Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Urziceni

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Urziceni ➞ Focșani

vineri,
3 dec 2021
3 curse disponibile

Bilete disponibile online

07:40
2h 20m
10:00
Hermes
Vezi detalii

- telefon pentru rezervări din Otopeni: +4-0742-518.416

  1. 07:40
    Urziceni Centura
  2. Autocar: Bucuresti - Falticeni - Suceava - Botosani
    • Dotări:
  3. 10:00
    Focsani OMV
Durată: 2h 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Hermes SRL | Ultima actualizare: 07/2021
16:10
1h 49m
17:59
Patru Plus Trans
Vezi detalii
  1. 16:10
  2. Midibus: 7 Otopeni - Piatra Neamt
    • Dotări:
  3. 17:59
Durată: 1h 49min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Patru Plus Trans | Ultima actualizare: 08/2021
20:00
2h 30m
22:30
Compania RVG
Vezi detalii

Compania RVG

RVG Speed

Reduceri pentru elevi și studenți cu urcare din Darabani, Dorohoi, Botosani:în 90 LEI REZERVARI ONLINE : rezervari @ rvg . ro

  1. 20:00
    Urziceni Statie Urziceni
  2. Autocar: Bucuresti - Botosani
    • Dotări:
  3. 22:30
    Focsani OMV
Durată: 2h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: RVG Speed | Ultima actualizare: 11/2021
22:00
2h 30m
00:30
Apetrans
40lei
Vezi detalii

Circulă doar

Pentru pasagerii care urca de pe traseu, va rugam sa contactati telefonic conducatorii auto 0744975971; "Din cauza epidemiei de coronavirus nu mai transferam pasagerii la si de la aeroport!"

  1. 22:00
  2. Autocar: Bucuresti - Botosani 1
  3. 00:30 +1 zi
Durată: 2h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
40lei
Sursa: Apetrans | Ultima actualizare: 09/2021

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Urziceni - Focșani

Care este prețul călătoriei cu autocarul Urziceni - Focșani?

Prețul unei călătorie cu autocarul de la Urziceni la Focșani este cuprins între 30 și 40 RON.

De unde pleacă autocarul din Urziceni către Focșani?

De la Urziceni la Focșani circulă 4 autobuze cu plecare din stațiile Centura, Benzinaria Petrom, Statie Urziceni.

Când pleacă autocarul din Urziceni către Focșani?

Primul autobuz din Urziceni pleacă la ora 07:40, iar ultimul pleacă la ora 22:00.

Cât durează călătoria cu autocarul din Urziceni către Focșani?

Călătoria Urziceni-Focșani cu autocarul, durează între 1h 49min și 2h 30min.