Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Timisoara

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Timișoara ➞ Sebeș

marţi,
7 dec 2021
2 curse disponibile

Bilete disponibile online

07:00
5h 00m
12:00
Duda Trans
56lei
Vezi detalii

Circulă începând cu 01.12.2022 .
SUSPENDATA

  1. 07:00
  2. Autocar: Timisoara - Sibiu
  3. 12:00
    Sebes Belvedere
Durată: 5h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Duda Trans | Ultima actualizare: 06/2021
14:00
5h 20m
19:20
Apetrans
Vezi detalii

Pentru pasagerii care urca de pe traseu, va rugam sa contactati telefonic conducatorii auto. Pentru zilele pare 0741220050, pentru zilele impare 0741220055

  1. 14:00
  2. Autocar: Timisoara - Botosani
    • Dotări:
  3. 19:20
Durată: 5h 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Apetrans | Ultima actualizare: 11/2021
06:58
Cursă specială
3h 00m
09:58
RazTravel
100lei
Vezi detalii

REZERVARI- L-V:09-21. CUMPARA BILET ONLINE pt rezervare ferma.Cei cu rezervare telefonica NU AU REZERVARE FERMA,putand fi anulata.Orarul are caracter informativ.Oferim curse ocazionale interne si internationale.

  1. 06:58
  2. Cursă specială
    Microbuz: Arad - Galati
    • Dotări:
  3. 09:58
Durată: 3h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
100lei
Sursa: Raztravel Expres SRL | Ultima actualizare: 11/2021
Prețurile marcate cu * sunt variabile. În momentul achiziției acestea pot fi diferite.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Timișoara - Sebeș

Care este prețul călătoriei cu autocarul Timișoara - Sebeș?

Prețul unei călătorie cu autocarul de la Timișoara la Sebeș este cuprins între 56 și 101 RON.

De unde pleacă autocarul din Timișoara către Sebeș?

De la Timișoara la Sebeș circulă 3 autobuze cu plecare din stațiile Autogara Autotim S.A., Peco OMV Gara de Nord, Autogara Super Imposer .

Când pleacă autocarul din Timișoara către Sebeș?

Primul autobuz din Timișoara pleacă la ora 06:58, iar ultimul pleacă la ora 14:00.

Cât durează călătoria cu autocarul din Timișoara către Sebeș?

Călătoria Timișoara-Sebeș cu autocarul, durează între 3h 00min și 5h 20min.