Filtrează rezultate

Filtru

Tip auto

Dotări

Companii

Autobuze Pitești ➞ Craiova

marţi,
4 oct 2022
4 curse disponibile

07:30
2h 17m
09:47
Astra S.A.
-
Vezi detalii

Numar statii 4

Informaţii neactualizate de 9 ani. Se zice că circulă (2 comentarii)

  1. 07:30
  2. Autocar: Pitesti - Craiova
  3. 09:47
Durată: 2h 17min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: ARR | Ultima actualizare: 04/2013
09:20
2h 10m
11:30
GsmTrans
50lei
Vezi detalii

GsmTrans

Sc Gifan Strong Srl

REZERVARILE SE FAC TELEFONIC CU CEL PUTIN O ZI INAINTE. REZERVARILE AU PRIORITATE LA IMBARCARE.

Nu a circulat? Semnalați aici (un comentariu)

  1. 09:20
  2. Microbuz: Ploiesti - Craiova
    • Dotări:
  3. 11:30
Durată: 2h 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
50lei
Sursa: Sc Gifan Strong Srl | Ultima actualizare: 07/2022
13:30
2h 17m
15:47
Astra S.A.
-
Vezi detalii

Numar statii 4

Informaţii neactualizate de 9 ani. Se zice că circulă (3 comentarii)

  1. 13:30
  2. Autocar: Pitesti - Craiova
  3. 15:47
Durată: 2h 17min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: ARR | Ultima actualizare: 04/2013
15:00
2h 17m
17:17
Astra S.A.
-
Vezi detalii

Numar statii 4

Informaţii neactualizate de 9 ani. Se zice că circulă (3 comentarii)

  1. 15:00
  2. Autocar: Pitesti - Craiova
  3. 17:17
Durată: 2h 17min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: ARR | Ultima actualizare: 04/2013

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!
Caută curse indirecte Pitești - Craiova

Despre Pitești - Craiova

Care este prețul călătoriei cu autocarul Pitești - Craiova?

Prețul unei călători cu autocarul de la Pitești la Craiova este de 50 RON.

De unde pleacă autocarul din Pitești către Craiova?

De la Pitești la Craiova circulă 5 autobuze cu plecare din stațiile Autogara Sud Targ Vale (Astra Tours Dob SRL), Autogara Astra Tours Dob, Benzinaria OMV (vama).

Când pleacă autocarul din Pitești către Craiova?

Primul autobuz din Pitești pleacă la ora 07:30, iar ultimul pleacă la ora 15:00.

Cât durează călătoria cu autocarul din Pitești către Craiova?

Călătoria Pitești-Craiova cu autocarul, durează între 2h 10min și 2h 17min.