Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Pitesti

Companii

Tip auto

Dotări

Autocare Pitești, Romania ➞ Budapesta, Ungaria

vineri,
25 sep 2020
10 curse disponibile

Bilete disponibile online

13:45 - 06:00
Latino Expres
16h 15min
Vezi detalii

Latino Expres

Latino Expres SRL
  1. 13:45
  2. Traseu: Ant 3 Bucuresti - Arad
    • Dotări:
  3. 02:00 +1 zi
  1. 02:00
  2. Traseu: 01.Latino Romania - Anglia
    • Dotări:
  3. 06:00
Durată: 16h 15min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Latino Expres SRL | Ultima actualizare: 07/2020
00:45 - 05:30
Europa Buss
4h 45min
37£
Vezi detalii

PROGRAM REZERVARI 09:00-18:00 PENTRU URGENTE 08:00-22:00 Tarif promotional 37 £ pentru primele 5 locuri/cursa, doar pentru plata ONLINE!!!

  1. 00:45
    Pitesti Statie Pitesti
  2. Traseu: Romania-Anglia
    • Dotări:
  3. 05:30
Durată: 4h 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
37£
Sursa: Europa Buss SRL | Ultima actualizare: 01/2020
04:30 - 21:58
Aliseb Tours Romania
17h 28min
-
Vezi detalii

Aliseb Tours Romania

SC Aliseb Tours SRL

NOI TE DUCEM DIRECT LA ADRESA. Pentru rezervari apelati DISPECERATUL DE REZERVARI 0040232763958-In pretul biletului de calatorie este inclus un bagaj de 50 kg si o masa calda. Orele de imbarcare-debarcare sunt aproximative, functie de trafic , timpii

  1. 04:30
    Pitesti centru
  2. Traseu: TRANSPORT PERSOANE ROMANIA EUROPA
    • Dotări:
  3. 21:58
    Budapesta Autogara Nagylak
Durată: 17h 28min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: SC Aliseb Tours SRL | Ultima actualizare: 09/2020
04:40 - 18:55
Aliseb Tours Romania
14h 15min
-
Vezi detalii

Aliseb Tours Romania

SC Aliseb Tours SRL

NOI TE DUCEM DIRECT LA ADRESA. Pentru rezervari apelati DISPECERATUL DE REZERVARI 0040232763958-In pretul biletului de calatorie este inclus un bagaj de 50 kg si o masa calda. Orele de imbarcare-debarcare sunt aproximative, functie de trafic , timpii

  1. 04:40
    Pitesti centru
  2. Traseu: TRANSPORT PERSOANE ROMANIA DANEMARCA
    • Dotări:
  3. 18:55
    Budapesta OMV Ecseri
Durată: 14h 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: SC Aliseb Tours SRL | Ultima actualizare: 09/2020
05:00 - 21:00
Matei Unitrans
15h 00min
Vezi detalii

Matei Unitrans

Matei Unitrans SRL

ATENTIE!!! Pentru CONFIRMAREA REZERVARII, veti fi contactat de catre un operator Matei Unitrans la numarul de telefon scris de dumneavoastra in rezervare. Va rugam sa va asigurati ca numarul de telefon este corect si complet. In cazul in care efect

  1. 05:00
  2. Traseu: Transfer # Bucuresti - Simeria
  3. 12:30
  1. 13:30
  2. Traseu: Romania - Irlanda
  3. 21:00
Durată: 15h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Matei Unitrans SRL | Ultima actualizare: 07/2020
05:10 - 20:55
Aliseb Tours Romania
15h 45min
-
Vezi detalii

Aliseb Tours Romania

SC Aliseb Tours SRL

NOI TE DUCEM DIRECT LA ADRESA. Pentru rezervari apelati DISPECERATUL DE REZERVARI 0040232763958-In pretul biletului de calatorie este inclus un bagaj de 50 kg si o masa calda. Orele de imbarcare-debarcare sunt aproximative, functie de trafic , timpii

  1. 05:10
    Pitesti centru
  2. Traseu: TRANSPORT PERSOANE ROMANIA GERMANIA
    • Dotări:
  3. 20:55
    Budapesta Autogara Nagylak
Durată: 15h 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: SC Aliseb Tours SRL | Ultima actualizare: 09/2020
05:40 - 17:55
Aliseb Tours Romania
12h 15min
-
Vezi detalii

Aliseb Tours Romania

SC Aliseb Tours SRL

NOI TE DUCEM DIRECT LA ADRESA. Pentru rezervari apelati DISPECERATUL DE REZERVARI 0040232763958-In pretul biletului de calatorie este inclus un bagaj de 50 kg si o masa calda. Orele de imbarcare-debarcare sunt aproximative, functie de trafic , timpii

  1. 05:40
    Pitesti centru
  2. Traseu: TRANSPORT PERSOANE ROMANIA OLANDA
    • Dotări:
  3. 17:55
    Budapesta Autogara Nagylak
Durată: 12h 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: SC Aliseb Tours SRL | Ultima actualizare: 09/2020
07:10 - 14:58
Aliseb Tours Romania
7h 48min
-
Vezi detalii

Aliseb Tours Romania

SC Aliseb Tours SRL

NOI TE DUCEM DIRECT LA ADRESA. Pentru rezervari apelati DISPECERATUL DE REZERVARI 0040232763958-In pretul biletului de calatorie este inclus un bagaj de 50 kg si o masa calda. Orele de imbarcare-debarcare sunt aproximative, functie de trafic , timpii

  1. 07:10
    Pitesti centru
  2. Traseu: TRANSPORT PERSOANE ROMANIA AUSTRIA
    • Dotări:
  3. 14:58
    Budapesta Autogara Nagylak
Durată: 7h 48min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: SC Aliseb Tours SRL | Ultima actualizare: 09/2020
07:10 - 18:05
Aliseb Tours Romania
10h 55min
-
Vezi detalii

Aliseb Tours Romania

SC Aliseb Tours SRL

NOI TE DUCEM DIRECT LA ADRESA. Pentru rezervari apelati DISPECERATUL DE REZERVARI 0040232763958-In pretul biletului de calatorie este inclus un bagaj de 50 kg si o masa calda. Orele de imbarcare-debarcare sunt aproximative, functie de trafic , timpii

  1. 07:10
    Pitesti centru
  2. Traseu: TRANSPORT PERSOANE ROMANIA ELVETIA
    • Dotări:
  3. 18:05
    Budapesta Autogara Nagylak
Durată: 10h 55min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: SC Aliseb Tours SRL | Ultima actualizare: 09/2020
13:30 - 07:20
Patonad Tour
17h 50min
70
Vezi detalii

Rezervari: +4-0762-926.667 orele sunt informative

  1. 13:30
  2. Traseu: Romania - Anglia
  3. 07:20 +1 zi
Durată: 17h 50min
Zile de circulație:
LMMJVSD
70
Sursa: Patonad Tour | Ultima actualizare: 02/2020
13:30 - 05:30
Patonad Tour
16h 00min
70
Vezi detalii

Circulă doar joi

Rezervari 004 0762 926 667

  1. 13:30
  2. Traseu: Romania - Slovacia -Cehia - Germania
  3. 05:30 +1 zi
Durată: 16h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
70
Sursa: Patonad Tour | Ultima actualizare: 06/2020
16:00 - 06:00
Exotic Travel
14h 00min
Vezi detalii

Circulă doar marți, joi și duminică

PROGRAM REZERVARI 09:00-18:00 PENTRU URGENTE 08:00-22:00 Tarif promotional 60 euro pentru primele 5 locuri/cursa, doar pentru plata ONLINE!!!http:///transport-persoane.html Tarif standard 80 euro-Londra, 120 euro-Leicester/Doncaster/Bolton, 110 eu

  1. 16:00
  2. Traseu: 1. Romania - Anglia(UK) Bucuresti - 20:00
  3. 06:00 +1 zi
Durată: 14h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Exotic World Travel SRL | Ultima actualizare: 09/2020

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Pitești - Budapesta

Care este prețul călătoriei cu autocarul Pitești - Budapesta?

Prețul unei călătorie cu autocarul de la Pitești la Budapesta este cuprins între 194 și 805 RON.

De unde pleacă autocarul din Pitești către Budapesta?

De la Pitești la Budapesta circulă 26 autobuze cu plecare din stațiile Statie Pitesti, Benzinaria Celi langa Vama, Benzinaria OMV (vama), Benzinaria OMV (Calea București 40), centru.

Când pleacă autocarul din Pitești către Budapesta?

Primul autobuz din Pitești pleacă la ora 00:45, iar ultimul pleacă la ora 16:00.

Cât durează călătoria cu autocarul din Pitești către Budapesta?

Călătoria Pitești-Budapesta cu autocarul, durează între 4h 45min și 21h 15min.