Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Ramnicu Valcea

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Râmnicu Vâlcea ➞ Căciulata

joi,
21 ian 2021
4 curse disponibile

Bilete disponibile online

04:35 - 05:10
Horas
35min
-
Vezi detalii

Horas

Circulă doar luni

CURSA CIRCULA DOAR - SAMBATA DIN SIBIU , DUMINICA DIN MANGALIA.

  1. 04:35
    Ramnicu Valcea Autogara Dacos
  2. Traseu: Mangalia - Constanta - Bucuresti - Ramnicu Valcea - Sibiu
  3. 05:10
    Caciulata Han Cozia
Durată: 35min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Horas | Ultima actualizare: 01/2021
20:30 - 20:55
SibiuBus
25min
85lei
Vezi detalii

SibiuBus

South Carpathian Travel Center'12 SRL

Circulă doar sâmbătă și duminică

  1. 20:30
    Ramnicu Valcea in fata autogarii 1 Mai
  2. Traseu: RETUR Bucharest Otopeni Bus
  3. 20:55
    Caciulata Centru
Durată: 25min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: South Carpathian Travel Center'12 SRL | Ultima actualizare: 01/2021
06:15 - 06:50
IONESCU
35min
Vezi detalii
  1. 06:15
  2. Traseu: Ramnicu Valcea - Brasov
    • Dotări:
  3. 06:50
    Caciulata Han Cozia
Durată: 35min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Ionescu | Ultima actualizare: 09/2020
10:40 - 11:00
GRUP ATYC
20min
-
Vezi detalii

GRUP ATYC

  1. 10:40
    Ramnicu Valcea Spital judetean
  2. Traseu: # Ploiesti-Targoviste-Sibiu
  3. 11:00
    Caciulata Complex UGSR
Durată: 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: GRUP ATYC | Ultima actualizare: 09/2019
11:15 - 11:44
Balint Trans
29min
Vezi detalii

Via:Tarnaveni,Medias,Sibiu,Calimanesti,Rm.Valcea,Dragasani, Ganeasa(legatura pt Slatina),Bals 0265.999 Tarif Normal (Luni - Vineri ora 8 - 20)

  1. 11:15
  2. Traseu: Craiova - Sibiu -Targu Mures
    • Dotări:
  3. 11:44
    Caciulata Han Cozia
Durată: 29min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Balint Trans | Ultima actualizare: 11/2020
14:00 - 14:40
Dikel Tour
40min
-
Vezi detalii
  1. 14:00
    Ramnicu Valcea Autogara Obada Trans
  2. Traseu: RETUR Deva - Ramnicu Valcea
  3. 14:40
    Caciulata Statie Caciulata
Durată: 40min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Dikel Tour SRL | Ultima actualizare: 01/2021

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Râmnicu Vâlcea - Căciulata

Care este prețul călătoriei cu autocarul Râmnicu Vâlcea - Căciulata?

Prețul unei călătorie cu autocarul de la Râmnicu Vâlcea la Căciulata este cuprins între 6 și 85 RON.

De unde pleacă autocarul din Râmnicu Vâlcea către Căciulata?

De la Râmnicu Vâlcea la Căciulata circulă 7 autobuze cu plecare din stațiile Spital judetean, Autogara Antares Transport (1 Mai), Autogara Obada Trans , Autogara Dacos, in fata autogarii 1 Mai.

Când pleacă autocarul din Râmnicu Vâlcea către Căciulata?

Primul autobuz din Râmnicu Vâlcea pleacă la ora 00:00, iar ultimul pleacă la ora 20:30.

Cât durează călătoria cu autocarul din Râmnicu Vâlcea către Căciulata?

Călătoria Râmnicu Vâlcea-Căciulata cu autocarul, durează între 20min și 40min.