Filtrează rezultate

Filtru

Tip auto

Dotări

Companii

Autobuze Șoldanu ➞ Călărași

duminică,
5 feb 2023
3 curse disponibile

00:00
13h 00m
13:00
C&I Grup
15lei
Vezi detalii

C&I Grup

C&I Grup International
  1. 00:00
    Șoldanu Statie Soldanu
  2. Microbuz: Bucuresti - Calarasi
    • Dotări:
  3. 12:56
  4. 13:00
Durată: 13h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
15lei
Sursa: C&I Grup International | Ultima actualizare: 07/2022
07:49
1h 56m
09:45
C&I Grup
15lei
Vezi detalii

C&I Grup

C&I Grup International
  1. 07:49
    Șoldanu Statie Soldanu
  2. Autobuz: Bucuresti - Calarasi
    • Dotări:
  3. 00:00
  4. 09:45
Durată: 1h 56min
Circulă în toate zilele săptămânii
15lei
Sursa: C&I Grup International | Ultima actualizare: 07/2022
16:14
1h 56m
18:10
C&I Grup
15lei
Vezi detalii

C&I Grup

C&I Grup International
  1. 16:14
    Șoldanu Statie Soldanu
  2. Autobuz: Bucuresti - Calarasi
    • Dotări:
  3. 18:06
  4. 18:10
Durată: 1h 56min
Circulă în toate zilele săptămânii
15lei
Sursa: C&I Grup International | Ultima actualizare: 07/2022

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!
Caută curse indirecte Șoldanu - Călărași

Despre Șoldanu - Călărași

Care este prețul călătoriei cu autocarul Șoldanu - Călărași?

Prețul unei călători cu autocarul de la Șoldanu la Călărași este de 15 RON.

De unde pleacă autocarul din Șoldanu către Călărași?

De la Șoldanu la Călărași circulă 12 autobuze cu plecare din stațiile Statie Soldanu.

Când pleacă autocarul din Șoldanu către Călărași?

Primul autobuz din Șoldanu pleacă la ora 00:00, iar ultimul pleacă la ora 16:14.

Cât durează călătoria cu autocarul din Șoldanu către Călărași?

Călătoria Șoldanu-Călărași cu autocarul, durează între ? și 22h 30min.