Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Oradea

Companii

Tip auto

Dotări

Autocare Oradea, Romania ➞ Paris, Franta

luni,
4 iul 2022
4 curse disponibile

Bilete disponibile online

17:00
1z 4h
21:00
Unibus
112
Vezi detalii

Cursa neregulată. Nu circulă în această zi.

Nu a circulat? Semnalați aici (0 comentarii)

  1. 17:00

  2. P3
    Autocar : P3 Varna-Florenta-Napoli
  3. 21:00
    Erd Popas ERD
  1. 21:00
    Erd Popas ERD

  2. P4
    Autocar : P4 Kardjali-Londra
  3. 21:00 +1 zi
Durată: 1zi 4h
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Union Ivkoni | Ultima actualizare: 05/2022
23:00
1z 8h
08:00
BEPS TRAVEL
180
Vezi detalii

BEPS TRAVEL

SC BEPS TRANS SRL

Cursa neregulată. Nu circulă în această zi.

EFECTUAM DOAR CURSE INTERNATIONALE preluari persoane,colete sau platforma auto.Livrarea coletelor de la 3-6 zile lucratoare.Orele sant aproximative,in perioada concediilor si a sarbatorilor pot aparea diferente mai mari ale orelor de plecare.

Nu a circulat? Semnalați aici (0 comentarii)

  1. 23:00

  2. A04
    Microbuz : A04 Husi-Budapesta
  3. 04:00 +1 zi
  1. 04:30

  2. 01-IE
    Minivan : 01-IE Romania-Irlanda-Irlanda de Nord
  3. 08:00 +1 zi
Durată: 1zi 8h
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: SC BEPS TRANS SRL | Ultima actualizare: 06/2022
02:22
1z 4h
07:08
Romfour Romania
-
Vezi detalii

Romfour Romania

Romfour Tur

Transport persoane zilnic la adresa 0040751085904. Cu noi ajungi sigur la destinație. Orele de îmbarcare debarcare sunt aproximative, funcție de trafic si neprevazut. Pentru rezervări apelați dispecerii noștri care va vor furniza toate detaliile călă

Nu a circulat? Semnalați aici (0 comentarii)

  1. 02:22
    Oradea La adresa
  2. 18:00
  3. Midibus: ROMANIA FRANTA
    • Dotări:
  4. 13:00
  5. 07:08 +1 zi
    Paris La adresa
Durată: 1zi 4h
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Romfour Tur | Ultima actualizare: 06/2022
12:45
1z
13:00
AlexaTrans
90
Vezi detalii

Cursa neregulată. Nu circulă în această zi.

REZERVARI TELEFONIC!!! PLECARI IN FIECARE JOI CU AUTOCAR ! CURSE DIRECTE, prin vama BORS

Nu a circulat? Semnalați aici (0 comentarii)

  1. 12:45

  2. RoFr
    Autocar: RoFr Romania - Paris
  3. 13:00 +1 zi
Durată: 1zi
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Fidelalexa SRL | Ultima actualizare: 04/2022
14:10
20h 43m
10:53
Aliseb Tours Romania
130
Vezi detalii

Aliseb Tours Romania

SC Aliseb Tours SRL

NOI TE DUCEM DIRECT LA ADRESA. DISPECERAT REZERVARI 0040742645200-Orele de imbarcare debarcare sunt aproximative, functie de trafic si neprevazut .Preturile de lista se majoreaza cu 10 euro/lire/sens incepand cu 01.06.2022.

Nu a circulat? Semnalați aici (0 comentarii)

  1. 14:10
  2. Autocar: TRANSPORT PERSOANE ROMANIA EUROPA
    • Dotări:
  3. 10:53 +1 zi
    Paris La adresa
Durată: 20h 43min
Circulă în toate zilele săptămânii
130
Sursa: SC Aliseb Tours SRL | Ultima actualizare: 06/2022
18:00
13h 59m
07:59
Aliseb Tours Romania
130
Vezi detalii

Aliseb Tours Romania

SC Aliseb Tours SRL

NOI TE DUCEM DIRECT LA ADRESA. DISPECERAT REZERVARI 0040742645200-Orele de imbarcare debarcare sunt aproximative, functie de trafic si neprevazut .Preturile de lista se majoreaza cu 10 euro/lire/sens incepand cu 01.06.2022.

Nu a circulat? Semnalați aici (un comentariu)

  1. 18:00
  2. Autocar: TRANSPORT INTERNATIONAL DE PERSOANE ROMANIA ANGLIA
    • Dotări:
  3. 07:59 +1 zi
    Paris La adresa
Durată: 13h 59min
Circulă în toate zilele săptămânii
130
Sursa: SC Aliseb Tours SRL | Ultima actualizare: 07/2022
20:00
15h 28m
11:28
Aliseb Tours Romania
130
Vezi detalii

Aliseb Tours Romania

SC Aliseb Tours SRL

NOI TE DUCEM DIRECT LA ADRESA. DISPECERAT REZERVARI 0040742645200-Orele de imbarcare debarcare sunt aproximative, functie de trafic si neprevazut .Preturile de lista se majoreaza cu 10 euro/lire/sens incepand cu 01.06.2022.

Nu a circulat? Semnalați aici (0 comentarii)

  1. 20:00
  2. Autocar: TRANSPORT PERSOANE ROMANIA FRANTA
    • Dotări:
  3. 11:25
  4. 11:28 +1 zi
Durată: 15h 28min
Circulă în toate zilele săptămânii
130
Sursa: SC Aliseb Tours SRL | Ultima actualizare: 06/2022

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!
Caută curse indirecte Oradea - Paris

Despre Oradea - Paris

Care este prețul călătoriei cu autocarul Oradea - Paris?

Prețul unei călătorie cu autocarul de la Oradea la Paris este cuprins între 450 și 909 RON.

De unde pleacă autocarul din Oradea către Paris?

De la Oradea la Paris circulă 12 autobuze cu plecare din stațiile Gara CFR Oradea, Autogara Intrans SA, Benzinaria MOL, La adresa.

Când pleacă autocarul din Oradea către Paris?

Primul autobuz din Oradea pleacă la ora 02:22, iar ultimul pleacă la ora 23:00.

Cât durează călătoria cu autocarul din Oradea către Paris?

Călătoria Oradea-Paris cu autocarul, durează între 13h 08min și 1zi 10h .