Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Sacel

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Săcel ➞ Baia Mare

sâmbătă,
29 ian 2022
1 curse disponibile

04:45
2h 45m
07:30
Daiona Trans
-
Vezi detalii

Daiona Trans

Daiona Trans Service

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

+4-0744-589.352; +4-0262-346.220

  1. 04:45
  2. Autocar: Baia Borsa - Baia Mare
  3. 07:30
    Baia Mare Autogara Imperativ
Durată: 2h 45min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Daiona Trans Service | Ultima actualizare: 12/2021
05:45
2h 45m
08:30
Daiona Trans
-
Vezi detalii

Daiona Trans

Daiona Trans Service

+4-0744-589.352; +4-0262-346.220

  1. 05:45
  2. Autocar: Baia Borsa - Baia Mare
  3. 08:30
    Baia Mare Autogara Imperativ
Durată: 2h 45min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Daiona Trans Service | Ultima actualizare: 12/2021
06:46
2h 25m
09:11
Fantana Stanchi
35lei
Vezi detalii

Fantana Stanchi

Fintana Stanchii SRL

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

via Moisei-Sacel-Barsana-Cavnic SAMBATA SI DUMINICA NU CIRCULA!

  1. 06:46
  2. Autocar: Baia Borsa - Baia Mare
  3. 09:11
    Baia Mare Autogara Imperativ
Durată: 2h 25min
Zile de circulație:
LMMJVSD
35lei
Sursa: Fintana Stanchii SRL | Ultima actualizare: 11/2021
14:05
2h 55m
17:00
Daiona Trans
-
Vezi detalii

Daiona Trans

Daiona Trans Service

Circulă doar vineri și duminică

+4-0744-589.352; +4-0262-346.220

  1. 14:05
  2. Autocar: Baia Borsa - Baia Mare
  3. 17:00
    Baia Mare Autogara Imperativ
Durată: 2h 55min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Daiona Trans Service | Ultima actualizare: 12/2021

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Săcel - Baia Mare

Care este prețul călătoriei cu autocarul Săcel - Baia Mare?

Prețul unei călători cu autocarul de la Săcel la Baia Mare este de 35 RON.

De unde pleacă autocarul din Săcel către Baia Mare?

De la Săcel la Baia Mare circulă 4 autobuze cu plecare din stațiile Ramificatie Sacel.

Când pleacă autocarul din Săcel către Baia Mare?

Primul autobuz din Săcel pleacă la ora 04:45, iar ultimul pleacă la ora 14:05.

Cât durează călătoria cu autocarul din Săcel către Baia Mare?

Călătoria Săcel-Baia Mare cu autocarul, durează între 2h 25min și 2h 55min.