Română

Curse Ramnicu Valcea - Bucuresti

Transport cu autocare, microbuze si trenuri de la Ramnicu Valcea / Rm Valcea / Rimnicu Vilcea la Bucuresti / Bucharest / Bukarest / Bucarest
Mijloc Plecare Durata Sosire Companie Zile circulatie Preţ total
12:47
01:25
2h35'
15:51 04:00 Alis Grup
LMMJVSD
35lei
Cumpără bilet
Informații
13:42
01:45
2h
17:39 03:45 Normandia Transfer
LMMJVSD
50lei
Cumpără bilet
Informații
10:41
02:00
2h35'
18:53 04:35 Matdan Transport
LMMJVSD
Cursa se reia din 01.06.2018 .
circula in perioada 01.06-15.09
34lei
Cumpără bilet
Informații
13:59
04:00
3h25'
17:33 07:25 Normandia
LMMJVSD
se calculează...
Cumpără bilet
Informații
12:52
06:42
2h55'
20:2 09:37 Normandia
LMMJVSD
se calculează...
Cumpără bilet
Informații
11:19
15:47
2h55'
21:29 18:42 Normandia
LMMJVSD
se calculează...
Cumpără bilet
Informații
11:40
23:55
3h15'
21:55 03:10
a doua zi
Horas
LMMJVSD
Circulă doar luni, miercuri și sâmbătă
40lei
Cumpără bilet
Informații
Mijloc Plecare Durata Sosire Companie Zile circulatie Preţ bilet
12:16
02:15
2h45'
16:27 05:00 Fany
LMMJVSD
Informații
8:21
02:15
3h01'
17:54 05:16 ETA Targu Jiu
LMMJVSD
35lei
Informații
8:38
03:30
2h45'
20:32 06:15 Cento Trans
LMMJVSD
55lei
Rezervă acum
Informații
9:58
04:30
2h58'
18:11 07:28 DACOS
LMMJVSD
27lei
Informații
13:46
05:30
2h58'
22:46 08:28 DACOS
LMMJVSD
27lei
Informații
11:23
06:00
3h03'
22:11 09:03 Antares Transport
LMMJVSD
29lei
Informații
12:32
06:10
3h03'
21:16 09:13 IONESCU
LMMJVSD
34lei
Rezervă acum
Informații
9:21
07:10
3h05'
16:58 10:15 Transmixt Sibiu
LMMJVSD
36lei
Rezervă acum
Informații
11:26
07:15
3h03'
18:42 10:18 Antares Transport
LMMJVSD
29lei
Informații
12:44
08:00
3h03'
20:52 11:03 Antares Transport
LMMJVSD
29lei
Informații
10:10
08:55
3h03'
18:41 11:58 Antares Transport
LMMJVSD
29lei
Informații
8:50
09:00
3h03'
23:7 12:03 DACOS
LMMJVSD
27lei
Informații
11:39
09:15
3h01'
23:15 12:16 ETA Targu Jiu
LMMJVSD
35lei
Informații
8:42
09:50
3h03'
18:45 12:53 IONESCU
LMMJVSD
34lei
Rezervă acum
Informații
9:7
10:15
3h03'
14:28 13:18 DACOS
LMMJVSD
27lei
Informații
10:13
11:20
3h03'
18:7 14:23 IONESCU
LMMJVSD
34lei
Rezervă acum
Informații
11:51
11:45
3h
23:28 14:45 Amal Tour
LMMJVSD
Informații
11:26
12:51
3h19'
17:58 16:10 Transmixt Sibiu
LMMJVSD
36lei
Rezervă acum
Informații
11:44
13:04
2h56'
21:46 16:00 DACOS
LMMJVSD
27lei
Informații
11:33
13:15
3h03'
23:11 16:18 Antares Transport
LMMJVSD
29lei
Informații
9:47
13:45
3h03'
18:15 16:48 Antares Transport
LMMJVSD
29lei
Informații
10:53
15:00
2h35'
14:44 17:35 Alis Grup
LMMJVSD
35lei
Informații
8:2
15:15
3h03'
16:30 18:18 DACOS
LMMJVSD
27lei
Informații
9:39
15:45
3h
20:56 18:45 Amal Tour
LMMJVSD
Informații
11:27
16:00
3h03'
18:7 19:03 DACOS
LMMJVSD
27lei
Informații
13:44
16:45
3h
15:30 19:45 Amal Tour
LMMJVSD
Informații
10:46
17:05
3h03'
17:4 20:08 IONESCU
LMMJVSD
34lei
Rezervă acum
Informații
10:10
17:05
3h03'
16:33 20:08 IONESCU
LMMJVSD
34lei
Rezervă acum
Informații
13:41
17:18
3h02'
22:26 20:20 Viitorul
LMMJVSD
30lei
Informații
11:49
17:40
3h26'
16:36 21:06 Transmixt Sibiu
LMMJVSD
36lei
Rezervă acum
Informații
13:24
18:00
3h03'
15:8 21:03 Antares Transport
LMMJVSD
29lei
Informații
8:44
18:15
2h45'
14:36 21:00 Fany
LMMJVSD
Informații
9:28
18:15
2h45'
22:6 21:00 Fany
LMMJVSD
Informații
9:50
18:43
3h14'
20:42 21:57 Obada Trans SRL
LMMJVSD
29lei
Informații
11:53
20:00
3h03'
22:57 23:03 DACOS
LMMJVSD
27lei
Informații
* Acestea sunt prețuri variabile. În momentul achiziției acestea pot fi diferite.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!
Hartă trasee

Filtru