Mersul autobuzelor în Drobeta-Turnu Severin Mehedinti, Romania

Sosiri în Drobeta Turnu Severin

De la Ora
Salcia Izimsa 00:00
Prejna
Jiana Veche
Corzu
Ostrovu Corbului Simian 00:55
Bistrita Cerneti 01:25
Simian 05:45
Iablanita 05:50
Jidostita 05:55
Izvoru Anestilor 06:00
Simian 06:05
Husnicioa Valea Copcii 06:10
Dilbocita
Husnicioara
Schitu Topolnitei
Cerneti 06:15
Simian
Firizu
Corzu 06:20
Cerneti 06:25
Ostrovu Corbului Simian
Bistrita Simian
Bistrita
Colibasi 06:29
Cerneti 06:30
Corzu Timna 06:32
Cerneti 06:35
Simian
Obarsia Closani 06:40
Stircovita
Ostrovu Mare
Ercea 06:45
Tiganasi 06:47
Bala Bai Floresti 06:48
Cerneti 06:55
Simian
Gemeni
Jidostita
Orsova 07:00
Izvoarele
Crivina 07:05
Bistrita Simian 07:10
Oprisor
Cerneti 07:15
Simian
Gornenti
Prejna
Slasoma
Prisaceaua 07:20
Danceu
Cerneti 07:25
Gvardenita Vinju Mare
Simian
Salcia Cujmir 07:30
Stignita
Gvardinita
Garla Mare
Cotoroaia
Godeanu
Cerneti 07:35
Simian
Cerneti
Colibasi
Ostrovu Corbului Simian 07:40
Malarisca
Schitu Topolnitei
Jiana Veche 07:45
Ostrovu Corbului
Svinita
Cerneti 07:55
Simian
Simian
Erghevita 08:00
Garla Mare
Targu Jiu Balesti Calnicu Motru Brosteni Floresti Ciovarnasani Cocorova Malovat
Orsova Gura Vaii 08:02
Targu Jiu Balesti Calnicu Motru Brosteni Floresti Ciovarnasani Cocorova Malovat Drobeta Turnu Severin 08:05
Bistrita Simian 08:10
Bistrita
Cerneti 08:15
Orsova Gura Vaii
Simian
Balta Verde Burila Mare
Balta Verde
Carceni
Salcia
Scorila
Ostrovu Corbului Simian 08:20
Salcia Izimsa 08:21
Motru 08:24
Cerneti 08:25
Simian
Rast 08:29
Vrata 08:30
Cerneti 08:35
Simian
Cerneti
Ostrovu Corbului Simian 08:40
Bistrita Simian
Ostrovu Corbului
Ostrovu Mare 08:45
Cerneti 08:55
Simian
Scapau Ostrovu Corbului
Simian
Jidostita
Orsova Gura Vaii 09:00
Jiana Veche
Schitu Topolnitei 09:10
Resita Baile Herculane 09:15
Ostrovu Corbului
Otopeni Aeroport
Craiova Strehaia 09:18
Cerneti 09:25
Simian
Motatei 09:28
Schitu Topolnitei 09:30
Cerneti 09:55
Simian
Simian
Cerneti
Calafat 10:13
Motru Brosteni Floresti Gardoaia Ciovarnasani Cocorova Colibasi Malovat 10:15
Motru Brosteni Floresti Gardoaia Ciovarnasani Cocorova Colibasi Malovat Drobeta Turnu Severin 10:17
Ramnicu Valcea Copacelu Cazanesti Govora Bunesti Stoenesti Barlogu Pausesti Otasau Pietrari Birzesti Negrulesti Costesti Tomsani Horezu Trei Stejari Ciupa Cumpene Slatioara Table Milostea Targu Jiu Motru Brosteni Floresti Gardoaia Ciovarnasani Cocorova Cringulesti Colibasi Tigareni Malovat Putinei 10:19
Cerneti 10:25
Simian
Vrata
Freiburg im Breisgau Offenburg Rastatt Karlsruhe Pforzheim Stuttgart Goppingen Ulm Augsburg Munchen Rosenheim Traunstein Freilassing 10:30
Timisoara
Dortmund Essen Dusseldorf Koln Gummersbach Siegen Gisen Offenbach Frankfurt Darmstadt Mannheim Heidelberg Heilbronn Ohringen Crailsheim Ansbach Nurnberg Regensburg Deggendorf Passau
Orsova 10:45
Vrata Vanjulet
Cerneti 10:55
Simian
Simian
Cerneti
Hunedoara Caransebes 11:21
Cerneti 11:25
Simian
Orsova Gura Vaii 11:27
Craiova Strehaia 11:33
Jidostita 11:40
Cerneti 11:55
Bistrita Simian
Simian
Bistrita
Simian
Cerneti
Izvoarele 12:00
Timisoara Izvin Recas Sustra Topolovatu Mare Iosifalau Chizatau Belint Costeiu Lugoj Jena Sacu Jupa Caransebes Buchin Sadova Veche Armenis Teregova Iablanita Plugova Valea Bolvasnita Mehadia Baile Herculane Toplet Orsova Gura Vaii 12:15
Cerneti 12:25
Simian
Balta Verde Burila Mare 12:45
Craiova Beharca Cotofenii din Fata Bradesti Tatomiresti Racarii de Jos Filiasi Gura Motrului Arginesti Butoiesti Stangaceaua Strehaia Ciochiuta Timna Prunisor Ghelmegioaia Simian
Balta Verde
Erghevita 12:50
Hunedoara Calan Hateg Ohaba Baiesti Pui Livadia Baru Banita Petrosani Lainici Targu Jiu Motru Brosteni Craguiesti Malovat 12:52
Cerneti 12:55
Simian
Ostrovu Corbului
Cerneti
Jiana Veche 13:00
Colibasi
Stircovita 13:10
Vrata
Schitu Topolnitei
Arad 13:15
Cerneti 13:25
Simian
Dilbocita
Craiova 13:28
Vrata Vanjulet 13:30
Firizu
Jidostita 13:40
Oprisor 13:45
Cotoroaia
Cerneti 13:55
Bistrita Simian
Simian
Bistrita
Simian
Cerneti
Izvoru Anestilor 14:00
Gvardinita
Garla Mare
Dortmund Heidelberg Essen Heilbronn Ohringen Dusseldorf Koln Crailsheim Siegen Ansbach Gisen Frankfurt Aschaffenburg Wurzburg Nurnberg Regensburg Passau
Caransebes Arad
Waldkraiburg Saarbrucken Freiburg im Breisgau Muhldorf Homburg Lahr Offenburg Kaiserslautern Buhl Baden-Baden Rastatt Mannheim Heidelberg Karlsruhe Pforzheim Stuttgart Ulm Augsburg Munchen Landshut Deggendorf
Timisoara
Tiganasi 14:02
Crivina 14:05
Bistrita Simian 14:10
Bistrita
Cluj Napoca
Genova Pinerolo Aosta Cuneo Torino Biella Novara Asti Alessandria Tortona Piacenza Parma Reggio nell'Emilia Modena Pavia Milano Como Lecco Monza Bergamo Cremona Brescia Merano Bolzano Trento Rovereto Mantova Verona Mestre Vicenza Castelfranco Veneto Padova Chioggia Venetia Treviso Conegliano Portogruaro Trieste Udine Gemona del Friuli Tarvisio Freiburg im Breisgau Schwemlingen Villingen Konstanz Singen Ravensburg Friedrichshafen Lindau Kempten Oberstdorf Garmisch-Partenkirchen Tegernsee Rosenheim Prien am Chiemsee Bad Reichenhall Burghausen Bad Griesbach Villach Freistadt Linz Braunau am Inn Wels Salzburg Bad Ischl Bad Aussee Tauplitz Lienz Murau Treffen Spittal an der Drau Klagenfurt Wolfsberg Bad Radkersburg Leibnitz Spielberg Mariazell Waidhofen an der Ybbs Steyr Amstein Gmunden Zwettl Stadt Horn Hollabrunn Melk Sankt Polten Kapfenberg Leoben Frohnleiten Vorau Weiz Gratkorn Stainz Voitsberg Graz Bad Gleichenberg Feldbach Furstenfeld Gussing Stegersbach Hattelberg Oberwart Viena Pinkafeld Krumbach Neukirchen Mattersburg Klosterneuburg Baden Wiener Neustadt Parndorf Bratislava Gyor Budapesta
Aalborg Hals Nibe Farso Hadsund Hobro Skive Randers Viborg Holstebro Arhus Silkeborg Herning Ikast Skanderborg Billund Horsens Vejle Fredericia Copenhagen Roskilde Naestved Slagelse Nyborg Svendborg Odense Middelfart Kolding Varde Esbjerg Ribe Haderslev Vojens Abenra Tonder Sonderborg Flensburg Husum Kiel Lubeck Neumunster Heide Norderstedt Hamburg Bremen Hannover Luneburg Schwerin Rostock Stralsund Greifswald Waren Neubrandenburg Berlin Potsdam Magdeburg Halle Leipzig Cottbus Jena Zwickau Chemnitz Bautzen Dresda Praga Brno Budapesta
Freiburg im Breisgau Feldberg Waldshut-Tiengen Rheinfelden Lorrach Baden Winterthur Neuchatel Biel Lucerne Zurich Zug Berna Basel Sankt Gallen Dornbirn Feldkirch Gaschurn Lech Sankt Anton am Arlberg Wenns Mayrhofen Innsbruck Fugen Zell am Ziller Ellmau Leogang Salzburg Liezen Mattighofen Vocklabruck Wels Linz Steyregg Freistadt Leonding Aschach an der Donau Ansfelden Sankt Valentin Amstetten Wieselburg Perg Arbesbach Melk Sankt Polten Stockerau Tulln Viena Tatabanya Gyor Budapesta
La Rochelle Poitiers Tours Orleans Sens Troyes Bordeaux Brive-la-Gaillarde Clermont-Ferrand Nice Marseille Avignon Valence Dole Rennes Nantes Angers Le Mans Chartres Lyon Macon Dijon Besancon Belfort Mulhouse Rouen Beauvais Compiegne Soissons Paris Reims Verdun Nancy Thionville Metz Baden Winterthur Neuchatel Biel Lucerne Zurich Zug Berna Basel Sankt Gallen Saarbrucken Saarlouis Luxembourg Trier Singen Ravensburg Memmingen Tubingen Reutlingen Munchen Augsburg Ulm Stuttgart Karlsruhe Ingolstadt Straubing Regensburg Nurnberg Heidelberg Mannheim Bamberg Wurzburg Mainz Frankfurt Fulda Bayreuth Praga Brno Bratislava
Amsterdam Leiden Haga Delft Rotterdam Dordrecht Tilburg Eindhoven Venlo Roermond Maastricht Bergen op Zoom Goes Middelburg Turnhout Antwerp Brugge Ostende Gent Genk Hasselt Louvain-la-Neuve Bruxelles Kortrijk Lille Tournai Mons Charleroi Namur Huy Liege Spa Malmedy Rochefort Bastogne Arlon Luxembourg Trier Bitburg Saarlouis Saarbrucken Zweibrucken Pirmasens Kaiserslautern Wiesbaden Mainz Frankfurt Offenbach am Main Hanau am Main Schweinfurt Bad Kissingen Aschaffenburg Darmstadt Worms Mannheim Karlsruhe Baden-Baden Pforzheim Heilbronn Ludwigsburg Stuttgart Tubingen Reutlingen Balingen Albstadt Biberach an der Riß Ulm Heidenheim an der Brenz Alheim Crailsheim Ansbach Rothenburg ob der Tauber Bad Mergentheim Kitzingen Herzogenaurach Erlangen Bamberg Staffelstein Coburg Bayreuth Kulmbach Plauen Plzen Teplice Praga Jihlava Brno
Dokkum Leeuwarden Groningen Drachten Sneek Assen Emmen Meppel Slagharen Zwolle Hoorn Alkmaar Amsterdam Almere-Haven Deventer Hengelo Enschede Amersfoort Leiden Utrecht Arnhem Haga Rotterdam Dordrecht Nijmegen Middelburg Goes Bergen op Zoom Breda Tilburg Eindhoven Venlo Bocholt Duisburg Essen Dortmund Munster Lingen Nordhorn Rheine Osnabruck Minden Bad Salzuflen Detmold Paderborn Lippstadt Iserlohn Wuppertal Dusseldorf Bruxelles Monchengladbach Roermond Maastricht Leverkusen Aachen Duren Koln Bonn Gummersbach Siegen Neuwied Koblenz Limburg an der Lahn Giesen Frankfurt Brilon Kassel Marburg an der Lahn Alsfeld Wetzlar Wiesbaden Hanau am Main Wertheim Wurzburg Bamberg Kitzingen Bad Mergentheim Nurnberg Furth Bayreuth Kulmbach Hof Grafenwohr Weiden in der Oberpfalz Amberg Schwandorf in Bayern Regensburg Kelheim Cham Straubing Bodenmais Regen Deggendorf Ingolstadt Landshut Dingolfing Bad Griesbach Passau Gmunden Wels Linz Steyr Amstetten Freistadt Gmund Melk Sankt Polten Hollabrunn Viena Gyor Tatabanya Budapesta
Flensburg Schleswig Husum Heide Rendsburg Kiel Neumunster Itzehoe Neustadt in Holstein Lubeck Elmshorn Norderstedt Ahrensburg Hamburg Luneburg Gustrow Gardelegen Uelzen Wolfsburg Salzgitter Hildesheim Hannover Soltau Bremen Bremerhaven Wilhelmshaven Norden Aurich Emden Leer Papenburg Oldenburg Delmenhorst Walsrode Cloppenburg Meppen Vechta Lingen Nordhorn Osnabruck Minden Detmold Bielefeld Munster Paderborn Lippstadt Dortmund Bochum Essen Duisburg Wuppertal Dusseldorf Koln Duren Bonn Koblenz Frankfurt Hanau am Main Nurnberg Erlangen Coburg Suhl Ilmenau Eisenach Gotha Bad Langensalza Erfurt Weimar Jena Gera Altenburg Grimma Naumburg Leipzig Halle Bernburg Dessau Magdeburg Brandenburg Stendal Ludwigslust Schwerin Gustow Rostock Ribnitz-Damgarten Stralsund Greifswald Neubrandenburg Berlin Potsdam Eisenhuttenstadt Cottbus Torgau Meißen Dresda Bautzen Gorlitz Freiberg Chemnitz Zwickau Plauen Hof Kulmbach Bayreuth Weiden in der Oberpfalz Amberg Neumarkt in der Oberpfalz Ingolstadt Schwabisch Gmund Heidenheim an der Brenz Ulm Ludwigsburg Goppingen Ettlingen Baden-Baden Rastatt Freudenstadt Offenburg Villingen Villingen-Schwenningen Freiburg im Breisgau Tuttlingen Friedrichshafen Lindau Ravensburg Leutkirch im Allgau Kempten Memmingen Starnberg Rosenheim Munchen Germering Dachau Freising Landshut Regensburg Degendorf Passau Plzen Praga Brno Viena Bratislava Budapesta
Reggio di Calabria Polistena Gioia Tauro Rosarno Vibo Valentia Pizzo Catanzaro Cosenza Lagonegro Padula Sala Consilina Atena Lucana Polla Eboli Battipaglia Salerno Torre del Greco Nola Napoli Caserta Cassino Ceprano Frosinone Roma Fiano Romano Orte Orvieto Fabro Chiusi Arezzo Firenze Prato Barberino di Mugello Sasso Marconi Bologna Lecce Brindisi Ostuni Martina Franca Bari Molfetta Andria Barletta Cerignola Orta Nova Foggia San Salvo Vasto Lanciano Ortona Francavilla al Mare Carsoli Avezzano Chieti Pescara Giulianova San Benedetto del Tronto Porto San Giorgio Civitanova Marche Ancona Senegalia Fano Pesaro Cattolica Rimini Bellaria Cervia Cesena Ravenna Ferrara Rovigo Chioggia Abano Terme Torino Novara Milano Bergamo Brescia Verona Vicenza Padova Venetia Mirano Treviso Pordenone Portogruaro Latisana Pocenia San Giorgio di Nogaro Palmanova Redipuglia Monfalcone Trieste Ljubljana Trojane Celje Maribor Lendava Pince Nagykanizsa Siofok
Newcastle upon Tyne Carlisle Durham Hartlepool Middlesbrough Stockton-on-Tees Kendal Lancaster York Harrogate Blackpool Preston Huddersfield Bradford Leeds Kingston upon Hull Grimsby Doncaster Sheffield Manchester Wardington Liverpool Stoke on Trent Nottingham Derby Wrentham Shrewsbury Wolverhampton Hereford Llanelli Swansea Cardiff Newport Barnstaple Plymouth Exeter Weymouth Taunton Weston-super-Mare Yeovil Bath Bristol Chippenham Gloucester Cheltenham Worcester Birmingham Leamington Coventry Leicester Grantham Lincoln Boston Peterborough Norwich Loveston Bury Saint Edmunds Cambridge Bedford Milton Keynes Oxford Luton Londra Croydon Ipswich Colchester Chelmsford Southend-on-Sea Maidstone Reading Basingstoke Winchester Salisbury Southampton Poole Bournemouth Portsmouth Worthing Brighton Eastbourne Hastings Folkestone Canterbury Margate Dover Calais Dunkerque Ostende Brugge Gent Antwerp Bruxelles Mons Namur Louvain-la-Neuve Liege Genk Hasselt Maastricht Aachen Duren Bielefeld Munster Dortmund Essen Duisburg Dusseldorf Wuppertal Koln Bonn Koblenz Frankfurt Hanau am Main Wurzburg Nurnberg Regensburg Deggendorf Passau Plzen Brno Viena Bratislava
Plenita 14:13
Orsova Gura Vaii 14:15
Arad
Cerneti 14:25
Gvardenita Vinju Mare
Ostrovu Corbului Simian
Simian
Husnicioa Valea Copcii
Husnicioara
Ostrovu Corbului
Craiova Beharca Cotofenii din Fata Bradesti Tatomiresti Racarii de Jos Filiasi Gura Motrului Arginesti Butoiesti Stangaceaua Strehaia Ciochiuta Timna Prunisor Ghelmegioaia Simian 14:30
Salcia
Motru Brosteni Floresti Gardoaia Ciovarnasani Cocorova Colibasi Malovat
Corzu Timna 14:32
Motru Brosteni Floresti Gardoaia Ciovarnasani Cocorova Colibasi Malovat Drobeta Turnu Severin
Smadovita Plopi 14:40
Gornenti 14:45
Cerneti 14:55
Simian
Scapau Ostrovu Corbului
Prejna
Simian
Cerneti
Motru 14:58
Baia De Arama 15:00
Jiana Veche
Colibasi
Salcia
Oprisor 15:10
Timisoara Izvin Recas Sustra Topolovatu Mare Iosifalau Chizatau Belint Costeiu Lugoj Jena Sacu Jupa Caransebes Buchin Sadova Veche Armenis Teregova Iablanita Plugova Valea Bolvasnita Mehadia Baile Herculane Toplet Orsova Gura Vaii
Orsova Gura Vaii 15:15
Scorila
Corzu 15:20
Cerneti 15:25
Ostrovu Corbului Simian
Simian
Prisaceaua 15:30
Ostrovu Corbului Simian 15:40
Izvoarele
Ostrovu Corbului
Jidostita
Cerneti 15:55
Bistrita Simian
Simian
Bistrita
Simian
Cerneti
Aalborg Copenhagen Ringsted Slagelse Arhus Nyborg Horsens Odense Vejle Kolding Abenra Padborg Flensburg Hamburg Berlin Dresda Praga 16:00
Timisoara
Motru Brosteni Floresti Ciovarnasani Cazanesti Corcova Colibasi Malovat 16:05
Obarsia Closani 16:10
Schitu Topolnitei
Salcia 16:14
Cerneti 16:25
Simian
Baia De Arama Balta 16:30
Craiova
Stignita
Gemeni
Garla Mare
Salcia
Calafat 16:43
Targu Jiu 16:45
Cerneti 16:55
Simian
Cerneti
Jidostita
Aalborg Viborg Randers Holstebro Herning Arhus Varde Horsens Esbjerg Copenhagen Ringsted Slagelse Odense Vejle Kolding Abenra Padborg Flensburg Hamburg Praga 17:00
Stockholm Sodertalje Nykoping Norrkoping Linkoping Jonkoping Varberg Goteborg Halmstad Halmstad Vaxjo Ljungby Helsingborg Landskrona Malmo Berlin Dresda Praga
Stockholm Sodertalje Nykoping Norrkoping Linkoping Jonkoping Halmstad Goteborg Vaxjo Varberg Ljungby Helsingborg Landskrona Malmo Berlin Dresda Praga
Timisoara
Ostrovu Mare 17:10
Arad 17:15
Stockholm Oslo Sodertalje Moss Norrkoping Sarpsborg Linkoping Jonkoping Uddevalla Boras Goteborg Halmstad Helsingborg Malmo Copenhagen Rostock Berlin Dresda Praga Brno Bratislava Gyor Budapesta
Liverpool Warrington Manchester Crewe Birmingham Coventry Northampton Milton Keynes Luton Ilford Londra Maidstone Folkestone Dover Dunkerque Calais Bruxelles Luxembourg Mannheim Heilbronn Nurnberg Regensburg Passau Linz Viena Budapesta
Latina Aprilia Roma Perugia Arezzo Firenze Bologna Ferrara Padova Mestre Udine Graz Budapesta
Liverpool Warrington Manchester Crewe Birmingham Coventry Northampton Milton Keynes Luton Londra Maidstone Folkestone Dover Dunkerque Calais Bruxelles Luxembourg Mannheim Heilbronn Nurnberg Regensburg Passau Linz Viena Budapesta
Latina Aprilia Roma Perugia Arezzo Firenze Bologna Ferrara Padova Mestre Udine Graz Budapesta
Stockholm Oslo Sodertalje Moss Norrkoping Sarpsborg Linkoping Jonkoping Uddevalla Boras Goteborg Halmstad Helsingborg Malmo Copenhagen Rostock Berlin Dresda Praga Brno Bratislava Gyor Budapesta
Motru Brosteni Floresti Ciovarnasani Cazanesti Corcova Colibasi Malovat 17:20
Dalma 17:24
Cerneti 17:25
Bistrita Simian
Simian
Bistrita
Simian
Salcia 17:30
Colibasi
Ostrovu Mare 17:35
Izvoarele 17:40
Bala Bai Floresti 17:48
Erghevita 17:50
Danceu
Cerneti 17:55
Ostrovu Corbului Simian
Simian
Ostrovu Corbului
Cerneti
Sovarna Ilovat 18:00
Jiana Veche
Schitu Topolnitei
Jidostita 18:10
Orsova Gura Vaii 18:15
Arad
Stockholm Oslo Sodertalje Moss Norrkoping Sarpsborg Linkoping Jonkoping Uddevalla Boras Goteborg Halmstad Helsingborg Malmo Copenhagen Rostock Berlin Dresda Praga Brno Bratislava Gyor Budapesta
Liverpool Warrington Manchester Crewe Birmingham Coventry Northampton Milton Keynes Luton Ilford Londra Maidstone Folkestone Dover Dunkerque Calais Bruxelles Luxembourg Mannheim Heilbronn Nurnberg Regensburg Passau Linz Viena Budapesta
Latina Aprilia Roma Perugia Arezzo Firenze Bologna Ferrara Padova Mestre Udine Graz Budapesta
Liverpool Warrington Manchester Crewe Birmingham Coventry Northampton Milton Keynes Luton Londra Maidstone Folkestone Dover Dunkerque Calais Bruxelles Luxembourg Mannheim Heilbronn Nurnberg Regensburg Passau Linz Viena Budapesta
Latina Aprilia Roma Perugia Arezzo Firenze Bologna Ferrara Padova Mestre Udine Graz Budapesta
Stockholm Oslo Sodertalje Moss Norrkoping Sarpsborg Linkoping Jonkoping Uddevalla Boras Goteborg Halmstad Helsingborg Malmo Copenhagen Rostock Berlin Dresda Praga Brno Bratislava Gyor Budapesta
Cerneti 18:25
Bistrita Simian
Simian
Bistrita
Cerneti 18:55
Bistrita Simian
Simian
Poiana Gruii
Bistrita
Simian
Cerneti
Craiova Strehaia 19:00
Bucuresti Pitesti Craiova Filiasi Strehaia
Timisoara Izvin Recas Sustra Topolovatu Mare Iosifalau Chizatau Belint Costeiu Lugoj Jena Jupa Caransebes Buchin Sadova Veche Armenis Teregova Domasnea Cornea Iablanita Plugova Valea Bolvasnita Mehadia Baile Herculane Toplet Orsova Gura Vaii Schela Cladovei 19:05
Timisoara Izvin Recas Sustra Topolovatu Mare Iosifalau Chizatau Belint Costeiu Lugoj Jena Jupa Caransebes Buchin Sadova Veche Armenis Teregova Domasnea Cornea Iablanita Plugova Valea Bolvasnita Mehadia Baile Herculane Toplet Orsova Gura Vaii Schela Cladovei Drobeta Turnu Severin 19:16
Cerneti 19:25
Simian
Ostrovu Corbului 19:40
Cerneti 19:55
Ostrovu Corbului Simian
Simian
Simian
Cerneti
Colibasi
Craiova Beharca Cotofenii din Fata Bradesti Tatomiresti Racarii de Jos Filiasi Gura Motrului Arginesti Butoiesti Stangaceaua Strehaia Ciochiuta Timna Prunisor Ghelmegioaia Simian 20:00
Schitu Topolnitei
Cerneti 20:25
Simian
Ostrovu Corbului
Cerneti 20:55
Bistrita Simian
Simian
Bistrita
Simian
Jidostita
Orsova Gura Vaii 21:00
Schitu Topolnitei
Otopeni Aeroport
Cerneti 21:25
Simian
Cerneti
Jidostita
Cerneti 21:55
Ostrovu Corbului Simian
Simian
Colibasi
Schitu Topolnitei 22:00
Ostrovu Corbului 22:10
Timisoara 22:21
Cerneti 22:25
Cerneti
Craiova Beharca Cotofenii din Fata Bradesti Tatomiresti Racarii de Jos Filiasi Gura Motrului Arginesti Butoiesti Stangaceaua Strehaia Ciochiuta Timna Prunisor Ghelmegioaia Simian 22:30
Bistrita Simian 22:40
Bistrita
Cerneti 22:55
Cerneti 23:25
Timisoara Lugoj Caransebes Baile Herculane Orsova 23:30
Erghevita 23:50
Cerneti 23:55