Filtrează rezultate

Filtru

Tip auto

Dotări

Companii

Autobuze Sebeș ➞ Focșani

marţi,
7 feb 2023
6 curse disponibile

Bilete disponibile online

00:25
Cursă specială
7h 05m
07:30
Nico-Turist
Vezi detalii

Nico-Turist

Friendly Fruit Plaza SRL

Aceasta este o Cursă specială. Se poate călători doar cu rezervare anticipată.

BILETELE ONLINE AU PRORITATE REZERVARI DE L-D INTRE ORELE 09:00--20:00 POSIBILE INTARZIERI CAUZATE DE VREME .

Nu a circulat? Semnalați aici (0 comentarii)

  1. 00:25
  2. ARAD GALATI
    Autocar: ARAD GALATI ARAD GALATI
    • Dotări:
  3. 07:30
Durată: 7h 05min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Friendly Fruit Plaza SRL | Ultima actualizare: 02/2023
07:50
Cursă specială
6h 30m
14:20
EMMALINES
Vezi detalii

EMMALINES

EmmaTours SRL
Opinii călători

Aceasta este o Cursă specială. Se poate călători doar cu rezervare anticipată.

SE POATE CĂLĂTORI DOAR CUMPĂRÂND BILETE ONLINE.CUMPĂRĂ ACUM www EMMALINES ro.REZERVĂRILE telefonice nu implica nici o relație contractuală și pot fi anulate în funcție de biletele cumpărate ONLINE!Tarife variabile!***

Nu a circulat? Semnalați aici (0 comentarii)

  1. 07:50
  2. Cluj Braila
    Microbuz: Cluj Braila Florești(CJ)-Cluj-Alba Iulia-Sibiu-Făgăraș-Brașov-Tg.Secuiesc-Onești-Adjud-Focșani-Galați-Brăila
    • Dotări:
  3. 14:20
Durată: 6h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: EmmaTours SRL | Ultima actualizare: 02/2023
08:00
Cursă specială
6h 25m
14:25
STARCOF
150lei
Vezi detalii

STARCOF

Starcof SRL Braila

Cursă suspendată în această zi.

Aceasta este o Cursă specială. Se poate călători doar cu rezervare anticipată.

Calatorii cu bilete ONLINE au prioritate.Un singur bagaj inclus în prețul biletului,în limita a 15 kg/60 cm, restul bagajelor se plătește suplimentar cu 20 lei/bagaj.Pot exista întârzieri din cauza traficului/infrastructurii.Cursa directa/rapida.

Nu a circulat? Semnalați aici (2 comentarii)

  1. 08:00
  2. Microbuz: CLUJ-ALBA IULIA-SEBES-SIBIU-FAGARAS-BRASOV-TG.SECUIESC-ONESTI-ADJUD-FOCSANI-GALATI-BRAILA
    • Dotări:
  3. 14:25
Durată: 6h 25min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Starcof SRL Braila | Ultima actualizare: 02/2023
09:55
Cursă specială
7h 05m
17:00
Nico-Turist
Vezi detalii

Nico-Turist

Friendly Fruit Plaza SRL

Aceasta este o Cursă specială. Se poate călători doar cu rezervare anticipată.

BILETELE ONLINE AU PRORITATE REZERVARI DE L-D INTRE ORELE 09:00--20:00 POSIBILE INTARZIERI CAUZATE DE VREME .

Nu a circulat? Semnalați aici (0 comentarii)

  1. 09:55
  2. ARAD GALATI
    Autocar: ARAD GALATI ARAD GALATI
    • Dotări:
  3. 17:00
Durată: 7h 05min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Friendly Fruit Plaza SRL | Ultima actualizare: 02/2023
13:45
Cursă specială
6h 27m
20:12
TFT
Vezi detalii

Aceasta este o Cursă specială. Se poate călători doar cu rezervare anticipată.

CUMPARA BILETE ON-LINE www transfam ro.Rezervarile telefonice nu implica nici o relatie contractuala si pot fi anulate Cursa directa/charter.Prezenta obligatorie cu 20 min.Microbuze de ultima generație!!!

Nu a circulat? Semnalați aici (2 comentarii)

  1. 13:45
  2. Microbuz: Floresti(CJ)-Cluj-Alba Iulia-Sebes-Sibiu-Fagaras-Brasov-Tg.Secuiesc-Onesti-Focsani-Galati-Braila
  3. 20:12
Durată: 6h 27min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Trans Fam Turistic | Ultima actualizare: 01/2023
13:45
Cursă specială
6h 35m
20:20
EMMALINES
Vezi detalii

Aceasta este o Cursă specială. Se poate călători doar cu rezervare anticipată.

SE POATE CĂLĂTORI DOAR CUMPĂRÂND BILETE ONLINE.CUMPĂRĂ ACUM www EMMALINES ro.REZERVĂRILE telefonice nu implica nici o relație contractuală și pot fi anulate în funcție de biletele cumpărate ONLINE!Tarife variabile!***

Nu a circulat? Semnalați aici (0 comentarii)

  1. 13:45
  2. Cluj Braila
    Microbuz: Cluj Braila Florești(CJ)-Cluj-Alba Iulia-Sibiu-Făgăraș-Brașov-Tg.Secuiesc-Onești-Adjud-Focșani-Galați-Brăila
    • Dotări:
  3. 20:20
Durată: 6h 35min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: EmmaTours SRL | Ultima actualizare: 02/2023
13:45
Cursă specială
6h 40m
20:25
STARCOF
150lei
Vezi detalii

Cursă suspendată în această zi.

Aceasta este o Cursă specială. Se poate călători doar cu rezervare anticipată.

Calatorii cu bilete ONLINE au prioritate.Un singur bagaj inclus în prețul biletului,în limita a 15 kg/60 cm, restul bagajelor se plătește suplimentar cu 20 lei/bagaj.Pot exista întârzieri din cauza traficului/infrastructurii.Cursa directa/rapida.

Nu a circulat? Semnalați aici (2 comentarii)

  1. 13:45
  2. Microbuz: CLUJ-ALBA IULIA-SEBES-SIBIU-FAGARAS-BRASOV-TG.SECUIESC-ONESTI-ADJUD-FOCSANI-GALATI-BRAILA
    • Dotări:
  3. 20:25
Durată: 6h 40min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Starcof SRL Braila | Ultima actualizare: 02/2023
09:58
Cursă specială
6h 32m
16:30
RAZTRAVEL
170lei
Vezi detalii

RAZTRAVEL

Raztur Expres SRL

Aceasta este o Cursă specială. Se poate călători doar cu rezervare anticipată.

!!! PRIORITARE SUNT REZERVARILE CU PLATA ONLINE !!! REZERVARI: L-V: 9-20- prin telefon sau sms cu minim 3 zile inainte. REDUCERE 10% achizitionare bilet tur-retur sau grup. Confort si siguranta! Va asteptam sa calatoriti cu noi!

Nu a circulat? Semnalați aici (16 comentarii)

  1. 09:58
  2. Autocar: Arad - Galati
  3. 16:30
Durată: 6h 32min
Circulă în toate zilele săptămânii
170lei
Sursa: Raztur Expres SRL | Ultima actualizare: 02/2023
10:00
Cursă specială
7h 00m
17:00
SC ESV TRANS LOGISTICS SRL
165lei
Vezi detalii

SC ESV TRANS LOGISTICS SRL

Circulă doar luni și vineri

Aceasta este o Cursă specială. Se poate călători doar cu rezervare anticipată.

Nu a circulat? Semnalați aici (4 comentarii)

  1. 10:00
    Sebeș Autogara
  2. Autocar: RETUR Galati-Timisoara
  3. 17:00
Durată: 7h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
165lei
Sursa: SC ESV TRANS LOGISTICS SRL | Ultima actualizare: 02/2023
Prețurile marcate cu * sunt variabile. În momentul achiziției acestea pot fi diferite.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Sebeș - Focșani

Care este prețul călătoriei cu autocarul Sebeș - Focșani?

Prețul unei călătorie cu autocarul de la Sebeș la Focșani este cuprins între 150 și 170 RON.

De unde pleacă autocarul din Sebeș către Focșani?

De la Sebeș la Focșani circulă 9 autobuze cu plecare din stațiile Peco Rompetrol -IVINIS (inainte de sens giratoriu), Sebes, Peco Rompetrol ( IVINIS ), Benzinaria Rompetrol, Autogara.

Când pleacă autocarul din Sebeș către Focșani?

Primul autobuz din Sebeș pleacă la ora 00:25, iar ultimul pleacă la ora 13:45.

Cât durează călătoria cu autocarul din Sebeș către Focșani?

Călătoria Sebeș-Focșani cu autocarul, durează între 6h 25min și 7h 05min.