | Ultima actualizare: 01/2014

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!
Caută curse indirecte Iara - Cluj Napoca

Despre Iara - Cluj Napoca

De unde pleacă autocarul din Iara către Cluj Napoca?

De la Iara la Cluj Napoca circulă 6 autobuze cu plecare din stațiile Statie Iara.

Când pleacă autocarul din Iara către Cluj Napoca?

Primul autobuz din Iara pleacă la ora 06:00, iar ultimul pleacă la ora 17:10.

Cât durează călătoria cu autocarul din Iara către Cluj Napoca?

Călătoria Iara-Cluj Napoca cu autocarul, durează între 55min și 1h 05min.