Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Targu Jiu

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Târgu Jiu ➞ Drobeta-Turnu Severin

miercuri,
20 ian 2021
4 curse disponibile

06:00 - 08:05
DROBETA
2h 05min
-
Vezi detalii

DROBETA

Real Construct Management SRL
  1. 06:00
  2. Traseu: Targu Jiu -Motru-Timisoara
    • Dotări:
  3. 08:00
  4. 08:05
    Drobeta Turnu Severin Generala nr.2
Durată: 2h 05min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Real Construct Management SRL | Ultima actualizare: 06/2020
08:29 - 10:19
Dikel Tour
1h 50min
33lei
Vezi detalii
  1. 08:29
  2. Traseu: Ramnicu Valcea - Drobeta-Turnu Severin
  3. 10:19
Durată: 1h 50min
Circulă în toate zilele săptămânii
33lei
Sursa: Dikel Tour SRL | Ultima actualizare: 01/2021
10:30 - 12:52
Interservice Hunedoara
2h 22min
-
Vezi detalii
  1. 10:30
  2. Traseu: Hunedoara - Drobeta Turnu Severin
  3. 12:52
Durată: 2h 22min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Interservice Hunedoara | Ultima actualizare: 12/2015
14:30 - 16:45
Trans Babat & Co
2h 15min
-
Vezi detalii

Numar statii 34

  1. 14:30
  2. Traseu: Targu Jiu - Drobeta Turnu Severin
    • Dotări:
  3. 16:45
    Drobeta Turnu Severin Statie Drobeta Turnu Severin
Durată: 2h 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Trans Babat & Co | Ultima actualizare: 11/2013

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Târgu Jiu - Drobeta-Turnu Severin

Care este prețul călătoriei cu autocarul Târgu Jiu - Drobeta-Turnu Severin?

Prețul unei călători cu autocarul de la Târgu Jiu la Drobeta-Turnu Severin este de 33 RON.

De unde pleacă autocarul din Târgu Jiu către Drobeta-Turnu Severin?

De la Târgu Jiu la Drobeta-Turnu Severin circulă 5 autobuze cu plecare din stațiile Autogara Expres Transport SA (langa gara CFR).

Când pleacă autocarul din Târgu Jiu către Drobeta-Turnu Severin?

Primul autobuz din Târgu Jiu pleacă la ora 06:00, iar ultimul pleacă la ora 14:30.

Cât durează călătoria cu autocarul din Târgu Jiu către Drobeta-Turnu Severin?

Călătoria Târgu Jiu-Drobeta-Turnu Severin cu autocarul, durează între 1h 50min și 2h 22min.