Mersul autobuzelor în București Bucuresti, Romania

Sosiri în Bucuresti

De la Ora
Calarasi Vlad Tepes Mihai Viteazu Plevna Radu Voda Lehliu Gara Lehliu Stefanesti Ileana 00:00
Liverpool Manchester Birmingham Coventry Northampton Luton Londra Maidstone Dover Bruxelles Namur Luxembourg Mannheim Heilbronn Regensburg Passau Linz Budapesta
Hamburg Bremen Hannover Magdeburg Berlin Leipzig Dresda Praga Brno Bratislava Gyor Budapesta
Danubiana 00:01
Iasi 00:06
Horezu Ramnicu Valcea Pitesti 00:15
Liverpool Bolton Manchester Doncaster Leicester Birmingham Coventry Northampton Milton Keynes Luton Londra Maidstone Canterbury Dover Calais Dunkerque Ostende Gent Bruxelles Liege Aachen Koln Frankfurt Wurzburg Nurnberg Praga Brno Bratislava Budapesta 00:30
Chisinau Hincesti Leova Cantemir Cahul
Chisinau Husi 00:45
Mangalia Costinesti Eforie Sud Eforie Nord Constanta Cernavoda 01:00
Istanbul
Liverpool Bolton Manchester Doncaster Leicester Birmingham Coventry Northampton Milton Keynes Luton Londra Maidstone Canterbury Dover Calais Dunkerque Ostende Gent Bruxelles Liege Aachen Koln Frankfurt Wurzburg Nurnberg Praga Brno Bratislava Budapesta
Mangalia Costinesti Eforie Sud Eforie Nord Constanta Cernavoda Bucuresti 01:15
Targoviste 01:28
Istanbul 01:30
Istanbul
Chisinau 01:45
Mangalia Constanta Cernavoda Fetesti Drajna Noua 02:00
Uranopoli (Sfantul Munte Athos) Salonic
Uranopoli (Sfantul Munte Athos) Salonic
Istanbul
Istanbul
Thassos Keramoti Xanthi Komotini Alexandroupolis
Mangalia Eforie Nord Constanta
Arad 02:30
Stockholm Oslo Sodertalje Moss Norrkoping Sarpsborg Linkoping Jonkoping Uddevalla Boras Goteborg Halmstad Helsingborg Malmo Copenhagen Rostock Berlin Dresda Praga Brno Bratislava Gyor Budapesta
Liverpool Warrington Manchester Crewe Birmingham Coventry Northampton Milton Keynes Luton Ilford Londra Maidstone Folkestone Dover Dunkerque Calais Bruxelles Luxembourg Mannheim Heilbronn Nurnberg Regensburg Passau Linz Viena Budapesta
Latina Aprilia Roma Perugia Arezzo Firenze Bologna Ferrara Padova Mestre Udine Graz Budapesta
Skala Potamia Potos Limenaria Skala Prinos Skala Rachioni Thassos Keramoti Kresna Sofia
Liverpool Warrington Manchester Crewe Birmingham Coventry Northampton Milton Keynes Luton Londra Maidstone Folkestone Dover Dunkerque Calais Bruxelles Luxembourg Mannheim Heilbronn Nurnberg Regensburg Passau Linz Viena Budapesta
Latina Aprilia Roma Perugia Arezzo Firenze Bologna Ferrara Padova Mestre Udine Graz Budapesta
Stockholm Oslo Sodertalje Moss Norrkoping Sarpsborg Linkoping Jonkoping Uddevalla Boras Goteborg Halmstad Helsingborg Malmo Copenhagen Rostock Berlin Dresda Praga Brno Bratislava Gyor Budapesta
Chisinau Husi 02:45
Odesa
Sibiu Caciulata Calimanesti Ramnicu Valcea 03:00
Istanbul
Sibiu Caciulata Calimanesti Ramnicu Valcea Bucuresti 03:10
Varna Shumen Razgrad Ruse 03:30
Hunedoara Deva 03:43
Bacau 03:45
Cluj Napoca Turda Aiud Alba Iulia Sebes Sibiu Calimanesti Ramnicu Valcea Pitesti 04:00
Istanbul
Pelion Nei Pori Platamonas Olympic Beach Paralia Katerini Salonic
Nei Pori Olympic Beach Paralia Katerini Salonic
Darabani Dorohoi Roman Bacau Adjud Focsani Ramnicu Sarat Buzau Urziceni 04:21
Siret Radauti Suceava Falticeni Cristesti Roman Bacau Adjud Tisita 04:30
Balti Falesti Sculeni
Thassos Kavala Keramoti Asprovalta Nea Vrasna
Ramnicu Valcea Pitesti 04:35
Suceava Falticeni Roman Bacau Adjud Ramnicu Sarat Urziceni 04:40
Suceava Falticeni Roman Bacau Adjud Focsani Ramnicu Sarat Buzau 04:45
Iasi 04:46
Botosani Harlau Roman
Satu Mare Livada Apa Seini Cicirlau Tautii Magheraus Baia Mare Somcuta Mare Ileanda Gilgau Dej Gherla Cluj Napoca Turda Aiud Teius Alba Iulia Sebes Sibiu Talmaciu Brezoi Calimanesti Ramnicu Valcea Pitesti 05:00
Thassos
Sarti Vourvourou (Sithonia) Nikiti (Sithonia) Metamorfosi Kallithea Kassandra Afitos Nea Fokaia Nea Potidhaia Nea Moudhania Halkidiki
Pefki Evia
Paralia Katerini
Halkidiki
Thassos
Galati Braila Buzau
Glincarn 05:10
Balti Falesti
Pantelimon 05:12
Pantelimon
Targu Jiu Scoarta Bengesti Ciocadia Novaci Cernadia Baia De Fier Polovragi Racovita Cerna Rugetu Slatioara Horezu Costesti Pietrari Govora Ramnicu Valcea Pitesti 05:16
Danubiana 05:17
Glincarn 05:18
Budeni 05:20
Ogrezeni Bolintin Vale Bolintin Deal Ciorogarla 05:23
Danubiana 05:24
Popesti Leordeni
Crevedia Mica Crevedia Mare Malu Spart Bolintin Vale Bolintin Deal
Crevedia Mica
Grozavesti 05:25
Targu Neamt Roman Bacau Adjud Focsani Ramnicu Sarat
Chisinau Husi
Glincarn 05:26
Pantelimon 05:27
Pantelimon
Gostinari 05:28
Gostinari
Clinceni 05:29
Cfr Centura Afumati 05:30
Floresti Stoenesti Palanca
Chisinau Husi
Chisinau Husi
Danubiana 05:31
Balaceanca 05:33
Electromagnetica Varteju
Glincarn 05:34
Popesti Leordeni
Primaria Berceni 05:35
Voluntari
Ogrezeni
Sc. Gen. Pantelimon 05:38
Danubiana
Cfr Centura Afumati 05:39
Pantelimon 05:40
Darasti Vlasca 05:41
Prundu
Acumulatorul 05:42
Glincarn
Pantelimon
Pantelimon
Ogrezeni Bolintin Vale Bolintin Deal Ciorogarla
Primaria Berceni 05:44
Vidra
Popesti Leordeni
Branesti 05:45
Primaria Clinceni
Podisoru Balasoeni Ogrezeni Malu Spart Bolintin Vale Bolintin Deal
Crivat
Stefanesti Dascalu 05:47
Stoenesti
Ciurari 05:48
Baneasa
Hobaia 05:49
Voluntari
Giurgiu
Teghes 05:50
Chisinau
Vizuresti 05:51
Clinceni 05:52
Primaria Tunari
Jilava
Primaria Berceni 05:53
Adunatii Copaceni
Biobaza Darvari
Popesti Leordeni 05:54
Simleu Silvaniei Pericei Varsolt Hereclean Zalau Ciumarna Romanasi Poarta Salajului Sanmihaiu Almasului Chendremal Zimbor Sutoru Sincraiu Almasului Topa Mica Berindu Mihaesti Sanpaul Sardu Nadasel Mera Radaia Suceag Baciu Cluj Napoca Turda Unirea Aiud Teius Alba Iulia Sebes Miercurea Sibiului Saliste Sibiu Calimanesti Ramnicu Valcea Pitesti 05:55
Draghinesti
Somic 05:56
Draganeasca Trestieni Ulmi Poenari
Gratia 05:57
Stefanesti Dascalu
Pantelimon
Pantelimon
Glincarn 05:58
Targu Jiu Bengesti Bumbesti Pitic Poienari Polovragi Milostea Slatioara Horezu Govora Ramnicu Valcea Cotmeana Pitesti
Danubiana 05:59
Moara Vlasiei
Floresti Stoenesti Palanca
Branesti 06:00
Vasilati
Cluj Napoca Turda Campia Turzii Ludus Iernut Targu Mures Sighisoara Brasov Predeal Azuga Busteni Sinaia Comarnic Ploiesti
Branistari
Valea Dragului
Piatra Neamt
Skiathos Pefki Evia Glifa Volos Salonic
Chisinau
Constanta
Siret Radauti Suceava Falticeni Motca Roman Bacau Adjud
Chitila 06:01
Sat Copaceni
Voluntari 06:03
Vidra 06:04
Balotesti
Primaria Tunari
Popesti Leordeni
Islaz 06:05
Glincarn 06:06
Danubiana
Stejaru
Iepuresti
Brezoaia Bacu Dragomiresti Deal
Stefanesti Dascalu 06:07
Fundeni
Sc. Gen. Pantelimon 06:08
Bucsani Dealu Crevedia Mare Malu Spart Bolintin Vale Bolintin Deal
Mereni De Sus 06:09
Pantelimon 06:10
Clejani
Praga Brno Bratislava Viena Pitesti
Praga Brno Bratislava
Fierbinti Targ
Chitila 06:11
Primaria Clinceni
Prundu
Acumulatorul 06:12
Pantelimon
Pantelimon
Electromagnetica Varteju 06:13
Danubiana
Glincarn 06:14
Popesti Leordeni
Vidra 06:15
Postul Chitila
Branesti
Moara Vlasiei
Simleu Silvaniei Pericei Varsolt Hereclean Zalau Ciumarna Romanasi Poarta Salajului Sanmihaiu Almasului Chendremal Zimbor Sutoru Sincraiu Almasului Topa Mica Berindu Mihaesti Sanpaul Sardu Nadasel Mera Radaia Suceag Baciu Cluj Napoca Turda Unirea Aiud Teius Alba Iulia Sebes Miercurea Sibiului Saliste Sibiu Calimanesti Ramnicu Valcea Pitesti Bucuresti
Primaria Tunari 06:16
Voluntari 06:17
Stefanesti Dascalu
Iasi Vaslui 06:19
Giurgiu
Agropol 06:20
Giurgiu
Danubiana
Chisinau
Chitila 06:21
Somic
Ivco 06:22
Glincarn
Ciorogarla
Vidra 06:24
Popesti Leordeni
Clinceni
Prisma Corbeanca 06:26
Bolintin Vale Bolintin Deal Ciorogarla
Balaceanca 06:27
Danubiana
Baciu
Stefanesti Dascalu
Pantelimon
Pantelimon
Primaria Tunari 06:28
Gostinari
Vidra 06:29
Primaria Berceni
Branesti 06:30
Cornetu
Glincarn
Nana
Valea Dragului
Brezoaia Bacu Dragomiresti Deal
Brasov Predeal Azuga Busteni Sinaia Comarnic Campina Ploiesti
Galati Braila Buzau
Chitila 06:31
Voluntari
Moara Vlasiei
Postul Chitila 06:32
Jilava
Mihailesti 06:33
Cfr Centura Afumati
Radovanu
Danubiana 06:34
Popesti Leordeni
Petresti
Teghes 06:35
Primaria Clinceni 06:37
Stefanesti Dascalu
Sc. Gen. Pantelimon 06:38
Clinceni
Adunatii Copaceni 06:39
Pantelimon 06:40
Primaria Tunari
Dobrotesti
Chitila 06:41
Acumulatorul 06:42
Glincarn
Cfr Centura Afumati
Pantelimon
Pantelimon
Vlasceni
Crivat 06:43
Cascioarele Gaiseni Floresti Stoenesti Palanca
Vidra 06:44
Balotesti
Popesti Leordeni
Progresu 06:45
Voluntari
Draghinesti
Somic 06:46
Glincarn
Voluntari
Baneasa
Moara Vlasiei 06:47
Tunari
Stefanesti Dascalu
Mihailesti 06:48
Baneasa
Postul Chitila 06:49
Giurgiu
Giurgiu
Chitila 06:51
Afumati
Giurgiu 06:52
Primaria Tunari
Romanesti Gaiseni Carpenisu Floresti Stoenesti Palanca Ciorogarla
Electromagnetica Varteju 06:53
Caldarusani
Silistea
Balaceanca 06:54
Glincarn
Popesti Leordeni
Clinceni
Danubiana 06:55
Fierbinti Targ
Primaria Berceni 06:56
Tunari
Bolintin Vale Bolintin Deal Ciorogarla
Vidra 06:57
Oltenita
Stefanesti Dascalu
Pantelimon
Pantelimon
Ogrezeni Bolintin Vale Bolintin Deal Ciorogarla 06:58
Voluntari 06:59
Ploiesti 07:00
Moreni
Teghes
Axintele
Stockholm Norrkoping Linkoping Jonkoping Boras Goteborg Varberg Halmstad Helsingborg Malmo Copenhagen
Mihai Bravu Calugareni 1 Decembrie
Valea Dragului
Otopeni Aeroport
Otopeni Aeroport
Chitila 07:01
Clinceni
Voluntari
Glincarn 07:02
Danubiana
Frumusani
Moara Vlasiei 07:03
Primaria Clinceni
Curatesti
Vidra 07:04
Primaria Tunari
Popesti Leordeni
Puranii de Sus Butesti Poeni Vatasi Sirbeni Sarbenii de Jos Udeni Ciurari Deal Corbii Mari
Poiana De Jos
Rareanca
Tunari 07:05
Floresti Stoenesti Palanca Bolintin Vale Bolintin Deal
Postul Chitila 07:06
Glogoveanu
Afumati
Stefanesti Dascalu 07:07
Darasti Ilfov 07:08
Sc. Gen. Pantelimon
Adunatii Copaceni
Rica
Danubiana 07:09
Pantelimon 07:10
Glincarn
Vidra 07:11
Suseni
Chitila
Somic
Sat Copaceni
Bolintin Vale Bolintin Deal Ciorogarla
Acumulatorul 07:12
Jilava
Pantelimon
Pantelimon
Voluntari 07:13
Bascov
Mihailesti 07:14
Urziceni
Tunari
Popesti Leordeni
Branesti 07:15
Danubiana 07:16
Primaria Tunari
Voluntari
Fantanele
Stefanesti Dascalu 07:17
Ogrezeni Bolintin Vale Bolintin Deal Ciorogarla
Tancabesti 07:18
Glincarn
Ciurari
Moara Vlasiei 07:19
Giurgiu
Ciurari Deal
Agropol 07:20
Glincarn
Alexandria
Budeni
Amsterdam Haga Rotterdam Dordrecht Breda Antwerp Rennes Paris
Stockholm Nykoping Norrkoping Linkoping Jonkoping Boras Goteborg Vaxjo Halmstad Helsingborg Landskrona Malmo Copenhagen Odense Kolding Padborg Flensburg Neumunster Hamburg Berlin Dresda Praga Brno Budapesta
Chitila 07:21
Afumati
Ivco 07:22
Ciorogarla
Danubiana 07:23
Tunari
Postul Chitila
Alexandria
Vidra 07:24
Popesti Leordeni
Clinceni
Mihai Bravu Calugareni 1 Decembrie Bucuresti
Vidra 07:25
Darasti Ilfov
Teghes
Petrosani Lainici Bumbesti Jiu Targu Jiu Bengesti Bumbesti Pitic Poienari Polovragi Horezu Govora Ramnicu Valcea Pitesti
Prisma Corbeanca 07:26
Bolintin Vale Bolintin Deal Ciorogarla
Voluntari 07:27
Stefanesti Dascalu
Pantelimon
Pantelimon
Moroieni Pucheni
Primaria Tunari 07:28
Ramnicu Valcea Pitesti
Primaria Clinceni 07:29
Ploiesti 07:30
Branesti
Danubiana
Progresu
Progresu
Valea Dragului
Liverpool Manchester Birmingham Coventry Northampton Milton Keynes Luton Londra Dover Dunkerque Calais Lille Bruxelles Liege Duisburg Aachen Koln Frankfurt Nurnberg Regensburg Deggendorf Suben Linz Viena
Chitila 07:31
Voluntari
Pucioasa Targoviste Ulmi Cazaci Nucet Bolovani Contesti
Primaria Berceni 07:32
Tunari
Frumusani
Electromagnetica Varteju 07:33
Sitaru 07:34
Glincarn
Popesti Leordeni
Islaz 07:35
Moara Vlasiei
Somic 07:36
Cfr Centura Afumati
Afumati
Fantanele 07:37
Stefanesti Dascalu
Ploiesti
Costesti
Sc. Gen. Pantelimon 07:38
Talpa
Ogrezeni Bolintin Vale Bolintin Deal Ciorogarla
Pantelimon 07:40
Postul Chitila
Primaria Tunari
Comanesti Targu Ocna Onesti
Fierbinti Targ
Primaria Berceni 07:41
Chitila
Voluntari
Tunari
Prundu
Darasti Ilfov 07:42
Glincarn
Acumulatorul
Pantelimon
Pantelimon
Tulcea Ciucurova Topolog Saraiu Harsova Tandarei Slobozia 07:43
Urziceni 07:44
Vidra
Mihailesti
Balotesti
Popesti Leordeni
Bacau
Branesti 07:45
Cfr Centura Afumati
Targoviste Bratesti Ilfoveni Mircea Voda Cuza Voda Crangasi Ghergani Racari Tepes Voda Baldana
Slobozia
Bezdead Magura Miculesti Pucioasa Laculete Doicesti Aninoasa Targoviste Ulmi Bratestii de Jos Ilfoveni Mircea Voda Cuza Voda Bolovani Crangasi Contesti Ghergani Racari Baldana Tartasesti Gulia Chitila
Zimnicea
Voluntari 07:46
Clinceni 07:47
Stefanesti Dascalu
Fundeni
Silistea Gumesti
Balaceanca 07:48
Baneasa
Pitesti
Chisinau 07:49
Primaria Berceni 07:50
Glincarn
Tunari
Alexandria
Ogrezeni
Bezdead Magura Miculesti Pucioasa Laculete Doicesti Aninoasa Targoviste Ulmi Bratestii de Jos Ilfoveni Mircea Voda Cuza Voda Bolovani Crangasi Contesti Ghergani Racari Baldana Tartasesti Gulia Chitila Bucuresti
Danubiana 07:51
Chitila
Moara Vlasiei
Primaria Tunari 07:52
Jilava
Buzau
Vidra 07:53
Adunatii Copaceni
Sitaru 07:54
Popesti Leordeni
Clinceni
Slobozia
Gratia 07:55
Voluntari
Primaria Clinceni
Calarasi Gradistea (langa Cunesti) Cunesti Vaidomir Rasa Bogata Smardan Ciocanesti Varasti Dorobantu Manastirea Chiselet Dunarea Clinciu Stancea Valea lui Soare Tauseanca Ulmeni Oltenita Valea Rosie Curcani Soldanu Budesti Gruiu Pasarea Frumusani Postavari
Bolintin Vale Bolintin Deal Ciorogarla 07:56
Draganeasca Trestieni Ulmi Poenari
Postul Chitila 07:57
Stefanesti Dascalu
Pantelimon
Pantelimon
Turnu Magurele Crangu Furculesti Alexandria Vitanesti Vaceni Draganesti Vlasca Bujoreni Prunaru Naipu Copaciu Ghimpati Valea Plopilor Stalpu Gorneni Mihailesti
Ogrezeni Bolintin Vale Bolintin Deal Ciorogarla
Cotorca Mare 07:58
Glincarn
Glincarn
Danubiana
Gostinari
Bascov
Darasti Ilfov 07:59
Primaria Berceni
Mihailesti
Tunari
Branesti 08:00
Cornetu
Ploiesti
Praga Brno
Pireas Atena Thiva Kastro Atalanti Lamia Volos Larisa Katerini Salonic Seres Promakhon
Calarasi
Valea Dragului
Bors
Liverpool Manchester Stoke on Trent Birmingham Coventry Northampton Milton Keynes Luton Londra Maidstone Dover Ostende Gent Bruxelles Liege Bonn Frankfurt Nurnberg Passau Wels Viena
Chitila 08:01
Somic
Voluntari
Frumusani 08:02
Vidra 08:04
Primaria Tunari
Popesti Leordeni
Mirau
Hulubesti 08:06
Glincarn
Afumati
Hulubesti
Vidra 08:07
Stefanesti Dascalu
Moara Vlasiei
Adunatii Copaceni 08:08
Sc. Gen. Pantelimon
Odaia Vladichii
Tunari
Voluntari 08:09
Pantelimon 08:10
Clinceni
Darasti Vlasca 08:11
Chitila
Darasti Vlasca
Boteni
Danubiana 08:12
Acumulatorul
Pantelimon
Pantelimon
Electromagnetica Varteju 08:13
Mihailesti 08:14
Sitaru
Postul Chitila
Popesti Leordeni
Balaceanca 08:15
Sitaru
Teghes
Targoviste Bratesti Ilfoveni Mircea Voda Cuza Voda Crangasi Ghergani Racari Tepes Voda Baldana
Traian
Ramnicu Sarat
Floresti Stoenesti Palanca
Curtea De Arges Pitesti
Slobozia
Darasti Ilfov 08:16
Primaria Tunari
Iasi
Voluntari
Tunari 08:17
Stefanesti Dascalu
Rica
Pitesti 08:18
Urziceni 08:19
Danubiana
Giurgiu
Ciuperceni
Giurgiu 08:20
Alexandria
Clejani Vadu Lat Bucsani Dealu Crevedia Mare Malu Spart Bolintin Vale Bolintin Deal
Chitila 08:21
Sat Copaceni
Primaria Clinceni
Afumati
Bisca Chiojd
Ivco 08:22
Ciorogarla
Glincarn
Voluntari 08:23
Moara Vlasiei
Vidra 08:24
Balotesti
Popesti Leordeni
Clinceni
Focsani
Moroeni Moroieni Pucheni Pietrosita Dealu Mare Buciumeni Fieni Motaeni Pucioasa Laculete Doicesti Aninoasa Targoviste Ulmi Bratesti Ilfoveni Mircea Voda Cuza Voda Bolovani Crangasi Contesti Ghergani Racari Baldana Tartasesti Gulia Chitila 08:25
Fierbinti Targ
Primaria Berceni 08:26
Danubiana
Prisma Corbeanca
Tunari
Somic
Bolintin Vale Bolintin Deal Ciorogarla
Stefanesti Dascalu 08:27
Pantelimon
Pantelimon
Turnu Magurele Crangu Furculesti Alexandria Vitanesti Vaceni Draganesti Vlasca Bujoreni Prunaru Naipu Copaciu Ghimpati Valea Plopilor Stalpu Gorneni Mihailesti
Primaria Tunari 08:28
Bascov
Ramnicu Valcea Pitesti
Glincarn 08:30
Moreni
Ploiesti
Calarasi
Valea Dragului
Campulung Muscel Mioveni
Urziceni
Aalborg Arhus Horsens Vejle Odense Nyborg Slagelse Ringsted Copenhagen Tapernoje Berlin Dresda Praga
Istanbul
Moroeni Moroieni Pucheni Pietrosita Dealu Mare Buciumeni Fieni Motaeni Pucioasa Laculete Doicesti Aninoasa Targoviste Ulmi Bratesti Ilfoveni Mircea Voda Cuza Voda Bolovani Crangasi Contesti Ghergani Racari Baldana Tartasesti Gulia Chitila Bucuresti
Zakynthos Kyllini Patra Ioannina Salonic
Postul Chitila 08:31
Chitila
Caldarusani
Voluntari
Jilava 08:32
Darasti Ilfov 08:33
Mihailesti
Danubiana
Corabia
Popesti Leordeni 08:34
Vidra 08:35
Primaria Berceni
Jilavele
Tunari
Glincarn 08:36
Afumati
Iepuresti
Brezoaia Bacu Dragomiresti Deal
Voluntari 08:37
Stefanesti Dascalu
Ploiesti
Sc. Gen. Pantelimon 08:38
Glincarn
Adunatii Copaceni 08:39
Croitori
Moara Vlasiei
Cfr Centura Afumati
Pucheni Malu Cu Flori Gemenea Voinesti Izvoarele Gheboieni Manesti Priseaca Targoviste Cazaci Nucet Mircea Voda Bolovani Contesti Racari
Pantelimon 08:40
Primaria Tunari
Maneciu Ungureni
Acumulatorul 08:42
Pantelimon
Pantelimon
Chisinau Husi 08:43
Vidra 08:44
Tunari
Popesti Leordeni
Floresti Stoenesti Palanca
Mangalia Constanta 08:45
Branesti
Teghes
Targoviste Bratesti Ilfoveni Mircea Voda Cuza Voda Crangasi Ghergani Racari Tepes Voda Baldana
Slobozia
Bezdead Magura Miculesti Pucioasa Laculete Doicesti Aninoasa Targoviste Ulmi Bratestii de Jos Ilfoveni Mircea Voda Cuza Voda Bolovani Crangasi Contesti Ghergani Racari Baldana Tartasesti Gulia Chitila
Valenii De Munte Ploiesti
Glincarn 08:46
Sat Zurbaua
Bacau
Voluntari
Danubiana 08:47
Primaria Clinceni
Stefanesti Dascalu
Mihailesti 08:48
Postul Chitila
Sitaru
Cfr Centura Afumati
Baneasa
Vidra 08:49
Giurgiu
Darasti Ilfov 08:50
Bezdead Magura Miculesti Pucioasa Laculete Doicesti Aninoasa Targoviste Ulmi Bratestii de Jos Ilfoveni Mircea Voda Cuza Voda Bolovani Crangasi Contesti Ghergani Racari Baldana Tartasesti Gulia Chitila Bucuresti
Chitila 08:51
Somic
Voluntari
Afumati
Giurgiu 08:52
Primaria Tunari
Buzau
Primaria Berceni 08:53
Electromagnetica Varteju
Silistea Snagovului
Tunari
Giurgiu 08:54
Danubiana
Glincarn
Popesti Leordeni
Clinceni
Moara Vlasiei 08:55
Moroeni Moroieni Pucheni Pietrosita Dealu Mare Buciumeni Fieni Motaeni Pucioasa Laculete Doicesti Aninoasa Targoviste Ulmi Bratesti Ilfoveni Mircea Voda Cuza Voda Bolovani Crangasi Contesti Ghergani Racari Baldana Tartasesti Gulia Chitila
Clinceni 08:56
Poeni
Pantelimon 08:57
Pantelimon
Turnu Magurele Crangu Furculesti Alexandria Vitanesti Vaceni Draganesti Vlasca Bujoreni Prunaru Naipu Copaciu Ghimpati Valea Plopilor Stalpu Gorneni Mihailesti
Varlaam 08:59
Galati Braila 09:00
Branesti
Ploiesti
Bragadiru
Brezoaia Bacu Dragomiresti Deal
Buzau
Otopeni Aeroport
Moroeni Moroieni Pucheni Pietrosita Dealu Mare Buciumeni Fieni Motaeni Pucioasa Laculete Doicesti Aninoasa Targoviste Ulmi Bratesti Ilfoveni Mircea Voda Cuza Voda Bolovani Crangasi Contesti Ghergani Racari Baldana Tartasesti Gulia Chitila Bucuresti
Danubiana 09:01
Chitila
Voluntari
Primaria Berceni 09:02
Frumusani
Tunari
Ramnicu Valcea Pitesti 09:03
Vidra
Urziceni 09:04
Vidra
Primaria Tunari
Popesti Leordeni
Postul Chitila 09:05
Islaz
Voluntari
Turnu Magurele Alexandria
Afumati 09:06
Darasti Ilfov 09:07
Stefanesti Dascalu
Moroieni Pucheni
Danubiana 09:08
Sc. Gen. Pantelimon
Ogrezeni Bolintin Vale Bolintin Deal Ciorogarla
Balaceanca 09:09
Pantelimon 09:10
Glincarn
Micsunesti Moara
Fierbinti Targ
Primaria Berceni 09:11
Tunari
Chitila
Moara Vlasiei
Acumulatorul 09:12
Jilava
Pantelimon
Pantelimon
Caracal Rosiori de Vede
Primaria Clinceni 09:13
Baile Govora Ramnicu Valcea Pitesti
Pitesti
Mihailesti 09:14
Glincarn
Popesti Leordeni
Rucar Dragoslavele Valea Mare Campulung Muscel Schitu Golesti Lazaresti Furnicosi Mihaesti Valea Popii Radesti Stalpeni Livezeni Bajesti Clucereasa Piscani Pitesti
Calarasii Vechi 09:15
Danubiana
Campina
Branesti
Teghes
Targoviste
Valea Dragului
Slobozia
Somic 09:16
Primaria Tunari
Voluntari
Stefanesti Dascalu 09:17
Glincarn 09:18
Voluntari 09:19
Clinceni
Giurgiu
Primaria Berceni 09:20
Agropol
Tunari
Budeni
Clejani
Leresti Campulung Muscel Mioveni
Chitila 09:21
Afumati
Ivco 09:22
Ciorogarla
Postul Chitila
Danubiana
Alexandria 09:23
Vidra 09:24
Balotesti
Popesti Leordeni
Clinceni
Glincarn 09:26
Prisma Corbeanca
Moara Vlasiei 09:27
Stefanesti Dascalu
Pantelimon
Pantelimon
Ogrezeni Bolintin Vale Bolintin Deal Ciorogarla
Primaria Tunari 09:28
Gostinari
Dragasani
Curtea De Arges Pitesti
Tunari 09:29
Slobozia
Moreni 09:30
Branesti
Buzau Spataru Costesti Cioranca Limpezisu Mihailesti Caldarusanca Urziceni
Curtea De Arges Bascov Pitesti
Calarasi Gradistea (langa Cunesti) Cunesti Vaidomir Rasa Bogata Smardan Ciocanesti Varasti Dorobantu Manastirea Valea lui Soare Tauseanca Ulmeni Oltenita
Vama Veche
Lefkada Preveza Vrachos Ammoudia Parga Sivota Igoumenitsa Ioannina Salonic
Rusanesti Corabia
Vidra 09:31
Chitila
Sat Copaceni
Voluntari
Frumusani 09:32
Electromagnetica Varteju 09:33
Voluntari
Glincarn 09:34
Popesti Leordeni
Balaceanca 09:36
Danubiana
Afumati
Stefanesti Dascalu 09:37
Vaideeni Horezu Tomsani Costesti Negrulesti Birzesti Pietrari Stoenesti Bunesti Pluta Cazanesti Ramnicu Valcea Pitesti
Ploiesti
Slobozia
Primaria Berceni 09:38
Sc. Gen. Pantelimon
Tunari
Postul Chitila 09:39
Primaria Clinceni
Dragasani
Tandarei
Pantelimon 09:40
Primaria Tunari
Chitila 09:41
Somic
Prundu
Focsani Buzau
Acumulatorul 09:42
Glincarn
Cfr Centura Afumati
Pantelimon
Pantelimon
Vizuresti 09:43
Danubiana
Moara Vlasiei
Tulcea Ciucurova Topolog Saraiu Harsova Tandarei Slobozia
Pitesti
Calarasi
Vidra 09:44
Mihailesti
Popesti Leordeni
Vidra 09:45
Targoviste
Nehoiu
Slobozia
Chisinau
Valenii De Munte Ploiesti
Voluntari 09:46
Blajani
Primaria Berceni 09:47
Tunari
Voluntari
Stefanesti Dascalu
Rica
Baneasa 09:48
Podisoru Balasoeni Ogrezeni Malu Spart Bolintin Vale Bolintin Deal
Giurgiu 09:49
Bascov
Danubiana 09:50
Micsunesti Moara
Alexandria
Slobozia
Floresti Stoenesti Palanca Bolintin Vale Bolintin Deal
Tancabesti 09:51
Chitila
Cfr Centura Afumati
Afumati
Glincarn 09:52
Primaria Tunari
Jilava
Adunatii Copaceni 09:53
Crangeni
Alexandria
Popesti Leordeni 09:54
Clinceni
Bucuresti 09:55
Fierbinti Targ
Primaria Berceni 09:56
Postul Chitila
Tunari
Bolintin Vale Bolintin Deal Ciorogarla
Danubiana 09:57
Oltenita
Stefanesti Dascalu
Pantelimon
Pantelimon
Stoenesti
Slatina (Olt)
Darasti Ilfov 09:58
Glincarn
Gostinari
Mihailesti 09:59
Moara Vlasiei
Pucheni Malu Cu Flori Gemenea Voinesti Izvoarele Gheboieni Manesti Priseaca Targoviste Cazaci Nucet Mircea Voda Bolovani Contesti Racari
Branistari 10:00
Chitila 10:01
Voluntari
Voluntari
Frumusani 10:02
Danubiana 10:04
Balotesti
Primaria Tunari
Popesti Leordeni
Tecuci
Primaria Berceni 10:05
Clinceni
Tunari
Primaria Clinceni
Bezdead Magura Miculesti Pucioasa Laculete Doicesti Aninoasa Targoviste Ulmi Bratestii de Jos Ilfoveni Mircea Voda Cuza Voda Bolovani Crangasi Contesti Ghergani Racari Baldana Tartasesti Gulia Chitila
Glincarn 10:06
Somic
Afumati
Stejaru
Stefanesti Dascalu 10:07
Sc. Gen. Pantelimon 10:08
Targoviste
Caldarusani 10:09
Dragasani
Pantelimon 10:10
Teghes
Cartojani
Bezdead Magura Miculesti Pucioasa Laculete Doicesti Aninoasa Targoviste Ulmi Bratestii de Jos Ilfoveni Mircea Voda Cuza Voda Bolovani Crangasi Contesti Ghergani Racari Baldana Tartasesti Gulia Chitila Bucuresti
Danubiana 10:11
Chitila
Acumulatorul 10:12
Pantelimon
Pantelimon
Buzau
Vidra 10:13
Electromagnetica Varteju
Postul Chitila
Pitesti
Primaria Berceni 10:14
Mihailesti
Vidra
Sitaru
Glincarn
Tunari
Popesti Leordeni
Bacau
Focsani
Darasti Ilfov 10:15
Mangalia Constanta
Branesti
Voluntari
Moara Vlasiei
Mangalia Constanta
Targoviste
Calarasi
Slobozia
Primaria Tunari 10:16
Voluntari
Stefanesti Dascalu 10:17
Ramnicu Valcea Pitesti 10:18
Danubiana
Urziceni 10:19
Giurgiu
Agropol 10:20
Budeni
Uliesti 10:21
Chitila
Afumati
Ivco 10:22
Glincarn
Ciorogarla
Insuratei Slobozia
Tunari 10:23
Popesti Leordeni 10:24
Clinceni
Danubiana 10:25
Prisma Corbeanca 10:26
Bolintin Vale Bolintin Deal Ciorogarla
Vidra 10:27
Oltenita
Stefanesti Dascalu
Pantelimon
Pantelimon
Turnu Magurele Crangu Furculesti Alexandria Vitanesti Vaceni Draganesti Vlasca Bujoreni Prunaru Naipu Copaciu Ghimpati Valea Plopilor Stalpu Gorneni Mihailesti
Babadag
Clinceni 10:28
Primaria Tunari
Voluntari 10:29
Balaceanca 10:30
Branesti
Zatreni
Postul Chitila
Glincarn
Glincarn
Ploiesti
Chitila 10:31
Somic
Moara Vlasiei
Primaria Clinceni
Voluntari
Primaria Berceni 10:32
Jilava
Mihailesti 10:33
Corabia
Sitaru 10:34
Popesti Leordeni
Islaz 10:35
Afumati 10:36
Ploiesti 10:37
Fundeni
Costesti
Sc. Gen. Pantelimon 10:38
Danubiana 10:39
Mereni De Sus
Pantelimon 10:40
Teghes
Primaria Tunari
Floresti Stoenesti Palanca
Maneciu Ungureni
Fierbinti Targ
Vidra 10:41
Primaria Berceni
Tunari
Chitila
Sat Copaceni
Prundu
Acumulatorul 10:42
Pantelimon
Pantelimon
Voluntari 10:43
Pitesti
Slobozia
Vidra 10:44
Popesti Leordeni
Campina 10:45
Branesti
Cfr Centura Afumati
Nehoiu
Valenii De Munte Ploiesti
Ruse
Danubiana 10:46
Glincarn
Voluntari
Moara Vlasiei 10:47
Postul Chitila
Stefanesti Dascalu
Mihailesti 10:48
Baneasa
Darasti Ilfov 10:49
Giurgiu
Giurgiu
Rucar Dragoslavele Valea Mare Campulung Muscel Schitu Golesti Lazaresti Furnicosi Mihaesti Valea Popii Radesti Stalpeni Livezeni Bajesti Clucereasa Piscani Pitesti
Ploiesti 10:50
Primaria Berceni
Tunari
Alexandria
Chitila 10:51
Afumati
Primaria Tunari 10:52
Electromagnetica Varteju 10:53
Danubiana
Adunatii Copaceni
Glincarn 10:54
Sitaru
Cfr Centura Afumati
Popesti Leordeni
Clinceni
Somic 10:56
Bolintin Vale Bolintin Deal Ciorogarla
Balaceanca 10:57
Voluntari
Primaria Clinceni
Stefanesti Dascalu
Pantelimon
Pantelimon
Bascov 10:58
Urziceni 10:59
Tunari
Mereni De Sus
Galati Braila 11:00
Vasilati
Branesti
Mihai Bravu Calugareni 1 Decembrie
Vasilati
Valea Dragului
Otopeni Aeroport
Vama Veche
Constanta Medgidia
Danubiana 11:01
Chitila
Voluntari
Glincarn 11:02
Frumusani
Ramnicu Valcea 11:03
Moara Vlasiei
Balotesti 11:04
Postul Chitila
Primaria Tunari
Popesti Leordeni
Bucuresti 11:05
Afumati 11:06
Stefanesti Dascalu 11:07
Buzau
Primaria Berceni 11:08
Sc. Gen. Pantelimon
Danubiana
Adunatii Copaceni
Tunari
Glincarn
Ogrezeni Bolintin Vale Bolintin Deal Ciorogarla
Vidra 11:09
Focsani
Floresti Stoenesti Palanca
Pantelimon 11:10
Glincarn
Teghes
Chitila 11:11
Voluntari
Onesti 11:12
Acumulatorul
Jilava
Pantelimon
Pantelimon
Caracal Rosiori de Vede
Mihailesti 11:14
Vidra
Clinceni
Popesti Leordeni
Danubiana 11:15
Mangalia Constanta
Husi Crasna
Primaria Tunari 11:16
Voluntari
Pucioasa Targoviste Ulmi Cazaci Nucet Bolovani Contesti
Tunari 11:17
Stefanesti Dascalu
Glincarn 11:18
Ciurari
Moara Vlasiei 11:19
Agropol 11:20
Bucuresti
Postul Chitila 11:21
Chitila
Somic
Afumati
Ivco 11:22
Ciorogarla
Vidra 11:23
Darasti Ilfov
Primaria Clinceni
Popesti Leordeni 11:24
Clinceni
Mihai Bravu Calugareni 1 Decembrie Bucuresti
Voluntari 11:25
Fierbinti Targ
Prisma Corbeanca 11:26
Tunari
Bolintin Vale Bolintin Deal Ciorogarla
Draganeasca Trestieni Ulmi Poenari
Padina
Stefanesti Dascalu 11:27
Pantelimon
Pantelimon
Ogrezeni Bolintin Vale Bolintin Deal Ciorogarla
Primaria Tunari 11:28
Curtea De Arges Pitesti
Urziceni 11:29
Rasuceni 11:30
Campulung Muscel Mioveni
Calarasi Gradistea (langa Cunesti) Cunesti Vaidomir Rasa Bogata Smardan Ciocanesti Varasti Dorobantu Manastirea Valea lui Soare Tauseanca Ulmeni Oltenita Pasarea Postavari
Slobozia
Kusadasi Ozdere Cesme Izmir Ayvalik Canakkale
Chitila 11:31
Voluntari
Frumusani 11:32
Electromagnetica Varteju 11:33
Sitaru
Glincarn 11:34
Popesti Leordeni
Primaria Berceni 11:35
Tunari
Moara Vlasiei
Danubiana 11:36
Curatesti
Afumati
Curatesti
Clinceni 11:37
Stefanesti Dascalu
Ploiesti
Sc. Gen. Pantelimon 11:38
Postul Chitila
Voluntari 11:39
Pantelimon 11:40
Dobroesti
Primaria Tunari
Chitila 11:41
Glincarn 11:42
Acumulatorul
Pantelimon
Pantelimon
Danubiana 11:43
Biobaza Darvari
Tulcea Ciucurova Topolog Saraiu Harsova Tandarei Slobozia
Pitesti
Primaria Berceni 11:44
Vidra
Mihailesti
Balotesti
Tunari
Popesti Leordeni
Campina 11:45
Mangalia Constanta
Branesti
Targoviste Bratesti Ilfoveni Mircea Voda Cuza Voda Crangasi Ghergani Racari Tepes Voda Baldana
Glincarn 11:46
Somic
Voluntari
Caldarusani 11:47
Stefanesti Dascalu
Cfr Centura Afumati 11:48
Baneasa
Primaria Clinceni 11:49
Giurgiu
Danubiana 11:50
Giurgiu
Glincarn
Alexandria
Vidra 11:51
Balaceanca
Chitila
Sat Copaceni
Moara Vlasiei
Afumati
Primaria Tunari 11:52
Jilava
Adunatii Copaceni 11:53
Tunari
Voluntari
Popesti Leordeni 11:54
Clinceni
Barlad
Postul Chitila 11:55
Teghes
Bolintin Vale Bolintin Deal Ciorogarla 11:56
Darasti Ilfov 11:57
Stefanesti Dascalu
Cfr Centura Afumati
Pantelimon
Pantelimon
Danubiana 11:58
Glincarn
Gostinari
Ramnicu Valcea Pitesti
Mihailesti 11:59
Moinesti
Ploiesti 12:00
Branesti
Moreni
Targu Mures
Paceco Torino Marausa Moncalieri Marsala Alba Casale Monferrato Strasatti San Germano Vercellese Mazara del Vallo Moncalvo Menfi Avellino Asti Sciacca Mercogliano Alessandria Trapani Caltabellotta Baiano Voghera Alcamo Ribera Monteforte Irpino Pavia Castellammare del Golfo Castelvetrano Nola Stradella Partinico Campobello di Mazara Santa Ninfa Marigliano Castel San Giovanni Palermo Salemi Torre del Greco Piacenza Cefalu Partanna Scafati Caorso Tusa Nocera Superiore Cremona Santo Stefano di Camastra Baronissi Minerbe Sant'Agata di Militello Fisciano Rocca di Capri Leone Ghedi Chivasso Brolo Santhia Falcone Solofra Spasu Patti Barcellona-Pozzo di Gotto Sala Biandrate Novara Milazzo Arluno San Michele di Serino Pero Messina Atripalda Reggio di Calabria Milano Acerno Monza Villa San Giovanni Montecorvino Rovella Trezzo sull'Adda Rosarno Dalmine Lamezia Terme Controne Bergamo Falerna Rovato Cosenza Agropoli Lauria Inferiore Capaccio Ospitaletto Bellizzi Irpino Lagonegro Brescia Sala Consilina Villa Nuova Polla Peschiera Contursi Sommacampagna Campania San Bonifacio Eboli Vicenza Battipaglia Grisignano di Zocco Pontecagnano Salerno Montoro Napoli Mercato San Severino Nola Casino Ceprano Frosinone Roma Orte Orvieto Arezzo Firenze Prato Bologna Ferrara Latisana Verona Padova Venetia Portogruaro Pordenone Trieste Plezzo di Tarvisio Mestre Udine Gonars Villach Pince
Brasov
Flensburg Kappeln Schleswig Husum Sankt Peter-Ording Kiel Heide Busum Neumunster Lubeck Bremerhaven Emden Schwerin Hamburg Amsterdam Papenburg Oldenburg Luneburg Soltau Konstanz Mons Charleroi Namur Gent Antwerp Bruxelles Leuven Hasselt Liege Bremen Cloppenburg Vechta Minden Osnabruck Bocholt Munster Bielefeld Paderborn Hannover Hildesheim Wolfsburg Braunschweig Goslar Magdeburg Berlin Potsdam Singen Villingen-Schwenningen Freiburg im Breisgau Albstadt Offenburg Hamm Dortmund Essen Duisburg Wuppertal Dusseldorf Aachen Duren Bonn Trier Koln Koblenz Luxembourg Saarbrucken Saarlouis Kaiserslautern Homburg Pirmasens Speyer Kassel Gottingen Jena Gera Leipzig Halle Cottbus Reutlingen Tubingen Stuttgart Ludwigsburg Heilbronn Karlsruhe Heidelberg Mannheim Manheim Mainz Frankfurt Fulda Erfurt Dresda Chemnitz Zwickau Ravensburg Friedrichshafen Lindau Kempten Memmingen Ulm Augsburg Munchen Landshut Ingolstadt Bad Mergentheim Schweinfurt Bamberg Wurzburg Hof Bayreuth Ansbach Erlangen Furth Nurnberg Regensburg Passau Innsbruck Salzburg Viena
Constanta
Chitila 12:01
Voluntari
Tunari 12:02
Frumusani
Buzau
Baile Olanesti Ramnicu Valcea Pitesti 12:03
Primaria Tunari 12:04
Popesti Leordeni
Tecuci
Focsani Ramnicu Sarat Buzau
Vidra 12:05
Danubiana
Islaz
Glincarn 12:06
Dobroesti
Sitaru
Afumati
Ganeasa 12:07
Voluntari
Moara Vlasiei
Stefanesti Dascalu
Adunatii Copaceni 12:08
Sc. Gen. Pantelimon
Dragasani 12:09
Pantelimon 12:10
Fierbinti Targ
Primaria Berceni 12:11
Chitila
Somic
Tunari
Acumulatorul 12:12
Danubiana
Postul Chitila
Pantelimon
Pantelimon
Electromagnetica Varteju 12:13
Pitesti
Darasti Ilfov 12:14
Mihailesti
Urziceni
Vidra
Popesti Leordeni
Vasilati 12:15
Branesti
Primaria Clinceni
Targoviste Bratesti Ilfoveni Mircea Voda Cuza Voda Crangasi Ghergani Racari Tepes Voda Baldana
Valea Dragului
Piatra Neamt Buhusi Bacau Adjud Focsani Ramnicu Sarat Buzau Urziceni
Primaria Tunari 12:16
Voluntari
Targu Jiu Scoarta Bengesti Ciocadia Novaci Cernadia Baia De Fier Polovragi Racovita Cerna Rugetu Slatioara Horezu Costesti Pietrari Govora Ramnicu Valcea Pitesti
Stefanesti Dascalu 12:17
Balaceanca 12:18
Vidra 12:19
Giurgiu
Primaria Berceni 12:20
Agropol
Giurgiu
Tunari
Moreni
Teghes
Chitila 12:21
Voluntari
Afumati
Ivco 12:22
Glincarn
Ciorogarla
Cheia
Clinceni 12:23
Moara Vlasiei
Silistea
Tancabesti 12:24
Glincarn
Popesti Leordeni
Prisma Corbeanca 12:26
Bolintin Vale Bolintin Deal Ciorogarla
Cheia 12:27
Stefanesti Dascalu
Pantelimon
Pantelimon
Primaria Tunari 12:28
Primaria Berceni 12:29
Tunari
Postul Chitila
Glincarn 12:30
Branesti
Ploiesti
Comanesti Targu Ocna Onesti
Slobozia
Vama Veche
Darasti Ilfov 12:31
Chitila
Voluntari
Dobroesti 12:32
Jilava
Mihailesti 12:33
Danubiana
Popesti Leordeni 12:34
Voluntari 12:35
Somic 12:36
Afumati
Stefanesti Dascalu 12:37
Ploiesti
Sc. Gen. Pantelimon 12:38
Glincarn
Tunari
Adunatii Copaceni 12:39
Moara Vlasiei
Mereni De Sus
Pantelimon 12:40
Danubiana
Grozavesti
Micsunesti Moara
Primaria Tunari
Chitila 12:41
Primaria Clinceni
Acumulatorul 12:42
Pantelimon
Pantelimon
Odaia Vladichii 12:43
Odaia
Vidra 12:44
Balotesti
Popesti Leordeni
Mangalia Constanta 12:45
Targoviste Bratesti Ilfoveni Mircea Voda Cuza Voda Crangasi Ghergani Racari Tepes Voda Baldana
Ramnicu Sarat
Glincarn 12:46
Postul Chitila
Clinceni
Voluntari
Vidra 12:47
Primaria Berceni
Danubiana
Tunari
Stefanesti Dascalu
Darasti Ilfov 12:48
Mihailesti
Baneasa
Voluntari 12:49
Giurgiu
Vaslui Barlad
Giurgiu 12:50
Teghes
Alexandria
Vizuresti 12:51
Chitila
Cfr Centura Afumati
Afumati
Primaria Tunari 12:52
Roman Bacau
Electromagnetica Varteju 12:53
Biobaza Darvari
Baile Govora Ramnicu Valcea Pitesti
Alexandria
Danubiana 12:54
Sitaru
Glincarn
Popesti Leordeni
Clinceni
Moara Vlasiei 12:55
Fierbinti Targ
Tunari 12:56
Bolintin Vale Bolintin Deal Ciorogarla
Oltenita 12:57
Stefanesti Dascalu
Pantelimon
Pantelimon
Buzau
Dobroesti 12:58
Pitesti
Focsani 12:59
Cfr Centura Afumati 13:00
Campina
Varna Shumen Razgrad Ruse
Valea Dragului
Bucuresti
Chisinau
Kusadasi
Constanta
Galati Braila Buzau
Sibiu Ramnicu Valcea Pitesti
Vidra 13:01
Danubiana
Chitila
Somic
Sat Copaceni
Voluntari
Frumusani 13:02
Glincarn
Postul Chitila 13:03
Voluntari
Ciurari
Primaria Tunari 13:04
Popesti Leordeni
Primaria Berceni 13:05
Tunari
Iasi 13:06
Afumati
Calarasi
Calarasi Vlad Tepes Mihai Viteazu Plevna Radu Voda Lehliu Gara Lehliu Stefanesti Ileana
Primaria Clinceni 13:07
Stefanesti Dascalu
Sc. Gen. Pantelimon 13:08
Danubiana
Pantelimon 13:10
Glincarn
Micsunesti Moara
Podisoru Balasoeni Ogrezeni Malu Spart Bolintin Vale Bolintin Deal
Chitila 13:11
Moara Vlasiei
Prundu
Balaceanca 13:12
Acumulatorul
Jilava
Pantelimon
Pantelimon
Primaria Berceni 13:14
Mihailesti
Vidra
Tunari
Sitaru
Popesti Leordeni
Mangalia Constanta 13:15
Branesti
Targoviste
Primaria Tunari 13:16
Voluntari
Pucioasa Targoviste Ulmi Cazaci Nucet Bolovani Contesti
Voluntari 13:17
Stefanesti Dascalu
Fundeni
Glincarn 13:18
Calimanesti Ramnicu Valcea Pitesti
Agropol 13:20
Postul Chitila
Budeni
Chitila 13:21
Afumati
Ciorogarla 13:22
Tunari 13:23
Balotesti 13:24
Dobroesti
Popesti Leordeni
Tandarei
Caldarusani 13:25
Curtea De Arges Pitesti
Glincarn 13:26
Vasilati
Prisma Corbeanca
Somic
Bolintin Vale Bolintin Deal Ciorogarla
Stefanesti Dascalu 13:27
Moara Vlasiei
Pantelimon
Pantelimon
Falciu
Primaria Tunari 13:28
Gostinari
Bascov
Vidra 13:29
Urziceni
Danubiana
Galati Braila 13:30
Branesti
Ploiesti
Valea Dragului
Urziceni
Iasi Bacau Focsani Buzau
Chitila 13:31
Voluntari
Voluntari
Primaria Berceni 13:32
Clinceni
Frumusani
Tunari
Targu Jiu Scoarta Bengesti Bumbesti Pitic Poienari Polovragi Slatioara Horezu Costesti Birzesti Pietrari Bunesti Govora Ramnicu Valcea Cotmeana Pitesti
Electromagnetica Varteju 13:33
Primaria Clinceni
Glincarn 13:34
Sitaru
Popesti Leordeni
Poiana De Jos
Islaz 13:35
Teghes
Danubiana 13:36
Afumati
Postul Chitila 13:37
Stefanesti Dascalu
Ploiesti
Moroieni Pucheni
Sc. Gen. Pantelimon 13:38
Ogrezeni Bolintin Vale Bolintin Deal Ciorogarla
Balaceanca 13:39
Pucheni Malu Cu Flori Gemenea Voinesti Izvoarele Gheboieni Manesti Priseaca Targoviste Cazaci Nucet Mircea Voda Bolovani Contesti Racari
Pantelimon 13:40
Glincarn
Primaria Tunari
Fierbinti Targ
Primaria Berceni 13:41
Tunari
Chitila
Prundu
Acumulatorul 13:42
Glincarn
Pantelimon
Pantelimon
Vidra 13:43
Danubiana
Moara Vlasiei
Tulcea Ciucurova Topolog Saraiu Harsova Tandarei Slobozia
Vidra 13:44
Popesti Leordeni
Branesti 13:45
Voluntari
Crivat
Dortmund Essen Dusseldorf Koln Gummersbach Siegen Giesen Frankfurt Darmstadt Mannheim Heilbronn Nurnberg Regensburg Deggendorf
Botosani Dumbraveni Suceava Falticeni Targu Neamt Motca Roman Bacau Adjud Focsani Ramnicu Sarat Buzau
Voluntari 13:46
Stefanesti Dascalu 13:47
Baneasa 13:48
Pitesti
Urziceni 13:49
Giurgiu
Primaria Berceni 13:50
Tunari
Dobroesti
Danubiana
Chitila 13:51
Somic
Afumati
Primaria Tunari 13:52
Jilava
Buzau
Reviga 13:53
Adunatii Copaceni
Postul Chitila 13:54
Cfr Centura Afumati
Popesti Leordeni
Clinceni
Focsani Ramnicu Sarat
Barlad
Clinceni 13:55
Darasti Ilfov 13:56
Bolintin Vale Bolintin Deal Ciorogarla
Vidra 13:57
Danubiana
Oltenita
Stefanesti Dascalu
Pantelimon
Pantelimon
Ogrezeni Bolintin Vale Bolintin Deal Ciorogarla
Dragasani 13:58
Primaria Berceni 13:59
Voluntari
Moara Vlasiei
Tunari
Primaria Clinceni
Slobozia 14:00
Branesti
Nana
Teghes
Tulcea Babadag Constanta Medgidia Cernavoda Fetesti Calarasi
Craiova Dragasani Ramnicu Valcea Pitesti
Barlad Tecuci Galati Braila Slobozia
Botosani Dumbraveni Suceava Falticeni Motca Roman Bacau Adjud Focsani Ramnicu Sarat Buzau Urziceni
Sibiu Fagaras Brasov Campina Ploiesti
Iasi Targu Frumos Roman Bacau Adjud Focsani Ramnicu Sarat Buzau Urziceni
Valea Dragului
Calarasi
Floresti Stoenesti Palanca Bolintin Vale Bolintin Deal
Botosani Suceava Iasi Bacau Adjud
Darabani Dorohoi
Pascani
Urziceni
Calais Brugge Bruxelles Liege Aachen Koln Frankfurt Wurzburg Nurnberg Regensburg Passau Linz Viena Nickelsdorf
Vatra Dornei
Graz Viena Nickelsdorf
Londra Maidstone Dover
Vama Veche
Chisinau
Bodrum Canakkale
Galati Braila Buzau
Sibiu Ramnicu Valcea Pitesti
Chitila 14:01
Voluntari
Frumusani 14:02
Biobaza Darvari 14:03
Cfr Centura Afumati
Corabia
Danubiana 14:04
Primaria Tunari
Popesti Leordeni
Bucuresti 14:05
Glincarn 14:06
Afumati
Giurgiu
Stefanesti Dascalu 14:07
Sc. Gen. Pantelimon 14:08
Tunari
Targoviste
Pantelimon 14:10
Clejani
Postul Chitila 14:11
Danubiana
Chitila
Sat Copaceni
Acumulatorul 14:12
Pantelimon
Pantelimon
Electromagnetica Varteju 14:13
Voluntari
Vidra 14:14
Glincarn
Mihailesti
Popesti Leordeni
Turnu Magurele Alexandria
Moara Vlasiei 14:15
Mangalia Constanta
Targoviste
Dortmund Essen Dusseldorf Koln Gummersbach Siegen Giesen Frankfurt Darmstadt Mannheim Heilbronn Nurnberg Regensburg Deggendorf
Somic 14:16
Dobroesti
Primaria Tunari
Voluntari
Primaria Berceni 14:17
Tunari
Stefanesti Dascalu
Glincarn 14:18
Urziceni 14:19
Giurgiu
Giurgiu
Agropol 14:20
Budeni
Chitila 14:21
Afumati
Iepuresti
Ivco 14:22
Glincarn
Ciorogarla
Visina
Ramnicu Valcea Pitesti 14:23
Alexandria
Balotesti 14:24
Popesti Leordeni
Clinceni
Vidra 14:25
Danubiana
Primaria Clinceni
Tunari 14:26
Bolintin Vale Bolintin Deal Ciorogarla
Oltenita 14:27
Voluntari
Stefanesti Dascalu
Pantelimon
Pantelimon
Postul Chitila 14:28
Primaria Tunari
Gostinari
Bascov
Slobozia 14:30
Vasilati
Moreni
Glincarn
Teghes
Axintele
Bucuresti
Campina
Buzau Spataru Costesti Cioranca Limpezisu Mihailesti Caldarusanca Urziceni
Valea Dragului
Campulung Muscel Mioveni
Iasi Suceava Bacau Focsani Buzau
Moara Vlasiei 14:31
Chitila
Voluntari
Danubiana 14:32
Jilava
Balaceanca 14:33
Radovanu
Popesti Leordeni 14:34
Obedeni
Primaria Berceni 14:35
Tunari
Valea Muscelului 14:36
Afumati
Stejaru
Stefanesti Dascalu 14:37
Ploiesti
Cheia
Sc. Gen. Pantelimon 14:38
Rica
Vidra 14:39
Adunatii Copaceni
Danubiana
Pantelimon 14:40
Primaria Tunari
Clinceni 14:41
Chitila
Somic
Voluntari
Acumulatorul 14:42
Dobroesti
Pantelimon
Pantelimon
Babadag
Crivat 14:43
Pitesti
Floresti Stoenesti Palanca Bolintin Vale Bolintin Deal
Mihailesti 14:44
Vidra
Tunari
Popesti Leordeni
Mangalia Constanta 14:45
Branesti
Postul Chitila
Baile Govora Ramnicu Valcea Pitesti
Calarasi
Slobozia
Calarasi Vlad Tepes Mihai Viteazu Plevna Radu Voda Lehliu Gara Lehliu Stefanesti Ileana
Chisinau Husi
Danubiana 14:46
Glincarn
Voluntari
Moara Vlasiei 14:47
Stefanesti Dascalu
Baneasa 14:48
Giurgiu 14:49
Vaslui Barlad
Focsani Ramnicu Sarat
Alexandria 14:50
Cartojani
Chitila 14:51
Sitaru
Primaria Clinceni
Afumati
Primaria Tunari 14:52
Primaria Berceni 14:53
Electromagnetica Varteju
Danubiana
Tunari
Alexandria
Glincarn 14:54
Popesti Leordeni
Voluntari 14:55
Vasilati 14:56
Glincarn
Bolintin Vale Bolintin Deal Ciorogarla
Draganeasca Trestieni Ulmi Poenari
Tancabesti 14:57
Oltenita
Stefanesti Dascalu
Cfr Centura Afumati
Pantelimon
Pantelimon
Mereni De Sus 14:59
Galati Braila 15:00
Balaceanca
Branesti
Danubiana
Lausanne Berna Zurich
Kalamata Asprokhoma Mesinon Kazarma Neapolis Gargalianoi Elika Filiatra Pappadhianika Kiparissia Asopos Kalon Neron Molaoi Zakharo Kato Glikovrisi Pirgos Elos Amalias Vlakhiotis Gastouni Andravida Skala Loutra Killinis Sparta Lechaina Tripolis Varda Argos Arkhaia Korinthos Lapas Araxos Pireas Patra Atena Akrata Thiva Kastro Atalanti Lamia Volos Larisa Katerini Salonic Seres Promakhon
Marmaris
Varna Shumen Razgrad Ruse
Ploiesti
Chitila 15:01
Voluntari
Primaria Berceni 15:02
Glincarn
Tunari
Frumusani
Postul Chitila
Rasmiresti
Caldarusani 15:03
Moara Vlasiei
Balotesti 15:04
Clinceni
Primaria Tunari
Popesti Leordeni
Islaz 15:05
Bucuresti
Hulubesti 15:06
Somic
Cfr Centura Afumati
Afumati
Hulubesti
Vidra 15:07
Stefanesti Dascalu
Sc. Gen. Pantelimon 15:08
Adunatii Copaceni
Dobroesti
Voluntari 15:09
Pantelimon 15:10
Glincarn
Teghes
Tunari 15:11
Chitila
Prundu
Acumulatorul 15:12
Jilava
Pantelimon
Pantelimon
Vadu Lat 15:13
Pitesti
Mihailesti 15:14
Vidra
Popesti Leordeni
Campina 15:15
Branesti
Bezdead Magura Miculesti Pucioasa Laculete Doicesti Aninoasa Targoviste Ulmi Bratestii de Jos Ilfoveni Mircea Voda Cuza Voda Bolovani Crangasi Contesti Ghergani Racari Baldana Tartasesti Gulia Chitila
Primaria Tunari 15:16
Voluntari
Primaria Clinceni 15:17
Stefanesti Dascalu
Buzau
Glincarn 15:18
Postul Chitila 15:19
Moara Vlasiei
Giurgiu
Ploiesti 15:20
Primaria Berceni
Agropol
Tunari
Giurgiu
Alexandria
Bezdead Magura Miculesti Pucioasa Laculete Doicesti Aninoasa Targoviste Ulmi Bratestii de Jos Ilfoveni Mircea Voda Cuza Voda Bolovani Crangasi Contesti Ghergani Racari Baldana Tartasesti Gulia Chitila Bucuresti
Radauti Suceava Falticeni Motca Roman Bacau Adjud
Vidra 15:21
Danubiana
Chitila
Sat Copaceni
Afumati
Ivco 15:22
Ciorogarla
Voluntari 15:23
Sitaru 15:24
Popesti Leordeni
Clinceni
Mereni De Sus
Fierbinti Targ 15:25
Sat Zurbaua 15:26
Bolintin Vale Bolintin Deal Ciorogarla
Stefanesti Dascalu 15:27
Pantelimon
Pantelimon
Danubiana 15:28
Primaria Tunari
Bascov
Urziceni 15:29
Tunari
Branesti 15:30
Cornetu
Bragadiru
Valea Dragului
Slobozia
Lausanne Berna Zurich Hochst Viena
Vama Veche
Chitila 15:31
Somic
Voluntari
Frumusani 15:32
Electromagnetica Varteju 15:33
Sitaru 15:34
Glincarn
Glincarn
Popesti Leordeni
Vidra 15:35
Danubiana
Moara Vlasiei
Hudum Baisa Vladeni Dumbraveni Suceava Falticeni Targu Neamt Cristesti Motca Roman Horia Bacau Adjud Tisita Focsani Ramnicu Sarat Buzau Urziceni Otopeni Aeroport
Postul Chitila 15:36
Afumati
Turnu Magurele Crangu Furculesti Alexandria Vitanesti Vaceni Draganesti Vlasca Bujoreni Prunaru Naipu Copaciu Ghimpati Valea Plopilor Stalpu Gorneni Mihailesti
Voluntari 15:37
Stefanesti Dascalu
Ploiesti
Darasti Ilfov 15:38
Sc. Gen. Pantelimon
Tunari
Pantelimon 15:40
Primaria Tunari
Calafat
Chitila 15:41
Poeni
Glincarn 15:42
Acumulatorul
Pantelimon
Pantelimon
Danubiana 15:43
Primaria Clinceni
Videle
Vidra 15:44
Popesti Leordeni
Mangalia Constanta 15:45
Targoviste Bratesti Ilfoveni Mircea Voda Cuza Voda Crangasi Ghergani Racari Tepes Voda Baldana
Pascani Otopeni Aeroport
Voluntari 15:46
Calarasi
Calarasi Vlad Tepes Mihai Viteazu Plevna Radu Voda Lehliu Gara Lehliu Stefanesti Ileana
Primaria Berceni 15:47
Tunari
Stefanesti Dascalu
Stoenesti
Rica
Focsani Ramnicu Sarat Buzau
Baneasa 15:48
Danubiana 15:50
Glincarn
Clinceni
Botosani Flamanzi Harlau Targu Frumos Roman Bacau
Alexandria
Chitila 15:51
Voluntari
Moara Vlasiei
Afumati
Primaria Tunari 15:52
Jilava
Adunatii Copaceni 15:53
Postul Chitila
Balaceanca 15:54
Sitaru
Popesti Leordeni
Clinceni
Turnu Magurele Alexandria
Draganeasca Trestieni Ulmi Poenari
Barlad
Darasti Ilfov 15:55
Primaria Berceni 15:56
Tunari
Somic
Bolintin Vale Bolintin Deal Ciorogarla
Danubiana 15:57
Stefanesti Dascalu
Pantelimon
Pantelimon
Glincarn 15:58
Campina 16:00
Teghes
Cfr Centura Afumati
Mihai Bravu Calugareni 1 Decembrie
Calarasi
Calimanesti Ramnicu Valcea Pitesti
Giurgiu Balanoaia Fratesti Schitu Bila Camineasca Ghimpati Letca Noua Milcovatu Clejani Vadu Lat Bucsani Dealu Crevedia Mare Malu Spart Bolintin Vale Bolintin Deal
Galati Braila Buzau
Sibiu Ramnicu Valcea Pitesti
Chitila 16:01
Voluntari
Frumusani 16:02
Vidra 16:03
Mihailesti
Vidra 16:04
Balotesti
Primaria Tunari
Popesti Leordeni
Tecuci
Tunari 16:05
Voluntari
Glincarn 16:06
Curatesti
Afumati
Curatesti
Brezoaia Bacu Dragomiresti Deal
Baciu 16:07
Moara Vlasiei
Stefanesti Dascalu
Fundeni
Adunatii Copaceni 16:08
Sc. Gen. Pantelimon
Ogrezeni Bolintin Vale Bolintin Deal Ciorogarla
Primaria Clinceni 16:09
Cfr Centura Afumati
Dragasani
Pantelimon 16:10
Deva Sebes Alba Sibiu Ramnicu Valcea Pitesti
Postul Chitila
Micsunesti Moara
Curtea De Arges Pitesti
Bucuresti
Fierbinti Targ
Flensburg Schleswig Husum Heide Rendsburg Kiel Neumunster Itzehoe Neustadt in Holstein Lubeck Elmshorn Norderstedt Ahrensburg Hamburg Luneburg Gustrow Gardelegen Uelzen Wolfsburg Salzgitter Hildesheim Hannover Soltau Bremen Bremerhaven Wilhelmshaven Norden Aurich Emden Leer Papenburg Oldenburg Delmenhorst Walsrode Cloppenburg Meppen Vechta Lingen Nordhorn Osnabruck Minden Detmold Bielefeld Munster Paderborn Lippstadt Dortmund Bochum Essen Duisburg Wuppertal Dusseldorf Koln Duren Bonn Koblenz Frankfurt Hanau am Main Nurnberg Erlangen Coburg Suhl Ilmenau Eisenach Gotha Bad Langensalza Erfurt Weimar Jena Gera Altenburg Grimma Naumburg Leipzig Halle Bernburg Dessau Magdeburg Brandenburg Stendal Ludwigslust Schwerin Gustow Rostock Ribnitz-Damgarten Stralsund Greifswald Neubrandenburg Berlin Potsdam Eisenhuttenstadt Cottbus Torgau Meißen Dresda Bautzen Gorlitz Freiberg Chemnitz Zwickau Plauen Hof Kulmbach Bayreuth Weiden in der Oberpfalz Amberg Neumarkt in der Oberpfalz Ingolstadt Schwabisch Gmund Heidenheim an der Brenz Ulm Ludwigsburg Goppingen Ettlingen Baden-Baden Rastatt Freudenstadt Offenburg Villingen Villingen-Schwenningen Freiburg im Breisgau Tuttlingen Friedrichshafen Lindau Ravensburg Leutkirch im Allgau Kempten Memmingen Starnberg Rosenheim Munchen Germering Dachau Freising Landshut Regensburg Degendorf Passau Plzen Praga Brno Viena Bratislava Budapesta
Sibiu Ramnicu Valcea Pitesti
Danubiana 16:11
Chitila
Acumulatorul 16:12
Glincarn
Pantelimon
Pantelimon
Caracal Rosiori de Vede
Electromagnetica Varteju 16:13
Clinceni
Pitesti
Primaria Berceni 16:14
Urziceni
Sitaru
Tunari
Popesti Leordeni
Mangalia Constanta 16:15
Branesti
Cornetu
Targoviste Bratesti Ilfoveni Mircea Voda Cuza Voda Crangasi Ghergani Racari Tepes Voda Baldana
Calarasi Gradistea (langa Cunesti) Cunesti Vaidomir Rasa Bogata Smardan Ciocanesti Varasti Dorobantu Oltenita
Slobozia
Moroeni Moroieni Pucheni Pietrosita Dealu Mare Buciumeni Fieni Motaeni Pucioasa Laculete Doicesti Aninoasa Targoviste Ulmi Bratesti Ilfoveni Mircea Voda Cuza Voda Bolovani Crangasi Contesti Ghergani Racari Baldana Tartasesti Gulia Chitila
Primaria Tunari 16:16
Voluntari
Vidra 16:17
Stefanesti Dascalu
Danubiana 16:18
Ramnicu Valcea Pitesti
Voluntari 16:19
Agropol 16:20
Giurgiu
Alexandria
Moroeni Moroieni Pucheni Pietrosita Dealu Mare Buciumeni Fieni Motaeni Pucioasa Laculete Doicesti Aninoasa Targoviste Ulmi Bratesti Ilfoveni Mircea Voda Cuza Voda Bolovani Crangasi Contesti Ghergani Racari Baldana Tartasesti Gulia Chitila Bucuresti
Balaceanca 16:21
Chitila
Somic
Afumati
Ivco 16:22
Glincarn
Ciorogarla
Primaria Berceni 16:23
Tunari
Moara Vlasiei
Biobaza Darvari
Vidra 16:24
Popesti Leordeni
Clinceni
Mihai Bravu Calugareni 1 Decembrie Bucuresti
Danubiana 16:25
Maneciu Ungureni
Bolintin Vale Bolintin Deal Ciorogarla 16:26
Postul Chitila 16:27
Stefanesti Dascalu
Pantelimon
Pantelimon
Vlasceni
Ogrezeni Bolintin Vale Bolintin Deal Ciorogarla
Primaria Tunari 16:28
Gostinari
Darasti Ilfov 16:29
Ploiesti 16:30
Branesti
Rasuceni
Glincarn
Nana
Micsunesti Moara
Campulung Muscel Mioveni
Brezoaia Bacu Dragomiresti Deal
Urziceni
Brasov
Aberdeen Norwich York Dundee Kirkcaldy Ipswich Kingston upon Hull Scunthorpe Dunfermline Colchester Perth Doncaster Stirling Edinburgh Glasgow Southend-on-Sea Newcastle upon Tyne Sunderland Durham Middlesbrough Dumfries Carlisle Harrogate Liverpool Chester Northwich Crewe Manchester Stoke on Trent Birmingham Hereford Gloucester Oxford Leeds Sheffield Chesterfield Nottingham Leicester Northampton Luton Watford Wembley Londra Maidstone Canterbury Dover Calais Brugge Gent Bruxelles Luxembourg Saarbrucken Mannheim Heidelberg Heilbronn Nurnberg Plzen Praga Brno Bratislava Budapesta
Belfast Portadown Dun Dealgan Dublin Holyhead Chester Liverpool Stoke on Trent Telford Wolverhampton Birmingham Coventry Milton Keynes Luton Londra Maidstone Dover Calais Luxembourg Saarbrucken Mannheim Heidelberg Heilbronn Nurnberg Plzen Praga Brno Bratislava Budapesta
Iasi Suceava Bacau Focsani Buzau
Constanta
Chitila 16:31
Sat Copaceni
Voluntari
Primaria Berceni 16:32
Danubiana
Tunari
Jilava
Mihailesti 16:33
Voluntari
Corabia
Popesti Leordeni 16:34
Negrasi
Obedeni
Islaz 16:35
Primaria Clinceni
Afumati 16:36
Stefanesti Dascalu 16:37
Ploiesti
Moroieni Pucheni
Sc. Gen. Pantelimon 16:38
Glincarn
Danubiana 16:39
Adunatii Copaceni
Moara Vlasiei
Mereni De Sus
Pantelimon 16:40
Primaria Tunari
Suceava Falticeni Roman Bacau Adjud Ramnicu Sarat Urziceni
Primaria Berceni 16:41
Caldarusani
Chitila
Tunari
Bolintin Vale Bolintin Deal Ciorogarla
Acumulatorul 16:42
Pantelimon
Pantelimon
Tulcea Ciucurova Topolog Saraiu Harsova Tandarei Slobozia 16:43
Pitesti
Vidra 16:44
Balotesti
Postul Chitila
Popesti Leordeni
Vidra 16:45
Branesti
Targoviste Bratesti Ilfoveni Mircea Voda Cuza Voda Crangasi Ghergani Racari Tepes Voda Baldana
Danubiana 16:46
Glincarn
Somic
Voluntari
Voluntari 16:47
Stefanesti Dascalu
Ramnicu Valcea Pitesti 16:48
Baneasa
Petresti 16:49
Giurgiu
Vaslui Barlad
Tunari 16:50
Glincarn
Teghes
Alexandria
Bacau
Clejani
Reggio di Calabria Polistena Gioia Tauro Rosarno Vibo Valentia Pizzo Catanzaro Cosenza Lagonegro Padula Sala Consilina Atena Lucana Polla Eboli Battipaglia Salerno Torre del Greco Nola Napoli Caserta Cassino Ceprano Frosinone Roma Fiano Romano Orte Orvieto Fabro Chiusi Arezzo Firenze Prato Barberino di Mugello Sasso Marconi Bologna Lecce Brindisi Ostuni Martina Franca Bari Molfetta Andria Barletta Cerignola Orta Nova Foggia San Salvo Vasto Lanciano Ortona Francavilla al Mare Carsoli Avezzano Chieti Pescara Giulianova San Benedetto del Tronto Porto San Giorgio Civitanova Marche Ancona Senegalia Fano Pesaro Cattolica Rimini Bellaria Cervia Cesena Ravenna Ferrara Rovigo Chioggia Abano Terme Torino Novara Milano Bergamo Brescia Verona Vicenza Padova Venetia Mirano Treviso Pordenone Portogruaro Latisana Pocenia San Giorgio di Nogaro Palmanova Redipuglia Monfalcone Trieste Ljubljana Trojane Celje Maribor Lendava Pince Nagykanizsa Siofok
Vasilati 16:51
Chitila
Afumati
Zavoaia 16:52
Primaria Tunari
Electromagnetica Varteju 16:53
Danubiana
Ulmu
Glincarn 16:54
Popesti Leordeni
Clinceni
Moara Vlasiei 16:55
Vasilati
Fierbinti Targ
Genova Pinerolo Aosta Cuneo Torino Biella Novara Asti Alessandria Tortona Piacenza Parma Reggio nell'Emilia Modena Pavia Milano Como Lecco Monza Bergamo Cremona Brescia Merano Bolzano Trento Rovereto Mantova Verona Mestre Vicenza Castelfranco Veneto Padova Chioggia Venetia Treviso Conegliano Portogruaro Trieste Udine Gemona del Friuli Tarvisio Freiburg im Breisgau Schwemlingen Villingen Konstanz Singen Ravensburg Friedrichshafen Lindau Kempten Oberstdorf Garmisch-Partenkirchen Tegernsee Rosenheim Prien am Chiemsee Bad Reichenhall Burghausen Bad Griesbach Villach Freistadt Linz Braunau am Inn Wels Salzburg Bad Ischl Bad Aussee Tauplitz Lienz Murau Treffen Spittal an der Drau Klagenfurt Wolfsberg Bad Radkersburg Leibnitz Spielberg Mariazell Waidhofen an der Ybbs Steyr Amstein Gmunden Zwettl Stadt Horn Hollabrunn Melk Sankt Polten Kapfenberg Leoben Frohnleiten Vorau Weiz Gratkorn Stainz Voitsberg Graz Bad Gleichenberg Feldbach Furstenfeld Gussing Stegersbach Hattelberg Oberwart Viena Pinkafeld Krumbach Neukirchen Mattersburg Klosterneuburg Baden Wiener Neustadt Parndorf Bratislava Gyor Budapesta
Bolintin Vale Bolintin Deal Ciorogarla 16:56
Focsani
Draganeasca Trestieni Ulmi Poenari
Stefanesti Dascalu 16:57
Pantelimon
Pantelimon
Vidra 16:59
Primaria Berceni
Clinceni
Tunari
Slobozia 17:00
Galati Braila
Branesti
Cornetu
Danubiana
Ploiesti
Oslo Stockholm Norrkoping Linkoping Jonkoping Boras Goteborg Halmstad Angelholm Helsingborg Malmo Copenhagen Odense Kolding Hamburg Hannover Wurzburg Nurnberg Passau Linz Viena
Valea Dragului
Giurgiu
Curtea De Arges Bascov Pitesti
Vatra Dornei
Chisinau
Otopeni Aeroport
Freiburg im Breisgau Offenburg Rastatt Karlsruhe Pforzheim Stuttgart Goppingen Ulm Augsburg Munchen Rosenheim Traunstein Freilassing
Brasov
Dortmund Essen Dusseldorf Koln Gummersbach Siegen Gisen Offenbach Frankfurt Darmstadt Mannheim Heidelberg Heilbronn Ohringen Crailsheim Ansbach Nurnberg Regensburg Deggendorf Passau
Luxembourg Namur Liege Genk Hasselt Bruxelles Wavre Charleroi Mons Gent Tournai Kortrijk Ostende Brugge Sint-Niklaas Geel Turnhout Rotterdam Haga Amsterdam Emmen Lingen Meppen Papenburg Emden Norden Leer Oldenburg Flensburg Cuxhaven Rendsburg Neumunster Lubeck Elmshorn Norderstedt Hamburg Bremerhaven Luneburg Uelzen Soltau Bremen Cloppenburg Vechta Celle Garbsen Hannover Hameln Hildesheim Salzgitter Braunschweig Wolfsburg Stendal Neuruppin Oranienburg Brandenburg Berlin Potsdam Eisenhuttenstadt Vetschau Cottbus Magdeburg Torgau Riesa Dessau Bernburg Halle Leipzig Grimma Gorlitz Bautzen Dresda Pirna Freiberg Altenburg Chemnitz Plauen Praga Jihlava Brno Bratislava
Budapesta
Hoorn Leiden Almere-Haven Utrecht Drachten Leeuwarden Groningen Assen Emmen Zwolle Apeldoorn Deventer Almelo Hengelo Venlo Enschede Arnhem Nijmegen Haga Rotterdam Dordrecht Breda Tilburg Eindhoven Papenburg Roermond Monchengladbach Minden Osnabruck Munster Essen Duisburg Dusseldorf Wuppertal Koln Aachen Duren Bonn Hamm Lippstadt Bielefeld Detmold Paderborn Goslar Einbeck Northeim Kassel Gottingen Marburg an der Lahn Siegen Limburg an der Lahn Neuwied Koblenz Trier Luxembourg Saarbrucken Wetzlar Fulda Frankfurt Wiesbaden Mainz Hanau am Main Offenbach Darmstadt Wertheim Wurzburg Coburg Bad Hersfeld Eisenach Erfurt Jena Gera Zwickau Hof Kulmbach Bayreuth Bamberg Erlangen Nurnberg Ingolstadt Ulm Aalen Ludwigsburg Pforzheim Karlsruhe Offenburg Baden-Baden Reutlingen Tubingen Balingen Albstadt Villingen-Schwenningen Biberach an der Riß Singen Memmingen Ravensburg Kempten Starnberg Rosenheim Munchen Dachau Freising Landshut Amstetten Melk Viena
Aalborg Randers Skive Holstebro Viborg Arhus Silkeborg Herning Vejle Copenhagen Roskilde Slagelse Nyborg Svendborg Odense Fredericia Kolding Esbjerg Haderslev Tonder Abenra Sonderborg Flensburg Rendsburg Neumunster Rostock Berlin Vetschau Cottbus Dresda Pirna Praga Brno Bratislava
York Leeds Blackpool Doncaster Scunthorpe Grimsby Lincoln Sheffield Manchester Warrington Liverpool Chester Stoke on Trent Derby Nottingham Wolverhampton Birmingham Coventry Boston Grantham Leicester Corby Kettering Bedford Luton Southampton Winchester Basingstoke Reading Oxford Worcester Hereford Gloucester Newport Cardiff Swindon Bristol Bath Bournemouth Portsmouth Worthing Brighton Eastbourne Norwich Cambridge Ipswich Colchester Chelmsford Canterbury Londra Folkestone Dover Calais Dunkerque Tournai Bruxelles Brugge Gent Sint-Niklaas Antwerp Hasselt Genk Liege Darmstadt Wertheim Ansbach Erlangen Bad Kissingen Suhl Coburg Hof Kulmbach Bayreuth Amberg Regensburg Straubing Deggendorf Passau Linz Wels Amstetten
La Rochelle Tours Bordeaux Brive-la-Gaillarde Clermont-Ferrand Troyes Nancy Marseille Cannes Nice Macon Dole Besancon Mulhouse Chartres Rouen Beauvais Compiegne Soissons Nantes Le Mans Rennes Dijon Lyon Paris Meaux Reims Verdun Metz Winterthur Singen Bonn Koln Starnberg Murnau am Staffelsee Garmisch-Partenkirchen Rosenheim Bad Reichenhall Freilassing Laufen Salzburg Graz Bregenz Innsbruck Neustadt Weitra Gmunden Waidhofen an der Thaya Langau Zwettl Stadt Krems an der Donau Stockerau Viena
Berna Sankt Gallen Lucerne Zug Basel Zurich Winterthur Singen Offenburg Freiburg Stuttgart Saarbrucken Luxembourg Trier Bonn Koln Dusseldorf Essen Dortmund Munster Kiel Lubeck Hamburg Bremen Hannover Starnberg Murnau am Staffelsee Garmisch-Partenkirchen Rosenheim Ruhpolding Bad Reichenhall Freilassing Laufen Salzburg Graz Linz Bregenz Innsbruck Wels Melk Sankt Polten Braunau am Inn Wolfsberg Amstetten Neustadt Weitra Gmunden Waidhofen an der Thaya Langau Zwettl Stadt Krems an der Donau Stockerau Viena Hegyeshalom Gyor Tatabanya
Roma Avezzano Celano Sulmona Pescara San Benedetto del Tronto Civitanova Marche Ancona Rimini Forli Bologna Casale Monferrato Alessandria Asti Torino Novara Bergamo Brescia Verona Padova Venetia Udine Villach Klagenfurt
Zimnicea
Dokkum Leeuwarden Groningen Drachten Sneek Assen Emmen Meppel Slagharen Zwolle Hoorn Alkmaar Amsterdam Almere-Haven Deventer Hengelo Enschede Amersfoort Leiden Utrecht Arnhem Haga Rotterdam Dordrecht Nijmegen Middelburg Goes Bergen op Zoom Breda Tilburg Eindhoven Venlo Bocholt Duisburg Essen Dortmund Munster Lingen Nordhorn Rheine Osnabruck Minden Bad Salzuflen Detmold Paderborn Lippstadt Iserlohn Wuppertal Dusseldorf Bruxelles Monchengladbach Roermond Maastricht Leverkusen Aachen Duren Koln Bonn Gummersbach Siegen Neuwied Koblenz Limburg an der Lahn Giesen Frankfurt Brilon Kassel Marburg an der Lahn Alsfeld Wetzlar Wiesbaden Hanau am Main Wertheim Wurzburg Bamberg Kitzingen Bad Mergentheim Nurnberg Furth Bayreuth Kulmbach Hof Grafenwohr Weiden in der Oberpfalz Amberg Schwandorf in Bayern Regensburg Kelheim Cham Straubing Bodenmais Regen Deggendorf Ingolstadt Landshut Dingolfing Bad Griesbach Passau Gmunden Wels Linz Steyr Amstetten Freistadt Gmund Melk Sankt Polten Hollabrunn Viena Gyor Tatabanya Budapesta
Galati Braila Buzau
Postul Chitila 17:01
Chitila
Voluntari
Primaria Clinceni
Voluntari
Frumusani 17:02
Cfr Centura Afumati 17:03
Viisoara
Ciocile 17:04
Vidra
Primaria Tunari
Popesti Leordeni
Buzau
Tomulesti 17:05
Bucuresti
Sat Zurbaua 17:06
Afumati
Stefanesti Dascalu 17:07
Turnu Magurele Crangu Furculesti Alexandria Vitanesti Vaceni Draganesti Vlasca Bujoreni Prunaru Naipu Copaciu Ghimpati Valea Plopilor Stalpu Gorneni Mihailesti
Fundeni
Primaria Berceni 17:08
Sc. Gen. Pantelimon
Tunari
Pantelimon 17:10
Glincarn
Mangalia Constanta
Amsterdam Leiden Haga Delft Rotterdam Dordrecht Tilburg Eindhoven Venlo Roermond Maastricht Bergen op Zoom Goes Middelburg Turnhout Antwerp Brugge Ostende Gent Genk Hasselt Louvain-la-Neuve Bruxelles Kortrijk Lille Tournai Mons Charleroi Namur Huy Liege Spa Malmedy Rochefort Bastogne Arlon Luxembourg Trier Bitburg Saarlouis Saarbrucken Zweibrucken Pirmasens Kaiserslautern Wiesbaden Mainz Frankfurt Offenbach am Main Hanau am Main Schweinfurt Bad Kissingen Aschaffenburg Darmstadt Worms Mannheim Karlsruhe Baden-Baden Pforzheim Heilbronn Ludwigsburg Stuttgart Tubingen Reutlingen Balingen Albstadt Biberach an der Riß Ulm Heidenheim an der Brenz Alheim Crailsheim Ansbach Rothenburg ob der Tauber Bad Mergentheim Kitzingen Herzogenaurach Erlangen Bamberg Staffelstein Coburg Bayreuth Kulmbach Plauen Plzen Teplice Praga Jihlava Brno
Chitila 17:11
Somic
Moara Vlasiei
Prundu
Acumulatorul 17:12
Cfr Centura Afumati
Jilava
Pantelimon
Pantelimon
Vidra 17:13
Bascov
Mihailesti 17:14
Danubiana
Popesti Leordeni
Balaceanca 17:15
Fantanele
Voluntari
Teghes
Targoviste
Calarasi
Urziceni
Primaria Tunari 17:16
Voluntari
Tunari 17:17
Stefanesti Dascalu
Glincarn 17:18
Postul Chitila
Urziceni 17:19
Giurgiu
Petresti
La Rochelle Poitiers Tours Orleans Sens Troyes Bordeaux Brive-la-Gaillarde Clermont-Ferrand Nice Marseille Avignon Valence Dole Rennes Nantes Angers Le Mans Chartres Lyon Macon Dijon Besancon Belfort Mulhouse Rouen Beauvais Compiegne Soissons Paris Reims Verdun Nancy Thionville Metz Baden Winterthur Neuchatel Biel Lucerne Zurich Zug Berna Basel Sankt Gallen Saarbrucken Saarlouis Luxembourg Trier Singen Ravensburg Memmingen Tubingen Reutlingen Munchen Augsburg Ulm Stuttgart Karlsruhe Ingolstadt Straubing Regensburg Nurnberg Heidelberg Mannheim Bamberg Wurzburg Mainz Frankfurt Fulda Bayreuth Praga Brno Bratislava 17:20
Danubiana 17:21
Chitila
Afumati
Poeni
Ivco 17:22
Ciorogarla
Clinceni
Pitesti 17:23
Vidra 17:24
Popesti Leordeni
Clinceni
Maneciu Ungureni 17:25
Primaria Berceni 17:26
Glincarn
Tunari
Bolintin Vale Bolintin Deal Ciorogarla
Padina
Primaria Clinceni 17:27
Stefanesti Dascalu
Moara Vlasiei
Pantelimon
Pantelimon
Danubiana 17:28
Glincarn
Primaria Tunari
Gostinari
Targu Jiu Scoarta Bengesti Bumbesti Pitic Poienari Polovragi Milostea Slatioara Horezu Costesti Birzesti Pietrari Bunesti Govora Ramnicu Valcea Cotmeana Pitesti
Voluntari 17:29
Merisani
Campina 17:30
Tancabesti
Vasilati
Valea Dragului
Ramnicu Sarat
Nehoiu
Valenii De Munte Ploiesti
Aalborg Hals Nibe Farso Hadsund Hobro Skive Randers Viborg Holstebro Arhus Silkeborg Herning Ikast Skanderborg Billund Horsens Vejle Fredericia Copenhagen Roskilde Naestved Slagelse Nyborg Svendborg Odense Middelfart Kolding Varde Esbjerg Ribe Haderslev Vojens Abenra Tonder Sonderborg Flensburg Husum Kiel Lubeck Neumunster Heide Norderstedt Hamburg Bremen Hannover Luneburg Schwerin Rostock Stralsund Greifswald Waren Neubrandenburg Berlin Potsdam Magdeburg Halle Leipzig Cottbus Jena Zwickau Chemnitz Bautzen Dresda Praga Brno Budapesta
Iasi Suceava Bacau Focsani Buzau
Chitila 17:31
Voluntari
Frumusani 17:32
Electromagnetica Varteju 17:33
Glincarn 17:34
Popesti Leordeni
Tecuci
Turnu Magurele Alexandria
Poiana De Jos
Danubiana 17:35
Postul Chitila
Tunari
Campeni Alba Iulia Sebes Sibiu Calimanesti Ramnicu Valcea Pitesti
Somic 17:36
Afumati
Onesti 17:37
Stefanesti Dascalu
Ploiesti
Sc. Gen. Pantelimon 17:38
Pantelimon 17:40
Teghes
Primaria Tunari
Fierbinti Targ
Freiburg im Breisgau Feldberg Waldshut-Tiengen Rheinfelden Lorrach Baden Winterthur Neuchatel Biel Lucerne Zurich Zug Berna Basel Sankt Gallen Dornbirn Feldkirch Gaschurn Lech Sankt Anton am Arlberg Wenns Mayrhofen Innsbruck Fugen Zell am Ziller Ellmau Leogang Salzburg Liezen Mattighofen Vocklabruck Wels Linz Steyregg Freistadt Leonding Aschach an der Donau Ansfelden Sankt Valentin Amstetten Wieselburg Perg Arbesbach Melk Sankt Polten Stockerau Tulln Viena Tatabanya Gyor Budapesta
Newcastle upon Tyne Carlisle Durham Hartlepool Middlesbrough Stockton-on-Tees Kendal Lancaster York Harrogate Blackpool Preston Huddersfield Bradford Leeds Kingston upon Hull Grimsby Doncaster Sheffield Manchester Wardington Liverpool Stoke on Trent Nottingham Derby Wrentham Shrewsbury Wolverhampton Hereford Llanelli Swansea Cardiff Newport Barnstaple Plymouth Exeter Weymouth Taunton Weston-super-Mare Yeovil Bath Bristol Chippenham Gloucester Cheltenham Worcester Birmingham Leamington Coventry Leicester Grantham Lincoln Boston Peterborough Norwich Loveston Bury Saint Edmunds Cambridge Bedford Milton Keynes Oxford Luton Londra Croydon Ipswich Colchester Chelmsford Southend-on-Sea Maidstone Reading Basingstoke Winchester Salisbury Southampton Poole Bournemouth Portsmouth Worthing Brighton Eastbourne Hastings Folkestone Canterbury Margate Dover Calais Dunkerque Ostende Brugge Gent Antwerp Bruxelles Mons Namur Louvain-la-Neuve Liege Genk Hasselt Maastricht Aachen Duren Bielefeld Munster Dortmund Essen Duisburg Dusseldorf Wuppertal Koln Bonn Koblenz Frankfurt Hanau am Main Wurzburg Nurnberg Regensburg Deggendorf Passau Plzen Brno Viena Bratislava
Vidra 17:41
Chitila
Sat Copaceni
Prundu
Balaceanca 17:42
Acumulatorul
Danubiana
Glincarn
Pantelimon
Pantelimon
Voluntari 17:43
Moara Vlasiei
Vidra 17:44
Mihailesti
Balotesti
Tunari
Popesti Leordeni
Slobozia 17:45
Mangalia Constanta
Branesti
Cornetu
Targoviste
Floresti Stoenesti Palanca
Calarasi Mircea Voda Cuza Voda Gradistea (langa Cunesti) Cunesti Vaidomir Rasa Bogata Smardan Ciocanesti Andolina Varasti Dorobantu Manastirea Chiselet Dunarea Clinciu Stancea Spantov Cetatea Veche Gradistea (langa Ulmeni) Valea lui Soare Tauseanca Ulmeni Oltenita Valea Rosie Curcani Soldanu Budesti Gruiu Pasarea Frumusani Orasti Postavari
Bezdead Magura Miculesti Pucioasa Laculete Doicesti Aninoasa Targoviste Ulmi Bratestii de Jos Ilfoveni Mircea Voda Cuza Voda Bolovani Crangasi Contesti Ghergani Racari Baldana Tartasesti Gulia Chitila
Iasi 17:46
Voluntari
Baneasa
Stefanesti Dascalu 17:47
Baneasa 17:48
Danubiana 17:49
Giurgiu
Giurgiu
Bezdead Magura Miculesti Pucioasa Laculete Doicesti Aninoasa Targoviste Ulmi Bratestii de Jos Ilfoveni Mircea Voda Cuza Voda Bolovani Crangasi Contesti Ghergani Racari Baldana Tartasesti Gulia Chitila Bucuresti 17:50
Chitila 17:51
Afumati
Postul Chitila 17:52
Primaria Tunari
Jilava
Primaria Berceni 17:53
Adunatii Copaceni
Tunari
Primaria Clinceni
Pitesti
Alexandria
Darasti Ilfov 17:54
Popesti Leordeni
Clinceni
Barlad Buzau
Vidra 17:55
Oltenita 17:57
Voluntari
Stefanesti Dascalu
Pantelimon
Pantelimon
Glincarn 17:58
Gostinari
Curtea De Arges
Mihailesti 17:59
Moara Vlasiei
Branesti 18:00
Vasilati
Moreni
Ploiesti
Comanesti Targu Ocna Onesti
Valea Dragului
Sibiu
Policoro Torino Milano Taranto Bergamo Bari Brescia Andria Verona Foggia Vicenza San Severo Termoli Vasto Pescara San Benedetto del Tronto Civitanova Marche Ancona Pesaro Rimini Cesena Forli Imola Salerno Napoli Roma Firenze Bologna Ferrara Padova Mestre Udine
Dortmund Heidelberg Essen Heilbronn Dusseldorf Ohringen Koln Crailsheim Siegen Ansbach Gisen Frankfurt Aschaffenburg Wurzburg Nurnberg Regensburg Passau
Waldkraiburg Saarbrucken Freiburg im Breisgau Homburg Lahr Muhldorf Offenburg Kaiserslautern Buhl Baden-Baden Rastatt Mannheim Heidelberg Karlsruhe Pforzheim Stuttgart Ulm Augsburg Munchen Landshut Deggendorf
Slobozia
Hannover Bielefeld Gutersloh Munster Dortmund Essen Duisburg Dusseldorf Koln Bonn Koblenz Wiesbaden Frankfurt Mainz Mannheim Heidelberg Wurzburg Ansbach Nurnberg Regensburg Deggendorf Passau
Aachen Koln Bonn Koblenz Limburg Offenbach am Main Frankfurt Wurzburg Erlangen Nurnberg Regensburg Deggendorf Passau
Zimnicea
Tolo
Chitila 18:01
Somic
Voluntari
Primaria Berceni 18:02
Frumusani
Tunari
Vidra 18:04
Primaria Tunari
Popesti Leordeni
Targoviste
Puranii de Sus Butesti Poeni Vatasi Sirbeni Sarbenii de Jos Udeni Ciurari Deal Corbii Mari
Islaz 18:05
Glincarn 18:06
Glincarn
Cfr Centura Afumati
Afumati
Crangeni
Stefanesti Dascalu 18:07
Sc. Gen. Pantelimon 18:08
Clinceni
Postul Chitila 18:09
Sitaru
Dragasani
Focsani Buzau
Pantelimon 18:10
Danubiana
Darasti Ilfov 18:11
Primaria Berceni
Tunari
Chitila
Voluntari
Acumulatorul 18:12
Pantelimon
Pantelimon
Electromagnetica Varteju 18:13
Silistea Snagovului
Bascov
Mihailesti 18:14
Sitaru
Glincarn
Popesti Leordeni
Floresti Stoenesti Palanca
Moara Vlasiei 18:15
Branesti
Cfr Centura Afumati
Targoviste
Urziceni
Primaria Tunari 18:16
Voluntari
Danubiana 18:17
Stefanesti Dascalu
Rica
Baile Olanesti Ramnicu Valcea Pitesti 18:18
Caldarusani 18:19
Primaria Clinceni
Giurgiu
Agropol 18:20
Giurgiu
Tunari
Alexandria
Curtea De Arges Pitesti
Chitila 18:21
Afumati
Ivco 18:22
Ciorogarla
Glincarn
Vidra 18:23
Danubiana 18:24
Vidra
Balotesti
Popesti Leordeni
Clinceni
Voluntari 18:25
Mangalia Constanta
Fierbinti Targ
Postul Chitila 18:26
Somic
Bolintin Vale Bolintin Deal Ciorogarla
Oltenita 18:27
Stefanesti Dascalu
Pantelimon
Pantelimon
Primaria Tunari 18:28
Botosani Flamanzi Harlau Targu Frumos Roman Bacau 18:29
Primaria Berceni
Tunari
Branesti 18:30
Cornetu
Glincarn
Teghes
Valea Dragului
Kingston upon Hull Liverpool Manchester Leeds Doncaster Sheffield Stoke on Trent Chesterfield Lincoln Cardiff Newport Monmouth Ross on Wye Hereford Worcester Telford Wolverhampton Burton upon Trent Birmingham Nuneaton Coventry Derby Nottingham Leicester Grantham Boston Spalding Dorchester Weymouth Bournemouth Yeovil Wellington Taunton Weston-super-Mare Bath Bristol Gloucester Cheltenham Evesham Stratford-upon-Avon Warwick Banbury Rugby Northampton Wellingborough Market Harborough Rothwell Kettering Corby Peterborough Wisbech King's Lynn Fakenham Norwich Thetford Southampton Fareham Portsmouth Chichester Brighton Winchester Andover Newbury Oxford Bicester Milton Keynes Bedford Cambridge Ipswich Basingstoke Reading Aylesbury Luton Colchester Horsham Crawley Farnborough Bracknell Harlow Chelmsford Basildon Londra Maidstone Canterbury Ashford Folkestone Dover Calais Lille Tourcoing Mouscron Bruxelles Liege Luxembourg Trier Kaiserslautern Mannheim Heilbronn Nurnberg Regensburg Passau Viena Nickelsdorf
Danubiana 18:31
Chitila
Moara Vlasiei
Clinceni
Voluntari
Jilava 18:32
Mihailesti 18:33
Corabia
Sitaru 18:34
Popesti Leordeni
Vaslui Barlad Buzau
Bucuresti 18:35
Balaceanca 18:36
Afumati
Vidra 18:37
Stefanesti Dascalu
Ploiesti
Fundeni
Sc. Gen. Pantelimon 18:38
Danubiana
Tunari
Adunatii Copaceni 18:39
Voluntari
Pantelimon 18:40
Primaria Tunari
Siret Radauti Suceava Falticeni Cristesti Roman Bacau Adjud Tisita Otopeni Aeroport
Campulung Muscel Mioveni
Suceava Falticeni Roman Bacau Adjud Ramnicu Sarat Urziceni
Chitila 18:41
Acumulatorul 18:42
Sitaru
Pantelimon
Pantelimon
Caracal Rosiori de Vede
Timisoara Lugoj Caransebes Otelu Rosu Hateg Pui Petrosani Lainici Bumbesti Jiu Targu Jiu Poienari Polovragi Milostea Horezu Ramnicu Valcea Pitesti
Postul Chitila 18:43
Biobaza Darvari
Pitesti
Vidra 18:44
Glincarn
Popesti Leordeni
Slobozia 18:45
Danubiana
Primaria Clinceni
Baile Govora Ramnicu Valcea Pitesti
Glincarn 18:46
Voluntari
Primaria Berceni 18:47
Tunari
Moara Vlasiei
Stefanesti Dascalu
Mihailesti 18:48
Baneasa
Giurgiu 18:49
Giurgiu
Podisoru Balasoeni Ogrezeni Malu Spart Bolintin Vale Bolintin Deal 18:50
Vidra 18:51
Chitila
Somic
Sat Copaceni
Afumati
Primaria Tunari 18:52
Electromagnetica Varteju 18:53
Voluntari
Glincarn 18:54
Sitaru
Popesti Leordeni
Clinceni
Focsani
Rucar Dragoslavele Valea Mare Campulung Muscel Schitu Golesti Lazaresti Furnicosi Mihaesti Valea Popii Radesti Stalpeni Livezeni Bajesti Clucereasa Piscani Pitesti
Tunari 18:56
Bolintin Vale Bolintin Deal Ciorogarla
Oltenita 18:57
Stefanesti Dascalu
Pantelimon
Pantelimon
Gostinari 18:58
Urziceni 18:59
Galati Braila 19:00
Postul Chitila
Teghes
Madrid Guadalajara Calatayud Zaragoza Alcaniz Reus Tarragona Barcelona Girona Figueras Montpellier Nice Verona Padova
Traian
Valea Dragului
Urziceni
Chisinau
Radauti Suceava Falticeni Motca Roman Bacau
Chitila 19:01
Voluntari
Glincarn 19:02
Frumusani
Balaceanca 19:03
Moara Vlasiei
Cluj Napoca Turda Aiud Alba Iulia Sebes Sibiu Talmaciu Calimanesti Ramnicu Valcea Pitesti
Vidra 19:04
Primaria Tunari
Popesti Leordeni
Primaria Berceni 19:05
Tunari
Bucuresti
Danubiana 19:06
Afumati
Voluntari 19:07
Stefanesti Dascalu
Buzau
Sc. Gen. Pantelimon 19:08
Adunatii Copaceni
Cfr Centura Afumati 19:09
Pantelimon 19:10
Glincarn
Clejani
Fierbinti Targ
Chitila 19:11
Primaria Clinceni
Prundu
Acumulatorul 19:12
Jilava
Pantelimon
Pantelimon
Babadag
Danubiana 19:13
Mihailesti 19:14
Urziceni
Tunari
Popesti Leordeni
Branesti 19:15
Cornetu
Campina
Somic 19:16
Primaria Tunari
Voluntari
Troianul
Pucioasa Targoviste Ulmi Cazaci Nucet Bolovani Contesti
Clinceni 19:17
Postul Chitila
Stefanesti Dascalu
Glincarn 19:18
Cfr Centura Afumati
Ogrezeni Bolintin Vale Bolintin Deal Ciorogarla
Vidra 19:19
Darasti Ilfov
Moara Vlasiei
Agropol 19:20
Danubiana
Chitila 19:21
Voluntari
Afumati
Ivco 19:22
Ciorogarla
Glincarn
Cheia
Tunari 19:23
Vidra 19:24
Balotesti
Popesti Leordeni
Clinceni
Mereni De Sus
Mangalia Constanta 19:25
Bolintin Vale Bolintin Deal Ciorogarla 19:26
Cheia 19:27
Danubiana
Stefanesti Dascalu
Pantelimon
Pantelimon
Primaria Tunari 19:28
Jilavele 19:29
Slobozia 19:30
Branesti
Teghes
Calafat
Calarasi
Calarasi Gradistea (langa Cunesti) Cunesti Vaidomir Rasa Bogata Smardan Ciocanesti Varasti Dorobantu Oltenita
Chisinau
Chitila 19:31
Voluntari
Primaria Berceni 19:32
Tunari
Frumusani
Vidra 19:33
Electromagnetica Varteju
Pitesti
Danubiana 19:34
Postul Chitila
Glincarn
Popesti Leordeni
Islaz 19:35
Voluntari
Moara Vlasiei
Afumati 19:36
Primaria Clinceni 19:37
Stefanesti Dascalu
Ploiesti
Ogrezeni Bolintin Vale Bolintin Deal Ciorogarla
Sc. Gen. Pantelimon 19:38
Macin
Pantelimon 19:40
Micsunesti Moara
Clinceni
Primaria Tunari
Danubiana 19:41
Tunari
Chitila
Somic
Bolintin Vale Bolintin Deal Ciorogarla
Glincarn 19:42
Acumulatorul
Pantelimon
Pantelimon
Buzau
Vidra 19:44
Mihailesti
Popesti Leordeni
Branesti 19:45
Baile Govora Ramnicu Valcea Pitesti
Targoviste Bratesti Ilfoveni Mircea Voda Cuza Voda Crangasi Ghergani Racari Tepes Voda Baldana
Dortmund Essen Dusseldorf Koln Gummersbach Siegen Gisen Frankfurt Mannheim Heilbronn Nurnberg Regensburg Deggendorf Passau
Voluntari 19:46
Stefanesti Dascalu 19:47
Baneasa 19:48
Voluntari 19:49
Focsani Ramnicu Sarat
Glincarn 19:50
Micsunesti Moara
Tunari
Leeds Liverpool Manchester Sheffield Leicester Birmingham Londra Calais Amsterdam Haga Rotterdam Antwerp Bruxelles Charleroi Paris Reims Nancy Metz Dortmund Essen Duisburg Dusseldorf Wuppertal Koln Bonn Luxembourg Munster Bielefeld Hannover Bremen Hamburg Berlin Dresda Leipzig Frankfurt Nurnberg Stuttgart Munchen Passau Linz Wels Amstetten Salzburg Zurich Zug Basel Berna Lucerne Sankt Gallen Innsbruck Villach Klagenfurt Graz Viena Bratislava Gyor Tatabanya Budapesta
Postul Chitila 19:51
Chitila
Moara Vlasiei
Afumati
Primaria Tunari 19:52
Jilava
Giurgiu
Darasti Ilfov 19:53
Adunatii Copaceni
Biobaza Darvari
Alexandria
Popesti Leordeni 19:54
Clinceni
Barlad
Mangalia Constanta 19:55
Fierbinti Targ
Bolintin Vale Bolintin Deal Ciorogarla 19:56
Balaceanca 19:57
Caldarusani
Stefanesti Dascalu
Pantelimon
Pantelimon
Glincarn 19:58
Targu Jiu Bumbesti Pitic Horezu Ramnicu Valcea Pitesti
Mihailesti 19:59
Tunari
Glincarn 20:00
Branesti
Cornetu
Hamburg Berlin Magdeburg Halle Leipzig Dresda Praga Brno Bratislava
Piatra Neamt
Nessebar Sunny Beach Obzor Balchik Albena Nisipurile de Aur Sunny Day Sf. Constantin si Elena
Nessebar Sunny Beach Obzor Balchik Albena Nisipurile de Aur Sunny Day Sf. Constantin si Elena
Balchik Albena Nisipurile de Aur Sf. Constantin si Elena
Balchik Albena Chaika Nisipurile de Aur Sunny Day Sf. Constantin si Elena Varna
Constanta
Nessebar Sunny Beach Obzor Varna
Vidra 20:01
Chitila
Sat Copaceni
Voluntari
Frumusani 20:02
Tancabesti 20:03
Voluntari
Primaria Clinceni
Balotesti 20:04
Primaria Tunari
Popesti Leordeni
Tecuci
Somic 20:06
Glincarn
Afumati
Moara Vlasiei 20:07
Stefanesti Dascalu
Primaria Berceni 20:08
Adunatii Copaceni
Sc. Gen. Pantelimon
Tunari
Postul Chitila
Baile Govora Ramnicu Valcea Pitesti
Ramnicu Valcea Pitesti
Danubiana 20:09
Dragasani
Pantelimon 20:10
Timisoara Lugoj Caransebes Otelu Rosu Hateg Petrosani Bumbesti Jiu Targu Jiu Scoarta Bengesti Bumbesti Pitic Poienari Polovragi Slatioara Horezu Ramnicu Valcea Cotmeana Bascov
Chitila 20:11
Bolintin Vale Bolintin Deal Ciorogarla
Acumulatorul 20:12
Cfr Centura Afumati
Pantelimon
Pantelimon
Electromagnetica Varteju 20:13
Tulcea Ciucurova Topolog Saraiu Harsova Tandarei Slobozia
Pitesti
Mihailesti 20:14
Vidra
Popesti Leordeni
Vidra 20:15
Targoviste Bratesti Ilfoveni Mircea Voda Cuza Voda Crangasi Ghergani Racari Tepes Voda Baldana
Danubiana 20:16
Primaria Tunari
Iasi
Voluntari
Voluntari 20:17
Tunari
Stefanesti Dascalu
Miercurea Ciuc Sanmartin Tusnad Bai Sfantu Gheorghe Brasov Otopeni Aeroport 20:18
Agropol 20:20
Alexandria
Budeni
Chitila 20:21
Cfr Centura Afumati
Afumati
Ivco 20:22
Ciorogarla
Glincarn
Giurgiu
Roman Bacau
Danubiana 20:23
Moara Vlasiei
Balaceanca 20:24
Popesti Leordeni
Clinceni
Postul Chitila 20:25
Clinceni 20:26
Bolintin Vale Bolintin Deal Ciorogarla
Stefanesti Dascalu 20:27
Pantelimon
Pantelimon
Primaria Tunari 20:28
Mihai Bravu
Vidra 20:29
Primaria Clinceni
Danubiana 20:30
Glincarn
Campina
Viborg Aalborg Randers Holstebro Arhus Herning Horsens Varde Vejle Esbjerg Kolding Abenra Padborg Flensburg Hamburg Praga
Oslo Stockholm Sodertalje Moss Nykoping Norrkoping Sarpsborg Linkoping Uddevalla Jonkoping Goteborg Varberg Vaxjo Ljungby Halmstad Helsingborg Landskrona Malmo Copenhagen Tapernoje Berlin Dresda Praga
Oslo Stockholm Sodertalje Nykoping Moss Norrkoping Sarpsborg Linkoping Uddevalla Jonkoping Halmstad Goteborg Vaxjo Varberg Ljungby Helsingborg Landskrona Malmo Copenhagen Tapernoje Berlin Dresda Praga
Chisinau
Chitila 20:31
Somic
Voluntari
Voluntari
Jilava 20:32
Buzau
Mihailesti 20:33
Silistea Snagovului
Popesti Leordeni 20:34
Primaria Berceni 20:35
Sindrilita
Tunari
Afumati 20:36
Danubiana 20:37
Stefanesti Dascalu
Ploiesti
Sc. Gen. Pantelimon 20:38
Glincarn
Glincarn
Moara Vlasiei 20:39
Pantelimon 20:40
Teghes
Primaria Tunari
Fierbinti Targ
Chitila 20:41
Bolintin Vale Bolintin Deal Ciorogarla
Acumulatorul 20:42
Postul Chitila
Pantelimon
Pantelimon
Caracal Rosiori de Vede
Darasti Ilfov 20:44
Primaria Berceni
Vidra
Danubiana
Tunari
Popesti Leordeni
Focsani
Branesti 20:45
Vasilati
Voluntari
Mangalia Constanta
Targoviste Bratesti Ilfoveni Mircea Voda Cuza Voda Crangasi Ghergani Racari Tepes Voda Baldana
Glincarn 20:46
Voluntari
Stefanesti Dascalu 20:47
Mihailesti 20:48
Baneasa
Clinceni 20:49
Vaslui Barlad
Campulung Muscel Mioveni 20:50
Afumati 20:51
Primaria Tunari 20:52
Primaria Berceni 20:53
Electromagnetica Varteju
Adunatii Copaceni
Sitaru 20:54
Glincarn
Popesti Leordeni
Clinceni
Primaria Clinceni 20:55
Moara Vlasiei
Somic 20:56
Bolintin Vale Bolintin Deal Ciorogarla
Vidra 20:57
Oltenita
Stefanesti Dascalu
Pantelimon
Pantelimon
Postul Chitila 20:59
Voluntari
Branesti 21:00
Paris Reims Nancy Strasbourg Karlsruhe Heilbronn Nurnberg Passau Linz Viena
Cluj Napoca
Sohatu
Satu Mare Zalau Cluj Napoca Turda Aiud Teius Alba Iulia Sibiu Sebes Talmaciu Calimanesti Pitesti
Baia Mare Somcuta Mare Ileanda Gilgau Dej Gherla Cluj Napoca Turda Unirea Aiud Teius Alba Iulia Sebes Sibiu Talmaciu Calimanesti Ramnicu Valcea Pitesti
Liverpool Newquay Manchester Doncaster Leicester Birmingham Coventry Northampton Milton Keynes Luton Londra Canterbury Dover Calais Dunkerque Nurnberg Praga Plzen Brno Bratislava Budapesta Saliste
Sunny Beach Balchik Obzor Albena Byala Kranevo Nisipurile de Aur Chaika Sf. Constantin si Elena Varna
Sarafovo Pomorie Aheloi Ravda Nessebar Sveti Vlas Elenite Sunny Beach Kavarna Topola Balchik Albena Kranevo Nisipurile de Aur Chaika Sunny Day Sf. Constantin si Elena Obzor Varna Ruse
Nessebar Sunny Beach Obzor Albena Nisipurile de Aur Sf. Constantin si Elena Varna
Bansko Razlog
Nessebar Sunny Beach Varna Nisipurile de Aur Albena Balchik
Voluntari 21:01
Frumusani 21:02
Corabia 21:03
Ramnicu Valcea
Balotesti 21:04
Primaria Tunari
Popesti Leordeni
Danubiana 21:05
Islaz
Afumati 21:06
Stefanesti Dascalu 21:07
Sc. Gen. Pantelimon 21:08
Pantelimon 21:10
Glincarn
Teghes
Vidra 21:11
Primaria Berceni
Sat Copaceni
Moara Vlasiei
Bolintin Vale Bolintin Deal Ciorogarla
Acumulatorul 21:12
Danubiana
Jilava
Pantelimon
Pantelimon
Iasi
Voluntari 21:13
Pitesti
Mihailesti 21:14
Vidra
Sitaru
Popesti Leordeni
Branesti 21:15
Targoviste
Postul Chitila 21:16
Glincarn
Primaria Tunari
Voluntari
Stefanesti Dascalu 21:17
Balaceanca 21:18
Darasti Ilfov
Glincarn
Danubiana 21:19
Agropol 21:20
Somic 21:21
Primaria Clinceni
Afumati
Ivco 21:22
Ciorogarla
Cfr Centura Afumati 21:24
Popesti Leordeni
Clinceni
Mangalia Constanta 21:25
Fierbinti Targ
Glincarn 21:26
Danubiana
Bolintin Vale Bolintin Deal Ciorogarla
Voluntari 21:27
Sitaru
Moara Vlasiei
Stefanesti Dascalu
Pantelimon
Pantelimon
Primaria Tunari 21:28
Radauti Suceava Falticeni Cristesti Roman Bacau Adjud Tisita Otopeni Aeroport 21:30
Branesti
Cornetu
Sibiu Ramnicu Valcea Pitesti
Nessebar Sunny Beach Balchik Sveti Vlas Elenite Albena Nisipurile de Aur Obzor Sf. Constantin si Elena Varna
Nessebar Sunny Beach Obzor Balchik Albena Nisipurile de Aur Sf. Constantin si Elena Varna
Chisinau
Nessebar Sunny Beach Balchik Sveti Vlas Elenite Albena Nisipurile de Aur Obzor Sf. Constantin si Elena Varna
Sibiu Ramnicu Valcea Pitesti
Frumusani 21:32
Electromagnetica Varteju 21:33
Danubiana
Postul Chitila
Glincarn 21:34
Sitaru
Popesti Leordeni
Tecuci
Darasti Ilfov 21:35
Clinceni
Afumati 21:36
Stefanesti Dascalu 21:37
Ploiesti
Primaria Berceni 21:38
Sc. Gen. Pantelimon
Vidra 21:39
Focsani Ramnicu Sarat Buzau
Pantelimon 21:40
Danubiana
Primaria Tunari
Voluntari 21:41
Acumulatorul 21:42
Glincarn
Pantelimon
Pantelimon
Moara Vlasiei 21:43
Vidra 21:44
Mihailesti
Balotesti
Popesti Leordeni
Galati Braila 21:45
Balaceanca
Targoviste
Voluntari 21:46
Primaria Berceni 21:47
Primaria Clinceni
Stefanesti Dascalu
Baneasa 21:48
Targoviste
Postul Chitila 21:50
Radulesti 21:51
Afumati
Primaria Tunari 21:52
Jilava
Vidra 21:53
Glincarn 21:54
Popesti Leordeni
Sindrilita 21:55
Voluntari
Primaria Berceni 21:56
Stefanesti Dascalu 21:57
Pantelimon
Pantelimon
Horezu
Glincarn 21:58
Clinceni
Mihailesti 21:59
Moara Vlasiei
Somic 22:00
Sitaru
Teghes
Comanesti Targu Ocna Onesti
Chisinau Husi
Iasi Suceava Bacau Focsani Buzau
Galati Braila Buzau
Voluntari 22:01
Botosani Suceava Iasi Roman Vaslui Bacau Barlad Onesti Adjud Tecuci Focsani Galati Braila Tulcea Ramnicu Sarat Buzau Slobozia Calarasi Constanta Ploiesti Targoviste Giurgiu
Danubiana 22:02
Frumusani
Primaria Tunari 22:04
Popesti Leordeni
Newcastle upon Tyne Sunderland Carlisle Penrith Durham Middlesbrough Darlington Barrow in Furness Kendal Scarborough Lancaster Blackpool Harrogate York Sutton on Hull Grimsby Blackburn Preston Southport Bolton Manchester Liverpool Warrington Chester Bradford Leeds Doncaster Sheffield Helston Truro Newquay Saint Austell Plymouth Torquay Exmouth Exeter Milford Haven Carmarthen Llanelli Swansea Stoke on Trent Chesterfield Lincoln Cardiff Newport Monmouth Ross on Wye Hereford Worcester Telford Wolverhampton Burton upon Trent Birmingham Nuneaton Coventry Derby Nottingham Leicester Grantham Boston Spalding Bridport Dorchester Weymouth Bournemouth Yeovil Wellington Taunton Bridgwater Weston-super-Mare Bath Bristol Gloucester Cheltenham Evesham Stratford-upon-Avon Warwick Banbury Rugby Northampton Wellingborough Market Harborough Rothwell Kettering Corby Peterborough Wisbech King's Lynn Fakenham Norwich Thetford Southampton Fareham Portsmouth Chichester Worthing Brighton Winchester Andover Newbury Oxford Bicester Milton Keynes Bedford Cambridge Ipswich Basingstoke Reading Aylesbury Luton Colchester Horsham Crawley Farnborough Bracknell Harlow Chelmsford Basildon Londra Maidstone Canterbury Ashford Folkestone Dover Calais Dunkerque Lille Mons Charleroi Namur Luxembourg Saarlouis Saarbrucken 22:05
Dokkum Leeuwarden Drachten Leek Groningen Haren Veendam Stadskanaal Heerenveen Emmen Meppel Alkmaar Hoorn Haarlem Amsterdam Leiden Haga Almere-Buiten Kampen Zwolle Almelo Apeldoorn Amersfoort Utrecht Ede Arnhem Rotterdam Dordrecht Waalwijk Oss Nijmegen Vlissingen Middelburg Roosendaal Breda Tilburg Helmond Eindhoven Weert Venlo Roermond Maastricht Antwerp Geel Lierre Gent Bruxelles Genk Hasselt Liege
Flensburg Kappeln Schleswig Husum Sankt Peter-Ording Kiel Heide Busum Neumunster Lubeck Bremerhaven Schwerin Bern Hamburg Papenburg Oldenburg Luneburg Soltau Konstanz Celle Bremen Cloppenburg Vechta Minden Osnabruck Bocholt Munster Bielefeld Paderborn Hannover Hildesheim Wolfsburg Braunschweig Goslar Magdeburg Berlin Potsdam Strasbourg Singen Villingen-Schwenningen Freiburg im Breisgau Albstadt Offenburg Hamm Dortmund Essen Duisburg Wuppertal Dusseldorf Aachen Duren Koln Bonn Trier Koblenz Marburg an der Lahn Kassel Gottingen Jena Gera Leipzig Halle Cottbus Reutlingen Tubingen Stuttgart Ludwigsburg Heilbronn Karlsruhe Heidelberg Mannheim Mainz Frankfurt Fulda Erfurt Dresda Chemnitz Zwickau Ravensburg Friedrichshafen Lindau Kempten Memmingen Ulm Augsburg Munchen Landshut Ingolstadt Bad Mergentheim Schweinfurt Bamberg Wurzburg Hof Bayreuth Ansbach Erlangen Furth Nurnberg
Reggio di Calabria Melito di Porto Salvo Bova Marina Brancaleone Marina Bianco Villa San Giovanni Bovalino Marina Locri Siderno Marina Palmi Taurianova Gioia Tauro Polistena Rosarno Monasterace Tropea Soverato Marina Lamezia Terme Catanzaro Botricello Isola di Capo Rizzuto Cutro Petilia Policastro Crotone San Giovanni in Fiore Ciro Marina Cariati Cosenza Rende Paola Rossano Corigliano Calabro Lecce Manduria Brindisi Ostuni Taranto Martina Franca Gioia del Colle Policoro Ginosa Bernalda Castrovillari Scalea Sala Consilina Polla Potenza Matera Altamura Bari Andria Barletta Salerno Avellino Foggia Cuneo Pinerolo Napoli San Severo Caserta Termoli Vasto Cassino Frosinone Roma Rivoli Torino Moncalieri Bra Asti Terni Orvieto Pescara Teramo Ascoli Piceno San Benedetto del Tronto Civitanova Marche Tortona Alessandria Novara Ancona Senegalia Pesaro Arezzo Pavia Milano Monza Bergamo Calenzano Prato Piacenza Cremona Rimini Cesena Brescia Parma Forli Ravenna Faenza Lugo Imola Reggio nell'Emilia Bologna Modena Mantova Ferrara Verona San Bonifacio Rovigo Vicenza Padova Mestre San Dona di Piave Portogruaro Latisana San Giorgio di Nogaro Monfalcone Trieste
Glincarn 22:06
Vidra 22:07
Postul Chitila
Stefanesti Dascalu
Sc. Gen. Pantelimon 22:08
Danubiana 22:09
Voluntari
Pantelimon 22:10
Somic 22:11
Acumulatorul 22:12
Pantelimon
Pantelimon
Caracal Rosiori de Vede
Electromagnetica Varteju 22:13
Primaria Clinceni
Primaria Berceni 22:14
Mihailesti
Glincarn
Popesti Leordeni
Branesti 22:15
Moara Vlasiei
Mangalia Constanta
Targoviste
Primaria Tunari 22:16
Voluntari
Cfr Centura Afumati 22:18
Agropol 22:20
Sat Copaceni 22:21
Ivco 22:22
Ciorogarla
Glincarn
Primaria Berceni 22:23
Danubiana
Voluntari
Postul Chitila 22:24
Popesti Leordeni
Budeni 22:25
Cfr Centura Afumati 22:27
Pantelimon
Pantelimon
Primaria Tunari 22:28
Branesti 22:30
Danubiana
Glincarn
Arad
Moara Vlasiei 22:31
Primaria Berceni 22:32
Jilava
Popesti Leordeni 22:34
Focsani Ramnicu Sarat
Vidra 22:35
Somic 22:36
Danubiana 22:37
Voluntari
Sc. Gen. Pantelimon 22:38
Balaceanca 22:39
Pantelimon 22:40
Teghes
Primaria Tunari
Postul Chitila 22:41
Acumulatorul 22:42
Pantelimon
Pantelimon
Darasti Ilfov 22:43
Clinceni 22:44
Balotesti
Branesti 22:45
Mangalia Eforie Nord Constanta
Glincarn 22:46
Moara Vlasiei 22:47
Baneasa 22:48
Vidra 22:49
Vaslui Barlad
Islaz 22:50
Voluntari 22:51
Primaria Tunari 22:52
Electromagnetica Varteju 22:53
Silistea Snagovului
Glincarn 22:54
Mangalia Constanta 22:55
Oltenita 22:57
Pantelimon
Pantelimon
Danubiana 22:58
Postul Chitila
Branesti 23:00
Bacau
Constanta
Galati Braila Buzau
Moara Vlasiei 23:03
Cluj Napoca Turda Aiud Alba Iulia Sebes Sibiu Talmaciu Calimanesti Ramnicu Valcea Pitesti
Primaria Tunari 23:04
Danubiana 23:05
Voluntari
Primaria Clinceni
Balaceanca 23:06
Afumati
Clinceni 23:07
Sc. Gen. Pantelimon 23:08
Pantelimon 23:10
Micsunesti Moara
Micsunesti Moara
Acumulatorul 23:12
Danubiana
Jilava
Sindrilita 23:15
Danubiana 23:19
Moara Vlasiei
Agropol 23:20
Ivco 23:22
Balotesti 23:24
Danubiana 23:26
Campulung Moldovenesc Iacobeni Vatra Dornei Chiril Crucea Brosteni Borca Poiana Largului Grinties Tulghes Borsec Toplita Gheorgheni Miercurea Ciuc 23:30
Primaria Clinceni 23:31
Frumusani 23:32
Danubiana 23:33
Biobaza Darvari
Branesti 23:45
Mangalia Constanta
Sitaru 23:54
Danubiana
Electric Castle - Bontida 23:59
Bontida