Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Varlezi

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Vârlezi ➞ Bârlad

luni,
27 iun 2022
2 curse disponibile

Bilete disponibile online

08:38
1h 13m
09:51
Patru Plus Trans
19lei?
Vezi detalii

Circulă doar marți, joi și sâmbătă

Nu a circulat? Semnalați aici. (3 comentarii)

Circula Luni - Miercuri - Vineri

  1. 08:38
    Varlezi Statie Varlezi
  2. Midibus: 2 Galati - Piatra Neamt
  3. 09:51
Durată: 1h 13min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Patru Plus Trans | Ultima actualizare: 06/2021
13:20
53m
14:13
Autogara Vaslui
Vezi detalii

Autogara Vaslui

Morandi Logistic

Nu a circulat? Semnalați aici. (0 comentarii)

+4-0760-675.449;+4-0760-675.437

  1. 13:20
    Varlezi Statie Varlezi

  2. IJ1
    Microbuz: IJ1 Galati - Barlad
    • Dotări:
  3. 14:13
Durată: 53min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Morandi Logistic | Ultima actualizare: 06/2022
19:50
53m
20:43
Autogara Vaslui
Vezi detalii

Autogara Vaslui

Morandi Logistic

Nu a circulat? Semnalați aici. (0 comentarii)

+4-0760-675.449;+4-0760-675.437

  1. 19:50
    Varlezi Statie Varlezi

  2. IJ1
    Microbuz: IJ1 Galati - Barlad
    • Dotări:
  3. 20:43
Durată: 53min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Morandi Logistic | Ultima actualizare: 06/2022

Prețurile marcate cu ? nu au mai fost actualizate de 12 luni.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!
Caută curse indirecte Vârlezi - Bârlad

Despre Vârlezi - Bârlad

Care este prețul călătoriei cu autocarul Vârlezi - Bârlad?

Prețul unei călătorie cu autocarul de la Vârlezi la Bârlad este cuprins între 18 și 19 RON.

De unde pleacă autocarul din Vârlezi către Bârlad?

De la Vârlezi la Bârlad circulă 3 autobuze cu plecare din stațiile Statie Varlezi.

Când pleacă autocarul din Vârlezi către Bârlad?

Primul autobuz din Vârlezi pleacă la ora 08:38, iar ultimul pleacă la ora 19:50.

Cât durează călătoria cu autocarul din Vârlezi către Bârlad?

Călătoria Vârlezi-Bârlad cu autocarul, durează între 53min și 1h 13min.