Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Poenari Burchi

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Poenari-Burchi ➞ Ploiești

sâmbătă,
15 mai 2021
4 curse disponibile

07:00
50m
07:50
Brandy Prahova SRL
-
Vezi detalii

via GORGOTA INCLUSIV SAT PODU VALENI

  1. 07:00
    Poenari Burchi Statie Poenari Burchi
  2. Midibus: PH Poienarii Burchii - Ploiesti
  3. 07:50
    Ploiesti Statie Ploiesti
Durată: 50min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Brandy Prahova SRL | Ultima actualizare: 01/2014
12:00
50m
12:50
Brandy Prahova SRL
-
Vezi detalii

Brandy Prahova SRL

via GORGOTA INCLUSIV SAT PODU VALENI

  1. 12:00
    Poenari Burchi Statie Poenari Burchi
  2. Midibus: PH Poienarii Burchii - Ploiesti
  3. 12:50
    Ploiesti Statie Ploiesti
Durată: 50min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Brandy Prahova SRL | Ultima actualizare: 01/2014
16:00
50m
16:50
Brandy Prahova SRL
-
Vezi detalii

Brandy Prahova SRL

via GORGOTA INCLUSIV SAT PODU VALENI

  1. 16:00
    Poenari Burchi Statie Poenari Burchi
  2. Midibus: PH Poienarii Burchii - Ploiesti
  3. 16:50
    Ploiesti Statie Ploiesti
Durată: 50min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Brandy Prahova SRL | Ultima actualizare: 01/2014
19:00
50m
19:50
Brandy Prahova SRL
-
Vezi detalii

Brandy Prahova SRL

via GORGOTA INCLUSIV SAT PODU VALENI

  1. 19:00
    Poenari Burchi Statie Poenari Burchi
  2. Midibus: PH Poienarii Burchii - Ploiesti
  3. 19:50
    Ploiesti Statie Ploiesti
Durată: 50min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Brandy Prahova SRL | Ultima actualizare: 01/2014

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Poenari-Burchi - Ploiești

De unde pleacă autocarul din Poenari-Burchi către Ploiești?

De la Poenari-Burchi la Ploiești circulă 4 autobuze cu plecare din stațiile Statie Poenari Burchi.

Când pleacă autocarul din Poenari-Burchi către Ploiești?

Primul autobuz din Poenari-Burchi pleacă la ora 07:00, iar ultimul pleacă la ora 19:00.

Cât durează călătoria cu autocarul din Poenari-Burchi către Ploiești?

Călătoria cu autocarul de la Poenari-Burchi la Ploiești, durează 50min.