Română

Mersul autobuzelor Sibiu

Sibiu, Romania

Stațiile și autogările din Sibiu

Gara CFR Sibiu

Piata 1 Decembrie 1918

Autogara Amad Touristik SRL

Str. Calea Poplacii nr.58

Statie Sibiu

necunoscuta

Autogara Q7 Sibiu

Str. Scoala de Inot nr.1

Autogara Turnisor (Atlassib)

Str. Autogarii nr.1

Parcare McDonalds

Soseaua Alba Iulia 42

Autogara Sibiu Vest

str Europa Unita 11

Autogara PLETL

Strada Barcelona

Agentia Lilian Express Sibiu

Str. Stefan cel Mare nr.50

Autogara Kessler Sibiu

Str. Eduard Albert Bieltz nr.21

Sala Thalia

B-dul Corneliu Coposu

Kaufland-Selimbar

DN1, Km 306, Strada Sibiului, Nr. 5, Șelimbăr 557260, Romania

Aeroport International Sibiu

Șoseaua Alba Iulia 73
Sosiri în Sibiu
De la Ora
Cicirlau Turda Alba Iulia Tautii Magheraus Apa Sebes Livada Teius Satu Mare Aiud Seini Unirea Baia Mare Gilgau Dej Ileanda Gherla Somcuta Mare Cluj Napoca 00:15
Braila Adjud Targu Secuiesc Galati Brasov Tecuci Fagaras Focsani Onesti 01:00
Avrig Onesti Galati Focsani Persani Adjud Targu Secuiesc Tecuci Fagaras Marasesti Brasov Braila Ucea de Jos Tisita Codlea
Berindu Teius Hereclean Mihaesti Miercurea Sibiului Ciumarna Sanpaul Saliste Romanasi Sardu Sebes Poarta Salajului Nadasel Alba Iulia Sanmihaiu Almasului Mera Turda Chendremal Radaia Cluj Napoca Zimbor Suceag Zalau Sutoru Baciu Simleu Silvaniei Sincraiu Almasului Unirea Pericei Topa Mica Aiud Varsolt 01:30
Breda Dordrecht Paris Antwerp Rotterdam Haga Amsterdam
Suben Bruxelles Dover Lille Liverpool Londra Coventry Linz Aachen Ipswich Milton Keynes Dunkerque Calais Deggendorf Luton Duisburg Regensburg Northampton Nurnberg Birmingham Frankfurt Manchester Koln Viena Liege
Berlin Linkoping Hamburg Norrkoping Flensburg Nykoping Odense Stockholm Copenhagen Kolding Malmo Boras Landskrona Padborg Budapesta Helsingborg Vaxjo Brno Halmstad Neumunster Praga Goteborg Dresda Jonkoping
Omega Group Praga Bratislava Brno 01:55
XXL Tours Goteborg Varberg Halmstad Helsingborg Malmo Copenhagen Boras Stockholm Norrkoping Linkoping Jonkoping 02:00
Omega Group Bratislava Brno Praga Viena
Praga Aalborg Berlin Arhus Dresda Horsens Vejle Odense Nyborg Slagelse Ringsted Copenhagen Tapernoje 02:15
Viena Budapesta 03:00
Filadelfia Charter Bulgaria Sunny Beach Obzor Balchik Albena Nisipurile de Aur Sunny Day Sf. Constantin si Elena Varna Nessebar 03:15
Cluj Napoca 04:00
Olimpia Travel Bors
MyBus Bucuresti 04:15
ORLAN Praga Brno 04:30
Express BusLine Praga Brno
ORLAN Praga Brno 04:40
Sebes Lugoj Giarmata Deva Arad Orastie Timisoara 05:00
Nou Daia Daia Nou 05:35
Ocna Sibiului Ocna Sibiului Sura Mica 05:40
Ocna Sibiului Sura Mica Ocna Sibiului
Rusi Sura Mare Slimnic 05:45
Poplaca
Daia Nou Rosia Vurpar Daia 05:46
Gura Raului Cristian Orlat 05:55
Rusciori
Hamba Sura Mare
Selimbar Cisnadie
Bungard Selimbar
Vestem
Judetean Mag 05:59
Cluj Napoca 06:00
Ocna Sibiului Sura Mica Ocna Sibiului 06:10
Rusi Slimnic Sura Mare 06:15
Otopeni Aeroport Caciulata Calimanesti Ramnicu Valcea Pitesti
Judetean Amnas 06:17
Chirpar Ilimbav Marpod Fofeldea Cornatel Casolt Daia 06:25
Ocna Sibiului Ocna Sibiului Sura Mica
Ocna Sibiului Sura Mica Ocna Sibiului
Hamba Sura Mare
Cisnadie Selimbar
Poplaca
Sasaus
Eforie Sud Eforie Nord Cernavoda Calimanesti Caciulata Bucuresti Mangalia Bucuresti Ramnicu Valcea Constanta Costinesti 06:30
Otopeni Aeroport Sibiu Caciulata Calimanesti Ramnicu Valcea Pitesti
Vurpar Daia Daia Nou Rosia 06:31
Nou Daia Daia Nou 06:35
DACOS Ramnicu Valcea Calimanesti Talmaciu 06:43
Slimnic Rusi Sura Mare 06:50
Sura Mica Pauca Alamor Mandra Ocna Sibiului Ocna Sibiului Armeni
Gura Raului Cristian Orlat 06:55
Cisnadie Selimbar
Poplaca
Judetean Brosteni
Saliste Rod Sacel Tilisca Cristian Jina Gales Poiana Sibiului 06:56
Casolt Hosman Vecerd Tichindeal Barghis Coves Agnita Daia Cornatel Altina Fofeldea Ighisu Vechi Vard Nocrich 07:07
Hamba Sura Mare 07:10
Cisnadie Selimbar
Lazar Trans SRL Sebesu De Sus 07:15
Sadurel Sadu Cisnadie Selimbar 07:20
Vestem
Nou Daia Daia Nou 07:25
Cisnadie Selimbar
Bungard Selimbar
Lazar Trans SRL Bruiu 07:30
Vurpar Daia Daia Nou Rosia 07:31
Boita Colonia Talmaciu Talmaciu 07:35
Ocna Sibiului Ocna Sibiului Sura Mica 07:40
Ocna Sibiului Sura Mica Ocna Sibiului
Cisnadie Selimbar
Poplaca
Cirtisoara Scoreiu Porumbacu de Jos Avrig Bradu Vestem 07:50
Sadu Cisnadie Selimbar
Lazar Trans SRL Cirtisoara
Gura Raului Cristian Orlat 07:55
Hamba Sura Mare
Selimbar Cisnadie
Deva Sebes 08:00
Cornatel
Albstadt Heilbronn Luneburg Nurnberg Ingolstadt Hannover Kassel Heide Chemnitz Hasselt Bonn Freiburg im Breisgau Ludwigsburg Oldenburg Furth Landshut Paderborn Speyer Kiel Duren Dresda Leuven Villingen-Schwenningen Stuttgart Papenburg Erlangen Munchen Bielefeld Pirmasens Sankt Peter-Ording Aachen Erfurt Bruxelles Singen Tubingen Amsterdam Augsburg Munster Homburg Husum Dusseldorf Fulda Antwerp Ansbach Potsdam Reutlingen Hamburg Ulm Bocholt Kaiserslautern Schleswig Wuppertal Frankfurt Gent Bayreuth Berlin Cottbus Schwerin Memmingen Osnabruck Saarlouis Kappeln Duisburg Mainz Namur Hof Magdeburg Halle Emden Kempten Minden Saarbrucken Flensburg Essen Manheim Charleroi Salzburg Wurzburg Goslar Leipzig Bremerhaven Lindau Vechta Luxembourg Viena Dortmund Mannheim Mons Innsbruck Bamberg Braunschweig Gera Lubeck Friedrichshafen Cloppenburg Koblenz Hamm Heidelberg Konstanz Passau Schweinfurt Wolfsburg Jena Neumunster Ravensburg Bremen Koln Offenburg Karlsruhe Soltau Regensburg Bad Mergentheim Hildesheim Gottingen Busum Zwickau Liege Trier
Casolt Hosman Vecerd Tichindeal Barghis Coves Agnita Daia Cornatel Altina Fofeldea Ighisu Vechi Vard Nocrich 08:07
Selimbar Cisnadie 08:10
Hamba Sura Mare 08:25
Selimbar Bungard
Colombi SRL Valcea Perisani 08:26
AXI TOURS Brasov 08:30
Porumbacu De Sus
Vestem
Lazar Trans SRL Avrig
Coltrans Villach Ventimiglia Girona Budapesta San Remo Barcelona Viena Nice Taragona Antibes Hospitalet Graz Marseille Amposta Klagenfurt Nimes Benicarlo Cremona Montpellier Castellon de la Plana Piacenza Besier Sagunto Alessandria Narbonne Valencia Genova Perpignan Madrid Savona La Jonquera
Daia Nou Nou Daia 08:35
Poplaca
Selimbar Cisnadie 08:40
Topircea
Ghijasa De Sus 08:43
Sura Mare Buia Seica Mare Ravasel Stenea Rusi Mihaileni Boarta Slimnic Salcau Calvasar Metis 08:46
Vurpar Daia Daia Nou Rosia
Gura Raului Cristian Orlat 08:55
Bradu Victoria Ucea de Jos Arpasu de Jos Scoreiu Porumbacu de Jos Avrig 08:57
Lazar Trans SRL Victoria
Reghin Targu Mures Sighisoara Medias 09:00
Pitesti Ramnicu Valcea
Lauer Dumbraveni Medias Targu Mures Sighisoara
Lauer Ramnicu Valcea Pitesti
Cluj Napoca
Sibiu
Matdan Transport Slatina (Olt) Dragasani Ramnicu Valcea Brezoi 09:08
Sura Mica Ocna Sibiului Ocna Sibiului 09:10
Ocna Sibiului Sura Mica Ocna Sibiului
Selimbar Cisnadie
DACOS Ramnicu Valcea Calimanesti Talmaciu 09:13
Aiud Turda Unirea Teius Sebes Apoldu de Sus Alba Iulia Cluj Napoca 09:15
Slimnic 09:20
Otopeni Aeroport 09:30
Targu Mures Sighisoara Medias
Horezu Cainenii Mari Ramnicu Valcea Talmaciu Calimanesti Pietrari Stoenesti Bunesti Cazanesti Cozia Brezoi Tomsani Costesti Negrulesti Birzesti 09:32
Lazar Trans SRL Sebesu De Sus 09:40
Ramnicu Valcea Horezu Calimanesti 09:42
Sibiu International Airport Sebes Floresti Alba Iulia Aiud Turda Cluj Napoca 10:00
Sibiu International Airport Sebes Alba Iulia Aiud Turda Cluj Napoca Floresti
Selimbar Cisnadie 10:10
Iernut Tarnaveni Medias Targu Mures 10:30
Chisinau Straseni Calarasi Ungheni
Heilbronn Mannheim Darmstadt Frankfurt Giesen Siegen Gummersbach Koln Deggendorf Dusseldorf Regensburg Essen Nurnberg Dortmund
Bucuresti
Sebes Lugoj Giarmata Deva Arad Orastie Timisoara
Voltrans Alba Iulia 10:36
Cluj Napoca Sebes Alba Iulia Aiud Turda 10:38
Lazar Trans SRL Avrig 10:40
DACOS Talmaciu Ramnicu Valcea Calimanesti 10:43
Metis Sura Mare Buia Seica Mare Ravasel Stenea Rusi Mihaileni Boarta Slimnic Salcau Calvasar 10:46
Gura Raului Cristian Orlat 10:55
Sebes Alba Deva Orastie
Orastie Deva Sebes Alba
Ramnicu Valcea Calimanesti Slatina (Olt) Dragasani
DACOS Aiud Cluj Napoca Alba Iulia Turda Sebes 10:56
Vito Reisen Zurich Berna Lausanne 11:00
Viena Budapesta
Lauer Freilassing Freiburg im Breisgau Traunstein Pforzheim Rosenheim Munchen Augsburg Ulm Goppingen Stuttgart Karlsruhe Rastatt Offenburg
Lauer Mannheim Dortmund Heidelberg Essen Heilbronn Dusseldorf Ohringen Koln Crailsheim Gummersbach Ansbach Siegen Nurnberg Gisen Regensburg Frankfurt Deggendorf Offenbach Passau Darmstadt
Selimbar Cisnadie 11:10
MyBus Bucuresti 11:15
Sura Mare Rusi Slimnic 11:30
DO RA Travel Viena Hochst Zurich Berna Lausanne
Wurzburg Duisburg Heidelberg Essen Mannheim Dortmund Mainz Munster Frankfurt Gutersloh Wiesbaden Bielefeld Passau Koblenz Hannover Deggendorf Bonn Regensburg Nurnberg Koln Ansbach Dusseldorf
Agnita Daia Cornatel Altina Fofeldea Ighisu Vechi Vard Nocrich Casolt Tichindeal Hosman Vecerd Barghis Coves 11:37
Aiud Turda Unirea Teius Sebes Apoldu de Sus Alba Iulia Cluj Napoca 11:45
Lazar Trans SRL Sebesu De Sus 11:50
Poplaca 11:55
AXI TOURS Brasov 12:00
Balea Cascada Cirtisoara
Tisita Marasesti Focsani Adjud Onesti Targu Secuiesc Brasov Braila Fagaras Galati
Galati Braila Marasesti Focsani Tisita Brasov Targu Secuiesc Onesti Fagaras Adjud
Pitesti Bucuresti Calimanesti Ramnicu Valcea 12:06
Selimbar Cisnadie 12:10
Cornitel
Cornitel
BEPS TRAVEL Mirto Capaccio Napoli Arezzo Cariati Battipaglia Caserta Padula Ciro Marina Siena Cassino Lagonegro Catanzaro Colle di Val d'Elsa Frosinone Salerno Lauria Inferiore Soverato Marina Poggibonsi Roma San Giuseppe Vesuviano Mormanno Locri Firenze Crotone Baiano Castrovillari Reggio di Calabria Prato Isola di Capo Rizzuto Trentola Nola Aversa Bologna Gorizia Sibari Sapri Omignano Ferrara Palmanova Corigliano Calabro Vallo della Lucania Padova Mestre Terni Rossano Agropoli Potenza Portogruaro Perugia 12:15
BEPS TRAVEL Heilbronn Maidstone Leicester Plzen Canterbury Nottingham Praga Dover Wembley Brno Chesterfield Calais Bratislava Sheffield Brugge Budapesta Northampton Gent Bruxelles Luxembourg Nurnberg Saarbrucken Leeds Mannheim Luton Heidelberg Londra Watford
BEPS TRAVEL Bratislava Birmingham Budapesta Coventry Belfast Milton Keynes Praga Dun Dealgan Luton Brno Dublin Londra Portadown Holyhead Maidstone Mannheim Chester Dover Heidelberg Liverpool Calais Heilbronn Stoke on Trent Luxembourg Nurnberg Telford Saarbrucken Plzen Wolverhampton
MyBus Bucuresti
Calimanesti Ramnicu Valcea Horezu Balcesti Cainenii Mari Boita Targu Jiu Brezoi 12:19
Cornitel 12:20
Cornitel
Cornitel
Arad Timisoara Orastie Deva 12:30
Calimanesti Talmaciu Bucuresti Pitesti Ramnicu Valcea
Bucuresti Pitesti Ramnicu Valcea Calimanesti Talmaciu
Lazar Trans SRL Avrig 12:40
Sebes Alba Iulia Campeni 12:45
Mestre Udine Salerno Napoli Roma Firenze Bologna Ferrara Padova 13:00
Passau Frankfurt Gisen Siegen Koln Dusseldorf Essen Aschaffenburg Dortmund Wurzburg Nurnberg Regensburg
Karlsruhe Heidelberg Mannheim Deggendorf Landshut Munchen Augsburg Ulm Stuttgart Pforzheim
Targu Mures Tarnaveni Medias
Danytur Schwechat Ljubljana
Sebes Orastie Deva Lugoj Timisoara Sibot
Cisnadie Selimbar 13:10
Montepulciano Pordenone Chiusi Mestre Orte Padova Roma Monselice Rovigo Ferrara Bologna Firenze Trieste Figline Valdarno Monfalcone Arezzo Udine 13:15
Selimbar Bungard 13:25
Slimnic Rusi Sura Mare 13:30
Ramnicu Valcea Calimanesti Bals Caciulata Craiova Ganeasa Dragasani
Coltrans Villach Udine Mestre Padova Ferrara Bologna Firenze Budapesta Arezzo Viena Roma Graz Klagenfurt
Timisoara Sebes Lugoj Giarmata Deva Arad Orastie 13:35
Ocna Sibiului Sura Mica Ocna Sibiului 13:40
Ocna Sibiului Sura Mica Ocna Sibiului
Sura Mare Hamba
Selimbar Cisnadie
Poplaca
DACOS Cluj Napoca Turda Sebes Aiud Alba Iulia 13:45
Regensburg Dortmund Nurnberg Heilbronn Mannheim Frankfurt Gisen Siegen Gummersbach Koln Passau Dusseldorf Deggendorf Essen
Rosia Vurpar Daia Daia Nou 13:46
Daia Nou Nou Daia 13:50
Gura Raului Cristian Orlat 13:55
Poiana Sibiului Saliste Rod Sacel Tilisca Cristian Jina Gales 13:56
Judetean Medias 14:00
Buzau Mizil Ploiesti Sinaia Predeal Brasov Fagaras Galati Braila
Craiova Dragasani Calimanesti Plesoiu Ionesti Prundeni Ramnicu Valcea Boita Babeni Pielesti Ganeasa Strejesti Bals Cainenii Mari Brezoi 14:02
Vestem 14:05
Lazar Trans SRL Sebesu De Sus 14:10
DACOS Talmaciu Bucuresti Pitesti Ramnicu Valcea Calimanesti 14:18
Boisoara 14:22
Poplaca 14:25
Reus Alcaniz Calatayud Padova Guadalajara Verona Madrid Nice Zaragoza Montpellier Girona Figueras Barcelona Tarragona 14:30
Chelmsford Telford Kettering Gloucester Ipswich Doncaster Regensburg Tourcoing Boston Portsmouth Harlow Worcester Rothwell Bristol Cambridge Leeds Nurnberg Lille Grantham Fareham Bracknell Hereford Market Harborough Bath Bedford Manchester Heilbronn Calais Leicester Southampton Farnborough Ross on Wye Wellingborough Weston-super-Mare Milton Keynes Liverpool Mannheim Dover Nottingham Thetford Crawley Monmouth Northampton Taunton Bicester Kingston upon Hull Kaiserslautern Folkestone Derby Norwich Horsham Newport Rugby Wellington Oxford Trier Ashford Coventry Fakenham Colchester Cardiff Banbury Yeovil Newbury Luxembourg Canterbury Nuneaton King's Lynn Luton Lincoln Warwick Bournemouth Andover Liege Maidstone Birmingham Wisbech Aylesbury Chesterfield Stratford-upon-Avon Weymouth Winchester Nickelsdorf Londra Burton upon Trent Peterborough Reading Stoke on Trent Evesham Bruxelles Dorchester Brighton Viena Basildon Wolverhampton Corby Cheltenham Basingstoke Sheffield Mouscron Spalding Chichester Passau
Pietrari Novaci Cerna Targu Jiu Govora Cernadia Rugetu Scoarta Ramnicu Valcea Baia De Fier Slatioara Bengesti Calimanesti Polovragi Horezu Ciocadia Brezoi Costesti Pociovalistea Racovita Talmaciu 14:38
Cisnadie Selimbar 14:40
Turda Cluj Napoca Alba Iulia Sebes Alba Aiud 14:49
Gura Raului Cristian Orlat 14:55
Sura Mare Rusi Slimnic 15:00
Pitesti Bucuresti Ramnicu Valcea Calimanesti
Selimbar Cisnadie 15:10
Lazar Trans SRL Avrig
Targu Mures Tarnaveni Medias 15:15
Codlea Avrig Onesti Galati Focsani Persani Adjud Targu Secuiesc Tecuci Fagaras Marasesti Brasov Ucea de Jos Braila Tisita
Vestem 15:20
Poplaca 15:25
Selimbar Bungard
AXI TOURS Brasov 15:30
Horsens Arhus Aalborg Randers Praga Abenra Hamburg Flensburg Padborg Kolding Vejle
Berlin Ljungby Vaxjo Jonkoping Linkoping Norrkoping Nykoping Tapernoje Sodertalje Copenhagen Stockholm Malmo Dresda Landskrona Praga Helsingborg
Jonkoping Linkoping Norrkoping Tapernoje Nykoping Copenhagen Sodertalje Malmo Stockholm Landskrona Praga Helsingborg Dresda Ljungby Berlin Vaxjo Halmstad
Liege Bruxelles Viena Antwerp Linz Suben Gent Deggendorf Lille Regensburg Londra Nurnberg Koln Wurzburg Frankfurt Aachen
Adjud Targu Secuiesc Galati Brasov Tecuci Fagaras Focsani Onesti Braila
Piatra Neamt
Landshut Essen Deggendorf Dortmund Passau Ulm Linz Karlsruhe Sankt Polten Heidelberg Viena Frankfurt Munchen Koln Augsburg Dusseldorf Stuttgart Mannheim Duisburg
Slimnic Rusi Sura Mare 15:35
Voltrans Alba Iulia 15:36
Barghis Coves Agnita Daia Cornatel Altina Fofeldea Ighisu Vechi Vard Nocrich Casolt Hosman Vecerd Tichindeal 15:37
Ocna Sibiului Sura Mica Ocna Sibiului 15:40
Sura Mica Ocna Sibiului Ocna Sibiului
Selimbar Cisnadie
Rosia Vurpar Daia Daia Nou 15:46
Daia Daia Nou Nou 15:50
Gura Raului Cristian Orlat 15:55
Hamba Sura Mare
Judetean Brosteni
Roman Bacau Onesti Brasov Targu Frumos Fagaras Iasi Avrig Targu Secuiesc 16:00
Calais Crewe Passau Dover Manchester Regensburg Maidstone Liverpool Nurnberg Barking Stoke on Trent Wurzburg Londra Frankfurt Londra Koln Luton Aachen Milton Keynes Liege Northampton Budapesta Bruxelles Coventry Viena Lille Birmingham Linz
Apold
Europa Buss Wurzburg Canterbury Coventry Frankfurt Maidstone Birmingham Koln Londra Leicester Aachen Doncaster Liege Londra Manchester Bruxelles Londra Bolton Budapesta Gent Londra Bolton Bratislava Ostende Londra Liverpool Brno Calais Luton Praga Dunkerque Milton Keynes Nurnberg Dover Northampton
Cisnadie Selimbar 16:10
Cluj Napoca 16:15
Zalau Cluj Napoca Turda Aiud Teius Alba Iulia Unirea Sebes Satu Mare
Ileanda Gilgau Dej Gherla Cluj Napoca Turda Unirea Aiud Teius Somcuta Mare Alba Iulia Baia Mare Sebes
Tisita Codlea Avrig Onesti Galati Focsani Persani Adjud Targu Secuiesc Tecuci Fagaras Marasesti Brasov Ucea de Jos Tulcea Braila
MyBus Bucuresti
Armeni Sura Mica Pauca Alamor Mandra Ocna Sibiului Ocna Sibiului 16:20
Vestem
Sura Mare Rusi Slimnic 16:30
Arad Timisoara Orastie Deva
Bucuresti Talmaciu Calimanesti Ramnicu Valcea Pitesti
Bratislava Brno Praga Dresda Leipzig Halle Magdeburg Berlin Hamburg
Ocna Sibiului Ocna Sibiului Sura Mica 16:40
Ocna Sibiului Sura Mica Ocna Sibiului
Selimbar Cisnadie
Poplaca
Selimbar Bungard
DACOS Cluj Napoca Alba Iulia Turda Sebes Aiud 16:45
Filadelfia Charter Grecia Pefkari Potos Kinira Skala Potamias Makryammos Thassos Keramoti Kresna Skala Rachioni Sofia Skala Prinos Limenaria
Gura Raului Cristian Orlat 16:55
Boita Colonia Talmaciu Talmaciu 17:00
Cirtisoara Balea Cascada
Rusciori 17:05
Unirea Aiud Alba Iulia Cluj Napoca Huedin Alesd Oradea Turda
Cisnadie Selimbar 17:10
Bucuresti Pitesti Ramnicu Valcea 17:15
DACOS Bucuresti Pitesti Ramnicu Valcea Calimanesti Talmaciu 17:18
Hamba Sura Mare 17:25
Onesti Bacau Husi Fagaras Vaslui Brasov Targu Secuiesc 17:28
Sura Mare Slimnic Rusi 17:30
Targu Mures Iernut Tarnaveni Medias
Daia Daia Nou Nou 17:35
Ocna Sibiului Ocna Sibiului Sura Mica 17:40
Ocna Sibiului Sura Mica Ocna Sibiului
Cisnadie Selimbar
Bungard Selimbar
DACOS Alba Iulia Cluj Napoca Turda Sebes Aiud 17:45
Lazar Trans SRL Sebesu De Sus
Rosia Vurpar Daia Daia Nou 17:46
Vestem 17:50
Poiana Sibiului Saliste Rod Sacel Tilisca Cristian Jina Gales 17:56
Liege Milton Keynes Liverpool Calais Northampton Birmingham Dunkerque Coventry Plzen Dover Leicester Newquay Canterbury Doncaster Budapesta Saliste Maidstone Manchester Nurnberg Londra Bolton Wurzburg Londra Bolton Frankfurt Londra Brno Koln Londra Bratislava Aachen Luton Praga 18:00
Otopeni Aeroport
Viena Budapesta
Topircea 18:05
Poplaca 18:10
Nottingham Luxembourg Bradford Fakenham Exeter Newbury Penrith Taunton Ross on Wye Colchester Canterbury Sutton on Hull Rugby Leicester Saarlouis Leeds Norwich Milford Haven Oxford Durham Bridgwater Hereford Horsham Ashford Grimsby Northampton Grantham Saarbrucken Doncaster Thetford Carmarthen Bicester Middlesbrough Weston-super-Mare Worcester Crawley Folkestone Blackburn Wellingborough Boston Sheffield Southampton Llanelli Milton Keynes Darlington Bath Telford Farnborough Dover Preston Market Harborough Spalding Helston Fareham Swansea Bedford Barrow in Furness Bristol Wolverhampton Bracknell Calais Southport Rothwell Bridport Truro Portsmouth Stoke on Trent Cambridge Kendal Gloucester Burton upon Trent Harlow Dunkerque Bolton Kettering Dorchester Newquay Chichester Chesterfield Ipswich Scarborough Cheltenham Birmingham Chelmsford Lille Manchester Corby Weymouth Saint Austell Worthing Lincoln Basingstoke Lancaster Evesham Nuneaton Basildon Mons Liverpool Peterborough Newcastle upon Tyne Bournemouth Plymouth Brighton Cardiff Reading Blackpool Stratford-upon-Avon Coventry Charleroi Warrington Wisbech Sunderland Yeovil Torquay Winchester Newport Aylesbury Londra Harrogate Warwick Derby Namur Chester King's Lynn Andover Carlisle Wellington Exmouth Monmouth Luton Maidstone York Banbury
Hasselt Haren Rotterdam Weert Leiden Liege Groningen Arnhem Venlo Amsterdam Tilburg Leek Ede Roermond Haarlem Drachten Breda Utrecht Maastricht Hoorn Leeuwarden Roosendaal Amersfoort Antwerp Alkmaar Dokkum Middelburg Apeldoorn Geel Meppel Vlissingen Almelo Lierre Emmen Nijmegen Zwolle Gent Heerenveen Oss Kampen Bruxelles Stadskanaal Waalwijk Helmond Almere-Buiten Genk Veendam Dordrecht Eindhoven Haga
Karlsruhe Sankt Peter-Ording Potsdam Gottingen Schweinfurt Bocholt Duisburg Ravensburg Papenburg Heilbronn Husum Berlin Kassel Bad Mergentheim Osnabruck Essen Zwickau Hamburg Ludwigsburg Schleswig Magdeburg Marburg an der Lahn Ingolstadt Minden Dortmund Chemnitz Bern Stuttgart Kappeln Nurnberg Goslar Koblenz Landshut Vechta Hamm Dresda Schwerin Tubingen Flensburg Furth Braunschweig Trier Munchen Cloppenburg Offenburg Erfurt Bremerhaven Reutlingen Erlangen Wolfsburg Bonn Augsburg Bremen Albstadt Fulda Lubeck Cottbus Ansbach Hildesheim Koln Ulm Celle Freiburg im Breisgau Frankfurt Neumunster Halle Bayreuth Hannover Duren Memmingen Konstanz Busum Villingen-Schwenningen Mainz Leipzig Hof Paderborn Aachen Kempten Soltau Mannheim Heide Singen Gera Wurzburg Bielefeld Dusseldorf Lindau Luneburg Heidelberg Kiel Strasbourg Jena Bamberg Munster Wuppertal Friedrichshafen Oldenburg
Bari Senegalia Lamezia Terme San Dona di Piave Gioia del Colle Terni Taurianova Reggio nell'Emilia Cremona Cosenza Caserta Altamura Ancona Reggio di Calabria Mestre Martina Franca Asti Gioia Tauro Imola Piacenza Cariati San Severo Matera Novara Melito di Porto Salvo Padova Taranto Bra Polistena Napoli Lugo Prato Ciro Marina Potenza Alessandria Bova Marina Vicenza Ostuni Moncalieri Rosarno Pinerolo Faenza Calenzano San Giovanni in Fiore Polla Tortona Brancaleone Marina Rovigo Brindisi Torino Monasterace Cuneo Ravenna Bergamo Crotone Sala Consilina Civitanova Marche Bianco San Bonifacio Manduria Rivoli Tropea Foggia Forli Monza Petilia Policastro Trieste Scalea San Benedetto del Tronto Villa San Giovanni Verona Lecce Roma Soverato Marina Avellino Parma Milano Cutro Monfalcone Castrovillari Ascoli Piceno Bovalino Marina Ferrara Corigliano Calabro Frosinone Salerno Brescia Pavia Isola di Capo Rizzuto San Giorgio di Nogaro Bernalda Teramo Locri Mantova Rossano Cassino Barletta Arezzo Botricello Latisana Ginosa Pescara Siderno Marina Modena Cesena Paola Vasto Andria Pesaro Catanzaro Portogruaro Policoro Orvieto Palmi Bologna Rimini Rende Termoli
Pitesti Ramnicu Valcea Calimanesti Bucuresti 18:15
Sura Mare Rusi Slimnic 18:30
Ramnicu Valcea Pitesti Bucuresti Fetesti Constanta Tulcea
Cisnadie Selimbar 18:40
MyBus Bucuresti 18:45
Judetean Amnas 18:47
Orlat Gura Raului Cristian 18:55
ORLAN Varna Shumen Razgrad Ruse 19:00
DACOS Talmaciu Ramnicu Valcea Calimanesti
Sighisoara
Aiud Turda Cluj Napoca Alba Iulia Sebes Alba 19:04
Hamba Sura Mare 19:10
Targu Jiu Govora Cernadia Rugetu Scoarta Ramnicu Valcea Baia De Fier Slatioara Bengesti Calimanesti Polovragi Horezu Ciocadia Brezoi Racovita Costesti Pociovalistea Talmaciu Pietrari Novaci Cerna 19:23
Sura Mare Slimnic Rusi 19:30
Bucuresti Pitesti Ramnicu Valcea Bucuresti Calimanesti
Brasov Fagaras Avrig Targu Frumos Roman Iasi Bacau Onesti Targu Secuiesc
Vecerd Tichindeal Barghis Coves Agnita Daia Cornatel Altina Fofeldea Ighisu Vechi Vard Nocrich Casolt Hosman 19:37
Selimbar Cisnadie 19:40
Poplaca
DACOS Aiud Cluj Napoca Alba Iulia Turda Sebes 19:45
Calvasar Metis Sura Mare Buia Seica Mare Ravasel Stenea Rusi Mihaileni Boarta Slimnic Salcau 19:46
Arad 20:00
Turda Aiud Alba Iulia Sebes Cluj Napoca Oradea Alesd Huedin 20:15
Sebes Orastie Deva Lipova Arad Timisoara
Judetean Brosteni 20:25
AXI TOURS Brasov 20:30
Focsani Onesti Braila Adjud Targu Secuiesc Galati Brasov Tecuci Fagaras
Selimbar Cisnadie 20:40
Poplaca
Dobra Deva Orastie Sebes Alba Miercurea Sibiului Timisoara Saliste Lugoj Margina Traian Vuia Dumbrava Faget Cosava 20:51
Gura Raului Cristian Orlat 20:55
Arad 21:00
Arad
Ubben Reise Albena Balchik Nisipurile de Aur Varna 21:10
DACOS Sebes Aiud Cluj Napoca Alba Iulia Turda 21:15
Poplaca 21:25
Targu Secuiesc Onesti Bacau Husi Fagaras Vaslui Brasov 21:28
Sura Mare Rusi Slimnic 21:30
Selimbar Cisnadie 21:40
Calimanesti Ramnicu Valcea Bucuresti Pitesti Brezoi 21:45
Vestem 21:50
Ocna Sibiului Ocna Sibiului Sura Mica 21:55
Ocna Sibiului Sura Mica Ocna Sibiului
Hamba Sura Mare
Bucuresti 22:00
Daia Daia Nou Nou 22:05
Nou Rosia Vurpar Daia Daia 22:16
Sura Mare Slimnic Rusi 22:30
Arad
Selimbar Cisnadie 22:40
Harlau Flamanzi Botosani Bacau Avrig Suceava Fagaras Brasov Targu Secuiesc Onesti Roman Targu Frumos 22:55
Slimnic Sura Mare Rusi 23:00
Braila Galati Ploiesti Mizil Predeal Sinaia Fagaras Brasov Buzau
Aiud Cluj Napoca Alba Iulia Sebes Turda
Braila Constanta Brasov Lacu Sarat Ploiesti Mizil Buzau
Poplaca 23:25
Magdeburg Hannover Hamburg Mlada Boleslav Brno Praga Dresda Berlin Budapesta Bratislava 23:30
Cisnadie Selimbar 23:40
Mai multe despre Sibiu
Inchirieri autocare Închiriază autocar sau microbuz direct de la posesor, fără comisioane. Găseşti aici informaţii de contact, preţurile şi flota disponibilă.
//www.autogari.ro/Inchirieri/Autocare/Sibiu