Filtrează rezultate

General

Plecare din Sovata

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Sovata ➞ Eremitu

sâmbătă,
11 iul 2020
2 curse disponibile

06:20 - 06:40
Transbernad SRL
20min
-
Vezi detalii

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

via cod traseu vechi 173

  1. 06:20
    Sovata Statie Sovata
  2. Traseu: MS Sovata - Eremitu
  3. 06:40
    Eremitu Statie Eremitu
Durată: 20min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Transbernad SRL | Ultima actualizare: 01/2014
07:45 - 08:05
Transbernad SRL
20min
-
Vezi detalii

via cod traseu vechi 173

  1. 07:45
    Sovata Statie Sovata
  2. Traseu: MS Sovata - Eremitu
  3. 08:05
    Eremitu Statie Eremitu
Durată: 20min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Transbernad SRL | Ultima actualizare: 01/2014
11:45 - 12:05
Transbernad SRL
20min
-
Vezi detalii

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

via cod traseu vechi 173

  1. 11:45
    Sovata Statie Sovata
  2. Traseu: MS Sovata - Eremitu
  3. 12:05
    Eremitu Statie Eremitu
Durată: 20min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Transbernad SRL | Ultima actualizare: 01/2014
15:00 - 15:20
Transbernad SRL
20min
-
Vezi detalii

via cod traseu vechi 173

  1. 15:00
    Sovata Statie Sovata
  2. Traseu: MS Sovata - Eremitu
  3. 15:20
    Eremitu Statie Eremitu
Durată: 20min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Transbernad SRL | Ultima actualizare: 01/2014
16:30 - 16:50
Transbernad SRL
20min
-
Vezi detalii

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

via cod traseu vechi 173

  1. 16:30
    Sovata Statie Sovata
  2. Traseu: MS Sovata - Eremitu
  3. 16:50
    Eremitu Statie Eremitu
Durată: 20min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Transbernad SRL | Ultima actualizare: 01/2014

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Sovata - Eremitu

De unde pleacă autocarul din Sovata către Eremitu?

De la Sovata la Eremitu circulă 5 autobuze cu plecare din stațiile Statie Sovata.

Când pleacă autocarul din Sovata către Eremitu?

Primul autobuz din Sovata pleacă la ora 06:20, iar ultimul pleacă la ora 16:30.

Cât durează călătoria cu autocarul din Sovata către Eremitu?

Călătoria cu autocarul de la Sovata la Eremitu, durează 20min.