Filtrează rezultate

Filtru

Tip auto

Dotări

Companii

Autobuze Victoria ➞ Brașov

duminică,
21 aug 2022
4 curse disponibile

04:50
40m
05:30
Marius Tour SRL
-
Vezi detalii

via Cristian, Tohanu Vechi, Fagaras

Informaţii neactualizate de 9 ani. Se zice că circulă (0 comentarii)

  1. 04:50
    Victoria Statie Victoria
  2. Midibus: BV Victoria - BRASOV AT. TRANSBUS (AUTOGARA 2)
  3. 05:30
Durată: 40min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Marius Tour SRL | Ultima actualizare: 01/2014
07:00
2h 45m
09:45
Marius Tour SRL
-
Vezi detalii

via Cristian, Tohanu Vechi, Fagaras

Informaţii neactualizate de 9 ani. Se zice că circulă (0 comentarii)

  1. 07:00
    Victoria Statie Victoria
  2. Midibus: BV Victoria - BRASOV AT. TRANSBUS (AUTOGARA 2)
  3. 09:45
Durată: 2h 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Marius Tour SRL | Ultima actualizare: 01/2014
12:55
3h 50m
16:45
Marius Tour SRL
-
Vezi detalii

Informaţii neactualizate de 9 ani. Se zice că circulă (un comentariu)

  1. 12:55
    Victoria Statie Victoria
  2. Autocar: Victoria - Risnov Fagaras - Brasov
  3. 16:45
    Brasov Statie Brasov
Durată: 3h 50min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Marius Tour SRL | Ultima actualizare: 12/2013
13:00
2h 45m
15:45
Marius Tour SRL
-
Vezi detalii

via Cristian, Tohanu Vechi, Fagaras

Informaţii neactualizate de 9 ani. Se zice că circulă (0 comentarii)

  1. 13:00
    Victoria Statie Victoria
  2. Midibus: BV Victoria - BRASOV AT. TRANSBUS (AUTOGARA 2)
  3. 15:45
Durată: 2h 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Marius Tour SRL | Ultima actualizare: 01/2014

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!
Caută curse indirecte Victoria - Brașov

Despre Victoria - Brașov

De unde pleacă autocarul din Victoria către Brașov?

De la Victoria la Brașov circulă 4 autobuze cu plecare din stațiile Statie Victoria.

Când pleacă autocarul din Victoria către Brașov?

Primul autobuz din Victoria pleacă la ora 04:50, iar ultimul pleacă la ora 13:00.

Cât durează călătoria cu autocarul din Victoria către Brașov?

Călătoria Victoria-Brașov cu autocarul, durează între 40min și 3h 50min.