Română

Autogara BETA Cluj Napoca (Beta Transport SA)

Cluj Napoca , Romania
Str. Giordano Bruno, Nr. 1-3, cod postal 400243, Cluj Napoca, Romania
Tel: +4-0264-455.249
E-mail: office@autogarabeta-cluj.ro
Web: www.autogarabeta-cluj.ro

Deserveste curse de transport persoane interjudetean si international (SAIZ TOUR, OPTIMUS TRANS, HUBEN, KAMELEON TOTAL, DACOS, TRANSMIXT, ALIS).

Plecări
Ora Către
00:30 Budapesta Aeroport (BUD) Budapesta
01:00 Puspokladany Szolnok Budapesta Budapesta
03:00 Budapesta Budapesta
06:30 Transport Calatori SA Botosani Gherla Dej Beclean Bistrita Prundu Bargaului Vatra Dornei Campulung Moldovenesc Gura Humorului Suceava Botosani
Optimus Trans Budapesta Budapesta
AXI TOURS Tarnaveni Medias Sighisoara Rupea Brasov
07:00 Debrecen Debrecen Hajduszoboszlo
Turda Aiud Alba Iulia Sebes Sibiu Calimanesti Ramnicu Valcea Dragasani Slatina (Olt)
07:30 Daiona Trans Service Salva Telciu Sacel Moisei Izvoru Dragos Borsa Baia Borsa
07:45 DACOS Turda Aiud Alba Iulia Sebes Sibiu Talmaciu Calimanesti Ramnicu Valcea
08:30 Budapesta Aeroport (BUD) Budapesta
09:00 Budapesta Budapesta
09:15 Turda Aiud Alba Iulia Orastie Simeria Calan Hateg Petrosani Lainici Bumbesti Jiu Targu Jiu
10:00 DACOS Turda Aiud Alba Iulia Sebes Sibiu Talmaciu Calimanesti Ramnicu Valcea Pitesti Bucuresti
10:30 Inand Inand Rosiori Rosiori Diosig Salonta Salonta Diosig Sacuieni Ciumeghiu Ciumeghiu Sacuieni Avram Iancu Avram Iancu Zerind Zerind Cluj Napoca Targusor Targusor Chisineu Cris Chisineu Cris Cluj Napoca Valea Lui Mihai Valea Lui Mihai Capusu Mare Capusu Mare Capusu Mare Capusu Mare Simand Simand Zimandu Nou Zimandu Nou Curtuiuseni Curtuiuseni Dumbrava Dumbrava Dumbrava Dumbrava Piscolt Izvoru Crisului Piscolt Izvoru Crisului Izvoru Crisului Izvoru Crisului Huedin Huedin Huedin Carei Huedin Carei Moftinu Mic Moftinu Mic Satu Mare Satu Mare Satu Mare Satu Mare Arad Arad Ciucea Ciucea Sagu Ciucea Sagu Ciucea Bucea Vinga Vinga Bucea Bucea Botiz Bucea Botiz Livada Livada Borod Borod Ortisoara Ortisoara Borod Borod Timisoara Alesd Alesd Alesd Seini Alesd Seini Timisoara Oradea Oradea Baia Mare Oradea Baia Mare Oradea
Oradea
11:00 Turda Campia Turzii Ludus Iernut Targu Mures Reghin Deda Lunca Bradului Toplita Sarmas Gheorgheni Lacu Rosu Bicaz Chei Bicaz Piatra Neamt
Turda Aiud Alba Iulia Sebes Alba Sibiu
Turda Alba Iulia Orastie Deva
Turda Aiud Alba Iulia Orastie Deva Hunedoara
Halmstad Halmstad Varberg Varberg Goteborg Goteborg Sarpsborg Sarpsborg Moss Moss Oslo Oslo Praga Dresda Berlin Tapernoje Copenhagen Malmo Landskrona Helsingborg Ljungby Vaxjo Halmstad Jonkoping Linkoping Norrkoping Nykoping Sodertalje Stockholm
11:30 Gherla Dej Beclean Simeria Bistrita
Turda Campia Turzii Ludus Iernut Targu Mures
Targu Mures
12:00 Turda Aiud Alba Iulia Orastie Simeria Calan Hateg Petrosani Lainici Bumbesti Jiu Targu Jiu Horezu
Budapesta Aeroport (BUD) Budapesta
13:00 Aeroportul Cluj Napoca Bistrita Piatra Fantanele Vatra Dornei Campulung Moldovenesc Gura Humorului Suceava Radauti
DACOS Turda Aiud Alba Iulia Sebes Sibiu Talmaciu Calimanesti Ramnicu Valcea
14:00 Huedin Alesd Oradea Baile Felix
Daiona Trans Service Salva Telciu Sacel Moisei Izvoru Dragos Borsa Baia Borsa
Aiud Alba Iulia Calan Petrosani Bumbesti Jiu Targu Jiu
DACOS Turda Aiud Alba Iulia Sebes Sibiu Talmaciu Calimanesti Ramnicu Valcea Pitesti Bucuresti
14:30 Turda Alba Iulia Orastie Deva
15:00 Turda Aiud Alba Iulia Orastie Simeria Calan Hateg Petrosani Lainici Bumbesti Jiu Targu Jiu
Campulung Moldovenesc
15:10 Ciucea Oradea Baile Felix Baile 1 Mai
15:15 Turda Aiud Alba Iulia Sebes Alba Sibiu
15:30 Turda Alba Iulia Orastie Deva
Turda Aiud Alba Iulia Orastie Deva Hunedoara
16:00 Brad
DACOS Turda Aiud Alba Iulia Sebes Sibiu Talmaciu Calimanesti Ramnicu Valcea
Someseni Sannicoara Apahida Corpadea Gadalin Barai Caianu Vama Caianu Caianu Mic Suatu Ghirisu Roman Boteni Mociu Zorenii de Vale Samboleni Camarasu Camarasu Sarmasel Gara Dimbu Silivasu De Campie Urmenis Craiesti Milasel Faragau Tonciu Filpisu Mare Breaza Reghin
16:30 Turda Aiud Alba Iulia Orastie Calan Hateg Petrosani Targu Jiu Rovinari
17:30 Turda Alba Iulia Orastie Simeria Hunedoara Deva
DACOS Turda Aiud Alba Iulia Sebes Sibiu Talmaciu Calimanesti Ramnicu Valcea
Cluj Napoca Capusu Mare Capusu Mare Dumbrava Dumbrava Izvoru Crisului Izvoru Crisului Huedin Huedin Ciucea Ciucea Bucea Bucea Borod Borod Alesd Alesd Oradea Oradea
Oradea
18:00 Politrans Com Botosani
18:30 Turda Campia Turzii Ludus Iernut Targu Mures
Targu Mures
19:30 Turda Aiud Alba Iulia Sebes Sibiu Calimanesti Ramnicu Valcea Pitesti Bucuresti
20:00 Turda Alba Iulia Orastie Deva
Bors
22:00 Puspokladany Szolnok Budapesta Budapesta
Sosiri
De la Ora
Budapesta Budapesta Szolnok Puspokladany 01:20
Optimus Trans Budapesta Budapesta 02:00
Bors 04:00
Politrans Com Botosani 04:02
Budapesta Aeroport (BUD) Budapesta 05:15
Daiona Trans Service Sacel Telciu Borsa Izvoru Dragos Baia Borsa Salva Moisei 08:00
Calan Alba Iulia Aiud Targu Jiu Petrosani Bumbesti Jiu 08:08
Budapesta Budapesta 08:15
Budapesta Budapesta Aeroport (BUD)
Alba Iulia Deva Turda Orastie 08:25
Rovinari Targu Jiu Petrosani Hateg Calan Alba Iulia Aiud Turda Orastie 08:30
Alba Iulia Deva Turda Orastie 09:25
Tonciu Zorenii de Vale Apahida Faragau Mociu Sannicoara Milasel Boteni Someseni Craiesti Ghirisu Roman Urmenis Suatu Silivasu De Campie Caianu Mic Sarmasel Gara Caianu Camarasu Caianu Vama Filpisu Mare Dimbu Barai Breaza Camarasu Gadalin Reghin Samboleni Corpadea 09:30
Deva Hunedoara Turda Aiud Alba Iulia Orastie 09:35
Sibiu Aiud Alba Iulia Sebes Alba Turda 09:49
DACOS Ramnicu Valcea Sibiu Aiud Calimanesti Sebes Turda Talmaciu Alba Iulia 10:28
Campia Turzii Turda Cluj Napoca Targu Mures Iernut Ludus 10:30
Targu Mures
Campulung Moldovenesc 10:50
Oradea Huedin Alesd Baile Felix 11:00
Orastie Simeria Hateg Petrosani Bumbesti Jiu Targu Jiu Lainici Aiud Calan Turda Alba Iulia 11:07
Brad 11:29
Alba Iulia Turda Deva Hunedoara Orastie 11:30
Borod Huedin Bucea Dumbrava Izvoru Crisului Oradea Capusu Mare Alesd Valea Draganului Ciucea
Oradea
Orastie Alba Iulia Deva Turda 11:55
DACOS Alba Iulia Ramnicu Valcea Sibiu Aiud Calimanesti Sebes Turda Talmaciu 12:58
Oradea Baile 1 Mai Baile Felix Ciucea 13:00
Reghin Targu Mures Iernut Piatra Neamt Ludus Bicaz Turda Bicaz Chei Campia Turzii Lacu Rosu Lunca Bradului Gheorgheni Sarmas Toplita Deda 14:00
DACOS Talmaciu Alba Iulia Ramnicu Valcea Sibiu Aiud Calimanesti Sebes Turda 14:28
Slatina (Olt) Dragasani Ramnicu Valcea Calimanesti Sibiu Sebes Alba Iulia Aiud Turda 14:35
Aeroportul Cluj Napoca Campulung Moldovenesc Gura Humorului Radauti Suceava Vatra Dornei Piatra Fantanele Bistrita 15:10
Hamburg Flensburg Padborg Kolding Vejle Horsens Arhus Aalborg Praga 16:00
Norrkoping Tapernoje Nykoping Copenhagen Sodertalje Malmo Stockholm Landskrona Praga Helsingborg Dresda Ljungby Berlin Vaxjo Halmstad Jonkoping Linkoping
Transport Calatori SA Botosani Gura Humorului Campulung Moldovenesc Vatra Dornei Bistrita Dej Gherla Prundu Bargaului Beclean Botosani Suceava 17:00
Orastie Simeria Hateg Petrosani Bumbesti Jiu Targu Jiu Lainici Aiud Calan Turda Alba Iulia 17:16
Gherla Dej Beclean Bistrita 17:30
Turda Cluj Napoca Targu Mures Iernut Ludus Campia Turzii
Targu Mures
DACOS Sibiu Bucuresti Sebes Pitesti Alba Iulia Ramnicu Valcea Aiud Calimanesti Turda Talmaciu 18:03
Orastie Alba Iulia Deva Turda 18:25
Borod Huedin Bucea Dumbrava Izvoru Crisului Oradea Capusu Mare Alesd Valea Draganului Ciucea 18:30
Oradea
Deva Hunedoara Turda Aiud Alba Iulia Orastie 18:35
Daiona Trans Service Sacel Telciu Borsa Izvoru Dragos Baia Borsa Salva Moisei 19:00
Turda Sibiu Aiud Alba Iulia Sebes Alba 19:49
Optimus Trans Budapesta Budapesta 20:00
Orastie Simeria Hateg Petrosani Bumbesti Jiu Targu Jiu Horezu Lainici Aiud Turda Calan Alba Iulia 20:06
Budapesta Budapesta Aeroport (BUD) 20:15
AXI TOURS Tarnaveni Turda Brasov Medias 20:21
Budapesta Budapesta 20:50
DACOS Bucuresti Sebes Pitesti Alba Iulia Ramnicu Valcea Aiud Calimanesti Turda Talmaciu Sibiu 21:03
Ramnicu Valcea Calimanesti Bucuresti Pitesti Sibiu Sebes Alba Iulia Aiud 21:30
Debrecen Hajduszoboszlo Debrecen 21:45
DACOS Alba Iulia Ramnicu Valcea Sibiu Aiud Calimanesti Sebes Turda Talmaciu 22:12
Budapesta Szolnok Puspokladany Budapesta 23:00
Debrecen Hajduszoboszlo Debrecen 23:30