Română

Autobuze Comănești → București

Mijloc Plecare Durata Sosire Companie Zile circulatie Preţ total
03:10
02:40
LMMJVSD
5h
07:40
07:40
Simpa Trans
LMMJVSD
70lei
Cumpără bilet
Informații
10:20
07:30
LMMJVSD
5h
08:00
12:30
Simpa Trans
LMMJVSD
70lei
Cumpără bilet
Informații
03:50
13:00
LMMJVSD
5h
08:00
18:00
Simpa Trans
LMMJVSD
70lei
Cumpără bilet
Informații
16:40
17:00
LMMJVSD
5h
20:50
22:00
Simpa Trans
LMMJVSD
70lei
Cumpără bilet
Informații
* Prețurile marcate cu * sunt variabile. În momentul achiziției acestea pot fi diferite.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Hartă curse Comănești - București

Despre Comănești - București

Cât costă o călătorie cu autocarul Comănești - București?

Prețul întreg pentru o călătorie cu autocarul de la Comănești la București este de 70 RON.
Urmăriți Autogari.ro pentru oferte și cele mai bune prețuri. De obicei prețul biletelor achiziționate online în avans este cu până la 25% mai mic.

De unde pleacă autocarul din Comănești către București?

De la Comănești la București circulă 4 autobuze cu plecare din stațiile Autogara Com Cibo Trans SRL.

Când pleacă autocarul din Comănești către București?

Primul autobuz din Comănești pleacă la 02:40, iar ultimul este la 17:00.

Cât durează călătoria cu autocarul din Comănești către București?

Călătoria cu autocarul de la Comănești la București, durează 5h.

Filtru