Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Sibiu

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Sibiu ➞ Căciulata

joi,
1 oct 2020
3 curse disponibile

Bilete disponibile online

22:00 - 23:00
Horas
1h 00min
Vezi detalii

Horas

Circulă doar luni, miercuri și sâmbătă

CIRCULA SAMBATA-LUNI-MIERCURI .

  1. 22:00
  2. Traseu: Sibiu - Ramnicu Valcea - Bucuresti - Constanta - Mangalia
  3. 23:00
    Caciulata Han Cozia
Durată: 1h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Horas | Ultima actualizare: 09/2020
08:40 - 10:13
Dikel Tour
1h 33min
-
Vezi detalii
  1. 08:40
  2. Traseu: Deva - Ramnicu Valcea
  3. 10:13
    Caciulata Statie Caciulata
Durată: 1h 33min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Dikel Tour SRL | Ultima actualizare: 06/2020
13:20 - 14:30
Balint Trans
1h 10min
Vezi detalii

Via:Tarnaveni,Medias,Sibiu,Calimanesti,Rm.Valcea,Dragasani, Ganeasa(legatura pt Slatina),Bals 0265.999 Tarif Normal (Luni - Vineri ora 8 - 20)

  1. 13:20
  2. Traseu: Targu Mures - Sibiu - Craiova
    • Dotări:
  3. 14:30
    Caciulata Han Cozia
Durată: 1h 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Balint Trans | Ultima actualizare: 09/2020
16:00 - 17:20
GRUP ATYC
1h 20min
-
Vezi detalii

GRUP ATYC

  1. 16:00
  2. Traseu: * Sibiu-Targoviste-Ploiesti
  3. 17:20
    Caciulata Complex UGSR
Durată: 1h 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: GRUP ATYC | Ultima actualizare: 09/2019

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Sibiu - Căciulata

Care este prețul călătoriei cu autocarul Sibiu - Căciulata?

Prețul unei călători cu autocarul de la Sibiu la Căciulata este de 28 RON.

De unde pleacă autocarul din Sibiu către Căciulata?

De la Sibiu la Căciulata circulă 4 autobuze cu plecare din stațiile Autogara Transmixt (langa gara CFR - Transmixt S.A.), Autogara Q7 Sibiu.

Când pleacă autocarul din Sibiu către Căciulata?

Primul autobuz din Sibiu pleacă la ora 08:40, iar ultimul pleacă la ora 22:00.

Cât durează călătoria cu autocarul din Sibiu către Căciulata?

Călătoria Sibiu-Căciulata cu autocarul, durează între 1h 00min și 1h 33min.