Autogara Normandia Timisoara , Romania

Calea Stan Vidrighin nr. 12 (fosta Calea Buziasului), Timisoara, Romania
rezervari@normandiatransport.com

Deschideți în Hărți

Plecări din Autogara Normandia

Ora Către
05:45 Recaș Suștra Topolovățu Mare Chizătău Belinț Coșteiu Lugoj Gavojdia Jena Sacu Constantin Daicoviciu Jupa Caransebeș Buchin Sadova Veche Armeniș Teregova Domașnea Cornea Plugova Mehadia Băile Herculane Topleț Orșova Gura Văii Drobeta-Turnu Severin Șimian Ghelmegioaia Prunișor Fața Cremenii Tamna Ciochiuța Strehaia Lunca Banului Butoiești Arginești Filiași Craiova Motoci Picăturile Bulzești Bălcești Benești Lăcusteni Zătreni Livezi Grădiștea Sinești Berbești Mateești Slătioara Horezu
06:00 Lugoj Orăștie Deva Șibot Alba Iulia Turda Târgu-Mureș
06:15 Lauer Bocșa Reșița Caransebeș Băile Herculane Orșova Drobeta-Turnu Severin Strehaia Filiași Craiova
Lauer Anina Oravița
07:00 Lugoj Caransebeș Oțelu Roșu Hațeg Pui Petroșani Lainici Bumbești-Jiu Târgu Jiu Poienari Polovragi Miloștea Horezu Râmnicu Vâlcea Pitești București
08:30 Balint Bus Arad Oradea
Balint Bus Reșița Caransebeș
10:30 Lugoj Caransebeș Oțelu Roșu Hațeg Petroșani Lainici Bumbești-Jiu Târgu Jiu Polovragi Miloștea Horezu Pietrari Govora Râmnicu Vâlcea
12:00 DACOS Lugoj Caransebeș Băile Herculane Orșova Drobeta-Turnu Severin Strehaia Filiași Craiova Balș Drăgășani Râmnicu Vâlcea
Balint Bus Schwabach Ansbach Öhringen Stuttgart Reutlingen Tübingen Balingen Rottweil Schwenningen Tuttlingen Singen Konstanz
Balint Bus Schwabach Ansbach Öhringen Karlsruhe Rastatt Kehl Offenburg Freiburg im Breisgau Lörrach Bad Säckingen
14:00 Lauer Freilassing Traunstein Rosenheim München Augsburg Ulm Göppingen Stuttgart Pforzheim Karlsruhe Rastatt Offenburg Freiburg im Breisgau
Lauer Passau Deggendorf Regensburg Nürnberg Ansbach Crailsheim Öhringen Heilbronn Heidelberg Mannheim Darmstadt Offenbach Frankfurt Gisen Siegen Gummersbach Koln Düsseldorf Essen Dortmund
Lugoj Caransebeș Oțelu Roșu Hațeg Pui Petroșani Lainici Bumbești-Jiu Târgu Jiu
16:00 Chișinău
16:30 Lugoj Caransebeș Oțelu Roșu Hațeg Petroșani Lainici Bumbești-Jiu Târgu Jiu
16:31 Arad
Brescia Bergamo Milano Novara Torino
Gonàrs Verona Brescia Piacenza Tortona Ventimiglia Nice Puget-sur Argens Marseille Lançon-Provence Nîmes Montpellier Perpignan La Jonquera Figueras Girona Barcelona Vilafranca del Penedès Montblanch Lérida Fraga Pina de Ebro Zaragoza Alfamén Calatayud Guadalajara Meco Alcalá de Henares Coslada Madrid Arganda del Rey Tarancón Cabezamesada Corral de Almaguer Quintanar de la Orden Miguel Esteban Alcázar de San Juan Pedro Muñoz Tomelloso
Barcelona Vilafranca del Penedès Tarragona Salou L'Hospitalet de l'Infant Baix Ebre Amposta Benicarló Castellón de la Plana Valencia Albacete La Roda San Clemente Villarrobledo Tomelloso La Solana Valdepeñas Bailén Linares Úbeda Jaén Andújar Montoro Córdoba Écija Carmona Sevilla Pilas Bollullos par del Condado Almonte El Rocío Rociana Lucena del Puerto Moguer Palos de la Frontera Mazagón Huelva Gibraleón Cartaya Ayamonte
Barcelona Vilafranca del Penedès Tarragona Salou L'Hospitalet de l'Infant Baix Ebre Amposta Benicarló Castellón de la Plana Valencia Játiva Aielo de Malferit 38.822849, -0.606998 Alcoi Oliva Denia Benidorm Alicante Elche Murcia Lorca Puerto Lumbreras Huercal Overa Vera Balisa Almería Roquetas de Mar El Ejido Adra Castell de Ferro Motril Granada Vélez-Málaga Málaga
Narbonne Carcassonne Pau Bayonne Biriatou San Sebastián Bilbao Vitoria-Gasteiz Miranda de Ebro Santander Torrelavega Logroño Gijón Oviedo Valladolid León Lugo La Coruña Vigo
17:00 Chișinău

Sosiri în Autogara Normandia

De la Ora
Arad 05:55
Torino Novara Milano Bergamo Brescia
Tomelloso Pedro Muñoz Alcázar de San Juan Miguel Esteban Quintanar de la Orden Corral de Almaguer Cabezamesada Tarancón Arganda del Rey Madrid Coslada Alcalá de Henares Meco Guadalajara Calatayud Alfamén Zaragoza Pina de Ebro Fraga Lérida Montblanch Vilafranca del Penedès Barcelona Girona Figueras La Jonquera Le Perthus Perpignan Montpellier Nîmes Lançon-Provence Marseille Puget-sur Argens Le Cannet Nice Ventimiglia Tortona Piacenza Brescia Verona Mestre Gonàrs
Ayamonte Cartaya Gibraleón Huelva Mazagón Palos de la Frontera Moguer Lucena del Puerto Rociana El Rocío Almonte Bollullos par del Condado Pilas Sevilla Carmona Écija Córdoba Montoro Andújar Jaén Úbeda Linares Bailén Valdepeñas La Solana Tomelloso Villarrobledo San Clemente La Roda Albacete Valencia Castellón de la Plana Benicarló Amposta Baix Ebre L'Hospitalet de l'Infant Salou Tarragona Vilafranca del Penedès Barcelona
Málaga Vélez-Málaga Granada Motril Castell de Ferro Adra El Ejido Roquetas de Mar Almería Balisa Vera Huercal Overa Puerto Lumbreras Lorca Murcia Elche Alicante Benidorm Denia Oliva Alcoi 38.822849, -0.606998 Aielo de Malferit Játiva Valencia Barcelona
Vigo Lugo León Oviedo Gijón Torrelavega Santander Bilbao San Sebastián Biriatou Bayonne Pau Carcassonne Narbonne
Lauer Freiburg im Breisgau Offenburg Rastatt Karlsruhe Pforzheim Stuttgart Göppingen Ulm Augsburg München Rosenheim Traunstein Freilassing 06:15
Lauer Dortmund Essen Düsseldorf Koln Gummersbach Siegen Gisen Offenbach Frankfurt Darmstadt Mannheim Heidelberg Heilbronn Öhringen Crailsheim Ansbach Nürnberg Regensburg Deggendorf Passau
Chișinău 06:30
Chișinău 07:00
Târgu Jiu Bumbești-Jiu Lainici Petroșani Hațeg Oțelu Roșu Caransebeș Lugoj 07:11
Balint Bus Konstanz Singen Tuttlingen Schwenningen Rottweil Balingen Tübingen Reutlingen Stuttgart Öhringen Ansbach Schwabach 08:30
Balint Bus Freiburg im Breisgau Tuttlingen Villingen-Schwenningen Rottweil Tübingen Böblingen 09:30
Târgu Jiu Bumbești-Jiu Lainici Petroșani Hațeg Oțelu Roșu Caransebeș Lugoj 10:11
Mangalia Râmnicu Vâlcea Horezu
Balint Bus Oradea Arad 12:00
Balint Bus Caransebeș Reșița
Târgu Jiu Bumbești-Jiu Lainici Petroșani Pui Hațeg Oțelu Roșu Caransebeș Lugoj 13:18
Lauer Craiova Oravița Filiași Anina Strehaia Drobeta-Turnu Severin Orșova Băile Herculane Caransebeș Reșița Bocșa 14:00
Râmnicu Vâlcea Govora Pietrari Horezu Miloștea Polovragi Târgu Jiu Bumbești-Jiu Lainici Petroșani Hațeg Oțelu Roșu Caransebeș Lugoj 15:16
Horezu Slătioara Mateești Berbești Sinești Grădiștea Livezi Zătreni Lăcusteni Bălcești Picăturile Motoci Craiova Filiași Arginești Butoiești Lunca Banului Strehaia Ciochiuța Tamna Prunișor Ghelmegioaia Șimian Drobeta-Turnu Severin Gura Văii Orșova Topleț Băile Herculane Mehadia Plugova Cornea Domașnea Teregova Armeniș Sadova Veche Buchin Caransebeș Jupa Constantin Daicoviciu Sacu Jena Gavojdia Lugoj Coșteiu Belinț Chizătău Topolovățu Mare Suștra Recaș 15:41
DACOS Râmnicu Vâlcea Drăgășani Balș Craiova Filiași Strehaia Drobeta-Turnu Severin Orșova Băile Herculane Caransebeș Lugoj 20:13
București Pitești Râmnicu Vâlcea Horezu Miloștea Polovragi Poienari Târgu Jiu Bumbești-Jiu Lainici Petroșani Pui Hațeg Oțelu Roșu Caransebeș Lugoj 20:18
Târgu-Mureș Turda Alba Iulia Șibot Orăștie Deva Lugoj 21:40