Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Sirnea

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Șirnea ➞ Râşnov

marţi,
24 mai 2022
3 curse disponibile

07:58
48m
08:46
Montana
-
Vezi detalii

Nu mai circulă din 01.12.2020.
traseu suspendat

  1. 07:58
  2. Autocar: 2 Campulung Muscel - Brasov
  3. 08:46
    Rasnov Statie Rasnov
Durată: 48min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Montana S.A. | Ultima actualizare: 12/2020
13:00
50m
13:50
Antares Transport
-
Vezi detalii

Circulatia va reveni la parametrii normali de indata ce acest lucru va fi posibil.

  1. 13:00

  2. BV
    Autocar: BV Râmnicu Vâlcea -Curtea de Argeș-C.Lung- BRAȘOV
    • Dotări:
  3. 13:50
    Rasnov Statie Rasnov
Durată: 50min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Antares Transport | Ultima actualizare: 05/2022
13:33
36m
14:09
Transmontana
8lei
Vezi detalii
  1. 13:33
  2. Microbuz: Horezu - Brasov
    • Dotări:
  3. 14:09
    Rasnov Statie Rasnov
Durată: 36min
Circulă în toate zilele săptămânii
8lei
Sursa: Transmontana SA | Ultima actualizare: 04/2022
17:14
48m
18:02
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

Informaţii neactualizate de 3 ani Comentarii

  1. 17:14
  2. Autocar: 9 Pitesti - Brasov
  3. 18:02
    Rasnov Statie Rasnov
Durată: 48min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Transbus SA | Ultima actualizare: 10/2019

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!
Caută curse indirecte Șirnea - Râşnov

Despre Șirnea - Râşnov

Care este prețul călătoriei cu autocarul Șirnea - Râşnov?

Prețul unei călători cu autocarul de la Șirnea la Râşnov este de 8 RON.

De unde pleacă autocarul din Șirnea către Râşnov?

De la Șirnea la Râşnov circulă 4 autobuze cu plecare din stațiile Statie Sirnea Ramificatie.

Când pleacă autocarul din Șirnea către Râşnov?

Primul autobuz din Șirnea pleacă la ora 07:58, iar ultimul pleacă la ora 17:14.

Cât durează călătoria cu autocarul din Șirnea către Râşnov?

Călătoria Șirnea-Râşnov cu autocarul, durează între 36min și 50min.