Statie Racaciuni Racaciuni , Romania

necunoscuta, Racaciuni, Romania

Plecări din Statie Racaciuni

Ora Către
00:10 Adjud Marasesti Tisita Tecuci Braila Viziru Harsova Ovidiu Constanta
06:15 Sempre Dritto Tour Contessa Entellina Partanna Taormina Salemi Giarre Santa Ninfa Acireale Campobello di Mazara Catania Castelvetrano Ribera Caltabellotta Lentini Siracusa Sciacca Avola Menfi Lido di Mondello Mazara del Vallo Rosolini Strasatti Marsala Modica Marausa Ragusa Paceco Vittoria Agrigento Caltanissetta Pince Udine Pordenone Mestre Venetia Padova Verona Ferrara Bologna Prato Firenze Arezzo Orvieto Orte Roma Frosinone Ceprano Teano Casino Caserta San Nicola Mercato San Severino Nola Napoli Montoro Salerno Battipaglia Eboli Campania Contursi Potenza Polla Sala Consilina Padula Lagonegro Corigliano Calabro Rossano Tarsia Rende Cosenza Falerna Lauria Inferiore Castrovillari Lamezia Terme Pizzo Vibo Valentia Rosarno Gioia Tauro Palmi Villa San Giovanni Reggio di Calabria Messina Spadafora Milazzo Barcellona-Pozzo di Gotto Patti Falcone Brolo Capo d'Orlando Rocca di Capri Leone Sant'Agata di Militello Santo Stefano di Camastra Tusa Cefalu Termini Imerese Bagheria Palermo Partinico Castellammare del Golfo Alcamo Trapani
Sempre Dritto Tour Roman
07:00 STEPTRANS Cleja Faraoani Nicolae Balcescu Bacau
12:30 STEPTRANS Dealu Dienet Marvila Scarisoara Corbasca Noua Corbasca Gherdana Dragesti Giurgeni Tatarasti
14:08 Cristian Trans Sascut Haret Tisita Bizighesti Focsani
15:00 STEPTRANS Cleja Faraoani Nicolae Balcescu Bacau
15:36 Sascut Calimanesti Haret Marasesti Garoafa Focsani
18:30 STEPTRANS Dealu Dienet Marvila Scarisoara Corbasca Noua Corbasca Gherdana Dragesti Giurgeni Tatarasti
18:34 Cristian Trans Nicolae Balcescu Horia Traian Miclauseni Strunga Razboieni Iasi
19:34 Cleja Nicolae Balcescu Bogdan Voda Filipesti Traian Miclauseni Strunga Baltati Iasi
23:50 Bacau Roman Targu Frumos Cotnari Harlau Frumusica Flamanzi Copalau Botosani

Sosiri în Statie Racaciuni

De la Ora
Botosani Copalau Flamanzi Frumusica Harlau Cotnari Targu Frumos Roman Bacau 00:10
STEPTRANS Tatarasti Giurgeni Dragesti Gherdana Corbasca Corbasca Noua Scarisoara Marvila Dealu Dienet 07:00
Sempre Dritto Tour Paceco Torino Marausa Moncalieri Marsala Alba Casale Monferrato Strasatti San Germano Vercellese Mazara del Vallo Moncalvo Menfi Avellino Asti Sciacca Mercogliano Alessandria Caltabellotta Trapani Baiano Voghera Ribera Alcamo Castelvetrano Castellammare del Golfo Monteforte Irpino Pavia Partinico Nola Stradella Campobello di Mazara Palermo Santa Ninfa Marigliano Castel San Giovanni Salemi Torre del Greco Piacenza Cefalu Partanna Scafati Caorso Tusa Nocera Superiore Cremona Santo Stefano di Camastra Baronissi Minerbe Sant'Agata di Militello Fisciano Ghedi Rocca di Capri Leone Chivasso Brolo Solofra Santhia Falcone Spasu Patti Barcellona-Pozzo di Gotto Biandrate Sala Milazzo Novara San Michele di Serino Arluno Messina Pero Atripalda Reggio di Calabria Milano Acerno Monza Montecorvino Rovella Villa San Giovanni Trezzo sull'Adda Rosarno Dalmine Controne Lamezia Terme Bergamo Falerna Rovato Agropoli Cosenza Ospitaletto Capaccio Lauria Inferiore Bellizzi Irpino Lagonegro Brescia Sala Consilina Villa Nuova Polla Peschiera Contursi Sommacampagna Campania Eboli San Bonifacio Battipaglia Vicenza Grisignano di Zocco Pontecagnano Salerno Montoro Napoli Mercato San Severino Nola Casino Ceprano Frosinone Roma Orte Orvieto Arezzo Firenze Prato Bologna Ferrara Latisana Verona Padova Venetia Portogruaro Pordenone Trieste Plezzo di Tarvisio Mestre Udine Gonars Villach Pince 08:40
Sempre Dritto Tour Bacau
Sempre Dritto Tour Bacau 11:40
STEPTRANS Bacau Nicolae Balcescu Faraoani Cleja 12:30
Cristian Trans Iasi Razboieni Strunga Miclauseni Traian Horia Nicolae Balcescu 14:08
STEPTRANS Tatarasti Giurgeni Dragesti Gherdana Corbasca Corbasca Noua Scarisoara Marvila Dealu Dienet 15:00
Iasi Baltati Strunga Miclauseni Traian Filipesti Bogdan Voda Nicolae Balcescu Cleja 15:36
STEPTRANS Bacau Nicolae Balcescu Faraoani Cleja 18:30
Cristian Trans Focsani Bizighesti Tisita Haret Sascut 18:34
Focsani Garoafa Marasesti Haret Calimanesti Sascut 19:34
Constanta Ovidiu Harsova Viziru Braila Tecuci Tisita Marasesti Adjud 23:50