Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Targu Secuiesc

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Târgu Secuiesc ➞ Cosmești

luni,
24 ian 2022
4 curse disponibile

08:20
3h 12m
11:32
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

se executa cu o singura masina alternativ

  1. 08:20
  2. Autocar: 2 Brasov - Tecuci
  3. 11:32
    Cosmesti Statie Cosmesti
Durată: 3h 12min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Transbus SA | Ultima actualizare: 10/2019
09:50
Cursă specială
2h 50m
12:40
Trans Olteanu Tour SRL
Vezi detalii
  1. 09:50
    Targu Secuiesc Autogara Transec S.A.
  2. Cursă specială
    Minivan: Brasov - Focsani - Tecuci
    • Dotări:
  3. 12:40
    Cosmesti Statie Cosmesti
Durată: 2h 50min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Trans Olteanu Tour SRL | Ultima actualizare: 12/2021
14:20
3h 12m
17:32
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

se executa cu o singura masina alternativ

  1. 14:20
  2. Autocar: 2 Brasov - Tecuci
  3. 17:32
    Cosmesti Statie Cosmesti
Durată: 3h 12min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Transbus SA | Ultima actualizare: 10/2019
14:20
Cursă specială
2h 50m
17:10
Trans Olteanu Tour SRL
Vezi detalii
  1. 14:20
    Targu Secuiesc Autogara Transec S.A.
  2. Cursă specială
    Minivan: Brasov - Focsani - Tecuci
    • Dotări:
  3. 17:10
    Cosmesti Statie Cosmesti
Durată: 2h 50min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Trans Olteanu Tour SRL | Ultima actualizare: 12/2021

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Târgu Secuiesc - Cosmești

De unde pleacă autocarul din Târgu Secuiesc către Cosmești?

De la Târgu Secuiesc la Cosmești circulă 4 autobuze cu plecare din stațiile Autogara RO D Transport SRL, Autogara Transec S.A..

Când pleacă autocarul din Târgu Secuiesc către Cosmești?

Primul autobuz din Târgu Secuiesc pleacă la ora 08:20, iar ultimul pleacă la ora 14:20.

Cât durează călătoria cu autocarul din Târgu Secuiesc către Cosmești?

Călătoria Târgu Secuiesc-Cosmești cu autocarul, durează între 2h 50min și 3h 12min.