Română

Autobuze Săliște → Sibiu

Mijloc Plecare Durata Sosire Companie Zile circulatie Preţ bilet
08:30
01:05
LMMJVSD
25'
07:30
01:30
Cento Trans
LMMJVSD
7lei
Rezervă acum
Informații
17:00
05:56
LMMJVSD
1h
17:00
06:56
Transmixt Sibiu
LMMJVSD
9lei
Informații
23:00
12:56
LMMJVSD
1h
12:30
13:56
Transmixt Sibiu
LMMJVSD
9lei
Informații
22:50
16:56
LMMJVSD
1h
10:40
17:56
Transmixt Sibiu
LMMJVSD
9lei
Informații
12:40
19:00
LMMJVSD
10'
14:20
19:10
Exotic Travel
LMMJVSD
70£
Circulă doar miercuri, vineri și duminică
Informații
07:30
20:19
LMMJVSD
32'
09:10
20:51
Transmixt Sibiu
LMMJVSD
11lei
Rezervă acum
Informații
* Prețurile marcate cu * sunt variabile. În momentul achiziției acestea pot fi diferite.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Hartă curse Săliște - Sibiu

Despre Săliște - Sibiu

Cât costă o călătorie cu autocarul Săliște - Sibiu?

Prețul întreg pentru o călătorie cu autocarul de la Săliște la Sibiu este cuprins între 7 și 375 RON.
Urmăriți Autogari.ro pentru oferte și cele mai bune prețuri. De obicei prețul biletelor achiziționate online în avans este cu până la 25% mai mic.

De unde pleacă autocarul din Săliște către Sibiu?

De la Săliște la Sibiu circulă 6 autobuze cu plecare din stațiile Centru, Statie Saliste, Intersectie Saliste.

Când pleacă autocarul din Săliște către Sibiu?

Primul autobuz din Săliște pleacă la 01:05, iar ultimul este la 20:19.

Cât durează călătoria cu autocarul din Săliște către Sibiu?

Călătoria Săliște-Sibiu cu autocarul, durează între 10' și 1h.

Filtru