Filtrează rezultate

General

Plecare din Ramnicu Valcea

Companii

Tip auto

Dotări

Autocare Râmnicu Vâlcea, Romania ➞ Viena, Austria

duminică,
12 iul 2020
9 curse disponibile

Bilete disponibile online

13:15 - 09:00
Latino Expres
19h 45min
Vezi detalii

Latino Expres

Latino Expres SRL
  1. 13:15
  2. Traseu: Ant 4 Calimanesti - Arad
    • Dotări:
  3. 02:00 +1 zi
  1. 02:00
  2. Traseu: 01.Latino Romania - Anglia
  3. 09:00
Durată: 19h 45min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Latino Expres SRL | Ultima actualizare: 06/2020
04:30 - 21:00
AlexaTrans
16h 00min
Vezi detalii

Circulă doar marți și vineri

REZERVARI TELEFONIC!!! PLECARI IN FIECARE VINERI CU AUTOCAR ! CURSE DIRECTE,cu autocar prin vama BORS

  1. 04:30
    Ramnicu Valcea Autogara
  2. Traseu: transfer Valcea-Cluj DACOS
  3. 10:30
  1. 11:00
  2. Traseu: Romania - Paris
  3. 21:00
Durată: 16h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: AlexaTrans | Ultima actualizare: 07/2020
05:20 - 00:58
Romfour Romania
7h 33min
80
Vezi detalii

Romfour Romania

Romfour Tur

Transport persoane zilnic la adresa 0040751085904. Cu noi ajungi sigur la destinație. Orele de îmbarcare debarcare sunt aproximative, funcție de trafic si neprevazut. Pentru rezervări apelați dispecerii noștri care va vor furniza toate detaliile călă

  1. 05:20
  2. Traseu: BUCURESTI-BUDAPESTA
    • Dotări:
  3. 11:00
    Budapesta Autogara Nagylak
  1. 23:00
    Budapesta Autogara Nagylak
  2. Traseu: ROMANIA BELGIA OLANDA
    • Dotări:
  3. 01:00 +1 zi
    Viena la adresa
Durată: 7h 33min
Circulă în toate zilele săptămânii
80
Sursa: Romfour Tur | Ultima actualizare: 04/2020
05:50 - 19:58
Aliseb Tours Romania
14h 08min
-
Vezi detalii

Aliseb Tours Romania

SC Aliseb Tours SRL

NOI TE DUCEM DIRECT LA ADRESA. Pentru rezervari apelati DISPECERATUL DE REZERVARI 0040232763958-In pretul biletului de calatorie este inclus un bagaj de 50 kg si o masa calda. Orele de imbarcare-debarcare sunt aproximative, functie de trafic , timpii

  1. 05:50
    Ramnicu Valcea Autogara
  2. Traseu: TRANSPORT PERSOANE ROMANIA OLANDA
    • Dotări:
  3. 19:58
    Viena la adresa
Durată: 14h 08min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: SC Aliseb Tours SRL | Ultima actualizare: 05/2020
06:00 - 21:38
Aliseb Tours Romania
15h 38min
-
Vezi detalii

Aliseb Tours Romania

SC Aliseb Tours SRL

NOI TE DUCEM DIRECT LA ADRESA. Pentru rezervari apelati DISPECERATUL DE REZERVARI 0040232763958-In pretul biletului de calatorie este inclus un bagaj de 50 kg si o masa calda. Orele de imbarcare-debarcare sunt aproximative, functie de trafic , timpii

  1. 06:00
    Ramnicu Valcea Autogara
  2. Traseu: TRANSPORT PERSOANE ROMANIA GERMANIA
    • Dotări:
  3. 21:38
    Viena la adresa
Durată: 15h 38min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: SC Aliseb Tours SRL | Ultima actualizare: 05/2020
07:20 - 18:08
Aliseb Tours Romania
10h 48min
-
Vezi detalii

Aliseb Tours Romania

SC Aliseb Tours SRL

NOI TE DUCEM DIRECT LA ADRESA. Pentru rezervari apelati DISPECERATUL DE REZERVARI 0040232763958-In pretul biletului de calatorie este inclus un bagaj de 50 kg si o masa calda. Orele de imbarcare-debarcare sunt aproximative, functie de trafic , timpii

  1. 07:20
    Ramnicu Valcea Autogara
  2. Traseu: TRANSPORT PERSOANE ROMANIA AUSTRIA
    • Dotări:
  3. 18:08
Durată: 10h 48min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: SC Aliseb Tours SRL | Ultima actualizare: 05/2020
07:20 - 21:28
Aliseb Tours Romania
14h 08min
-
Vezi detalii

Aliseb Tours Romania

SC Aliseb Tours SRL

NOI TE DUCEM DIRECT LA ADRESA. Pentru rezervari apelati DISPECERATUL DE REZERVARI 0040232763958-In pretul biletului de calatorie este inclus un bagaj de 50 kg si o masa calda. Orele de imbarcare-debarcare sunt aproximative, functie de trafic , timpii

  1. 07:20
    Ramnicu Valcea Autogara
  2. Traseu: TRANSPORT PERSOANE ROMANIA ELVETIA
    • Dotări:
  3. 21:28
    Viena la adresa
Durată: 14h 08min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: SC Aliseb Tours SRL | Ultima actualizare: 05/2020
08:00 - 19:28
Aliseb Tours Romania
11h 28min
-
Vezi detalii

Aliseb Tours Romania

SC Aliseb Tours SRL

NOI TE DUCEM DIRECT LA ADRESA. Pentru rezervari apelati DISPECERATUL DE REZERVARI 0040232763958-In pretul biletului de calatorie este inclus un bagaj de 50 kg si o masa calda. Orele de imbarcare-debarcare sunt aproximative, functie de trafic , timpii

  1. 08:00
    Ramnicu Valcea Autogara
  2. Traseu: TRANSPORT PERSOANE ROMANIA ANGLIA
    • Dotări:
  3. 19:28
    Viena la adresa
Durată: 11h 28min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: SC Aliseb Tours SRL | Ultima actualizare: 05/2020
08:15 - 03:50
Mega Travel
19h 35min
-
Vezi detalii

Mega Travel

Mega Travel SRL

TRANSPORT DIRECT LA ADRESA!!! Plecari zilnice cu microbuz si regulat cu autocar!! Nu ezitati sa ne sunati pentru mai multe informatii si rezervari. Preturile difera in functie de ziua plecarii si de mijlocul de transport. Va multumim!

  1. 08:15
  2. Traseu: Romania - Germania
  3. 03:50 +1 zi
    Viena la adresa
Durată: 19h 35min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Mega Travel SRL | Ultima actualizare: 02/2020
08:20 - 22:48
Aliseb Tours Romania
14h 28min
-
Vezi detalii

Aliseb Tours Romania

SC Aliseb Tours SRL

NOI TE DUCEM DIRECT LA ADRESA. Pentru rezervari apelati DISPECERATUL DE REZERVARI 0040232763958-In pretul biletului de calatorie este inclus un bagaj de 50 kg si o masa calda. Orele de imbarcare-debarcare sunt aproximative, functie de trafic , timpii

  1. 08:20
    Ramnicu Valcea Autogara
  2. Traseu: TRANSPORT PERSOANE ROMANIA EUROPA
    • Dotări:
  3. 22:48
    Viena la adresa
Durată: 14h 28min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: SC Aliseb Tours SRL | Ultima actualizare: 06/2020
10:00 - 00:30
DO RA Travel
14h 30min
-
Vezi detalii

Circulă doar marți și vineri

  1. 10:00
  2. Traseu: Romania - Elvetia
  3. 00:30 +1 zi
Durată: 14h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: DO-RA Travel | Ultima actualizare: 11/2014
13:00 - 06:30
Olimpia Travel
17h 30min
-
Vezi detalii

Circulă doar marți și joi

  1. 13:00
  2. Traseu: Ram Craiova - Bors
  3. 23:00
  1. 23:00
  2. Traseu: Oradea - Liverpool
  3. 06:30 +1 zi
Durată: 17h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Olimpia Travel | Ultima actualizare: 01/2019

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Râmnicu Vâlcea - Viena

Care este prețul călătoriei cu autocarul Râmnicu Vâlcea - Viena?

Prețul unei călătorie cu autocarul de la Râmnicu Vâlcea la Viena este cuprins între 277 și 378 RON.

De unde pleacă autocarul din Râmnicu Vâlcea către Viena?

De la Râmnicu Vâlcea la Viena circulă 16 autobuze cu plecare din stațiile Statie Str. Regina Maria nr 10, Autogara Antares Transport (1 Mai), Autogara, Autogara 1 Mai, Str. G. Cosbuc 4, Peco Socar (pe centura) fosta Dacos.

Când pleacă autocarul din Râmnicu Vâlcea către Viena?

Primul autobuz din Râmnicu Vâlcea pleacă la ora 04:30, iar ultimul pleacă la ora 13:15.

Cât durează călătoria cu autocarul din Râmnicu Vâlcea către Viena?

Călătoria Râmnicu Vâlcea-Viena cu autocarul, durează între 6h 23min și 19h 45min.