Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Iasi

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Iași ➞ Focșani

luni,
18 ian 2021
15 curse disponibile

Bilete disponibile online

14:00 - 17:25
Pagebo Trans Junior
3h 25min
Vezi detalii

CONFORT,SIGURANTA SI INCREDERE

  1. 14:00
  2. Traseu: Transfer Aeroport IASI - Aeroport Bacau - GALATI
    • Dotări:
  3. 17:25
Durată: 3h 25min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Pagebo Trans Junior | Ultima actualizare: 01/2021
17:15 - 20:15
Pagebo Trans Junior
3h 00min
Vezi detalii

CONFORT,SIGURANTA SI INCREDERE

  1. 17:15
  2. Traseu: Transfer Aeroport IASI - Aeroport Bacau - GALATI
    • Dotări:
  3. 20:15
Durată: 3h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Pagebo Trans Junior | Ultima actualizare: 01/2021
06:30 - 10:34
Voion Trans SRL
4h 04min
-
Vezi detalii

circula alternativ cu alt operator de transport

  1. 06:30
  2. Traseu: Iasi - Ploiesti
    • Dotări:
  3. 10:34
Durată: 4h 04min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Voion Trans SRL | Ultima actualizare: 05/2016
06:30 - 10:34
Cristian Trans SRL
4h 04min
-
Vezi detalii

Cristian Trans SRL

via Buzau, Focsani, Tecuci, Barlad, Vaslui (circula alternativ cu alt operator de transport)

  1. 06:30
  2. Traseu: Iasi - Focsani - Ploiesti
    • Dotări:
  3. 10:34
Durată: 4h 04min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Cristian Trans SRL | Ultima actualizare: 08/2019
07:10 - 11:05
Irina Trans
3h 55min
58lei?
Vezi detalii

Program rezervari: 08:00-20:00.

  1. 07:10
  2. Traseu: Iasi - Bacau - Focsani
  3. 11:05
Durată: 3h 55min
Circulă în toate zilele săptămânii
58lei?
Sursa: Irina Trans | Ultima actualizare: 08/2019
09:20 - 13:35
Tod Mit SRL
4h 15min
-
Vezi detalii

Numar statii 3

  1. 09:20
  2. Traseu: Iasi - Focsani
  3. 13:35
Durată: 4h 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Tod Mit SRL | Ultima actualizare: 09/2020
10:00 - 14:06
Drof Tur SRL
4h 06min
-
Vezi detalii
  1. 10:00
  2. Traseu: Iasi - Tecuci - Focsani
    • Dotări:
  3. 14:06
Durată: 4h 06min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Drof Tur SRL | Ultima actualizare: 08/2019
11:00 - 15:40
Cristian Trans SRL
4h 40min
-
Vezi detalii

Cristian Trans SRL

  1. 11:00
  2. Traseu: Iasi - Focsani
    • Dotări:
  3. 15:40
Durată: 4h 40min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Cristian Trans SRL | Ultima actualizare: 08/2019
12:30 - 17:10
Drof Tur SRL
4h 40min
-
Vezi detalii
  1. 12:30
  2. Traseu: Iasi - Sascut - Focsani
    • Dotări:
  3. 17:10
Durată: 4h 40min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Drof Tur SRL | Ultima actualizare: 08/2019
13:15 - 17:30
Drof Tur SRL
4h 15min
-
Vezi detalii
  1. 13:15
  2. Traseu: Iasi - Sascut - Focsani
    • Dotări:
  3. 17:30
Durată: 4h 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Drof Tur SRL | Ultima actualizare: 08/2019
14:00 - 18:06
Drof Tur SRL
4h 06min
-
Vezi detalii
  1. 14:00
  2. Traseu: Iasi - Tecuci - Focsani
    • Dotări:
  3. 18:06
Durată: 4h 06min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Drof Tur SRL | Ultima actualizare: 08/2019
16:30 - 20:36
Drof Tur SRL
4h 06min
-
Vezi detalii
  1. 16:30
  2. Traseu: Iasi - Tecuci - Focsani
    • Dotări:
  3. 20:36
Durată: 4h 06min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Drof Tur SRL | Ultima actualizare: 08/2019
17:30 - 21:10
Irina Trans
3h 40min
58lei?
Vezi detalii

Program rezervari: 08:00-20:00.

  1. 17:30
  2. Traseu: Iasi - Bacau - Focsani
  3. 21:10
Durată: 3h 40min
Circulă în toate zilele săptămânii
58lei?
Sursa: Irina Trans | Ultima actualizare: 08/2019
19:45 - 23:51
Drof Tur SRL
4h 06min
-
Vezi detalii
  1. 19:45
  2. Traseu: Iasi - Tecuci - Focsani
    • Dotări:
  3. 23:51
Durată: 4h 06min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Drof Tur SRL | Ultima actualizare: 08/2019
20:15 - 00:21
Drof Tur SRL
4h 06min
-
Vezi detalii
  1. 20:15
  2. Traseu: Iasi - Tecuci - Focsani
    • Dotări:
  3. 00:21 +1 zi
Durată: 4h 06min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Drof Tur SRL | Ultima actualizare: 08/2019

Prețurile marcate cu ? nu au mai fost actualizate de 12 luni.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Iași - Focșani

Care este prețul călătoriei cu autocarul Iași - Focșani?

Prețul unei călătorie cu autocarul de la Iași la Focșani este cuprins între 58 și 60 RON.

De unde pleacă autocarul din Iași către Focșani?

De la Iași la Focșani circulă 15 autobuze cu plecare din stațiile Autogara Transbus Codreanu SRL, Gara CFR - Mc Donald's.

Când pleacă autocarul din Iași către Focșani?

Primul autobuz din Iași pleacă la ora 06:30, iar ultimul pleacă la ora 20:15.

Cât durează călătoria cu autocarul din Iași către Focșani?

Călătoria Iași-Focșani cu autocarul, durează între 3h 00min și 4h 40min.