Filtrează rezultate

Filtru

Tip auto

Dotări

Companii

Autobuze Vadu Roșca ➞ Focșani

luni,
15 aug 2022
0 curse disponibile

05:45
55m
06:40
Lili Sim SRL
-
Vezi detalii

Nu circulă conform informațiilor de la călători.

via SURAIA

Conform informațiilor de la călători, această cursă nu circulă. 0 comentarii

  1. 05:45
    Vadu Rosca Statie Vadu Rosca
  2. Microbuz: VN Vadu Rosca - FOCSANI AT. TRANSPORT PUBLIC
  3. 06:40
Durată: 55min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Lili Sim SRL | Ultima actualizare: 01/2014
08:05
55m
09:00
Lili Sim SRL
-
Vezi detalii

Nu circulă conform informațiilor de la călători.

via SURAIA

Conform informațiilor de la călători, această cursă nu circulă. 0 comentarii

  1. 08:05
    Vadu Rosca Statie Vadu Rosca
  2. Microbuz: VN Vadu Rosca - FOCSANI AT. TRANSPORT PUBLIC
  3. 09:00
Durată: 55min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Lili Sim SRL | Ultima actualizare: 01/2014
11:30
55m
12:25
Lili Sim SRL
-
Vezi detalii

Nu circulă conform informațiilor de la călători.

via SURAIA

Conform informațiilor de la călători, această cursă nu circulă. 0 comentarii

  1. 11:30
    Vadu Rosca Statie Vadu Rosca
  2. Microbuz: VN Vadu Rosca - FOCSANI AT. TRANSPORT PUBLIC
  3. 12:25
Durată: 55min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Lili Sim SRL | Ultima actualizare: 01/2014
15:10
55m
16:05
Lili Sim SRL
-
Vezi detalii

Nu circulă conform informațiilor de la călători.

via SURAIA

Conform informațiilor de la călători, această cursă nu circulă. 0 comentarii

  1. 15:10
    Vadu Rosca Statie Vadu Rosca
  2. Microbuz: VN Vadu Rosca - FOCSANI AT. TRANSPORT PUBLIC
  3. 16:05
Durată: 55min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Lili Sim SRL | Ultima actualizare: 01/2014

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!
Caută curse indirecte Vadu Roșca - Focșani

Despre Vadu Roșca - Focșani

De unde pleacă autocarul din Vadu Roșca către Focșani?

De la Vadu Roșca la Focșani circulă 8 autobuze cu plecare din stațiile Statie Vadu Rosca.

Când pleacă autocarul din Vadu Roșca către Focșani?

Primul autobuz din Vadu Roșca pleacă la ora 05:45, iar ultimul pleacă la ora 15:10.

Cât durează călătoria cu autocarul din Vadu Roșca către Focșani?

Călătoria cu autocarul de la Vadu Roșca la Focșani, durează 55min.