Filtrează rezultate

General

Plecare din Olari

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Olari ➞ Ploiești

duminică,
5 iul 2020
13 curse disponibile

00:00 - 00:00
DST Ploiesti
00min
-
Vezi detalii

Circulă doar

via RAFOV INCLUSIV SAT OLARI VECHI

  1. 00:00
    Olari Statie Olari
  2. Traseu: PH Olari - Ploiesti
  3. 00:00
    Ploiesti Statie Ploiesti
Durată: 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Dan Sepsi | Ultima actualizare: 01/2014
05:00 - 05:50
DST Ploiesti
50min
-
Vezi detalii

via RAFOV INCLUSIV SAT OLARI VECHI

  1. 05:00
    Olari Statie Olari
  2. Traseu: PH Olari - Ploiesti
  3. 05:50
    Ploiesti Statie Ploiesti
Durată: 50min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Dan Sepsi | Ultima actualizare: 01/2014
06:15 - 07:05
DST Ploiesti
50min
-
Vezi detalii

via RAFOV INCLUSIV SAT OLARI VECHI

  1. 06:15
    Olari Statie Olari
  2. Traseu: PH Olari - Ploiesti
  3. 07:05
    Ploiesti Statie Ploiesti
Durată: 50min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Dan Sepsi | Ultima actualizare: 01/2014
08:00 - 08:50
DST Ploiesti
50min
-
Vezi detalii

via RAFOV INCLUSIV SAT OLARI VECHI

  1. 08:00
    Olari Statie Olari
  2. Traseu: PH Olari - Ploiesti
  3. 08:50
    Ploiesti Statie Ploiesti
Durată: 50min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Dan Sepsi | Ultima actualizare: 01/2014
09:30 - 10:20
DST Ploiesti
50min
-
Vezi detalii

via RAFOV INCLUSIV SAT OLARI VECHI

  1. 09:30
    Olari Statie Olari
  2. Traseu: PH Olari - Ploiesti
  3. 10:20
    Ploiesti Statie Ploiesti
Durată: 50min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Dan Sepsi | Ultima actualizare: 01/2014
10:45 - 11:35
DST Ploiesti
50min
-
Vezi detalii

via RAFOV INCLUSIV SAT OLARI VECHI

  1. 10:45
    Olari Statie Olari
  2. Traseu: PH Olari - Ploiesti
  3. 11:35
    Ploiesti Statie Ploiesti
Durată: 50min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Dan Sepsi | Ultima actualizare: 01/2014
11:45 - 12:35
DST Ploiesti
50min
-
Vezi detalii

via RAFOV INCLUSIV SAT OLARI VECHI

  1. 11:45
    Olari Statie Olari
  2. Traseu: PH Olari - Ploiesti
  3. 12:35
    Ploiesti Statie Ploiesti
Durată: 50min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Dan Sepsi | Ultima actualizare: 01/2014
14:00 - 14:50
DST Ploiesti
50min
-
Vezi detalii

via RAFOV INCLUSIV SAT OLARI VECHI

  1. 14:00
    Olari Statie Olari
  2. Traseu: PH Olari - Ploiesti
  3. 14:50
    Ploiesti Statie Ploiesti
Durată: 50min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Dan Sepsi | Ultima actualizare: 01/2014
14:45 - 15:35
DST Ploiesti
50min
-
Vezi detalii

via RAFOV INCLUSIV SAT OLARI VECHI

  1. 14:45
    Olari Statie Olari
  2. Traseu: PH Olari - Ploiesti
  3. 15:35
    Ploiesti Statie Ploiesti
Durată: 50min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Dan Sepsi | Ultima actualizare: 01/2014
17:00 - 17:50
DST Ploiesti
50min
-
Vezi detalii

via RAFOV INCLUSIV SAT OLARI VECHI

  1. 17:00
    Olari Statie Olari
  2. Traseu: PH Olari - Ploiesti
  3. 17:50
    Ploiesti Statie Ploiesti
Durată: 50min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Dan Sepsi | Ultima actualizare: 01/2014
17:45 - 18:35
DST Ploiesti
50min
-
Vezi detalii

via RAFOV INCLUSIV SAT OLARI VECHI

  1. 17:45
    Olari Statie Olari
  2. Traseu: PH Olari - Ploiesti
  3. 18:35
    Ploiesti Statie Ploiesti
Durată: 50min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Dan Sepsi | Ultima actualizare: 01/2014
19:15 - 20:05
DST Ploiesti
50min
-
Vezi detalii

via RAFOV INCLUSIV SAT OLARI VECHI

  1. 19:15
    Olari Statie Olari
  2. Traseu: PH Olari - Ploiesti
  3. 20:05
    Ploiesti Statie Ploiesti
Durată: 50min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Dan Sepsi | Ultima actualizare: 01/2014
20:45 - 21:35
DST Ploiesti
50min
-
Vezi detalii

via RAFOV INCLUSIV SAT OLARI VECHI

  1. 20:45
    Olari Statie Olari
  2. Traseu: PH Olari - Ploiesti
  3. 21:35
    Ploiesti Statie Ploiesti
Durată: 50min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Dan Sepsi | Ultima actualizare: 01/2014
21:30 - 22:20
DST Ploiesti
50min
-
Vezi detalii

via RAFOV INCLUSIV SAT OLARI VECHI

  1. 21:30
    Olari Statie Olari
  2. Traseu: PH Olari - Ploiesti
  3. 22:20
    Ploiesti Statie Ploiesti
Durată: 50min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Dan Sepsi | Ultima actualizare: 01/2014

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Olari - Ploiești

De unde pleacă autocarul din Olari către Ploiești?

De la Olari la Ploiești circulă 14 autobuze cu plecare din stațiile Statie Olari.

Când pleacă autocarul din Olari către Ploiești?

Primul autobuz din Olari pleacă la ora 00:00, iar ultimul pleacă la ora 21:30.

Cât durează călătoria cu autocarul din Olari către Ploiești?

Călătoria Olari-Ploiești cu autocarul, durează între 00min și 50min.