Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Iasi

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Iași ➞ Bârlad

joi,
28 oct 2021
14 curse disponibile

Bilete disponibile online

06:00
2h 00m
08:00
Aventin
Vezi detalii

Cu transfer in loc. Braila. tarife valabile numai ptr platile online.

  1. 06:00
  2. Microbuz: Iasi - Braila - Constanta
    • Dotări:
  3. 08:00
Durată: 2h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Aventin Trade SRL | Ultima actualizare: 08/2021
06:00
2h 36m
08:36
Bronson
-
Vezi detalii

Numar statii 2

  1. 06:00
  2. Autocar: Iasi - Barlad
  3. 08:36
Durată: 2h 36min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: ARR | Ultima actualizare: 04/2013
06:30
2h 21m
08:51
Voion Trans SRL
-
Vezi detalii

circula alternativ cu alt operator de transport

  1. 06:30
  2. Microbuz: Iasi - Ploiesti
    • Dotări:
  3. 08:51
    Barlad Statie Barlad
Durată: 2h 21min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Voion Trans SRL | Ultima actualizare: 05/2016
06:30
2h 21m
08:51
Cristian Trans
-
Vezi detalii

Cristian Trans

Cristian Trans SRL

via Buzau, Focsani, Tecuci, Barlad, Vaslui (circula alternativ cu alt operator de transport)

  1. 06:30
  2. Microbuz: Iasi - Focsani - Ploiesti
    • Dotări:
  3. 08:51
    Barlad Statie Barlad
Durată: 2h 21min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Cristian Trans SRL | Ultima actualizare: 08/2019
08:00
2h 36m
10:36
Bronson
-
Vezi detalii

Numar statii 2

  1. 08:00
  2. Autocar: Iasi - Barlad
  3. 10:36
Durată: 2h 36min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: ARR | Ultima actualizare: 04/2013
10:00
2h 36m
12:36
Bronson
-
Vezi detalii

Numar statii 2

  1. 10:00
  2. Autocar: Iasi - Barlad
  3. 12:36
Durată: 2h 36min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: ARR | Ultima actualizare: 04/2013
11:45
2h 36m
14:21
Bronson
-
Vezi detalii

Numar statii 2

  1. 11:45
  2. Autocar: Iasi - Barlad
  3. 14:21
Durată: 2h 36min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: ARR | Ultima actualizare: 04/2013
13:15
2h 36m
15:51
Bronson
-
Vezi detalii

Numar statii 2

  1. 13:15
  2. Autocar: Iasi - Barlad
  3. 15:51
Durată: 2h 36min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: ARR | Ultima actualizare: 04/2013
14:00
2h 40m
16:40
Elicom Trans
20lei?
Vezi detalii
  1. 14:00
  2. Autocar: Iasi - Barlad
    • Dotări:
  3. 16:45
  4. 16:40
    Barlad Statie IRB
Durată: 2h 40min
Circulă în toate zilele săptămânii
20lei?
Sursa: Elicom Trans | Ultima actualizare: 01/2018
14:30
2h 21m
16:51
Cristian Trans
-
Vezi detalii

Cristian Trans

Cristian Trans SRL

via Buzau, Focsani, Tecuci, Barlad, Vaslui

  1. 14:30
  2. Microbuz: Iasi - Ploiesti
    • Dotări:
  3. 16:51
Durată: 2h 21min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Cristian Trans SRL | Ultima actualizare: 08/2019
15:30
2h 57m
18:27
Elicom Trans
20lei?
Vezi detalii
  1. 15:30
  2. Autocar: Iasi - Barlad
    • Dotări:
  3. 18:31
  4. 18:27
    Barlad Statie IRB
Durată: 2h 57min
Circulă în toate zilele săptămânii
20lei?
Sursa: Elicom Trans | Ultima actualizare: 01/2018
16:30
2h 36m
19:06
Bronson
-
Vezi detalii

Numar statii 2

  1. 16:30
  2. Autocar: Iasi - Barlad
  3. 19:06
Durată: 2h 36min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: ARR | Ultima actualizare: 04/2013
17:30
2h 36m
20:06
Bronson
-
Vezi detalii

Numar statii 2

  1. 17:30
  2. Autocar: Iasi - Barlad
  3. 20:06
Durată: 2h 36min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: ARR | Ultima actualizare: 04/2013
18:45
2h 36m
21:21
Bronson
-
Vezi detalii

Numar statii 2

  1. 18:45
  2. Autocar: Iasi - Barlad
  3. 21:21
Durată: 2h 36min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: ARR | Ultima actualizare: 04/2013

Prețurile marcate cu ? nu au mai fost actualizate de 12 luni.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Iași - Bârlad

Care este prețul călătoriei cu autocarul Iași - Bârlad?

Prețul unei călătorie cu autocarul de la Iași la Bârlad este cuprins între 20 și 30 RON.

De unde pleacă autocarul din Iași către Bârlad?

De la Iași la Bârlad circulă 19 autobuze cu plecare din stațiile Autogara Transbus Codreanu SRL, Agentia BEPS TRAVEL, Autogara Iasi Vest Metchim SA (Pacurari), Agentia Bosfor Turizm.

Când pleacă autocarul din Iași către Bârlad?

Primul autobuz din Iași pleacă la ora 06:00, iar ultimul pleacă la ora 22:00.

Cât durează călătoria cu autocarul din Iași către Bârlad?

Călătoria Iași-Bârlad cu autocarul, durează între 2h 00min și 3h 01min.