Română

Autobuze Bușteni → Galați

Mijloc Plecare Durata Sosire Companie Zile circulatie Preţ total
10:20
01:30
LMMJVSD
1zi6h20'
08:50
07:50
Direct Aeroport
LMMJVSD
60lei +60lei
Informații
18:20
04:20
LMMJVSD
6h30'
13:30
10:50
Direct Aeroport
LMMJVSD
60lei +60lei
Informații
11:00
06:20
LMMJVSD
7h30'
17:40
13:50
Direct Aeroport
LMMJVSD
60lei +60lei
Informații
14:50
07:50
LMMJVSD
6h40'
13:10
14:30
Direct Aeroport
LMMJVSD
60lei +70lei
Informații
12:20
09:20
LMMJVSD
6h10'
10:50
15:30
Direct Aeroport
LMMJVSD
60lei +70lei
Informații
02:50
10:50
LMMJVSD
6h
17:10
16:50
Direct Aeroport
LMMJVSD
60lei +60lei
Informații
12:50
12:20
LMMJVSD
6h10'
05:50
18:30
Direct Aeroport
LMMJVSD
60lei +70lei
Informații
20:50
12:20
LMMJVSD
6h10'
21:30
18:30
Direct Aeroport
LMMJVSD
60lei +70lei
Informații
16:50
13:50
LMMJVSD
6h
10:20
19:50
Direct Aeroport
LMMJVSD
60lei +60lei
Informații
09:50
14:50
LMMJVSD
6h
10:30
20:50
Direct Aeroport
LMMJVSD
60lei +60lei
Informații
21:30
16:50
LMMJVSD
6h30'
20:10
23:20
Direct Aeroport
LMMJVSD
60lei +60lei
Informații
23:50
18:50
LMMJVSD
6h
21:00
00:50
a doua zi
Direct Aeroport
LMMJVSD
60lei +60lei
Informații
* Prețurile marcate cu * sunt variabile. În momentul achiziției acestea pot fi diferite.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Hartă curse Bușteni - Galați

Despre Bușteni - Galați

Cât costă o călătorie cu autocarul Bușteni - Galați?

Prețul întreg pentru o călătorie cu autocarul de la Bușteni la Galați este cuprins între 60 și 70 RON.
Urmăriți Autogari.ro pentru oferte și cele mai bune prețuri. De obicei prețul biletelor achiziționate online în avans este cu până la 25% mai mic.

De unde pleacă autocarul din Bușteni către Galați?

De la Bușteni la Galați circulă 0 autobuze cu plecare din stațiile Gara Busteni, Centru.

Când pleacă autocarul din Bușteni către Galați?

Primul autobuz din Bușteni pleacă la 11:10, iar ultimul este la 19:10.

Când durează călătoria cu autocarul din Bușteni către Galați?

Călătoria cu autocarul de la Bușteni la Galați, durează 3h50'.

Filtru