Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Slobozia

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Slobozia ➞ București

vineri,
2 oct 2020
28 curse disponibile

Bilete disponibile online

05:00 - 07:43
Augustina
2h 43min
Vezi detalii

Augustina

Augustina SRL
Opinii călători

Se fac rezervari telefonice si ridicarea biletului se face cu cel putin jumatate de ora inainte de plecarea in cursa.

  1. 05:00
  2. Traseu: Tulcea - Bucuresti
  3. 07:43
    Bucuresti Autogara Augustina
Durată: 2h 43min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Augustina SRL | Ultima actualizare: 09/2020
07:00 - 09:43
Augustina
2h 43min
Vezi detalii

Circulă doar sâmbătă și duminică

Se fac rezervari telefonice si ridicarea biletului se face cu cel putin jumatate de ora inainte de plecarea in cursa.

  1. 07:00
  2. Traseu: Tulcea - Bucuresti
  3. 09:43
    Bucuresti Autogara Augustina
Durată: 2h 43min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Augustina SRL | Ultima actualizare: 09/2020
09:00 - 11:43
Augustina
2h 43min
Vezi detalii

Se fac rezervari telefonice si ridicarea biletului se face cu cel putin jumatate de ora inainte de plecarea in cursa.

  1. 09:00
  2. Traseu: Tulcea - Bucuresti
  3. 11:43
    Bucuresti Autogara Augustina
Durată: 2h 43min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Augustina SRL | Ultima actualizare: 09/2020
11:00 - 13:43
Augustina
2h 43min
Vezi detalii

Se fac rezervari telefonice si ridicarea biletului se face cu cel putin jumatate de ora inainte de plecarea in cursa.

  1. 11:00
  2. Traseu: Tulcea - Bucuresti
  3. 13:43
    Bucuresti Autogara Augustina
Durată: 2h 43min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Augustina SRL | Ultima actualizare: 09/2020
14:00 - 16:43
Augustina
2h 43min
Vezi detalii

Se fac rezervari telefonice si ridicarea biletului se face cu cel putin jumatate de ora inainte de plecarea in cursa.

  1. 14:00
  2. Traseu: Tulcea - Bucuresti
  3. 16:43
    Bucuresti Autogara Augustina
Durată: 2h 43min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Augustina SRL | Ultima actualizare: 09/2020
17:30 - 20:13
Augustina
2h 43min
Vezi detalii

Se fac rezervari telefonice si ridicarea biletului se face cu cel putin jumatate de ora inainte de plecarea in cursa.

  1. 17:30
  2. Traseu: Tulcea - Bucuresti
  3. 20:13
    Bucuresti Autogara Augustina
Durată: 2h 43min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Augustina SRL | Ultima actualizare: 09/2020
05:30 - 10:43
Avor Trans SRL
5h 13min
-
Vezi detalii

Conform datelor de la călători este posibil ca această cursă să nu circule. Actualizează informația

Numar statii 21

  1. 05:30
  2. Traseu: Slobozia - Bucuresti
  3. 10:43
    Bucuresti Autogara Obor
Durată: 5h 13min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: ARR | Ultima actualizare: 04/2013
05:30 - 07:45
Comtrans S.A.
2h 15min
35lei?
Vezi detalii

Numar statii 3

  1. 05:30
  2. Traseu: Slobozia - Bucuresti
  3. 07:45
    Bucuresti Autogara Obor
Durată: 2h 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
35lei?
Sursa: Comtrans S.A. | Ultima actualizare: 03/2018
05:45 - 09:29
Geotour Ialomita
3h 44min
-
Vezi detalii

Numar statii 27

  1. 05:45
  2. Traseu: Slobozia - Bucuresti
  3. 09:29
    Bucuresti Autogara Obor
Durată: 3h 44min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: ARR | Ultima actualizare: 01/2014
06:00 - 08:15
Comtrans S.A.
2h 15min
35lei?
Vezi detalii

Numar statii 3

  1. 06:00
  2. Traseu: Slobozia - Bucuresti
  3. 08:15
    Bucuresti Autogara Obor
Durată: 2h 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
35lei?
Sursa: Comtrans S.A. | Ultima actualizare: 03/2018
06:15 - 09:37
Geotour Ialomita
3h 22min
-
Vezi detalii

Numar statii 12

  1. 06:15
  2. Traseu: Slobozia - Bucuresti
  3. 09:37
    Bucuresti Autogara Obor
Durată: 3h 22min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Geotour Ialomita | Ultima actualizare: 01/2014
06:30 - 09:50
Santrans SRL
3h 20min
-
Vezi detalii

Numar statii 26

  1. 06:30
  2. Traseu: Slobozia - Bucuresti
  3. 09:50
    Bucuresti Autogara Obor
Durată: 3h 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: ARR | Ultima actualizare: 01/2014
06:30 - 08:45
Comtrans S.A.
2h 15min
35lei?
Vezi detalii

Numar statii 3

  1. 06:30
  2. Traseu: Slobozia - Bucuresti
  3. 08:45
    Bucuresti Autogara Obor
Durată: 2h 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
35lei?
Sursa: Comtrans S.A. | Ultima actualizare: 03/2018
07:00 - 09:15
Comtrans S.A.
2h 15min
35lei?
Vezi detalii

Numar statii 3

  1. 07:00
  2. Traseu: Slobozia - Bucuresti
  3. 09:15
    Bucuresti Autogara Obor
Durată: 2h 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
35lei?
Sursa: Comtrans S.A. | Ultima actualizare: 03/2018
07:30 - 09:45
Comtrans S.A.
2h 15min
35lei?
Vezi detalii

Numar statii 3

  1. 07:30
  2. Traseu: Slobozia - Bucuresti
  3. 09:45
    Bucuresti Autogara Obor
Durată: 2h 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
35lei?
Sursa: Comtrans S.A. | Ultima actualizare: 03/2018
08:00 - 10:15
Comtrans S.A.
2h 15min
35lei?
Vezi detalii

Numar statii 3

  1. 08:00
  2. Traseu: Slobozia - Bucuresti
  3. 10:15
    Bucuresti Autogara Obor
Durată: 2h 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
35lei?
Sursa: Comtrans S.A. | Ultima actualizare: 03/2018
08:10 - 10:22
Ciril Com
2h 12min
20lei?
Vezi detalii
  1. 08:10
  2. Traseu: Insuratei - Slobozia - Bucuresti
    • Dotări:
  3. 10:22
    Bucuresti Autogara Obor
Durată: 2h 12min
Circulă în toate zilele săptămânii
20lei?
Sursa: Ciril Com SRL | Ultima actualizare: 05/2019
09:15 - 11:30
Comtrans S.A.
2h 15min
35lei?
Vezi detalii

Numar statii 3

  1. 09:15
  2. Traseu: Slobozia - Bucuresti
  3. 11:30
    Bucuresti Autogara Obor
Durată: 2h 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
35lei?
Sursa: Comtrans S.A. | Ultima actualizare: 03/2018
10:15 - 12:30
Comtrans S.A.
2h 15min
35lei?
Vezi detalii

Numar statii 3

  1. 10:15
  2. Traseu: Slobozia - Bucuresti
  3. 12:30
    Bucuresti Autogara Obor
Durată: 2h 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
35lei?
Sursa: Comtrans S.A. | Ultima actualizare: 03/2018
11:30 - 14:00
Nic&Gil
2h 30min
35lei
Vezi detalii
  1. 11:30
  2. Traseu: Slobozia - Bucuresti
    • Dotări:
  3. 14:00
    Bucuresti Autogara Obor
Durată: 2h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
35lei
Sursa: Nic&Gil Impex SRL | Ultima actualizare: 10/2019
12:00 - 14:30
Nic&Gil
2h 30min
35lei
Vezi detalii
  1. 12:00
  2. Traseu: Slobozia - Bucuresti
    • Dotări:
  3. 14:30
    Bucuresti Autogara Obor
Durată: 2h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
35lei
Sursa: Nic&Gil Impex SRL | Ultima actualizare: 10/2019
12:30 - 14:45
Comtrans S.A.
2h 15min
35lei?
Vezi detalii

Numar statii 3

  1. 12:30
  2. Traseu: Slobozia - Bucuresti
  3. 14:45
    Bucuresti Autogara Obor
Durată: 2h 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
35lei?
Sursa: Comtrans S.A. | Ultima actualizare: 03/2018
13:15 - 15:30
Comtrans S.A.
2h 15min
35lei?
Vezi detalii

Numar statii 3

  1. 13:15
  2. Traseu: Slobozia - Bucuresti
  3. 15:30
    Bucuresti Autogara Obor
Durată: 2h 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
35lei?
Sursa: Comtrans S.A. | Ultima actualizare: 03/2018
14:00 - 16:15
Comtrans S.A.
2h 15min
35lei?
Vezi detalii

Numar statii 3

  1. 14:00
  2. Traseu: Slobozia - Bucuresti
  3. 16:15
    Bucuresti Autogara Obor
Durată: 2h 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
35lei?
Sursa: Comtrans S.A. | Ultima actualizare: 03/2018
14:30 - 17:00
Nic&Gil
2h 30min
35lei
Vezi detalii
  1. 14:30
  2. Traseu: Slobozia - Bucuresti
    • Dotări:
  3. 17:00
    Bucuresti Autogara Obor
Durată: 2h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
35lei
Sursa: Nic&Gil Impex SRL | Ultima actualizare: 10/2019
15:15 - 17:45
Nic&Gil
2h 30min
35lei
Vezi detalii
  1. 15:15
  2. Traseu: Slobozia - Bucuresti
    • Dotări:
  3. 17:45
    Bucuresti Autogara Obor
Durată: 2h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
35lei
Sursa: Nic&Gil Impex SRL | Ultima actualizare: 10/2019
15:45 - 18:00
Comtrans S.A.
2h 15min
35lei?
Vezi detalii

Numar statii 3

  1. 15:45
  2. Traseu: Slobozia - Bucuresti
  3. 18:00
    Bucuresti Autogara Obor
Durată: 2h 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
35lei?
Sursa: Comtrans S.A. | Ultima actualizare: 03/2018
16:15 - 18:45
Nic&Gil
2h 30min
35lei
Vezi detalii
  1. 16:15
  2. Traseu: Slobozia - Bucuresti
    • Dotări:
  3. 18:45
    Bucuresti Autogara Obor
Durată: 2h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
35lei
Sursa: Nic&Gil Impex SRL | Ultima actualizare: 10/2019
17:00 - 19:30
Nic&Gil
2h 30min
35lei
Vezi detalii
  1. 17:00
  2. Traseu: Slobozia - Bucuresti
    • Dotări:
  3. 19:30
    Bucuresti Autogara Obor
Durată: 2h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
35lei
Sursa: Nic&Gil Impex SRL | Ultima actualizare: 10/2019

Prețurile marcate cu ? nu au mai fost actualizate de 12 luni.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Slobozia - București

Care este prețul călătoriei cu autocarul Slobozia - București?

Prețul unei călătorie cu autocarul de la Slobozia la București este cuprins între 20 și 50 RON.

De unde pleacă autocarul din Slobozia către București?

De la Slobozia la București circulă 31 autobuze cu plecare din stațiile Autogara Comtrans SA, Str. Republicii, Benzinaria Rompetrol, Sos. Bucuresti- Constanta.

Când pleacă autocarul din Slobozia către București?

Primul autobuz din Slobozia pleacă la ora 05:00, iar ultimul pleacă la ora 17:30.

Cât durează călătoria cu autocarul din Slobozia către București?

Călătoria Slobozia-București cu autocarul, durează între 2h 12min și 5h 13min.