Română

Autogara BETA CLUJ

Cluj Napoca , Romania
Str. Giordano Bruno NR.1-3, Cluj Napoca, Romania
Tel: +4-0264-455.249
Fax: +4-0364-730.194
E-mail: office@autogarabeta-cluj.ro
Web: www.autogarabeta-cluj.ro

Autogara BETA deserveste numai trasee interjudetene si internationale avand printre parteneri companii importante in transportul rutier de calatori printre care: DACOS, NORMANDIA, TRANSMIXT, ALIS GRUP, DAIONA, ALEXANDROS TUR s.a. pentru traseele interne si FLIXBUS CEE, SAIZ TOUR, COMATI PSG, OPTIMUS TRANS, HUBEN, KAMELEON TOTAL, PRESIDENT TOUR s.a. pentru traseele internationale.

Plecări
Ora Către
00:00 Budapesta Budapesta
00:30 Budapesta Aeroport (BUD) Budapesta
01:00 Puspokladany Szolnok Budapesta Budapesta
03:00 Budapesta Budapesta
06:30 Transport Calatori SA Botosani Gherla Dej Beclean Bistrita Prundu Bargaului Vatra Dornei Campulung Moldovenesc Gura Humorului Suceava Botosani
Budapesta Budapesta
AXI TOURS Tarnaveni Medias Sighisoara Rupea Brasov
07:00 Debrecen Debrecen Hajduszoboszlo
Turda Aiud Alba Iulia Sebes Sibiu Calimanesti Ramnicu Valcea Dragasani Slatina (Olt)
07:15 Turda Campia Turzii Ludus Iernut Targu Mures
07:30 Daiona Trans Service Salva Telciu Sacel Moisei Izvoru Dragos Borsa Baia Borsa
07:45 DACOS Turda Aiud Alba Iulia Sebes Sibiu Talmaciu Calimanesti Ramnicu Valcea
08:27 Turda Campia Turzii Ludus Iernut Targu Mures
08:30 Budapesta Aeroport (BUD) Budapesta
09:00 Budapesta Budapesta
09:15 Turda Aiud Alba Iulia Orastie Simeria Calan Hateg Petrosani Lainici Bumbesti Jiu Targu Jiu
10:00 DACOS Turda Aiud Alba Iulia Sebes Sibiu Talmaciu Calimanesti Ramnicu Valcea Pitesti Bucuresti
Halmstad Varberg Goteborg Uddevalla Sarpsborg Moss Oslo Praga Dresda Berlin Tapernoje Copenhagen Malmo Landskrona Helsingborg Ljungby Vaxjo Halmstad Jonkoping Linkoping Norrkoping Nykoping Sodertalje Stockholm
10:01 Praga Hamburg Flensburg Padborg Kolding Vejle Horsens Arhus Aalborg
10:30 Rosiori Rosiori Inand Inand Salonta Salonta Diosig Diosig Sacuieni Sacuieni Ciumeghiu Ciumeghiu Avram Iancu Avram Iancu Zerind Zerind Cluj Napoca Cluj Napoca Targusor Targusor Chisineu Cris Chisineu Cris Simand Capusu Mare Valea Lui Mihai Valea Lui Mihai Capusu Mare Capusu Mare Capusu Mare Simand Dumbrava Dumbrava Zimandu Nou Zimandu Nou Curtuiuseni Curtuiuseni Dumbrava Dumbrava Izvoru Crisului Izvoru Crisului Piscolt Izvoru Crisului Izvoru Crisului Piscolt Huedin Huedin Huedin Carei Huedin Carei Moftinu Mic Moftinu Mic Arad Arad Satu Mare Satu Mare Sagu Ciucea Ciucea Sagu Ciucea Ciucea Bucea Bucea Botiz Bucea Botiz Bucea Vinga Vinga Borod Borod Borod Borod Livada Livada Ortisoara Ortisoara Seini Timisoara Timisoara Alesd Alesd Alesd Seini Alesd Baia Mare Oradea Baia Mare Oradea Oradea Oradea
Oradea
11:00 Turda Campia Turzii Ludus Iernut Targu Mures Reghin Deda Lunca Bradului Toplita Sarmas Gheorgheni Lacu Rosu Bicaz Chei Bicaz Piatra Neamt
Turda Aiud Alba Iulia Sebes Alba Sibiu
Turda Alba Iulia Orastie Deva
Turda Aiud Alba Iulia Orastie Deva Hunedoara
11:30 Gherla Dej Beclean Bistrita Simeria
Turda Campia Turzii Ludus Iernut Targu Mures
Targu Mures
12:00 Turda Aiud Alba Iulia Orastie Simeria Calan Hateg Petrosani Lainici Bumbesti Jiu Targu Jiu Horezu
Budapesta Aeroport (BUD) Budapesta
13:00 Cluj Napoca Aeroport Bistrita Piatra Fantanele Vatra Dornei Campulung Moldovenesc Gura Humorului Suceava Radauti
DACOS Turda Aiud Alba Iulia Sebes Sibiu Talmaciu Calimanesti Ramnicu Valcea
14:00 Huedin Alesd Oradea Baile Felix
Daiona Trans Service Salva Telciu Sacel Moisei Izvoru Dragos Borsa Baia Borsa
Aiud Alba Iulia Calan Petrosani Bumbesti Jiu Targu Jiu
DACOS Turda Aiud Alba Iulia Sebes Sibiu Talmaciu Calimanesti Ramnicu Valcea Pitesti Bucuresti
14:30 Turda Alba Iulia Orastie Deva
14:45 Turda Campia Turzii Ludus Iernut Targu Mures
15:00 Turda Aiud Alba Iulia Orastie Simeria Calan Hateg Petrosani Lainici Bumbesti Jiu Targu Jiu
Transagria SRL Campulung Moldovenesc
15:10 Ciucea Oradea Baile Felix Baile 1 Mai
15:15 Turda Aiud Alba Iulia Sebes Alba Sibiu
15:23 Zimbor Zalau
15:30 Turda Alba Iulia Orastie Deva
Turda Aiud Alba Iulia Orastie Deva Hunedoara
16:00 Brad
DACOS Turda Aiud Alba Iulia Sebes Sibiu Talmaciu Calimanesti Ramnicu Valcea
Someseni Sannicoara Apahida Corpadea Gadalin Barai Caianu Vama Caianu Caianu Mic Suatu Ghirisu Roman Boteni Mociu Zorenii de Vale Samboleni Camarasu Camarasu Sarmasel Gara Dimbu Silivasu De Campie Urmenis Craiesti Milasel Faragau Tonciu Filpisu Mare Breaza Reghin
16:30 Turda Aiud Alba Iulia Orastie Calan Hateg Petrosani Targu Jiu Rovinari
17:27 Turda Campia Turzii Ludus Iernut Targu Mures
17:30 Turda Alba Iulia Orastie Simeria Hunedoara Deva
DACOS Turda Aiud Alba Iulia Sebes Sibiu Talmaciu Calimanesti Ramnicu Valcea
Cluj Napoca Capusu Mare Capusu Mare Dumbrava Dumbrava Izvoru Crisului Izvoru Crisului Huedin Huedin Ciucea Ciucea Bucea Bucea Borod Borod Alesd Alesd Oradea Oradea
Oradea
18:00 Politrans Com Botosani
18:30 Turda Campia Turzii Ludus Iernut Targu Mures
Targu Mures
19:00 Trieste Padova Vicenza Verona Brescia Bergamo Milano Torino
19:16 Zimbor Zalau
19:30 Alba Iulia Sebes Sibiu Calimanesti Ramnicu Valcea Pitesti Bucuresti
20:00 Turda Alba Iulia Orastie Deva
Bors
Viena Viena Wels Wels Passau Passau Nurnberg Nurnberg Frankfurt Frankfurt Bonn Bonn Liege Liege Bruxelles Bruxelles Gent Gent Ostende Ostende Dover Dover Maidstone Maidstone Londra Londra Luton Luton Milton Keynes Milton Keynes Northampton Northampton Coventry Coventry Birmingham Birmingham Stoke on Trent Stoke on Trent Manchester Manchester Liverpool Liverpool
Turda Campia Turzii Ludus Iernut Targu Mures
22:00 Puspokladany Szolnok Budapesta Budapesta
Sosiri
De la Ora
Budapesta Budapesta Szolnok Puspokladany 01:20
Budapesta Budapesta 02:00
Bors 04:00
Politrans Com Botosani 04:02
Budapesta Aeroport (BUD) Budapesta 05:15
Daiona Trans Service Telciu Borsa Izvoru Dragos Salva Baia Borsa Moisei Sacel 08:00
Targu Jiu Petrosani Bumbesti Jiu Calan Alba Iulia Aiud 08:08
Budapesta Budapesta 08:15
Budapesta Aeroport (BUD) Budapesta
Deva Orastie Alba Iulia Turda 08:25
Zimbor Zalau 08:27
Turda Orastie Rovinari Targu Jiu Petrosani Hateg Calan Alba Iulia Aiud 08:30
Orastie Alba Iulia Turda Deva 09:25
Bergamo Trieste Vicenza Verona Padova Torino Milano Brescia 09:30
Zorenii de Vale Apahida Faragau Mociu Sannicoara Milasel Boteni Someseni Craiesti Ghirisu Roman Urmenis Suatu Silivasu De Campie Caianu Mic Sarmasel Gara Caianu Camarasu Caianu Vama Filpisu Mare Dimbu Barai Breaza Camarasu Gadalin Reghin Samboleni Corpadea Tonciu
Deva Hunedoara Turda Aiud Alba Iulia Orastie 09:35
Sibiu Aiud Alba Iulia Sebes Alba Turda 09:49
DACOS Aiud Turda Ramnicu Valcea Calimanesti Talmaciu Sibiu Sebes Alba Iulia 10:28
Targu Mures Iernut Ludus Campia Turzii Turda Cluj Napoca 10:30
Targu Mures
Transagria SRL Campulung Moldovenesc 10:50
Alesd Baile Felix Oradea Huedin 11:00
Campia Turzii Turda Targu Mures Iernut Ludus
Calan Turda Alba Iulia Orastie Simeria Hateg Petrosani Bumbesti Jiu Targu Jiu Lainici Aiud 11:07
Brad 11:29
Turda Deva Hunedoara Orastie Alba Iulia 11:30
Izvoru Crisului Capusu Mare Valea Draganului Borod Bucea Oradea Alesd Ciucea Huedin Dumbrava
Oradea
Deva Orastie Alba Iulia Turda 11:55
Targu Mures Iernut Ludus Campia Turzii Turda 12:50
DACOS Ramnicu Valcea Calimanesti Talmaciu Sibiu Sebes Alba Iulia Aiud Turda 12:58
Baile 1 Mai Baile Felix Ciucea Oradea 13:00
Toplita Deda Reghin Targu Mures Iernut Piatra Neamt Ludus Bicaz Turda Bicaz Chei Campia Turzii Lacu Rosu Lunca Bradului Gheorgheni Sarmas 14:00
DACOS Sibiu Sebes Alba Iulia Aiud Turda Ramnicu Valcea Calimanesti Talmaciu 14:28
Calimanesti Sibiu Sebes Alba Iulia Aiud Turda Slatina (Olt) Dragasani Ramnicu Valcea 14:35
Campulung Moldovenesc Gura Humorului Radauti Suceava Vatra Dornei Piatra Fantanele Bistrita Cluj Napoca Aeroport 15:10
Ludus Campia Turzii Turda Targu Mures Iernut 15:23
Hamburg Flensburg Padborg Kolding Vejle Horsens Arhus Aalborg Praga 16:00
Malmo Stockholm Landskrona Praga Helsingborg Dresda Ljungby Berlin Vaxjo Halmstad Jonkoping Linkoping Norrkoping Tapernoje Nykoping Copenhagen Sodertalje
Transport Calatori SA Botosani Gura Humorului Campulung Moldovenesc Vatra Dornei Bistrita Dej Gherla Prundu Bargaului Beclean Botosani Suceava 17:00
Calan Turda Alba Iulia Orastie Simeria Hateg Petrosani Bumbesti Jiu Targu Jiu Lainici Aiud 17:16
Zimbor Zalau 17:27
Gherla Dej Beclean Bistrita 17:30
Targu Mures Iernut Ludus Campia Turzii Turda Cluj Napoca
Targu Mures
DACOS Pitesti Ramnicu Valcea Calimanesti Talmaciu Sibiu Sebes Alba Iulia Aiud Turda Bucuresti 18:03
Deva Orastie Alba Iulia Turda 18:25
Borod Bucea Oradea Alesd Ciucea Huedin Dumbrava Izvoru Crisului Capusu Mare Valea Draganului 18:30
Oradea
Turda Aiud Alba Iulia Orastie Deva Hunedoara 18:35
Daiona Trans Service Salva Baia Borsa Moisei Sacel Telciu Borsa Izvoru Dragos 19:00
Targu Mures Iernut Ludus Campia Turzii Turda 19:16
Sebes Alba Turda Sibiu Aiud Alba Iulia 19:49
AXI TOURS Brasov Medias Tarnaveni Turda 19:50
Budapesta Budapesta 20:00
Lainici Aiud Turda Calan Alba Iulia Orastie Simeria Hateg Petrosani Bumbesti Jiu Targu Jiu Horezu 20:06
Budapesta Aeroport (BUD) Budapesta 20:15
Budapesta Budapesta 20:50
DACOS Ramnicu Valcea Calimanesti Talmaciu Sibiu Sebes Alba Iulia Aiud Turda Bucuresti Pitesti 21:03
Ludus Campia Turzii Turda Targu Mures Iernut 21:20
Sibiu Sebes Alba Iulia Ramnicu Valcea Calimanesti Bucuresti Pitesti 21:30
Debrecen Hajduszoboszlo Debrecen 21:45
DACOS Turda Ramnicu Valcea Calimanesti Talmaciu Sibiu Sebes Alba Iulia Aiud 22:12
Budapesta Budapesta Szolnok Puspokladany 23:00