Română

Autobuze București → Focșani

Mijloc Plecare Durata Sosire Companie Zile circulatie Preţ total
10:30
07:00
LMMJVSD
3h
09:00
10:00
HERMES
LMMJVSD
55lei
Cumpără bilet
Informații
13:10
19:00
LMMJVSD
3h30'
22:20
22:30
Compania RVG
LMMJVSD
40lei
Cumpără bilet
Informații
Mijloc Plecare Durata Sosire Companie Zile circulatie Preţ bilet
13:20
05:30
LMMJVSD
3h14'
07:50
08:44
Acomar
LMMJVSD
38lei
Informații
11:50
06:00
LMMJVSD
3h14'
18:10
09:14
Acomar
LMMJVSD
38lei
Informații
23:20
06:00
LMMJVSD
5h
07:20
11:00
RUTA PRIM
LMMJVSD
80lei
Rezervă acum
Informații
20:00
06:30
LMMJVSD
3h14'
07:20
09:44
Acomar
LMMJVSD
38lei
Informații
16:00
07:25
LMMJVSD
3h14'
05:10
10:39
Acomar
LMMJVSD
38lei
Informații
16:30
08:20
LMMJVSD
3h14'
12:50
11:34
Acomar
LMMJVSD
38lei
Informații
23:20
09:35
LMMJVSD
3h14'
07:10
12:49
Acomar
LMMJVSD
38lei
Informații
06:10
10:25
LMMJVSD
3h14'
17:20
13:39
Acomar
LMMJVSD
38lei
Informații
06:40
11:45
LMMJVSD
3h14'
20:20
14:59
Acomar
LMMJVSD
38lei
Informații
23:20
12:40
LMMJVSD
3h14'
05:50
15:54
Acomar
LMMJVSD
38lei
Informații
11:10
13:35
LMMJVSD
3h14'
08:30
16:49
Acomar
LMMJVSD
38lei
Informații
11:20
14:30
LMMJVSD
3h14'
16:10
17:44
Acomar
LMMJVSD
38lei
Informații
19:50
15:25
LMMJVSD
3h14'
14:30
18:39
Acomar
LMMJVSD
38lei
Informații
08:20
15:30
LMMJVSD
3h
08:40
18:30
NICOTUR
LMMJVSD
Informații
14:40
16:20
LMMJVSD
3h14'
19:00
19:34
Acomar
LMMJVSD
38lei
Informații
13:30
17:35
LMMJVSD
3h14'
15:00
20:49
Acomar
LMMJVSD
38lei
Informații
08:00
18:30
LMMJVSD
3h14'
20:50
21:44
Acomar
LMMJVSD
38lei
Informații
09:20
19:25
LMMJVSD
3h14'
08:30
22:39
Acomar
LMMJVSD
38lei
Informații
* Prețurile marcate cu * sunt variabile. În momentul achiziției acestea pot fi diferite.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Hartă curse București - Focșani

Despre București - Focșani

Cât costă o călătorie cu autocarul București - Focșani?

Prețul întreg pentru o călătorie cu autocarul de la București la Focșani este cuprins între 38 și 80 RON.
Urmăriți Autogari.ro pentru oferte și cele mai bune prețuri. De obicei prețul biletelor achiziționate online în avans este cu până la 25% mai mic.

De unde pleacă autocarul din București către Focșani?

De la București la Focșani circulă 26 autobuze cu plecare din stațiile Autogara Obor, Autogara Filaret.

Când pleacă autocarul din București către Focșani?

Primul autobuz din București pleacă la 02:00, iar ultimul este la 19:25.

Când durează călătoria cu autocarul din București către Focșani?

Călătoria București-Focșani cu autocarul, durează între 3h și 5h.

Filtru