Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Otopeni Aeroport

Companii

Tip auto

Dotări

Transfer Otopeni Aeroport ➞ Pitești

luni,
15 apr 2019
3 curse disponibile

Bilete disponibile online

01:00
1h 45m
02:45
Kirvad Tour
Vezi detalii

Oprire 15 min Pitesti, Oprire 20 min Rm.Valcea

  1. 01:00

  2. K6
    Minivan: K6 Otopeni - Sibiu
  3. 02:45
Durată: 1h 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: SC Kirvad Tour SRL | Ultima actualizare: 05/2022
04:30
1h 45m
06:15
Kirvad Tour
Vezi detalii

Oprire 15 min Pitesti, Oprire 20 min Rm.Valcea

  1. 04:30

  2. K6
    Minivan: K6 Otopeni - Sibiu
  3. 06:15
Durată: 1h 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: SC Kirvad Tour SRL | Ultima actualizare: 05/2022
16:30
Cursă specială
1h 50m
18:20
Normandia Transfer
Vezi detalii

Normandia Transfer

Siva Trans SRL

cursa charter transfer aeroport

  1. 16:30
  2. Cursă specială
    Microbuz: Otopeni Aeroport - Targu Jiu
  3. 18:20
Durată: 1h 50min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Siva Trans SRL | Ultima actualizare: 05/2022
Prețurile marcate cu * sunt variabile. În momentul achiziției acestea pot fi diferite.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!
Caută curse indirecte Otopeni Aeroport - Pitești

Despre Otopeni Aeroport - Pitești

Care este prețul călătoriei cu autocarul Otopeni Aeroport - Pitești?

Prețul unei călătorie cu autocarul de la Otopeni Aeroport la Pitești este cuprins între 80 și 90 RON.

De unde pleacă autocarul din Otopeni Aeroport către Pitești?

De la Otopeni Aeroport la Pitești circulă 30 autobuze cu plecare din stațiile Carrefour Express, Terminal SOSIRI / ARRIVALS Aeroport Henri Coanda, Terminal PLECARI/ DEPARTURES Aeroport Henri Coanda.

Când pleacă autocarul din Otopeni Aeroport către Pitești?

Primul autobuz din Otopeni Aeroport pleacă la ora 01:00, iar ultimul pleacă la ora 23:00.

Cât durează călătoria cu autocarul din Otopeni Aeroport către Pitești?

Călătoria Otopeni Aeroport-Pitești cu autocarul, durează între 1h 10min și 1h 50min.