Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Caciulata

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Căciulata ➞ Sibiu

marţi,
29 sep 2020
3 curse disponibile

Bilete disponibile online

05:10 - 06:30
Horas
1h 20min
Vezi detalii

Horas

Circulă doar luni, miercuri și vineri

CIRCULA DUMINICA-MARTI- JOI.

  1. 05:10
    Caciulata Han Cozia
  2. Traseu: Mangalia - Constanta - Bucuresti - Ramnicu Valcea - Sibiu
  3. 06:30
Durată: 1h 20min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Horas | Ultima actualizare: 09/2020
11:00 - 12:20
GRUP ATYC
1h 20min
-
Vezi detalii

GRUP ATYC

  1. 11:00
    Caciulata Complex UGSR
  2. Traseu: # Ploiesti-Targoviste-Sibiu
  3. 12:20
Durată: 1h 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: GRUP ATYC | Ultima actualizare: 09/2019
11:45 - 13:30
Balint Trans
1h 45min
Vezi detalii

Via:Tarnaveni,Medias,Sibiu,Calimanesti,Rm.Valcea,Dragasani, Ganeasa(legatura pt Slatina),Bals 0265.999 Tarif Normal (Luni - Vineri ora 8 - 20)

  1. 11:45
    Caciulata Han Cozia
  2. Traseu: Craiova - Sibiu -Targu Mures
    • Dotări:
  3. 13:30
Durată: 1h 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Balint Trans | Ultima actualizare: 09/2020
14:40 - 16:13
Dikel Tour
1h 33min
-
Vezi detalii
  1. 14:40
    Caciulata Statie Caciulata
  2. Traseu: RETUR Deva - Ramnicu Valcea
  3. 16:13
Durată: 1h 33min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Dikel Tour SRL | Ultima actualizare: 06/2020

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Căciulata - Sibiu

Care este prețul călătoriei cu autocarul Căciulata - Sibiu?

Prețul unei călătorie cu autocarul de la Căciulata la Sibiu este cuprins între 27 și 28 RON.

De unde pleacă autocarul din Căciulata către Sibiu?

De la Căciulata la Sibiu circulă 4 autobuze cu plecare din stațiile Complex UGSR, Statie Caciulata, Han Cozia.

Când pleacă autocarul din Căciulata către Sibiu?

Primul autobuz din Căciulata pleacă la ora 05:10, iar ultimul pleacă la ora 14:40.

Cât durează călătoria cu autocarul din Căciulata către Sibiu?

Călătoria Căciulata-Sibiu cu autocarul, durează între 1h 20min și 1h 45min.