Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Oradea

Companii

Tip auto

Dotări

Autocare Oradea, Romania ➞ Modena, Italia

sâmbătă,
26 sep 2020
4 curse disponibile

Bilete disponibile online

17:30 - 07:30
TARSIN
14h 00min
Vezi detalii

TARSIN

TARSINCOM S.R.L.

Circulă doar vineri

  1. 17:30
  2. Traseu: A2: ROMANIA (Radauti) - ITALIA (Savona)
  3. 07:30 +1 zi
    Modena Peco Sechia
Durată: 14h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: TARSINCOM S.R.L. | Ultima actualizare: 06/2020
21:00 - 14:30
Alverstur
17h 30min
Vezi detalii

Circulă doar duminică

Rezervări prin telefon: +40754022253; +393289041835; +37369259712

  1. 21:00
  2. Traseu: Romania - Italia
  3. 14:30 +1 zi
    Modena Stazione FS
Durată: 17h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Alvers Trans SRL | Ultima actualizare: 02/2020
13:15 - 03:10
Samitour
13h 55min
90
Vezi detalii

Circulă doar joi

  1. 13:15
  2. Traseu: Romania - Italia (1)
  3. 03:10 +1 zi
Durată: 13h 55min
Zile de circulație:
LMMJVSD
90
Sursa: Samitour Passenger | Ultima actualizare: 07/2020
14:30 - 08:58
Aliseb Tours Romania
18h 28min
-
Vezi detalii

Aliseb Tours Romania

SC Aliseb Tours SRL

NOI TE DUCEM DIRECT LA ADRESA. Pentru rezervari apelati DISPECERATUL DE REZERVARI 0040232763958-In pretul biletului de calatorie este inclus un bagaj de 50 kg si o masa calda. Orele de imbarcare-debarcare sunt aproximative, functie de trafic , timpii

  1. 14:30
  2. Traseu: TRANSPORT PERSOANE ROMANIA AUSTRIA
    • Dotări:
  3. 08:58 +1 zi
    Modena Stazione FS
Durată: 18h 28min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: SC Aliseb Tours SRL | Ultima actualizare: 09/2020
17:25 - 09:45
Teo Trans
16h 20min
60?
Vezi detalii
  1. 17:25
  2. Traseu: Cluj Napoca (Romania) - Pesaro (Italia)
    • Dotări:
  3. 05:15 +1 zi
    Latisana Autostazzione
  1. 05:15
    Latisana Autostazzione
  2. Traseu: Latisana - Savignano sul Rubicone
  3. 09:45
Durată: 16h 20min
Zile de circulație:
LMMJVSD
60?
Sursa: Teo Trans | Ultima actualizare: 09/2019
18:30 - 11:45
Giltrans
17h 15min
-
Vezi detalii

Circulă doar luni și joi

  1. 18:30
  2. Traseu: Romania - Italia
  3. 11:45 +1 zi
    Modena Stazione FS
Durată: 17h 15min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Giltrans Targu Neamt | Ultima actualizare: 09/2020
20:50 - 17:40
Danytur
20h 50min
80
Vezi detalii

Circulă doar vineri

  1. 20:50
  2. Traseu: Romania - Italia
  3. 11:55 +1 zi
  1. 11:55
  2. Traseu: Italia A 1
  3. 17:40
Durată: 20h 50min
Zile de circulație:
LMMJVSD
80
Sursa: Danytur | Ultima actualizare: 09/2020
22:00 - 17:40
Danytur
19h 40min
80
Vezi detalii
  1. 22:00
  2. Traseu: Romania A 1
    • Dotări:
  3. 06:00 +1 zi
  1. 06:00
  2. Traseu: Romania - Italia
  3. 11:55
  1. 11:55
  2. Traseu: Italia A 1
  3. 17:40
Durată: 19h 40min
Zile de circulație:
LMMJVSD
80
Sursa: Danytur | Ultima actualizare: 09/2020
22:00 - 17:40
Danytur
19h 40min
80
Vezi detalii
  1. 22:00
  2. Traseu: Romania A 2
    • Dotări:
  3. 06:00 +1 zi
  1. 06:00
  2. Traseu: Romania - Italia
  3. 11:55
  1. 11:55
  2. Traseu: Italia A 1
  3. 17:40
Durată: 19h 40min
Zile de circulație:
LMMJVSD
80
Sursa: Danytur | Ultima actualizare: 09/2020
23:00 - 14:10
Cabritur
15h 05min
-
Vezi detalii

Circulă doar marți, joi și vineri

  1. 23:00
  2. Traseu: Romania - Italia
  3. 13:00 +1 zi
    Padova Stazzione FS
  1. 13:00
    Padova Stazzione FS
  2. Traseu: Padova - Ventimiglia
  3. 14:15
    Modena Stazione FS
Durată: 15h 05min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Cabritur SRL | Ultima actualizare: 09/2020

Prețurile marcate cu ? nu au mai fost actualizate de 12 luni.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Oradea - Modena

Care este prețul călătoriei cu autocarul Oradea - Modena?

Prețul unei călătorie cu autocarul de la Oradea la Modena este cuprins între 277 și 416 RON.

De unde pleacă autocarul din Oradea către Modena?

De la Oradea la Modena circulă 10 autobuze cu plecare din stațiile Autogara Intrans SA, VIS A VIS DE GARA CFR, Gara CFR Oradea, Benzinaria MOL.

Când pleacă autocarul din Oradea către Modena?

Primul autobuz din Oradea pleacă la ora 13:15, iar ultimul pleacă la ora 23:00.

Cât durează călătoria cu autocarul din Oradea către Modena?

Călătoria Oradea-Modena cu autocarul, durează între 13h 55min și 20h 50min.