Filtrează rezultate

General

Plecare din Lugoj

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Lugoj ➞ Ohaba

marţi,
14 iul 2020
2 curse disponibile

14:17 - 15:31
Ducato Trans
1h 14min
-
Vezi detalii

Ducato Trans

  1. 14:17
  2. Traseu: Timisoara - Deva
    • Dotări:
  3. 15:31
    Ohaba Statie Ohaba
Durată: 1h 14min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Ducato Trans | Ultima actualizare: 01/2020
16:45 - 17:58
AUTOGENN
1h 13min
12lei
Vezi detalii

AUTOGENN

CDI TRANSPORT INTERN SI INTERNATIONAL
  1. 16:45
    Lugoj Statie Lugoj
  2. Traseu: RETUR Brad - Deva - Timisoara
    • Dotări:
  3. 17:58
    Ohaba Statie Ohaba
Durată: 1h 13min
Circulă în toate zilele săptămânii
12lei
Sursa: CDI TRANSPORT INTERN SI INTERNATIONAL | Ultima actualizare: 01/2020

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Lugoj - Ohaba

Care este prețul călătoriei cu autocarul Lugoj - Ohaba?

Prețul unei călători cu autocarul de la Lugoj la Ohaba este de 12 RON.

De unde pleacă autocarul din Lugoj către Ohaba?

De la Lugoj la Ohaba circulă 2 autobuze cu plecare din stațiile Universitatea Dragan, Statie Lugoj.

Când pleacă autocarul din Lugoj către Ohaba?

Primul autobuz din Lugoj pleacă la ora 14:17, iar ultimul pleacă la ora 16:45.

Cât durează călătoria cu autocarul din Lugoj către Ohaba?

Călătoria Lugoj-Ohaba cu autocarul, durează între 1h 13min și 1h 14min.