Română

Autobuze Urșița → Iași

Mijloc Plecare Durata Sosire Companie Zile circulatie Preţ bilet
09:20
03:50
LMMJVSD
2h
14:40
05:50
Izvoras SRL
LMMJVSD
Informații
08:40
08:20
LMMJVSD
2h
11:20
10:20
Izvoras SRL
LMMJVSD
Informații
09:20
14:15
LMMJVSD
2h
05:30
16:15
Izvoras SRL
LMMJVSD
Informații
* Prețurile marcate cu * sunt variabile. În momentul achiziției acestea pot fi diferite.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Hartă curse Urșița - Iași

Despre Urșița - Iași

De unde pleacă autocarul din Urșița către Iași?

De la Urșița la Iași circulă 3 autobuze cu plecare din stațiile Ursita.

Când pleacă autocarul din Urșița către Iași?

Primul autobuz din Urșița pleacă la 03:50, iar ultimul este la 14:15.

Când durează călătoria cu autocarul din Urșița către Iași?

Călătoria cu autocarul de la Urșița la Iași, durează 2h.

Filtru