Autogara Conex Trans SRL Tulcea , Romania

Str. Portului nr.28A, Tulcea, Romania

Deschideți în Hărți

Plecări din Autogara Conex Trans SRL

Ora Către
03:00 Ciucurova Topolog Saraiu Harsova Tandarei Slobozia Drajna Noua Bucuresti
05:00 Ciucurova Topolog Saraiu Harsova Tandarei Slobozia Drajna Noua Bucuresti
Nufaru
05:30 Isaccea I.C. Bratianu
05:35 Babadag 2 Cantoane Baia Mihai Viteazu Tariverde Ovidiu Constanta
06:00 Bestepe Mahmudia Murighiol Plopul Sarinasuf Valea Nucarilor Agighiol Sabangia Sarichioi Zebil Babadag 2 Cantoane Baia Constanta
Smardan
Isaccea I.C. Bratianu
Ostrov
06:15 Nufaru Partizani
Babadag
Partizani
06:30 Agighiol Valea Nucarilor Iazurile Colina Sarinasuf Plopul Murighiol Dunavatu de Sus Dunavatu de Jos
Babadag 2 Cantoane Baia Mihai Viteazu Tariverde Ovidiu Constanta
Braila
I.C. Bratianu
Nufaru
Cataloi Frecatei Posta Telita
07:00 Agighiol Valea Nucarilor Iazurile
Ciucurova Topolog Saraiu Harsova Tandarei Slobozia Drajna Noua Bucuresti
Nalbant Trestenic
Murighiol
Budapesta Viena Graz Klagenfurt Villach Cremona Piacenza Alessandria Genova Savona Ventimiglia San Remo Nice Antibes Marseille Nimes Montpellier Besier Narbonne Perpignan La Jonquera Girona Barcelona Taragona Hospitalet Amposta Benicarlo Castellon de la Plana Sagunto Valencia Madrid
Verona Modena Brescia Imola Reggio nell'Emilia Bergamo Ravenna Parma Forli Milano Cesena La Spezia Novara Rimini Cararra Torino Pesaro Massa Senegalia Ancona Lucca Civitanova Marche Pisa Livorno San Benedetto del Tronto Budapesta Teramo Viena Roseto degli Abruzzi Graz Pescara Klagenfurt Villach Udine Mestre Padova Ferrara Bologna Firenze Arezzo Roma
07:15 Babadag
Babadag
07:16 2 Cantoane Mihai Viteazu Tariverde Ovidiu Constanta
07:20 I.C. Bratianu
07:45 Parches
08:00 Braila
Babadag
Nufaru
08:10 Babadag 2 Cantoane Baia Mihai Viteazu Tariverde Ovidiu Constanta
08:30 Isaccea I.C. Bratianu
08:40 Cataloi Frecatei Posta Telita
08:45 Parches
09:00 Ciucurova Topolog Saraiu Harsova Tandarei Slobozia Drajna Noua Bucuresti
Somova Niculitel Manastirea Cocos
09:05 Babadag 2 Cantoane Baia Mihai Viteazu Tariverde Ovidiu Constanta
09:20 I.C. Bratianu
09:30 Murighiol
Smardan
09:45 Izvoarele Alba Horia General Praporgescu Cerna Greci Carcaliu Macin Smardan Braila Maicanesti Nanesti Calienii Noi Vulturu de Jos Botirlau Dumbravita Butuceni Rastoaca Focsani
09:50 Nufaru
10:00 Babadag 2 Cantoane Baia Mihai Viteazu Tariverde Ovidiu Constanta
Salcioara
Parches
10:15 Dunavatu de Jos
10:30 Smardan
Isaccea I.C. Bratianu
Casimcea
10:45 Babadag
10:55 Babadag 2 Cantoane Baia Mihai Viteazu Tariverde Ovidiu Constanta
11:05 Cataloi Nalbant Izvoarele Horia Mircea Voda Cerna Traian Peceneaga Ostrov Daeni
11:10 Nufaru
11:15 Parches
11:25 Smardan
11:30 Agighiol Valea Nucarilor Iazurile Colina Sarinasuf Plopul Murighiol Dunavatu de Sus Dunavatu de Jos
Nufaru Partizani
Somova Niculitel Manastirea Cocos
Partizani
Ostrov
Cataloi Frecatei Posta Telita
11:45 Topolog
11:50 Babadag 2 Cantoane Baia Mihai Viteazu Tariverde Ovidiu Constanta
Murighiol
12:00 Ciucurova Topolog Saraiu Harsova Tandarei Slobozia Drajna Noua Bucuresti
Rahman
I.C. Bratianu
12:15 Bestepe Mahmudia Murighiol Plopul Sarinasuf Valea Nucarilor Agighiol Sabangia Sarichioi Zebil Babadag 2 Cantoane Baia Constanta
Mihail Kogalniceanu Babadag 2 Cantoane Ceamurlia de Sus Mina Altan Tepe Stejaru Neatirnarea Vasile Alecsandri Sambata Noua
Valea Teilor
Parches
12:30 Babadag
Smardan
Isaccea I.C. Bratianu
Babadag
12:45 Babadag 2 Cantoane Baia Mihai Viteazu Tariverde Ovidiu Constanta
13:00 Agighiol Valea Nucarilor Iazurile
Braila
Murighiol
13:30 Babadag 2 Cantoane Baia Mihai Viteazu Tariverde Ovidiu Constanta
Dunavatu de Jos
Isaccea I.C. Bratianu
Ostrov
13:45 Nalbant Trestenic
14:00 Braila
Somova Niculitel Manastirea Cocos
14:15 Babadag 2 Cantoane Baia Mihai Viteazu Tariverde Ovidiu Constanta
Nufaru
14:20 I.C. Bratianu
14:30 Agighiol Valea Nucarilor Iazurile Colina Sarinasuf Plopul Murighiol Dunavatu de Sus Dunavatu de Jos
Babadag
Cataloi Frecatei Posta Telita
14:45 Parches
14:50 Viena Linz Suben Deggendorf Regensburg Nurnberg Landshut Erding Munchen Augsburg Ulm Frankfurt Koln Dortmund Dusseldorf Essen Hagen Duisburg Aachen Stuttgart Liege Karlsruhe Bruxelles Lille Calais Dunkerque Dover Londra Ipswich Peterborough Bristol Luton Milton Keynes Northampton Coventry Birmingham Manchester Liverpool
Budapesta Brno Praga Dresda Berlin Hamburg Neumunster Flensburg Padborg Kolding Odense Copenhagen Malmo Landskrona Helsingborg Vaxjo Halmstad Varberg Goteborg Boras Jonkoping Linkoping Norrkoping Nykoping Stockholm
Strasbourg Lens Arras Amiens Beauvais Paris Rouen Caen Rennes Antwerp Breda Dordrecht Rotterdam Haga Eindhoven Amsterdam Utrecht
15:00 Babadag
Smardan
Isaccea I.C. Bratianu
Partizani
Casimcea
15:10 Babadag 2 Cantoane Baia Mihai Viteazu Tariverde Ovidiu Constanta
15:25 Isaccea Macin
15:30 Ciucurova Topolog Saraiu Harsova Tandarei Slobozia Drajna Noua Bucuresti
15:40 Nufaru
15:45 Murighiol
Smardan
Ostrov
15:55 Babadag 2 Cantoane Baia Mihai Viteazu Tariverde Ovidiu Constanta
16:00 Agighiol Valea Nucarilor Iazurile
Bucuresti
16:15 Cataloi Nalbant Izvoarele Horia Mircea Voda Cerna Traian Peceneaga Ostrov Daeni
16:20 Somova Niculitel Manastirea Cocos
16:25 Fantana Mare
16:30 Smardan
Isaccea I.C. Bratianu
16:45 Bestepe Mahmudia Murighiol Plopul Sarinasuf Valea Nucarilor Agighiol Sabangia Sarichioi Zebil Babadag 2 Cantoane Baia Constanta
Razboieni
Carjelari
Parches
16:50 Babadag 2 Cantoane Baia Mihai Viteazu Tariverde Ovidiu Constanta
17:00 Dunavatu de Jos
Salcioara
Valea Teilor
Nufaru
Babadag
17:20 I.C. Bratianu
17:30 Babadag
Smardan
17:40 Cataloi Frecatei Posta Telita
17:45 Mihail Kogalniceanu Babadag 2 Cantoane Ceamurlia de Sus Mina Altan Tepe Stejaru Neatirnarea Vasile Alecsandri Sambata Noua
Babadag 2 Cantoane Baia Mihai Viteazu Tariverde Ovidiu Constanta
18:00 Murighiol
Floresti
18:30 Agighiol Valea Nucarilor Iazurile Colina Sarinasuf Plopul Murighiol Dunavatu de Sus Dunavatu de Jos
Babadag 2 Cantoane Baia Mihai Viteazu Tariverde Ovidiu Constanta
Nufaru
18:45 Parches
19:00 Babadag
19:35 Babadag 2 Cantoane Baia Mihai Viteazu Tariverde Ovidiu Constanta
19:45 Parches
20:13 Somova Niculitel

Sosiri în Autogara Conex Trans SRL

De la Ora
Dunavatu de Jos Dunavatu de Sus Murighiol Plopul Sarinasuf Colina Iazurile Valea Nucarilor Agighiol 06:10
Nufaru
Telita Posta Frecatei Cataloi 06:20
Parches 06:25
Carjelari 06:30
Valea Teilor
Floresti 06:45
Casimcea 07:00
Babadag
Niculitel Somova 07:16
Macin Isaccea 07:20
Murighiol 07:30
Babadag
Manastirea Cocos Niculitel Somova 07:35
Sambata Noua Vasile Alecsandri Neatirnarea Stejaru Mina Altan Tepe Ceamurlia de Sus 2 Cantoane Babadag Mihail Kogalniceanu 07:40
Razboieni
Ostrov
Daeni Ostrov Peceneaga Traian Cerna Mircea Voda Horia Izvoarele Nalbant Cataloi
Smardan 07:50
Nufaru
Telita Posta Frecatei Cataloi
Fantana Mare 08:05
Constanta Ovidiu Tariverde Mihai Viteazu Baia 2 Cantoane Babadag Mihail Kogalniceanu 08:08
I.C. Bratianu 08:20
Trestenic Nalbant 08:25
Dunavatu de Jos 08:30
Smardan 08:35
Iazurile Valea Nucarilor Agighiol 08:45
Partizani Nufaru
Partizani
I.C. Bratianu Isaccea 08:50
Salcioara 09:00
Constanta Ovidiu Tariverde Mihai Viteazu Baia 2 Cantoane Babadag Mihail Kogalniceanu 09:03
Smardan 09:05
Parches 09:20
Nufaru
Murighiol 09:25
Dunavatu de Jos Dunavatu de Sus Murighiol Plopul Sarinasuf Colina Iazurile Valea Nucarilor Agighiol 09:30
Babadag
Smardan 09:35
I.C. Bratianu Isaccea 09:50
Ostrov
Constanta Baia 2 Cantoane Babadag Zebil Sarichioi Sabangia Agighiol Valea Nucarilor Sarinasuf Plopul Murighiol Mahmudia Bestepe 09:55
Constanta Ovidiu Tariverde Mihai Viteazu Baia 2 Cantoane Babadag Mihail Kogalniceanu 09:58
Babadag 10:00
Babadag
Liverpool Newquay Manchester Doncaster Birmingham Coventry Leicester Northampton Milton Keynes Luton Londra Canterbury Dover Calais Dunkerque Nurnberg Praga Plzen Brno Bratislava Budapesta Saliste
Telita Posta Frecatei Cataloi 10:10
Parches 10:20
Manastirea Cocos Niculitel Somova 10:30
Smardan 10:35
Constanta Ovidiu Tariverde Mihai Viteazu Baia 2 Cantoane Babadag Mihail Kogalniceanu 10:48
Nufaru 11:00
Babadag 11:05
I.C. Bratianu 11:20
Parches 11:35
Constanta Ovidiu Tariverde Mihai Viteazu Baia 2 Cantoane Babadag Mihail Kogalniceanu 11:38
Bucuresti Drajna Noua Slobozia Tandarei Harsova Saraiu Topolog Ciucurova 11:43
Murighiol 11:45
Braila 11:48
Amsterdam Haga Rotterdam Dordrecht Breda Antwerp Rennes Paris Strasbourg 12:10
Liverpool Manchester Birmingham Coventry Northampton Milton Keynes Luton Londra Dover Dunkerque Calais Lille Bruxelles Karlsruhe Liege Duisburg Stuttgart Aachen Ulm Koln Augsburg Frankfurt Munchen Erding Landshut Nurnberg Regensburg Deggendorf Suben Linz Viena
Stockholm Nykoping Norrkoping Linkoping Jonkoping Boras Goteborg Vaxjo Halmstad Helsingborg Landskrona Malmo Copenhagen Odense Kolding Padborg Flensburg Neumunster Hamburg Berlin Dresda Praga Brno Budapesta
I.C. Bratianu 12:20
Constanta Ovidiu Tariverde Mihai Viteazu Baia 2 Cantoane Babadag Mihail Kogalniceanu 12:28
Nufaru 12:30
Parches 12:50
I.C. Bratianu Isaccea
Dunavatu de Jos 13:00
Telita Posta Frecatei Cataloi
Focsani Rastoaca Dumbravita Butuceni Botirlau Vulturu de Jos Calienii Noi Nanesti Maicanesti Braila Smardan Macin Carcaliu Greci Cerna General Praporgescu Horia Alba Izvoarele 13:04
Braila 13:18
Constanta Ovidiu Tariverde Mihai Viteazu Baia 2 Cantoane Babadag Mihail Kogalniceanu 13:23
Manastirea Cocos Niculitel Somova 13:35
Bucuresti Drajna Noua Slobozia Tandarei Harsova Saraiu Topolog Ciucurova 13:43
Parches 13:50
Dunavatu de Jos Dunavatu de Sus Murighiol Plopul Sarinasuf Colina Iazurile Valea Nucarilor Agighiol 14:00
Babadag
Constanta Ovidiu Tariverde Mihai Viteazu Baia 2 Cantoane Babadag Mihail Kogalniceanu 14:08
Casimcea 14:15
I.C. Bratianu 14:20
Murighiol 14:25
Partizani Nufaru 14:30
Partizani
Iazurile Valea Nucarilor Agighiol 14:45
Smardan 14:50
I.C. Bratianu Isaccea
Constanta Ovidiu Tariverde Mihai Viteazu Baia 2 Cantoane Babadag Mihail Kogalniceanu 14:58
Babadag 15:00
Trestenic Nalbant 15:10
Topolog
Murighiol 15:15
Ostrov 15:20
Valea Teilor 15:30
Nufaru
Smardan 15:35
Bucuresti Drajna Noua Slobozia Tandarei Harsova Saraiu Topolog Ciucurova 15:43
I.C. Bratianu Isaccea 15:50
Constanta Ovidiu Tariverde Mihai Viteazu Baia 2 Cantoane Babadag Mihail Kogalniceanu 15:53
Constanta Baia 2 Cantoane Babadag Zebil Sarichioi Sabangia Agighiol Valea Nucarilor Sarinasuf Plopul Murighiol Mahmudia Bestepe 15:55
Babadag 16:00
Telita Posta Frecatei Cataloi
Daeni Ostrov Peceneaga Traian Cerna Mircea Voda Horia Izvoarele Nalbant Cataloi 16:05
Manastirea Cocos Niculitel Somova 16:15
Rahman 16:20
Dunavatu de Jos 16:30
Parches
Smardan 16:35
Sambata Noua Vasile Alecsandri Neatirnarea Stejaru Mina Altan Tepe Ceamurlia de Sus 2 Cantoane Babadag Mihail Kogalniceanu 16:40
Constanta Ovidiu Tariverde Mihai Viteazu Baia 2 Cantoane Babadag Mihail Kogalniceanu 16:48
Salcioara 16:50
Nufaru
Dunavatu de Jos Dunavatu de Sus Murighiol Plopul Sarinasuf Colina Iazurile Valea Nucarilor Agighiol 16:55
Partizani 17:05
Bucuresti Drajna Noua Slobozia Tandarei Harsova Saraiu Topolog Ciucurova 17:13
I.C. Bratianu 17:20
Constanta Ovidiu Tariverde Mihai Viteazu Baia 2 Cantoane Babadag Mihail Kogalniceanu 17:28
Iazurile Valea Nucarilor Agighiol 17:45
Murighiol 17:50
Smardan
I.C. Bratianu Isaccea
Ostrov
Babadag 18:10
Babadag 18:15
Nufaru 18:20
Constanta Ovidiu Tariverde Mihai Viteazu Baia 2 Cantoane Babadag Mihail Kogalniceanu 18:23
Parches 18:30
Bucuresti Drajna Noua Slobozia Tandarei Harsova Saraiu Topolog Ciucurova 18:43
Braila 18:48
Telita Posta Frecatei Cataloi 19:10
Constanta Ovidiu Tariverde Mihai Viteazu Baia 2 Cantoane Babadag Mihail Kogalniceanu 19:18
Braila
I.C. Bratianu 19:20
I.C. Bratianu Isaccea 19:50
Nufaru
Constanta Baia 2 Cantoane Babadag Zebil Sarichioi Sabangia Agighiol Valea Nucarilor Sarinasuf Plopul Murighiol Mahmudia Bestepe 19:55
Madrid Valencia Sagunto Castellon de la Plana Benicarlo Amposta Hospitalet Taragona Barcelona Girona La Jonquera Perpignan Narbonne Besier Montpellier Nimes Marseille Antibes Nice San Remo Ventimiglia Savona Genova Alessandria Piacenza Cremona Villach Klagenfurt Graz Viena Budapesta 20:00
Constanta Tariverde Mihai Viteazu Baia 2 Cantoane 20:13
Parches 20:15
Babadag 20:45
I.C. Bratianu Isaccea 20:50
Constanta Ovidiu Tariverde Mihai Viteazu Baia 2 Cantoane Babadag Mihail Kogalniceanu 21:08
Constanta Ovidiu Tariverde Mihai Viteazu Baia 2 Cantoane Babadag Mihail Kogalniceanu 22:03
Bucuresti Drajna Noua Slobozia Tandarei Harsova Saraiu Topolog Ciucurova 22:13
Torino Livorno Roma Pescara Roseto degli Abruzzi Novara Pisa Arezzo Milano Lucca Firenze Teramo Viareggio Bergamo Bologna San Benedetto del Tronto Massa Brescia Ferrara Civitanova Marche Verona Cararra Padova Ancona Senegalia La Spezia Vicenza Mestre Pesaro Udine Parma Villach Rimini Reggio nell'Emilia Cesena Modena Klagenfurt Forli Graz Ravenna Viena Imola Budapesta 23:30