Română

Autobuze Arad → Băile Herculane

Mijloc Plecare Durata Sosire Companie Zile circulatie Preţ bilet
14:30
02:00
LMMJVSD
1zi7h20'
09:30
09:20
Vertrantis
LMMJVSD
-
Informații
22:00
07:45
LMMJVSD
6h
21:40
13:45
AUTOGENN
LMMJVSD
-
Informații
16:40
08:30
LMMJVSD
5h15'
05:10
13:45
AUTOGENN
LMMJVSD
-
Informații
21:30
09:15
LMMJVSD
4h30'
12:40
13:45
AUTOGENN
LMMJVSD
-
Informații
22:10
10:30
LMMJVSD
5h
17:20
15:30
Bus Trans Valcea
LMMJVSD
-
Informații
04:00
10:45
LMMJVSD
4h45'
22:50
15:30
AUTOGENN
LMMJVSD
-
Informații
08:30
12:15
LMMJVSD
4h30'
08:00
16:45
AUTOGENN
LMMJVSD
-
Informații
18:20
13:45
LMMJVSD
4h35'
10:00
18:20
AUTOGENN
LMMJVSD
-
Informații
15:50
15:15
LMMJVSD
8h
14:20
23:15
AUTOGENN
LMMJVSD
-
Informații
23:20
16:45
LMMJVSD
6h30'
06:00
23:15
AUTOGENN
LMMJVSD
-
Informații
10:20
18:15
LMMJVSD
5h
05:10
23:15
AUTOGENN
LMMJVSD
-
Informații
* Prețurile marcate cu * sunt variabile. În momentul achiziției acestea pot fi diferite.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Hartă curse Arad - Băile Herculane

Despre Arad - Băile Herculane

Cât costă o călătorie cu autocarul Arad - Băile Herculane?

Prețul întreg pentru o călătorie cu autocarul de la Arad la Băile Herculane este cuprins între 14 și 16 RON.
Urmăriți Autogari.ro pentru oferte și cele mai bune prețuri. De obicei prețul biletelor achiziționate online în avans este cu până la 25% mai mic.

De unde pleacă autocarul din Arad către Băile Herculane?

De la Arad la Băile Herculane circulă 0 autobuze cu plecare din stațiile Autogara PLETL.

Când pleacă autocarul din Arad către Băile Herculane?

Autobuzul din Arad pleacă spre Băile Herculane la 07:00.

Cât durează călătoria cu autocarul din Arad către Băile Herculane?

Călătoria cu autocarul de la Arad la Băile Herculane, durează 7h.

Filtru