Română

Autobuze Făgăraș → Sibiu

Mijloc Plecare Durata Sosire Companie Zile circulatie Preţ total
19:10
11:00
LMMJVSD
1h15'
22:30
12:15
EMMALINES
LMMJVSD
Cumpără bilet
Informații
10:20
14:20
LMMJVSD
1h40'
19:00
16:00
Trans Polosam
LMMJVSD
20lei
Cumpără bilet
Informații
22:50
17:50
LMMJVSD
1h40'
20:40
19:30
Trans Polosam
LMMJVSD
24lei
Cumpără bilet
Informații
07:10
21:50
LMMJVSD
1h10'
19:40
23:00
Aventin
LMMJVSD
15lei
Cumpără bilet
Informații
23:50
22:30
LMMJVSD
25'
08:00
22:55
Apetrans
LMMJVSD
30lei
Cumpără bilet
Informații
Mijloc Plecare Durata Sosire Companie Zile circulatie Preţ bilet
23:30
07:00
LMMJVSD
1h30'
14:10
08:30
Axi Tours
LMMJVSD
22lei
Informații
14:20
10:30
LMMJVSD
1h30'
08:40
12:00
Axi Tours
LMMJVSD
22lei
Informații
19:30
13:00
LMMJVSD
2h25'
07:30
15:25
Erick Trans
LMMJVSD
Informații
06:40
14:00
LMMJVSD
1h30'
22:10
15:30
Axi Tours
LMMJVSD
22lei
Informații
10:40
15:00
LMMJVSD
2h
11:40
17:00
Amarilia
LMMJVSD
25lei
Informații
08:20
15:43
LMMJVSD
1h45'
19:10
17:28
Vertrantis
LMMJVSD
20lei
Informații
08:10
16:30
LMMJVSD
2h
15:00
18:30
Amarilia
LMMJVSD
25lei
Informații
06:00
19:00
LMMJVSD
1h30'
13:20
20:30
Axi Tours
LMMJVSD
22lei
Informații
12:30
19:00
LMMJVSD
1h25'
17:30
20:25
Erick Trans
LMMJVSD
Informații
16:10
19:43
LMMJVSD
1h45'
18:30
21:28
Vertrantis
LMMJVSD
20lei
Informații
22:30
20:00
LMMJVSD
1zi2h
13:30
22:00
a doua zi
Amarilia
LMMJVSD
25lei
Informații
17:50
23:30
LMMJVSD
1h25'
14:00
00:55
a doua zi
Erick Trans
LMMJVSD
Informații
* Prețurile marcate cu * sunt variabile. În momentul achiziției acestea pot fi diferite.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Hartă curse Făgăraș - Sibiu

Despre Făgăraș - Sibiu

Cât costă o călătorie cu autocarul Făgăraș - Sibiu?

Prețul întreg pentru o călătorie cu autocarul de la Făgăraș la Sibiu este cuprins între 15 și 30 RON.
Urmăriți Autogari.ro pentru oferte și cele mai bune prețuri. De obicei prețul biletelor achiziționate online în avans este cu până la 25% mai mic.

De unde pleacă autocarul din Făgăraș către Sibiu?

De la Făgăraș la Sibiu circulă 19 autobuze cu plecare din stațiile Autogara Codreanu, Centru, vis a vis de Catedrala, Peco OMV (iesirea spre Brasov), Casa de Cultura, Complex Negoiu.

Când pleacă autocarul din Făgăraș către Sibiu?

Primul autobuz din Făgăraș pleacă la 07:00, iar ultimul este la 23:30.

Cât durează călătoria cu autocarul din Făgăraș către Sibiu?

Călătoria Făgăraș-Sibiu cu autocarul, durează între 25' și 1zi2h.

Filtru