Română

Mersul autobuzelor Oradea

Bihor, Romania

Stațiile și autogările din Oradea

Plecări din Oradea
Ora Către
00:00 Arad Timisoara
00:10 Arad Timisoara
00:30 Budapesta Budapesta Budapesta
Puspokladany Szolnok Budapesta Budapesta
Budapesta Budapesta
01:30 Viena Passau Deggendorf Regensburg Nurnberg Wurzburg Frankfurt Koln Aachen Liege Bruxelles Calais Londra Londra Londra Luton Oxford Northampton Coventry Birmingham Liverpool Manchester
Viena Passau Regensburg Nurnberg Leipzig Berlin Hamburg Hannover
Viena Linz Braunau am Inn Munchen Ingolstadt Nurnberg Fulda Kassel Hannover Hamburg
Viena Munchen Augsburg Ulm Stuttgart Mannheim Koblenz Bonn Koln Dusseldorf Duisburg Essen Dortmund Munster
02:47 CFR Calatori Oradea Oradea Osorhei Tileagd Telechiu Alesd Vadu Crisului Suncuius Bratca Stana De Vale Bulz Piatra Craiului Garbau Negreni Ciucea Valea Draganului Poieni Bologa Braisoru
02:52 CFR Calatori Oradea Osorhei Tileagd Telechiu Alesd Vadu Crisului Suncuius Bratca Stana De Vale Bulz Piatra Craiului Garbau Negreni Ciucea Valea Draganului Poieni Bologa Braisoru
02:54 CFR Calatori Osorhei Tileagd Telechiu Alesd Vadu Crisului Suncuius Bratca Stana De Vale Bulz Piatra Craiului Garbau Negreni Ciucea Valea Draganului Poieni Bologa Braisoru
03:07 CFR Calatori Oradea Cefa Salonta Ciumeghiu Zerind Chisineu Cris Nadab Simand Santana Arad Aradul Nou Sag Vinga Ortisoara Calacea Sanandrei Ronat Timisoara
03:10 CFR Calatori Episcopia Bihorului Biharia Diosig Targusor Sacuieni Silindru Valea Lui Mihai Curtuiuseni Resighea Sanislau Marna Noua Carei Domanesti Moftinu Mare Satmarel Satu Mare Satu Mare Botiz Micula Porumbesti Halmeu
03:14 CFR Calatori Cefa Salonta Ciumeghiu Zerind Chisineu Cris Nadab Simand Santana Arad Aradul Nou Sag Vinga Ortisoara Calacea Sanandrei Ronat Timisoara
03:30 Puspokladany Szolnok Budapesta Budapesta
Budapesta Budapesta
04:00 Arad Timisoara
Carei Satu Mare Baia Mare
Marghita Simleu Silvaniei Zalau
04:02 CFR Calatori Oradea Oradea Osorhei Tileagd Telechiu Alesd Vadu Crisului Suncuius Bratca
04:07 CFR Calatori Oradea Osorhei Tileagd Telechiu Alesd Vadu Crisului Suncuius Bratca
04:09 CFR Calatori Osorhei Tileagd Telechiu Alesd Vadu Crisului Suncuius Bratca
04:48 CFR Calatori Oradea Oradea Episcopia Bihorului Episcopia Bihorului Biharkeresztes
04:51 CFR Calatori Oradea Episcopia Bihorului Episcopia Bihorului Biharkeresztes
05:04 CFR Calatori Episcopia Bihorului Episcopia Bihorului Biharkeresztes
05:05 CFR Calatori Oradea Cefa Madaras Salonta Ciumeghiu Boiu Tamasda Zerind Chisineu Cris Nadab Simand Comlaus Santana Zimandu Nou Arad Aradul Nou Sag Vinga Ortisoara Calacea Sanandrei Ronat Ronat Ronat Timisoara
05:14 CFR Calatori Cefa Madaras Salonta Ciumeghiu Boiu Tamasda Zerind Chisineu Cris Nadab Simand Comlaus Santana Zimandu Nou Arad Aradul Nou Sag Vinga Ortisoara Calacea Sanandrei Ronat Ronat Ronat Timisoara
05:25 Acular Com SRL Husasau De Cris
05:30 Inand Salonta Ciumeghiu Avram Iancu Zerind Chisineu Cris Simand Zimandu Nou Arad Sagu Vinga Ortisoara Timisoara
Acular Com SRL Felcheriu
Acular Com SRL Osorhei
05:35 Intrans S.A. Balaia
05:40 Interregional Calatori Oradea Episcopia Bihorului Biharia Tamaseu Rosiori Diosig Rosiori Targusor Sacuieni Diosig Targusor Diosig Fancica Abramut Petreu Marghita Chiribis Marghita
05:45 Oradea Oradea
05:51 Oradea
Interregional Calatori Episcopia Bihorului Biharia Tamaseu Rosiori Diosig Rosiori Targusor Sacuieni Diosig Targusor Diosig Fancica Abramut Petreu Marghita Chiribis Marghita
06:00 Rosiori Diosig Sacuieni Targusor Valea Lui Mihai Curtuiuseni Piscolt Carei Moftinu Mic Satu Mare Satu Mare Botiz Livada Seini Baia Mare
Alesd Huedin Cluj Napoca Turda Ludus Targu Mures Sovata Praid Gheorgheni Lacu Rosu Bicaz Piatra Neamt Roman Iasi
Alesd Huedin Cluj Napoca Targu Mures Sangeorgiu de Padure Gheorgheni Lacu Rosu Bicaz Tasca Turturesti Horia Iasi
Budapesta Budapesta
Oradea Oradea Nojorid Les Gepiu Bicaciu Inand Homorog Madaras Salonta
Intrans S.A. Zalau
Transderna SRL Marghita
Acular Com SRL Cheriu
Scorte Trans-Com Salard
Viena
CFR Calatori Oradea Oradea Osorhei Tileagd Telechiu Alesd Vadu Crisului Suncuius Bratca Bulz Piatra Craiului Ciucea Poieni Braisoru Huedin Stana Aghires Garbau Mera Baciu Cluj Napoca
06:04 Oradea Nojorid Les Gepiu Bicaciu Inand Homorog Madaras Salonta
06:05 CFR Calatori Oradea Osorhei Tileagd Telechiu Alesd Vadu Crisului Suncuius Bratca Bulz Piatra Craiului Ciucea Poieni Braisoru Huedin Stana Aghires Garbau Mera Baciu Cluj Napoca
06:07 CFR Calatori Osorhei Tileagd Telechiu Alesd Vadu Crisului Suncuius Bratca Bulz Piatra Craiului Ciucea Poieni Braisoru Huedin Stana Aghires Garbau Mera Baciu Cluj Napoca
06:10 Nojorid Les Gepiu Bicaciu Inand Homorog Madaras Salonta
06:15 Intrans S.A. Ineu De Cris
Baile Felix Baile 1 Mai
06:26 Oradea
06:30 Valea Lui Mihai Carei Satu Mare Botiz Livada Seini Baia Mare
Scorte Trans-Com Deva
Acular Com SRL Felcheriu
Acular Com SRL Osorhei
Scorte Trans-Com Hodos
Cenalos Import Export SRL Siniob
Andy Trans Tours Serv Diosig
06:33 CFR Calatori Oradea
06:35 Acular Com SRL Husasau De Cris
Andy Trans Tours Serv Diosig
06:45 Oradea Oradea
06:51 Oradea
07:00 Inand Salonta Ciumeghiu Avram Iancu Zerind Chisineu Cris Simand Zimandu Nou Arad Sagu Vinga Ortisoara Timisoara
Salonta Chisineu Cris Simand Arad Sagu Vinga Ortisoara Timisoara
Oradea Oradea Nojorid Les Gepiu Bicaciu Inand Homorog Madaras Salonta
Transderna SRL Marghita
Scorte Trans-Com Salard
Scorte Trans-Com Sintimbreu
Parndorf Bruck an der Leitha Schwechat Viena
Viena Brunn am Gebirge Wiener Neustadt Hartberg Ilz Bruck an der Mur Kapfenberg Graz
Budapesta
Linz
Arad Timisoara
Carei Satu Mare Baia Mare
Marghita Simleu Silvaniei Zalau
07:04 Oradea Nojorid Les Gepiu Bicaciu Inand Homorog Madaras Salonta
07:05 Oradea Oradea Oradea
CFR Calatori Oradea Oradea Oradea
07:08 CFR Calatori Oradea Oradea
07:10 Oradea Oradea
Nojorid Les Gepiu Bicaciu Inand Homorog Madaras Salonta
07:11 CFR Calatori Oradea
07:15 Oradea
Romsorelia SRL Osorhei Sacadat Borsa
Oradea Sanmartin Baile Felix Hidiselu de Sus Hidiselu de Jos Hidisel Tasad Dragesti Bucium Ceica Dusesti Sambata Copaceni Bratesti Rabagani Rabagani Feneris Feneris Pocola Beius Beius Beius Gradinari Draganesti Sudrigiu Sudrigiu Rieni Petrileni Stei Stei Lunca Nucet Vartop
07:18 Sanmartin Baile Felix Hidiselu de Sus Hidiselu de Jos Hidisel Tasad Dragesti Bucium Ceica Dusesti Sambata Copaceni Bratesti Rabagani Rabagani Feneris Feneris Pocola Beius Beius Beius Gradinari Draganesti Sudrigiu Sudrigiu Rieni Petrileni Stei Stei Lunca Nucet Vartop
07:20 CFR Calatori Oradea Oradea Episcopia Bihorului Biharia Diosig Targusor Sacuieni Silindru Valea Lui Mihai Sanislau Carei Satu Mare Satu Mare
07:23 CFR Calatori Oradea Episcopia Bihorului Biharia Diosig Targusor Sacuieni Silindru Valea Lui Mihai Sanislau Carei Satu Mare Satu Mare
07:30 Transervice Apuseni SRL Abrud
Acular Com SRL Felcheriu
Intrans S.A. Balaia
Intrans S.A. Ineu De Cris
BELMONDO IMPEX Serghis Serghis
CFR Calatori Oradea Oradea Oradea Osorhei Sacadat Sabolciu Tileagd Telechiu Alesd Alesd Butani Vadu Crisului Vadu Crisului PESTERA Suncuius Balnaca Bratca Stana De Vale Bulz Piatra Craiului Negreni Ciucea Valea Draganului Poieni Bologa Braisoru Huedin Jebucu Stana Galaseni Aghires Aghires Doroltu Macau Garbau Nadasel Mera Radaia Suceag Baciu Cluj Napoca
07:35 Acular Com SRL Husasau De Cris
07:36 CFR Calatori Oradea Oradea Osorhei Sacadat Sabolciu Tileagd Telechiu Alesd Alesd Butani Vadu Crisului Vadu Crisului PESTERA Suncuius Balnaca Bratca Stana De Vale Bulz Piatra Craiului Negreni Ciucea Valea Draganului Poieni Bologa Braisoru Huedin Jebucu Stana Galaseni Aghires Aghires Doroltu Macau Garbau Nadasel Mera Radaia Suceag Baciu Cluj Napoca
07:38 CFR Calatori Episcopia Bihorului Biharia Diosig Targusor Sacuieni Silindru Valea Lui Mihai Sanislau Carei Satu Mare Satu Mare
07:39 CFR Calatori Oradea Osorhei Sacadat Sabolciu Tileagd Telechiu Alesd Alesd Butani Vadu Crisului Vadu Crisului PESTERA Suncuius Balnaca Bratca Stana De Vale Bulz Piatra Craiului Negreni Ciucea Valea Draganului Poieni Bologa Braisoru Huedin Jebucu Stana Galaseni Aghires Aghires Doroltu Macau Garbau Nadasel Mera Radaia Suceag Baciu Cluj Napoca
07:40 Oradea Oradea Episcopia Bihorului Biharea Biharea Cauaceu Salard Sfarnas Fegernicu Nou Sarcau Ciulesti Sarsig Poclusa de Barcau Chislaz Sanlazar Chiraleu Chiribis Marghita Marghita
CFR Calatori Oradea Cefa Madaras Salonta Ciumeghiu Boiu Tamasda Zerind Chisineu Cris Nadab Simand Comlaus Santana Zimandu Nou Arad
07:41 Oradea
CFR Calatori Osorhei Sacadat Sabolciu Tileagd Telechiu Alesd Alesd Butani Vadu Crisului Vadu Crisului PESTERA Suncuius Balnaca Bratca Stana De Vale Bulz Piatra Craiului Negreni Ciucea Valea Draganului Poieni Bologa Braisoru Huedin Jebucu Stana Galaseni Aghires Aghires Doroltu Macau Garbau Nadasel Mera Radaia Suceag Baciu Cluj Napoca
07:45 Oradea Oradea
Ovis Tour SRL Virciorog
Acular Com SRL Husasau De Cris
07:49 CFR Calatori Cefa Madaras Salonta Ciumeghiu Boiu Tamasda Zerind Chisineu Cris Nadab Simand Comlaus Santana Zimandu Nou Arad
07:50 Oradea Episcopia Bihorului Biharea Biharea Cauaceu Salard Sfarnas Fegernicu Nou Sarcau Ciulesti Sarsig Poclusa de Barcau Chislaz Sanlazar Chiraleu Chiribis Marghita Marghita
CFR Calatori Episcopia Bihorului Biharia Tamaseu Rosiori Diosig Targusor Sacuieni Silindru Valea Lui Mihai
07:51 Oradea
07:55 Episcopia Bihorului Biharea Biharea Cauaceu Salard Sfarnas Fegernicu Nou Sarcau Ciulesti Sarsig Poclusa de Barcau Chislaz Sanlazar Chiraleu Chiribis Marghita Marghita
08:00 Alesd Huedin Cluj Napoca Turda Campia Turzii Ludus Iernut Targu Mures Reghin Deda Lunca Bradului Toplita Sarmas Gheorgheni Lacu Rosu Bicaz Chei Bicaz Piatra Neamt
Baile Felix Ceica Sambata Rabagani Pocola Beius
Oradea Oradea Nojorid Les Gepiu Bicaciu Inand Homorog Madaras Salonta
Transderna SRL Derna
Transderna SRL Spinus
Ovis Tour SRL Virciorog
Intrans S.A. Balaia
Intrans S.A. Ineu De Cris
Cenalos Import Export SRL Siniob
Scorte Trans-Com Burzuc
Scorte Trans-Com Sarbi
Arad Timisoara
Carei Satu Mare Baia Mare
Marghita Simleu Silvaniei Zalau
08:04 Oradea Nojorid Les Gepiu Bicaciu Inand Homorog Madaras Salonta
08:10 Nojorid Les Gepiu Bicaciu Inand Homorog Madaras Salonta
08:14 Interregional Calatori Oradea
08:17 CFR Calatori Oradea Oradea Oradea Cefa Salonta Ciumeghiu Zerind Chisineu Cris Nadab Simand Santana Arad Aradul Nou Sag Vinga Ortisoara Calacea Sanandrei Ronat Timisoara
08:20 Rosiori Diosig Sacuieni Targusor Valea Lui Mihai Curtuiuseni Piscolt Carei Moftinu Mic Satu Mare Satu Mare Botiz Livada Seini Baia Mare
CFR Calatori Oradea Oradea Cefa Salonta Ciumeghiu Zerind Chisineu Cris Nadab Simand Santana Arad Aradul Nou Sag Vinga Ortisoara Calacea Sanandrei Ronat Timisoara
08:25 Oradea Oradea Oradea
08:29 CFR Calatori Oradea Cefa Salonta Ciumeghiu Zerind Chisineu Cris Nadab Simand Santana Arad Aradul Nou Sag Vinga Ortisoara Calacea Sanandrei Ronat Timisoara
08:30 Budapesta Budapesta Budapesta
Inand Salonta Ciumeghiu Avram Iancu Zerind Chisineu Cris Simand Zimandu Nou Arad Sagu Vinga Ortisoara Timisoara
Oradea Oradea
Alesd Borod Bucea Ciucea Valea Draganului Huedin Izvoru Crisului Dumbrava Capusu Mare Cluj Napoca Turda Campia Turzii Ludus Iernut Targu Mures
Cluj Napoca Targu Mures
08:35 Oradea
08:36 CFR Calatori Cefa Salonta Ciumeghiu Zerind Chisineu Cris Nadab Simand Santana Arad Aradul Nou Sag Vinga Ortisoara Calacea Sanandrei Ronat Timisoara
08:43 Interregional Calatori Oradea Cefa Madaras Salonta Ciumeghiu Ciumeghiu Batar Taut Tinca Gurbediu Dumbrava Holod Holod
08:45 Oradea Oradea
08:51 Oradea
08:52 Interregional Calatori Cefa Madaras Salonta Ciumeghiu Ciumeghiu Batar Taut Tinca Gurbediu Dumbrava Holod Holod
09:00 Baile Felix Ceica Sambata Rabagani Pocola Beius Draganesti Buntesti Pietroasa
Oradea Oradea Nojorid Les Gepiu Bicaciu Inand Homorog Madaras Salonta
09:04 Oradea Nojorid Les Gepiu Bicaciu Inand Homorog Madaras Salonta
09:05 Ciucea Cluj Napoca Cluj Napoca Bistrita Piatra Fantanele Vatra Dornei Campulung Moldovenesc Gura Humorului Suceava Radauti
09:10 Nojorid Les Gepiu Bicaciu Inand Homorog Madaras Salonta
09:19 CFR Calatori Oradea
09:21 CFR Calatori Oradea Oradea
09:24 CFR Calatori Oradea
09:29 CFR Calatori Oradea Oradea Episcopia Bihorului Episcopia Bihorului Biharkeresztes
09:30 Oradea Sanmartin Baile Felix Hidiselu de Sus Hidiselu de Jos Hidisel Tasad Dragesti Bucium Ceica Dusesti Sambata Copaceni Bratesti Rabagani Rabagani Feneris Feneris Pocola Beius Beius Beius Gradinari Draganesti Sudrigiu Sudrigiu Rieni Petrileni Stei Stei
09:32 CFR Calatori Oradea Episcopia Bihorului Episcopia Bihorului Biharkeresztes
09:33 Sanmartin Baile Felix Hidiselu de Sus Hidiselu de Jos Hidisel Tasad Dragesti Bucium Ceica Dusesti Sambata Copaceni Bratesti Rabagani Rabagani Feneris Feneris Pocola Beius Beius Beius Gradinari Draganesti Sudrigiu Sudrigiu Rieni Petrileni Stei Stei
09:41 CFR Calatori Episcopia Bihorului Episcopia Bihorului Biharkeresztes
09:45 Oradea Oradea
CFR Calatori Oradea Oradea Oradea Osorhei Tileagd Telechiu Alesd Vadu Crisului Suncuius Bratca Bulz Piatra Craiului Ciucea Poieni Braisoru Huedin Stana Aghires Garbau Mera Baciu Cluj Napoca Cluj Napoca Cojocna Jucu Bontida Iclod Gherla Dej Dej Dej Reteag Coldau Beclean Mogoseni Nimigea De Jos Salva Nasaud Rebrisoara Feldru Ilva Mica Lesu Ilvei Poiana Ilvei Magura Ilvei Ilva Mare Lunca Ilvei Gradinita Cosna Dealu Floreni Dealu Floreni Rosu Vatra Dornei Vatra Dornei Argestru Iacobeni Mestecanis Valea Putnei Pojorata Sadova Campulung Moldovenesc Campulung Prisaca Dornei Vama Molidu Frasin Gura Humorului Gura Humorului Berchisesti Lucacesti Ciprian Porumbescu Stroiesti Suceava Suceava Varatec Veresti Liteni Dolhasca Lespezi Pascani Pascani Ruginoasa Targu Frumos Sarca Noua Podu Iloaiei Letcani Iasi
09:51 Oradea
09:54 CFR Calatori Oradea Cefa Salonta
09:57 CFR Calatori Oradea Oradea Osorhei Tileagd Telechiu Alesd Vadu Crisului Suncuius Bratca Bulz Piatra Craiului Ciucea Poieni Braisoru Huedin Stana Aghires Garbau Mera Baciu Cluj Napoca Cluj Napoca Cojocna Jucu Bontida Iclod Gherla Dej Dej Dej Reteag Coldau Beclean Mogoseni Nimigea De Jos Salva Nasaud Rebrisoara Feldru Ilva Mica Lesu Ilvei Poiana Ilvei Magura Ilvei Ilva Mare Lunca Ilvei Gradinita Cosna Dealu Floreni Dealu Floreni Rosu Vatra Dornei Vatra Dornei Argestru Iacobeni Mestecanis Valea Putnei Pojorata Sadova Campulung Moldovenesc Campulung Prisaca Dornei Vama Molidu Frasin Gura Humorului Gura Humorului Berchisesti Lucacesti Ciprian Porumbescu Stroiesti Suceava Suceava Varatec Veresti Liteni Dolhasca Lespezi Pascani Pascani Ruginoasa Targu Frumos Sarca Noua Podu Iloaiei Letcani Iasi
10:00 Rosiori Diosig Sacuieni Targusor Valea Lui Mihai Curtuiuseni Piscolt Carei Moftinu Mic Satu Mare Satu Mare Botiz Livada Seini Baia Mare
Sanmartin Baile Felix Hidiselu de Sus Hidiselu de Jos Dragesti Ceica Dusesti Sambata Copaceni Rabagani Feneris Pocola Beius Totoreni Tarcaia Hinchiris
Inand Salonta Ciumeghiu Avram Iancu Zerind Chisineu Cris Vladimirescu Simand Paulis Zimandu Nou Radna Lipova Soimos Conop Barzava Arad Capruta Sagu Nicolae Balcescu Vinga Varadia de Mures Ortisoara Timisoara Savarsin Ilteu Zam Burjuc Gothatea Ilia Deva
Alesd Huedin Cluj Napoca Turda Unirea Aiud Alba Iulia Sebes Sibiu Calimanesti Ramnicu Valcea Horezu
Debrecen Debrecen Hajduszoboszlo
Oradea Oradea Nojorid Les Gepiu Bicaciu Inand Homorog Madaras Salonta
Acular Com SRL Husasau De Cris
Arad Timisoara
Carei Satu Mare Baia Mare
Marghita Simleu Silvaniei Zalau
10:02 CFR Calatori Oradea Osorhei Tileagd Telechiu Alesd Vadu Crisului Suncuius Bratca Bulz Piatra Craiului Ciucea Poieni Braisoru Huedin Stana Aghires Garbau Mera Baciu Cluj Napoca Cluj Napoca Cojocna Jucu Bontida Iclod Gherla Dej Dej Dej Reteag Coldau Beclean Mogoseni Nimigea De Jos Salva Nasaud Rebrisoara Feldru Ilva Mica Lesu Ilvei Poiana Ilvei Magura Ilvei Ilva Mare Lunca Ilvei Gradinita Cosna Dealu Floreni Dealu Floreni Rosu Vatra Dornei Vatra Dornei Argestru Iacobeni Mestecanis Valea Putnei Pojorata Sadova Campulung Moldovenesc Campulung Prisaca Dornei Vama Molidu Frasin Gura Humorului Gura Humorului Berchisesti Lucacesti Ciprian Porumbescu Stroiesti Suceava Suceava Varatec Veresti Liteni Dolhasca Lespezi Pascani Pascani Ruginoasa Targu Frumos Sarca Noua Podu Iloaiei Letcani Iasi
CFR Calatori Cefa Salonta
10:04 Oradea Nojorid Les Gepiu Bicaciu Inand Homorog Madaras Salonta
10:05 CFR Calatori Osorhei Tileagd Telechiu Alesd Vadu Crisului Suncuius Bratca Bulz Piatra Craiului Ciucea Poieni Braisoru Huedin Stana Aghires Garbau Mera Baciu Cluj Napoca Cluj Napoca Cojocna Jucu Bontida Iclod Gherla Dej Dej Dej Reteag Coldau Beclean Mogoseni Nimigea De Jos Salva Nasaud Rebrisoara Feldru Ilva Mica Lesu Ilvei Poiana Ilvei Magura Ilvei Ilva Mare Lunca Ilvei Gradinita Cosna Dealu Floreni Dealu Floreni Rosu Vatra Dornei Vatra Dornei Argestru Iacobeni Mestecanis Valea Putnei Pojorata Sadova Campulung Moldovenesc Campulung Prisaca Dornei Vama Molidu Frasin Gura Humorului Gura Humorului Berchisesti Lucacesti Ciprian Porumbescu Stroiesti Suceava Suceava Varatec Veresti Liteni Dolhasca Lespezi Pascani Pascani Ruginoasa Targu Frumos Sarca Noua Podu Iloaiei Letcani Iasi
10:10 Nojorid Les Gepiu Bicaciu Inand Homorog Madaras Salonta
10:20 Oradea Oradea Oradea Les Inand Salonta Ciumeghiu Avram Iancu Chisineu Cris Simand Zimandu Nou Arad Vinga Ortisoara Timisoara
Tinca Craiva Beliu Ineu Pancota Siria Arad
10:25 Oradea Oradea Les Inand Salonta Ciumeghiu Avram Iancu Chisineu Cris Simand Zimandu Nou Arad Vinga Ortisoara Timisoara
10:30 Oradea Les Inand Salonta Ciumeghiu Avram Iancu Chisineu Cris Simand Zimandu Nou Arad Vinga Ortisoara Timisoara
Budapesta Viena Linz Passau Deggendorf Regensburg Landshut Munchen Ingolstadt Neuburg Donauworth Augsburg Gunzburg Ulm Nurtingen Reutlingen Tubingen Balingen Rottweil Schwenningen Singen
10:45 Oradea Oradea Oradea Episcopia Bihorului Biharea Biharea Cauaceu Salard Sfarnas Fegernicu Nou Sarcau Ciulesti Sarsig Poclusa de Barcau Chislaz Sanlazar Chiraleu Chiribis Marghita Marghita Suplacu De Barcau Porti Ipu Nusfalau Simleu Silvaniei Pericei Varsolt Hereclean Zalau
Oradea Oradea
10:50 Oradea Oradea Episcopia Bihorului Biharea Biharea Cauaceu Salard Sfarnas Fegernicu Nou Sarcau Ciulesti Sarsig Poclusa de Barcau Chislaz Sanlazar Chiraleu Chiribis Marghita Marghita Suplacu De Barcau Porti Ipu Nusfalau Simleu Silvaniei Pericei Varsolt Hereclean Zalau
10:51 Oradea
10:55 Oradea Episcopia Bihorului Biharea Biharea Cauaceu Salard Sfarnas Fegernicu Nou Sarcau Ciulesti Sarsig Poclusa de Barcau Chislaz Sanlazar Chiraleu Chiribis Marghita Marghita Suplacu De Barcau Porti Ipu Nusfalau Simleu Silvaniei Pericei Varsolt Hereclean Zalau
11:00 Baile Felix Ceica Sambata Rabagani Pocola Beius
Episcopia Bihorului Biharea Biharea Cauaceu Salard Sfarnas Fegernicu Nou Sarcau Ciulesti Sarsig Poclusa de Barcau Chislaz Sanlazar Chiraleu Chiribis Marghita Marghita Suplacu De Barcau Porti Ipu Nusfalau Simleu Silvaniei Pericei Varsolt Hereclean Zalau
Les Inand Salonta Ciumeghiu Avram Iancu Chisineu Cris Simand Zimandu Nou Arad Vinga Ortisoara Timisoara
Oradea Oradea Nojorid Les Gepiu Bicaciu Inand Homorog Madaras Salonta
Intrans S.A. Balaia
BELMONDO IMPEX Serghis
Scorte Trans-Com Hodos
Arad Timisoara
Carei Satu Mare Baia Mare
Marghita Simleu Silvaniei Zalau
Budapesta Budapesta
11:04 Oradea Nojorid Les Gepiu Bicaciu Inand Homorog Madaras Salonta
11:10 Nojorid Les Gepiu Bicaciu Inand Homorog Madaras Salonta
11:15 Budapesta Budapesta
11:20 Oradea Oradea Oradea
Budapesta Budapesta Viena Viena Linz Linz Passau Passau Deggendorf Deggendorf Regensburg Regensburg Ingolstadt Ingolstadt Munchen Munchen Munchen Munchen Augsburg Augsburg Memmingen Memmingen Ulm Ulm Stuttgart Stuttgart Heilbronn Heilbronn Heidelberg Heidelberg Mannheim Mannheim Worms Worms Darmstadt Darmstadt Frankfurt Frankfurt Frankfurt am Main Frankfurt am Main Hagen Hagen Dortmund Dortmund Bochum Bochum Essen Essen Duisburg Duisburg Dusseldorf Dusseldorf Leverkusen Leverkusen Koln Koln Aachen Aachen Stuttgart Stuttgart Nurnberg Nurnberg Dresda Dresda Leipzig Leipzig Halle Halle Berlin Berlin Hannover Hannover Bremen Bremen Hamburg Hamburg
11:25 Oradea Oradea
11:27 Oradea
11:30 Inand Salonta Ciumeghiu Avram Iancu Zerind Chisineu Cris Simand Zimandu Nou Arad Sagu Vinga Ortisoara Timisoara
Oradea
Valseb Trans SRL Deva
CFR Calatori Oradea Oradea Osorhei Tileagd Telechiu Alesd Vadu Crisului Suncuius Bratca Bulz Piatra Craiului Ciucea Poieni Braisoru Huedin Stana Aghires Garbau Mera Baciu Cluj Napoca Cluj Napoca Cojocna Jucu Bontida Iclod Gherla Dej Dej Dej Reteag Coldau Beclean Sintereag Sieu Magherus Saratel Mariselu Sieu Gledin Rapa de Jos Deda Deda Rastolita Lunca Bradului Stinceni Toplita Galautas Subcetate Ditrau Lazarea Gheorgheni Izvoru Muresului Madaras Siculeni Miercurea Ciuc Sancraieni Sansimion Tusnad Sat Baile Tusnad Bicsad Malnas Bai Bodoc Sfantu Gheorghe Ozun Prejmer Harman Brasov
Budapesta Budapesta Budapesta Viena Viena Viena Linz Linz Linz Passau Passau Passau Deggendorf Deggendorf Deggendorf Regensburg Regensburg Regensburg Ingolstadt Ingolstadt Ingolstadt Munchen Munchen Munchen Munchen Munchen Munchen Augsburg Augsburg Augsburg Memmingen Memmingen Memmingen Ulm Ulm Ulm Stuttgart Stuttgart Stuttgart Heilbronn Heilbronn Heilbronn Heidelberg Heidelberg Heidelberg Mannheim Mannheim Mannheim Worms Worms Worms Darmstadt Darmstadt Darmstadt Frankfurt Frankfurt Frankfurt Frankfurt am Main Frankfurt am Main Frankfurt am Main Hagen Hagen Hagen Dortmund Dortmund Dortmund Bochum Bochum Bochum Essen Essen Essen Duisburg Duisburg Duisburg Dusseldorf Dusseldorf Dusseldorf Leverkusen Leverkusen Leverkusen Koln Koln Koln Aachen Aachen Aachen Stuttgart Stuttgart Stuttgart Nurnberg Nurnberg Nurnberg Dresda Dresda Dresda Leipzig Leipzig Leipzig Halle Halle Halle Berlin Berlin Berlin Hannover Hannover Hannover Bremen Bremen Bremen Hamburg Hamburg Hamburg
11:35 CFR Calatori Oradea Osorhei Tileagd Telechiu Alesd Vadu Crisului Suncuius Bratca Bulz Piatra Craiului Ciucea Poieni Braisoru Huedin Stana Aghires Garbau Mera Baciu Cluj Napoca Cluj Napoca Cojocna Jucu Bontida Iclod Gherla Dej Dej Dej Reteag Coldau Beclean Sintereag Sieu Magherus Saratel Mariselu Sieu Gledin Rapa de Jos Deda Deda Rastolita Lunca Bradului Stinceni Toplita Galautas Subcetate Ditrau Lazarea Gheorgheni Izvoru Muresului Madaras Siculeni Miercurea Ciuc Sancraieni Sansimion Tusnad Sat Baile Tusnad Bicsad Malnas Bai Bodoc Sfantu Gheorghe Ozun Prejmer Harman Brasov
11:36 CFR Calatori Oradea Oradea Oradea
11:37 CFR Calatori Osorhei Tileagd Telechiu Alesd Vadu Crisului Suncuius Bratca Bulz Piatra Craiului Ciucea Poieni Braisoru Huedin Stana Aghires Garbau Mera Baciu Cluj Napoca Cluj Napoca Cojocna Jucu Bontida Iclod Gherla Dej Dej Dej Reteag Coldau Beclean Sintereag Sieu Magherus Saratel Mariselu Sieu Gledin Rapa de Jos Deda Deda Rastolita Lunca Bradului Stinceni Toplita Galautas Subcetate Ditrau Lazarea Gheorgheni Izvoru Muresului Madaras Siculeni Miercurea Ciuc Sancraieni Sansimion Tusnad Sat Baile Tusnad Bicsad Malnas Bai Bodoc Sfantu Gheorghe Ozun Prejmer Harman Brasov
11:38 CFR Calatori Oradea Oradea
11:40 CFR Calatori Oradea
Budapesta Budapesta Budapesta Viena Viena Viena Linz Linz Linz Passau Passau Passau Deggendorf Deggendorf Deggendorf Regensburg Regensburg Regensburg Ingolstadt Ingolstadt Ingolstadt Munchen Munchen Munchen Munchen Munchen Munchen Augsburg Augsburg Augsburg Memmingen Memmingen Memmingen Ulm Ulm Ulm Stuttgart Stuttgart Stuttgart Heilbronn Heilbronn Heilbronn Heidelberg Heidelberg Heidelberg Mannheim Mannheim Mannheim Worms Worms Worms Darmstadt Darmstadt Darmstadt Frankfurt Frankfurt Frankfurt Frankfurt am Main Frankfurt am Main Frankfurt am Main Hagen Hagen Hagen Dortmund Dortmund Dortmund Bochum Bochum Bochum Essen Essen Essen Duisburg Duisburg Duisburg Dusseldorf Dusseldorf Dusseldorf Leverkusen Leverkusen Leverkusen Koln Koln Koln Aachen Aachen Aachen Stuttgart Stuttgart Stuttgart Nurnberg Nurnberg Nurnberg Dresda Dresda Dresda Leipzig Leipzig Leipzig Halle Halle Halle Berlin Berlin Berlin Hannover Hannover Hannover Bremen Bremen Bremen Hamburg Hamburg Hamburg
11:45 Oradea Oradea
11:47 CFR Calatori Episcopia Bihorului Episcopia Bihorului Biharkeresztes
11:50 Budapesta Viena Linz Passau Deggendorf Regensburg Ingolstadt Munchen Munchen Augsburg Memmingen Ulm Stuttgart Heilbronn Heidelberg Mannheim Worms Darmstadt Frankfurt Frankfurt am Main Hagen Dortmund Bochum Essen Duisburg Dusseldorf Leverkusen Koln Aachen Stuttgart Nurnberg Dresda Leipzig Halle Berlin Hannover Bremen Hamburg
11:51 Oradea
12:00 Rosiori Diosig Sacuieni Targusor Valea Lui Mihai Curtuiuseni Piscolt Carei Moftinu Mic Satu Mare Satu Mare Botiz Livada Seini Baia Mare
Baile Felix Ceica Sambata Rabagani Pocola Beius
Budapesta Budapesta
Oradea Oradea Episcopia Bihorului Biharea Biharea Cauaceu Salard Sfarnas Fegernicu Nou Sarcau Ciulesti Sarsig Poclusa de Barcau Chislaz Sanlazar Chiraleu Chiribis Marghita Marghita
Oradea Oradea Nojorid Les Gepiu Bicaciu Inand Homorog Madaras Salonta
Acular Com SRL Felcheriu
Acular Com SRL Husasau De Cris
Arad
Ansbach Crailsheim Ohringen Heilbronn Heidelberg Passau Regensburg Nurnberg Wurzburg Aschaffenburg Frankfurt Giessen Siegen Koln Dusseldorf Essen Dortmund
Kaiserslautern Rastatt Muhldorf Homburg Baden-Baden Waldkraiburg Saarbrucken Buhl Offenburg Lahr Freiburg im Breisgau Deggendorf Landshut Munchen Augsburg Ulm Ulm Stuttgart Pforzheim Karlsruhe Heidelberg Mannheim
Arad
Budapesta Viena Sankt Polten Loosdorf Melk Kemmelbach Amstetten Oed Sankt Valentin Linz Wels Haag Suben Passau Regensburg Nurnberg Nurnberg Wurzburg Wurzburg Wertheim Spessart Weiskirchen Frankfurt am Main Bad Camberg Limburg an der Lahn Bad Honnef am Rhein Siegburg Koln Frechen Aachen Liege Liege Bruxelles Bruxelles Bruxelles Aalst Drongen Brugge Jabbeke Ostende Calais Dover Kent Canterbury Maidstone Dartford Londra Londra Luton Luton Milton Keynes Milton Keynes Northampton Northampton Coventry Coventry Birmingham Birmingham Manchester Manchester Liverpool Bangor Holyhead Holyhead Dublin Dublin
Almansa Albacete La Roda Las Pedroneras Miguel Esteban Quintanar de la Orden Villamayor de Santiago Horcajo de Santiago Fuente de Pedro Naharro Tarancon Arganda del Rey Madrid Budapesta Viena Viena Wiener Neustadt Graz Graz Griffen Griffen Klagenfurt Villach Tarvisio Udine Venetia Padova Vicenza Verona Brescia Piacenza Tortona Ovada Genova Savona Imperia San Remo Nice Cannes Lancon-Provence Montpellier Beziers Narbonne Perpignan Figueras Girona Barcelona Barcelona Tarragona Castellon de la Plana Valencia Xativa Aielo de Malferit Ontinyent Alcoi Oliva Denia Benidorm Alicante Elche Murcia Lorca Puerto Lumbreras Huercal Overa Vera Almeria Roquetas de Mar
12:04 Oradea Nojorid Les Gepiu Bicaciu Inand Homorog Madaras Salonta
12:05 Oradea Oradea Oradea
12:10 Oradea Oradea
Oradea Episcopia Bihorului Biharea Biharea Cauaceu Salard Sfarnas Fegernicu Nou Sarcau Ciulesti Sarsig Poclusa de Barcau Chislaz Sanlazar Chiraleu Chiribis Marghita Marghita
Nojorid Les Gepiu Bicaciu Inand Homorog Madaras Salonta
12:15 Oradea
Episcopia Bihorului Biharea Biharea Cauaceu Salard Sfarnas Fegernicu Nou Sarcau Ciulesti Sarsig Poclusa de Barcau Chislaz Sanlazar Chiraleu Chiribis Marghita Marghita
Cenalos Import Export SRL Siniob
12:30 Acular Com SRL Osorhei
12:35 Acular Com SRL Husasau De Cris
Budapesta Parndorf Viena Wiener Neustadt Ilz Gleisdorf Graz Griffen Grafenstein Klagenfurt Villach
12:45 Oradea Oradea
12:51 Oradea
13:00 Inand Salonta Ciumeghiu Avram Iancu Zerind Chisineu Cris Simand Zimandu Nou Arad Sagu Vinga Ortisoara Timisoara
Oradea Oradea Nojorid Les Gepiu Bicaciu Inand Homorog Madaras Salonta
Transderna SRL Marghita
Intrans S.A. Balaia
Intrans S.A. Ineu De Cris
Oradea Sanmartin Baile Felix Hidiselu de Sus Hidiselu de Jos Hidisel Tasad Dragesti Bucium Ceica Dusesti Sambata Copaceni Bratesti Rabagani Rabagani Feneris Feneris Pocola Beius Beius Beius Gradinari Draganesti Sudrigiu Sudrigiu Rieni Petrileni Stei Stei
13:03 Sanmartin Baile Felix Hidiselu de Sus Hidiselu de Jos Hidisel Tasad Dragesti Bucium Ceica Dusesti Sambata Copaceni Bratesti Rabagani Rabagani Feneris Feneris Pocola Beius Beius Beius Gradinari Draganesti Sudrigiu Sudrigiu Rieni Petrileni Stei Stei
13:04 Oradea Nojorid Les Gepiu Bicaciu Inand Homorog Madaras Salonta
13:10 Nojorid Les Gepiu Bicaciu Inand Homorog Madaras Salonta
13:30 Alesd Huedin Cluj Napoca Turda Aiud Alba Iulia Sebes Sibiu
Oradea Oradea Oradea Episcopia Bihorului Biharea Biharea Cauaceu Salard Sfarnas Fegernicu Nou Sarcau Ciulesti Sarsig Poclusa de Barcau Chislaz Sanlazar Chiraleu Chiribis Marghita Marghita Suplacu De Barcau Porti Ipu Nusfalau Simleu Silvaniei Pericei Varsolt Hereclean Zalau
Romsorelia SRL Osorhei Sacadat Borsa
Acular Com SRL Osorhei
Arad Timisoara
Carei Satu Mare Baia Mare
Marghita Simleu Silvaniei Zalau
13:31 Transderna SRL Derna
13:35 Oradea Oradea Episcopia Bihorului Biharea Biharea Cauaceu Salard Sfarnas Fegernicu Nou Sarcau Ciulesti Sarsig Poclusa de Barcau Chislaz Sanlazar Chiraleu Chiribis Marghita Marghita Suplacu De Barcau Porti Ipu Nusfalau Simleu Silvaniei Pericei Varsolt Hereclean Zalau
13:40 Oradea Episcopia Bihorului Biharea Biharea Cauaceu Salard Sfarnas Fegernicu Nou Sarcau Ciulesti Sarsig Poclusa de Barcau Chislaz Sanlazar Chiraleu Chiribis Marghita Marghita Suplacu De Barcau Porti Ipu Nusfalau Simleu Silvaniei Pericei Varsolt Hereclean Zalau
13:45 Episcopia Bihorului Biharea Biharea Cauaceu Salard Sfarnas Fegernicu Nou Sarcau Ciulesti Sarsig Poclusa de Barcau Chislaz Sanlazar Chiraleu Chiribis Marghita Marghita Suplacu De Barcau Porti Ipu Nusfalau Simleu Silvaniei Pericei Varsolt Hereclean Zalau
Oradea Oradea
Cenalos Import Export SRL Chislaz
13:51 Oradea
14:00 Rosiori Diosig Sacuieni Targusor Valea Lui Mihai Curtuiuseni Piscolt Carei Moftinu Mic Satu Mare Satu Mare Botiz Livada Seini Baia Mare
Viena Linz Munchen Passau Nurnberg Frankfurt am Main Koblenz Heilbronn Stuttgart Karlsruhe Strasbourg Nancy Paris
Oradea Oradea Nojorid Les Gepiu Bicaciu Inand Homorog Madaras Salonta
14:04 Oradea Nojorid Les Gepiu Bicaciu Inand Homorog Madaras Salonta
14:10 Nojorid Les Gepiu Bicaciu Inand Homorog Madaras Salonta
14:17 CFR Calatori Oradea Episcopia Bihorului Episcopia Bihorului Biharkeresztes
14:30 Baile Felix Ceica Sambata Rabagani Pocola Beius Draganesti Buntesti Pietroasa
Inand Salonta Ciumeghiu Avram Iancu Zerind Chisineu Cris Simand Zimandu Nou Arad Sagu Vinga Ortisoara Timisoara
Oradea Oradea Oradea Episcopia Bihorului Biharea Biharea Cauaceu Salard Sfarnas Fegernicu Nou Sarcau Ciulesti Sarsig Poclusa de Barcau Chislaz Sanlazar Chiraleu Chiribis Marghita Marghita Suplacu De Barcau Porti Ipu Nusfalau Simleu Silvaniei Pericei Varsolt Hereclean Zalau
Calatori Mara SRL Sighetu Marmatiei
Acular Com SRL Cheriu
Acular Com SRL Osorhei
Acular Com SRL Husasau De Cris
BELMONDO IMPEX Serghis
Scorte Trans-Com Salard Salard
Scorte Trans-Com Sintimbreu
CFR Calatori Oradea Oradea Oradea Osorhei Sacadat Sabolciu Tileagd Telechiu Alesd Alesd Butani Vadu Crisului Vadu Crisului PESTERA Suncuius Balnaca Bratca
Budapesta Viena Linz Passau Deggendorf Regensburg Ingolstadt Munchen Munchen Augsburg Memmingen Ulm Stuttgart Heilbronn Heidelberg Mannheim Worms Darmstadt Frankfurt Frankfurt am Main Hagen Dortmund Bochum Essen Duisburg Dusseldorf Leverkusen Koln Aachen Stuttgart Nurnberg Dresda Leipzig Halle Berlin Hannover Bremen Hamburg
Rosiori Diosig Sacuieni Targusor Valea Lui Mihai Curtuiuseni Piscolt Carei Moftinu Mic Satu Mare Botiz Livada Orasu Nou Negresti Oas Certeze Piatra Remeti Sapanta Campulung la Tisa Sarasau Sighetu Marmatiei
14:35 Oradea Oradea Episcopia Bihorului Biharea Biharea Cauaceu Salard Sfarnas Fegernicu Nou Sarcau Ciulesti Sarsig Poclusa de Barcau Chislaz Sanlazar Chiraleu Chiribis Marghita Marghita Suplacu De Barcau Porti Ipu Nusfalau Simleu Silvaniei Pericei Varsolt Hereclean Zalau
Acular Com SRL Husasau De Cris
Andy Trans Tours Serv Diosig
14:36 CFR Calatori Oradea Oradea Osorhei Sacadat Sabolciu Tileagd Telechiu Alesd Alesd Butani Vadu Crisului Vadu Crisului PESTERA Suncuius Balnaca Bratca
14:38 CFR Calatori Oradea Osorhei Sacadat Sabolciu Tileagd Telechiu Alesd Alesd Butani Vadu Crisului Vadu Crisului PESTERA Suncuius Balnaca Bratca
14:40 Oradea Episcopia Bihorului Biharea Biharea Cauaceu Salard Sfarnas Fegernicu Nou Sarcau Ciulesti Sarsig Poclusa de Barcau Chislaz Sanlazar Chiraleu Chiribis Marghita Marghita Suplacu De Barcau Porti Ipu Nusfalau Simleu Silvaniei Pericei Varsolt Hereclean Zalau
CFR Calatori Osorhei Sacadat Sabolciu Tileagd Telechiu Alesd Alesd Butani Vadu Crisului Vadu Crisului PESTERA Suncuius Balnaca Bratca
Budapesta Viena Linz Passau Deggendorf Regensburg Ingolstadt Munchen Munchen Augsburg Memmingen Ulm Stuttgart Heilbronn Heidelberg Mannheim Worms Darmstadt Frankfurt Frankfurt am Main Hagen Dortmund Bochum Essen Duisburg Dusseldorf Leverkusen Koln Aachen Stuttgart Nurnberg Dresda Leipzig Halle Berlin Hannover Bremen Hamburg
CFR Calatori Episcopia Bihorului Episcopia Bihorului Biharkeresztes
14:45 Episcopia Bihorului Biharea Biharea Cauaceu Salard Sfarnas Fegernicu Nou Sarcau Ciulesti Sarsig Poclusa de Barcau Chislaz Sanlazar Chiraleu Chiribis Marghita Marghita Suplacu De Barcau Porti Ipu Nusfalau Simleu Silvaniei Pericei Varsolt Hereclean Zalau
Oradea Oradea
Transderna SRL Voivozi (Popesti)
14:48 Interregional Calatori Diosig Rosiori Tamaseu Biharia Episcopia Bihorului Oradea Oradea Batar Cefa Madaras Salonta Ciumeghiu Dumbrava Batar Taut
14:50 Oradea Oradea Oradea
Budapesta Viena Linz Passau Deggendorf Regensburg Ingolstadt Munchen Munchen Augsburg Memmingen Ulm Stuttgart Heilbronn Heidelberg Mannheim Worms Darmstadt Frankfurt Frankfurt am Main Hagen Dortmund Bochum Essen Duisburg Dusseldorf Leverkusen Koln Aachen Stuttgart Nurnberg Dresda Leipzig Halle Berlin Hannover Bremen Hamburg
14:51 Oradea
14:55 Oradea Oradea
Andy Trans Tours Serv Diosig
14:57 Oradea
15:00 Oradea
Oradea Oradea Nojorid Les Gepiu Bicaciu Inand Homorog Madaras Salonta
Acular Com SRL Cheriu
Acular Com SRL Felcheriu
Ovis Tour SRL Virciorog
Intrans S.A. Balaia
Intrans S.A. Ineu De Cris
Scorte Trans-Com Sintimbreu
Jozsi Busz SRL Parhida
Budapesta Budapesta
Esbjerg Varde Herning Holstebro Viborg Praga Hamburg Flensburg Padborg Kolding Vejle Horsens Arhus Aalborg
Halmstad Varberg Goteborg Sarpsborg Moss Oslo Praga Dresda Berlin Tapernoje Copenhagen Malmo Landskrona Helsingborg Ljungby Vaxjo Halmstad Jonkoping Linkoping Norrkoping Nykoping Sodertalje Stockholm
Arad Timisoara
Carei Satu Mare Baia Mare
Marghita Simleu Silvaniei Zalau
15:04 Oradea Nojorid Les Gepiu Bicaciu Inand Homorog Madaras Salonta
15:10 Nojorid Les Gepiu Bicaciu Inand Homorog Madaras Salonta
15:15 Scorte Trans-Com Sarbi
15:30 Acular Com SRL Osorhei
Scorte Trans-Com Sintimbreu
Scorte Trans-Com Burzuc
Alesd Borod Bucea Ciucea Valea Draganului Huedin Izvoru Crisului Dumbrava Capusu Mare Cluj Napoca Turda Campia Turzii Ludus Iernut Targu Mures
CFR Calatori Oradea Oradea Osorhei Sacadat Sabolciu Tileagd Telechiu Alesd Alesd Butani Vadu Crisului Vadu Crisului PESTERA Suncuius Balnaca Bratca Stana De Vale Bulz Piatra Craiului Negreni Ciucea Valea Draganului Poieni Bologa Braisoru Huedin Jebucu Stana Galaseni Aghires Aghires Doroltu Macau Garbau Nadasel Mera Radaia Suceag Baciu Cluj Napoca
Cluj Napoca Targu Mures
15:35 Oradea Oradea Oradea Les Inand Salonta Ciumeghiu Avram Iancu Chisineu Cris Simand Zimandu Nou Arad Vinga Ortisoara Timisoara
15:37 CFR Calatori Oradea Osorhei Sacadat Sabolciu Tileagd Telechiu Alesd Alesd Butani Vadu Crisului Vadu Crisului PESTERA Suncuius Balnaca Bratca Stana De Vale Bulz Piatra Craiului Negreni Ciucea Valea Draganului Poieni Bologa Braisoru Huedin Jebucu Stana Galaseni Aghires Aghires Doroltu Macau Garbau Nadasel Mera Radaia Suceag Baciu Cluj Napoca
15:40 Oradea Oradea Les Inand Salonta Ciumeghiu Avram Iancu Chisineu Cris Simand Zimandu Nou Arad Vinga Ortisoara Timisoara
Oradea Oradea Episcopia Bihorului Biharea Biharea Cauaceu Salard Sfarnas Fegernicu Nou Sarcau Ciulesti Sarsig Poclusa de Barcau Chislaz Sanlazar Chiraleu Chiribis Marghita Marghita
CFR Calatori Osorhei Sacadat Sabolciu Tileagd Telechiu Alesd Alesd Butani Vadu Crisului Vadu Crisului PESTERA Suncuius Balnaca Bratca Stana De Vale Bulz Piatra Craiului Negreni Ciucea Valea Draganului Poieni Bologa Braisoru Huedin Jebucu Stana Galaseni Aghires Aghires Doroltu Macau Garbau Nadasel Mera Radaia Suceag Baciu Cluj Napoca
15:43 Interregional Calatori Oradea Batar Cefa Madaras Salonta Ciumeghiu Dumbrava Batar Taut
15:45 Oradea Les Inand Salonta Ciumeghiu Avram Iancu Chisineu Cris Simand Zimandu Nou Arad Vinga Ortisoara Timisoara
Oradea Oradea
Cenalos Import Export SRL Chislaz
Debrecen Budapesta Budapesta
15:50 Oradea Episcopia Bihorului Biharea Biharea Cauaceu Salard Sfarnas Fegernicu Nou Sarcau Ciulesti Sarsig Poclusa de Barcau Chislaz Sanlazar Chiraleu Chiribis Marghita Marghita
15:51 Oradea
Interregional Calatori Batar Cefa Madaras Salonta Ciumeghiu Dumbrava Batar Taut
15:55 Episcopia Bihorului Biharea Biharea Cauaceu Salard Sfarnas Fegernicu Nou Sarcau Ciulesti Sarsig Poclusa de Barcau Chislaz Sanlazar Chiraleu Chiribis Marghita Marghita
16:00 Autoros ABC SRL Ineu De Arad
Rosiori Diosig Sacuieni Targusor Valea Lui Mihai Curtuiuseni Piscolt Carei Moftinu Mic Satu Mare Satu Mare Botiz Livada Seini Baia Mare
Inand Salonta Ciumeghiu Avram Iancu Zerind Chisineu Cris Simand Zimandu Nou Arad Sagu Vinga Ortisoara Timisoara
Les Inand Salonta Ciumeghiu Avram Iancu Chisineu Cris Simand Zimandu Nou Arad Vinga Ortisoara Timisoara
Oradea Oradea Nojorid Les Gepiu Bicaciu Inand Homorog Madaras Salonta
Transderna SRL Derna
Transderna SRL Marghita
Transderna SRL Spinus
Ovis Tour SRL Virciorog Virciorog
Intrans S.A. Balaia Balaia
Intrans S.A. Ineu De Cris
Acular Com SRL Husasau De Cris
BELMONDO IMPEX Serghis
Scorte Trans-Com Salard
Cenalos Import Export SRL Siniob
Oradea Sanmartin Baile Felix Hidiselu de Sus Hidiselu de Jos Hidisel Tasad Dragesti Bucium Ceica Dusesti Sambata Copaceni Bratesti Rabagani Rabagani Feneris Feneris Pocola Beius Beius Beius Gradinari Draganesti Sudrigiu Sudrigiu Rieni Petrileni Stei Stei Lunca Nucet Vartop
Scorte Trans-Com Burzuc
CFR Calatori Oradea Cefa Madaras Salonta Ciumeghiu Boiu Tamasda Zerind Chisineu Cris Nadab Simand Comlaus Santana Zimandu Nou Arad Aradul Nou Sag Vinga Ortisoara Calacea Sanandrei Ronat Ronat Ronat Timisoara
Arad Timisoara
Carei Satu Mare Baia Mare
Marghita Simleu Silvaniei Zalau
16:03 Sanmartin Baile Felix Hidiselu de Sus Hidiselu de Jos Hidisel Tasad Dragesti Bucium Ceica Dusesti Sambata Copaceni Bratesti Rabagani Rabagani Feneris Feneris Pocola Beius Beius Beius Gradinari Draganesti Sudrigiu Sudrigiu Rieni Petrileni Stei Stei Lunca Nucet Vartop
16:04 Oradea Nojorid Les Gepiu Bicaciu Inand Homorog Madaras Salonta
16:08 CFR Calatori Cefa Madaras Salonta Ciumeghiu Boiu Tamasda Zerind Chisineu Cris Nadab Simand Comlaus Santana Zimandu Nou Arad Aradul Nou Sag Vinga Ortisoara Calacea Sanandrei Ronat Ronat Ronat Timisoara
16:10 Oradea Oradea Oradea Episcopia Bihorului Biharea Biharea Cauaceu Salard Sfarnas Fegernicu Nou Sarcau Ciulesti Sarsig Poclusa de Barcau Chislaz Sanlazar Chiraleu Chiribis Marghita Marghita Suplacu De Barcau Porti Ipu Nusfalau Simleu Silvaniei Pericei Varsolt Hereclean Zalau
Nojorid Les Gepiu Bicaciu Inand Homorog Madaras Salonta
16:15 Oradea Oradea Episcopia Bihorului Biharea Biharea Cauaceu Salard Sfarnas Fegernicu Nou Sarcau Ciulesti Sarsig Poclusa de Barcau Chislaz Sanlazar Chiraleu Chiribis Marghita Marghita Suplacu De Barcau Porti Ipu Nusfalau Simleu Silvaniei Pericei Varsolt Hereclean Zalau
16:17 CFR Calatori Oradea Oradea
16:20 Oradea Episcopia Bihorului Biharea Biharea Cauaceu Salard Sfarnas Fegernicu Nou Sarcau Ciulesti Sarsig Poclusa de Barcau Chislaz Sanlazar Chiraleu Chiribis Marghita Marghita Suplacu De Barcau Porti Ipu Nusfalau Simleu Silvaniei Pericei Varsolt Hereclean Zalau
CFR Calatori Oradea
16:25 Episcopia Bihorului Biharea Biharea Cauaceu Salard Sfarnas Fegernicu Nou Sarcau Ciulesti Sarsig Poclusa de Barcau Chislaz Sanlazar Chiraleu Chiribis Marghita Marghita Suplacu De Barcau Porti Ipu Nusfalau Simleu Silvaniei Pericei Varsolt Hereclean Zalau
16:27 Oradea
16:30 Autoros ABC SRL Ineu De Arad
Tesan Prest SRL Tinca Ineu De Arad
Sanmartin Baile Felix Hidiselu de Sus Hidiselu de Jos Dragesti Ceica Dusesti Sambata Copaceni Rabagani Feneris Pocola Beius Totoreni Tarcaia Hinchiris
Acular Com SRL Cheriu
Acular Com SRL Felcheriu
Acular Com SRL Osorhei
BELMONDO IMPEX Serghis
Scorte Trans-Com Burzuc
Viena Munchen Augsburg Ulm Stuttgart Karlsruhe Heidelberg Mannheim Saarbrucken Nennig Remich Luxembourg Steinfort Arlon Liege Bruxelles
16:35 Acular Com SRL Husasau De Cris
CFR Calatori Episcopia Bihorului Biharia Tamaseu Rosiori Diosig Targusor Sacuieni Silindru Valea Lui Mihai Valea Lui Mihai Nyirabrany
16:45 Oradea Oradea
Scorte Trans-Com Sintimbreu
16:51 Oradea
16:55 CFR Calatori Oradea
17:00 Baile Felix
Oradea Oradea Nojorid Les Gepiu Bicaciu Inand Homorog Madaras Salonta
Intrans S.A. Ineu De Cris
Scorte Trans-Com Hodos
Bad Oeynhausen Osnabruck Bielefeld Dortmund Duisburg Monchengladbach Dusseldorf Koln Aachen Praga Dresda Leipzig Magdeburg Hannover Hamburg Kiel Kolding Vejle Odense Copenhagen Malmo Helsingborg Halmstad Goteborg Jonkoping Linkoping Norrkoping Stockholm
Baile Felix Cluj Napoca Bistrita Vatra Dornei Suceava Botosani
17:04 Oradea Nojorid Les Gepiu Bicaciu Inand Homorog Madaras Salonta
17:05 CFR Calatori Oradea Oradea Osorhei Tileagd Telechiu Alesd Vadu Crisului Suncuius Bratca Bulz Piatra Craiului Ciucea Poieni Braisoru Huedin Stana Aghires Garbau Mera Baciu Cluj Napoca
17:10 Nojorid Les Gepiu Bicaciu Inand Homorog Madaras Salonta
CFR Calatori Oradea Osorhei Tileagd Telechiu Alesd Vadu Crisului Suncuius Bratca Bulz Piatra Craiului Ciucea Poieni Braisoru Huedin Stana Aghires Garbau Mera Baciu Cluj Napoca
17:12 CFR Calatori Osorhei Tileagd Telechiu Alesd Vadu Crisului Suncuius Bratca Bulz Piatra Craiului Ciucea Poieni Braisoru Huedin Stana Aghires Garbau Mera Baciu Cluj Napoca
17:25 Udine Lignano Pineta Padova Spilimbergo Iesolo Monselice Pordenone San Dona di Piave Rovigo Conegliano Legnago Ferrara Mantova Cento Treviso Carpi Montecchio Maggiore Desenzano del Garda Modena San Bonifacio Montichiari Bologna Brescia Imola Verona Ospitaletto Lugo Ala Monfalcone Sevegliano Bergamo Faenza Torbole Latisana Milano Forli Trento Mestre Ora Cesena Chioggia Savignano sul Rubicone Bolzano Cavalese Comacchio Predazzo Ravenna Moena Cervia Canazei Bellaria Rimini Cattolica Pesaro
Ineu Alesd Huedin Cluj Napoca
17:30 Baile Felix Ceica Sambata Rabagani Pocola Beius
Inand Salonta Ciumeghiu Avram Iancu Zerind Chisineu Cris Simand Zimandu Nou Arad Sagu Vinga Ortisoara Timisoara
Ivrea Biella Viena Graz Udine Venetia Mestre Padova Vicenza Verona Desenzano Brescia Bergamo Milano Novara Santhia Torino
Viena Graz Udine Venetia Mestre Padova Modena Reggio nell'Emilia Parma Piacenza Voghera Tortona Alessandria Asti Torino Fossano Mondovi Ceva Savona
Viena Graz Udine Venetia Mestre Padova Ferrara Bologna Firenze Arezzo Perugia Orte Giove Roma Valmontone Frosinone Cassino Caserta Napoli
Gent Brugge Calais Dover Dartford Londra Londra
Viena Sankt Polten Melk Linz Haag Suben Passau Degendorf Regensburg Nurnberg Wurzburg Frankfurt Bonn Koln Aachen Liege Bruxelles
Passau Degendorf Regensburg Nurnberg Wurzburg Frankfurt Bonn Koln Northampton Toddington Coventry Birmingham Manchester Liverpool Bangor Holyhead Dublin
Transderna SRL Derna Derna
Acular Com SRL Osorhei
Intrans S.A. Ineu De Cris
Scorte Trans-Com Salard Salard Salard
Scorte Trans-Com Sintimbreu
Arad Timisoara
Carei Satu Mare Baia Mare
Marghita Simleu Silvaniei Zalau
Brno Praga Dresda Cottbus Berlin
Viena Sankt Polten Melk Linz Haag Passau Regensburg Nurnberg Wurzburg Frankfurt Wetzlar Siegen Dortmund
Budapesta Brno Praga Dresda Chemnitz Gera Jena Erfurt Kassel Paderborn Bielefeld Osnabruck
Budapesta Viena Sankt Polten Melk Linz Wels Passau Ingolstadt im Unterfranken Stuttgart Heilbronn Manheim Mainz Koblenz Bonn Dusseldorf
Viena Brno Praga Dresda Leipzig Magdeburg Luneburg Hamburg Lubeck Kiel Flensburg
Budapesta Brno Praga Dresda Leipzig Halle Magdeburg Hannover Bremen Bremerhaven Cuxhaven Oldenburg Wilhelmshaven Norden
Budapesta Brno Praga Dresda Leipzig Halle Magdeburg Hannover Cloppenburg Papenburg Emden
Viena Linz Passau Regensburg Nurnberg Wurzburg Frankfurt Wiesbaden Koln Aachen Liege Genk Bruxelles Gent
Budapesta Viena Graz Salzburg Innsbruck Sankt Gallen Zurich Basel Berna
Viena Brno Praga Dresda Leipzig Magdeburg Luneburg Hamburg Lubeck Kiel Flensburg Padborg Kolding Vejle Horsens Randers Aalborg
Brno Praga Dresda Leipzig Magdeburg Luneburg Hamburg Lubeck Kiel Flensburg Padborg Kolding Odense Copenhagen
Luton Northampton Nottingham Derby Sheffield Doncaster Leeds Manchester Preston Warrington Liverpool
Budapesta Viena Graz Udine Venetia Mestre Padova Vicenza Verona Desenzano Brescia Bergamo Milano Novara Santhia Torino Fossano Mondovi Ceva Savona Genova
17:40 Andy Trans Tours Serv Diosig
17:42 CFR Calatori Oradea Oradea Episcopia Bihorului Episcopia Bihorului Biharkeresztes
17:45 Oradea Oradea
CFR Calatori Oradea Episcopia Bihorului Episcopia Bihorului Biharkeresztes
17:51 Oradea
17:52 CFR Calatori Episcopia Bihorului Episcopia Bihorului Biharkeresztes
18:00 Rosiori Diosig Sacuieni Targusor Valea Lui Mihai Curtuiuseni Piscolt Carei Moftinu Mic Satu Mare Satu Mare Botiz Livada Seini Baia Mare
Viena Viena Linz Nurnberg Frankfurt am Main Bruxelles Londra
Oradea Oradea Nojorid Les Gepiu Bicaciu Inand Homorog Madaras Salonta
Acular Com SRL Cheriu
Budapesta
18:04 Oradea Nojorid Les Gepiu Bicaciu Inand Homorog Madaras Salonta
18:05 Interregional Calatori Episcopia Bihorului Biharia Tamaseu Rosiori Diosig Targusor Sacuieni Diosig Targusor Fancica Abramut Petreu Marghita Chiribis Balc Suplacu De Barcau Porti Ipu Nusfalau Simleu Silvaniei Uileacu Simleului Sarmasag
18:10 Nojorid Les Gepiu Bicaciu Inand Homorog Madaras Salonta
18:17 CFR Calatori Oradea
18:20 Oradea Oradea Oradea
18:25 Oradea Oradea
18:30 Baile Felix Baile 1 Mai
Oradea
Oradea Oradea Episcopia Bihorului Biharea Biharea Cauaceu Salard Sfarnas Fegernicu Nou Sarcau Ciulesti Sarsig Poclusa de Barcau Chislaz Sanlazar Chiraleu Chiribis Marghita Marghita
Oradea Sanmartin Baile Felix Hidiselu de Sus Hidiselu de Jos Hidisel Tasad Dragesti Bucium Ceica Dusesti Sambata Copaceni Bratesti Rabagani Rabagani Feneris Feneris Pocola Beius Beius Beius Gradinari Draganesti Sudrigiu Sudrigiu Rieni Petrileni Stei Stei
Scorte Trans-Com Sarbi
18:33 Sanmartin Baile Felix Hidiselu de Sus Hidiselu de Jos Hidisel Tasad Dragesti Bucium Ceica Dusesti Sambata Copaceni Bratesti Rabagani Rabagani Feneris Feneris Pocola Beius Beius Beius Gradinari Draganesti Sudrigiu Sudrigiu Rieni Petrileni Stei Stei
18:34 CFR Calatori Oradea Oradea Oradea Cefa Salonta Ciumeghiu Zerind Chisineu Cris Nadab Simand Santana Arad Aradul Nou Sag Vinga Ortisoara Calacea Sanandrei Ronat Timisoara
18:37 CFR Calatori Oradea Oradea Cefa Salonta Ciumeghiu Zerind Chisineu Cris Nadab Simand Santana Arad Aradul Nou Sag Vinga Ortisoara Calacea Sanandrei Ronat Timisoara
18:39 CFR Calatori Oradea Oradea Osorhei Tileagd Telechiu Alesd Vadu Crisului Suncuius Bratca Bulz Piatra Craiului Ciucea Poieni Braisoru Huedin Stana Aghires Garbau Mera Baciu Cluj Napoca Cluj Napoca Jucu Cojocna Tunel Boju Valea Florilor Campia Turzii Turda Turda Unirea Aiud Teius Coslariu Craciunel Blaj Blaj Valea Lunga Micasasa Copsa Mica Medias Atel Dumbraveni Danes Sighisoara Albesti Vanatori Mureni Beia Cata Rupea Racos Augustin Apata Feldioara Bod Stupini Brasov Brasov Timisu De Sus Predeal Azuga Busteni Sinaia Valea Larga Comarnic Campina Floresti Buda Ploiesti Ploiesti Brazi Crivina Peris Buftea Buciumeni Chitila Bucuresti Bucuresti Bucuresti Pantelimon Pantelimon Pasarea Pasarea Branesti Fundulea Sarulesti Lehliu Dor Marunt Voda Dragos Ciulnita Perisoru Jegalia Baraganu Fetesti Fetesti Ovidiu Dunarea Cernavoda Saligny Mircea Voda Medgidia Medgidia Dorobantu Basarabi Valu lui Traian Palas Constanta Constanta Constanta Constanta Constanta Agigea Agigea Eforie Eforie Tuzla Costinesti Costinesti Neptun Neptun Mangalia
18:40 Oradea Episcopia Bihorului Biharea Biharea Cauaceu Salard Sfarnas Fegernicu Nou Sarcau Ciulesti Sarsig Poclusa de Barcau Chislaz Sanlazar Chiraleu Chiribis Marghita Marghita
18:44 CFR Calatori Oradea Osorhei Tileagd Telechiu Alesd Vadu Crisului Suncuius Bratca Bulz Piatra Craiului Ciucea Poieni Braisoru Huedin Stana Aghires Garbau Mera Baciu Cluj Napoca Cluj Napoca Jucu Cojocna Tunel Boju Valea Florilor Campia Turzii Turda Turda Unirea Aiud Teius Coslariu Craciunel Blaj Blaj Valea Lunga Micasasa Copsa Mica Medias Atel Dumbraveni Danes Sighisoara Albesti Vanatori Mureni Beia Cata Rupea Racos Augustin Apata Feldioara Bod Stupini Brasov Brasov Timisu De Sus Predeal Azuga Busteni Sinaia Valea Larga Comarnic Campina Floresti Buda Ploiesti Ploiesti Brazi Crivina Peris Buftea Buciumeni Chitila Bucuresti Bucuresti Bucuresti Pantelimon Pantelimon Pasarea Pasarea Branesti Fundulea Sarulesti Lehliu Dor Marunt Voda Dragos Ciulnita Perisoru Jegalia Baraganu Fetesti Fetesti Ovidiu Dunarea Cernavoda Saligny Mircea Voda Medgidia Medgidia Dorobantu Basarabi Valu lui Traian Palas Constanta Constanta Constanta Constanta Constanta Agigea Agigea Eforie Eforie Tuzla Costinesti Costinesti Neptun Neptun Mangalia
18:45 Oradea Oradea
Episcopia Bihorului Biharea Biharea Cauaceu Salard Sfarnas Fegernicu Nou Sarcau Ciulesti Sarsig Poclusa de Barcau Chislaz Sanlazar Chiraleu Chiribis Marghita Marghita
18:47 CFR Calatori Oradea Cefa Salonta Ciumeghiu Zerind Chisineu Cris Nadab Simand Santana Arad Aradul Nou Sag Vinga Ortisoara Calacea Sanandrei Ronat Timisoara
CFR Calatori Osorhei Tileagd Telechiu Alesd Vadu Crisului Suncuius Bratca Bulz Piatra Craiului Ciucea Poieni Braisoru Huedin Stana Aghires Garbau Mera Baciu Cluj Napoca Cluj Napoca Jucu Cojocna Tunel Boju Valea Florilor Campia Turzii Turda Turda Unirea Aiud Teius Coslariu Craciunel Blaj Blaj Valea Lunga Micasasa Copsa Mica Medias Atel Dumbraveni Danes Sighisoara Albesti Vanatori Mureni Beia Cata Rupea Racos Augustin Apata Feldioara Bod Stupini Brasov Brasov Timisu De Sus Predeal Azuga Busteni Sinaia Valea Larga Comarnic Campina Floresti Buda Ploiesti Ploiesti Brazi Crivina Peris Buftea Buciumeni Chitila Bucuresti Bucuresti Bucuresti Pantelimon Pantelimon Pasarea Pasarea Branesti Fundulea Sarulesti Lehliu Dor Marunt Voda Dragos Ciulnita Perisoru Jegalia Baraganu Fetesti Fetesti Ovidiu Dunarea Cernavoda Saligny Mircea Voda Medgidia Medgidia Dorobantu Basarabi Valu lui Traian Palas Constanta Constanta Constanta Constanta Constanta Agigea Agigea Eforie Eforie Tuzla Costinesti Costinesti Neptun Neptun Mangalia
18:51 Oradea
18:55 CFR Calatori Cefa Salonta Ciumeghiu Zerind Chisineu Cris Nadab Simand Santana Arad Aradul Nou Sag Vinga Ortisoara Calacea Sanandrei Ronat Timisoara
18:56 CFR Calatori Oradea Episcopia Bihorului Biharia Diosig Targusor Sacuieni Silindru Valea Lui Mihai Sanislau Carei Satu Mare Satu Mare Botiz Mediesu Aurit Apa Seini Busag Lapusel Baia Mare
19:00 Trieste Udine Venetia Padova Ferrara Bologna Faenza Cesena Forli Rimini Cattolica Pesaro Fano Ancona Civitanova Marche Porto San Giorgio San Benedetto del Tronto Giulianova Pescara Vasto Termoli San Severo Foggia Cerignola Bari Monopoli Brindisi Lecce Maglie Taranto
Inand Salonta Ciumeghiu Avram Iancu Zerind Chisineu Cris Simand Zimandu Nou Arad Sagu Vinga Ortisoara Timisoara
Oradea Oradea Nojorid Les Gepiu Bicaciu Inand Homorog Madaras Salonta
Transderna SRL Derna
Scorte Trans-Com Hodos
Viena Sankt Polten Melk Linz Haag Suben Passau Degendorf Regensburg Nurnberg Wurzburg Frankfurt Bonn Koln Kreisfreie Stadt Aachen Liege Bruxelles Gent Brugge Calais Dover Dartford Londra
Cluj Napoca
Cluj Napoca Cluj Napoca Bistrita Vatra Dornei Campulung Moldovenesc Gura Humorului Suceava Radauti Dorohoi Darabani
Scorte Trans-Com Sarbi
19:04 Oradea Nojorid Les Gepiu Bicaciu Inand Homorog Madaras Salonta
19:10 Nojorid Les Gepiu Bicaciu Inand Homorog Madaras Salonta
19:13 CFR Calatori Episcopia Bihorului Biharia Diosig Targusor Sacuieni Silindru Valea Lui Mihai Sanislau Carei Satu Mare Satu Mare Botiz Mediesu Aurit Apa Seini Busag Lapusel Baia Mare
19:15 Cenalos Import Export SRL Siniob
19:18 Interregional Calatori Oradea
19:30 BELMONDO IMPEX Serghis
Scorte Trans-Com Salard
Cenalos Import Export SRL Siniob
Scorte Trans-Com Burzuc
CFR Calatori Oradea Oradea Oradea Osorhei Sacadat Sabolciu Tileagd Telechiu Alesd Alesd Butani Vadu Crisului Vadu Crisului PESTERA Suncuius Balnaca Bratca
Saarbrucken Saarlouis Luxembourg Namur Charleroi Mons Lille Dunkerque Calais Dover Folkestone Ashford Canterbury Maidstone Londra Basildon Chelmsford Harlow Bracknell Farnborough Crawley Horsham Colchester Luton Aylesbury Reading Basingstoke Ipswich Cambridge Bedford Milton Keynes Bicester Oxford Newbury Andover Winchester Brighton Chichester Portsmouth Fareham Southampton Thetford Norwich Fakenham King's Lynn Wisbech Peterborough Corby Kettering Rothwell Market Harborough Wellingborough Northampton Rugby Banbury Warwick Stratford-upon-Avon Evesham Cheltenham Gloucester Bristol Bath Weston-super-Mare Taunton Wellington Yeovil Bournemouth Weymouth Dorchester Spalding Boston Grantham Leicester Nottingham Derby Coventry Nuneaton Birmingham Burton upon Trent Wolverhampton Telford Worcester Hereford Ross on Wye Monmouth Newport Cardiff Lincoln Chesterfield Stoke on Trent Exeter Sheffield Doncaster Leeds Bradford Chester Warrington Liverpool Manchester Bolton Southport Preston Blackburn Grimsby Sutton on Hull York Harrogate Blackpool Lancaster
Trieste Palmanova Portogruaro San Dona di Piave Mestre Padova Monselice Rovigo Ferrara Bologna Imola Faenza Lugo Ravenna Forli Cesena Cervia Cesenatico Rimini Riccione Cattolica Pesaro Fano Senigallia Ancona Loreto Macerata Civitanova Marche Porto San Giorgio Fermo Pedaso Grottammare San Benedetto del Tronto Ascoli Piceno Giulianova Teramo Pineto Pescara Roma Chieti Ortona Lanciano Vasto San Salvo Termoli Lesina San Severo Lucera Foggia Cerignola Canosa di Puglia Barletta Andria Trani Molfetta Bitonto Bari Altamura Matera Pisticci Bernalda Metaponto Ginosa Laterza Gioia del Colle Turi Noci Monopoli Fasano Massafra Martina Franca Taranto Ostuni Pulsano Manduria Mesagne Brindisi Lecce Scalea Paola Cosenza Corigliano Calabro Lamezia Terme Catanzaro Vibo Valentia Gioia Tauro Reggio di Calabria Messina Patti Taormina Cefalu Giarre Catania Enna Caltanissetta Termini Imerese Augusta Caltagirone Palermo Alcamo Corleone Trapani Menfi Sciacca Siracusa Palazzolo Ragusa Vittoria Gela Licata Canicatti Agrigento Ribera
Salzburg Graz Innsbruck Passau Regensburg Nurnberg Furth Erlangen Ansbach Bayreuth Hof Wurzburg Bamberg Schweinfurt Bad Mergentheim Ingolstadt Landshut Munchen Augsburg Ulm Memmingen Kempten Lindau Friedrichshafen Ravensburg Zwickau Chemnitz Dresda Erfurt Fulda Frankfurt Mainz Mannheim Heidelberg Karlsruhe Heilbronn Ludwigsburg Stuttgart Tubingen Reutlingen Cottbus Halle Leipzig Gera Jena Gottingen Kassel Koblenz Trier Bonn Koln Duren Aachen Dusseldorf Wuppertal Duisburg Essen Dortmund Hamm Offenburg Albstadt Freiburg im Breisgau Villingen-Schwenningen Singen Potsdam Berlin Magdeburg Goslar Braunschweig Wolfsburg Hildesheim Hannover Paderborn Bielefeld Munster Bocholt Osnabruck Minden Vechta Cloppenburg Basel Bremen Bruxelles Baden Celle Konstanz Soltau Zurich Luneburg Sankt Gallen Oldenburg Papenburg Amsterdam Hamburg Schwerin Emden Bremerhaven Lubeck Neumunster Busum Heide Kiel Sankt Peter-Ording Husum Schleswig Kappeln Flensburg Strasbourg Nancy Metz Reims Mulhouse Paris Dijon Nantes
19:32 Interregional Calatori Oradea Cefa Madaras Salonta Ciumeghiu Ciumeghiu Batar Taut Tinca Gurbediu Dumbrava Holod Holod
19:35 Acular Com SRL Husasau De Cris
19:36 CFR Calatori Oradea Oradea Osorhei Sacadat Sabolciu Tileagd Telechiu Alesd Alesd Butani Vadu Crisului Vadu Crisului PESTERA Suncuius Balnaca Bratca
19:39 CFR Calatori Oradea Osorhei Sacadat Sabolciu Tileagd Telechiu Alesd Alesd Butani Vadu Crisului Vadu Crisului PESTERA Suncuius Balnaca Bratca
19:40 Interregional Calatori Cefa Madaras Salonta Ciumeghiu Ciumeghiu Batar Taut Tinca Gurbediu Dumbrava Holod Holod
19:42 CFR Calatori Osorhei Sacadat Sabolciu Tileagd Telechiu Alesd Alesd Butani Vadu Crisului Vadu Crisului PESTERA Suncuius Balnaca Bratca
19:45 Oradea Oradea
Acular Com SRL Husasau De Cris
BELMONDO IMPEX Serghis
19:50 Oradea Oradea Oradea Les Inand Salonta Ciumeghiu Avram Iancu Chisineu Cris Simand Zimandu Nou Arad Vinga Ortisoara Timisoara
19:51 Oradea
19:52 Oradea Oradea Les Inand Salonta Ciumeghiu Avram Iancu Chisineu Cris Simand Zimandu Nou Arad Vinga Ortisoara Timisoara
19:54 CFR Calatori Oradea Cefa Madaras Salonta Ciumeghiu Boiu Tamasda Zerind Chisineu Cris Nadab Simand Comlaus Santana Zimandu Nou Arad Aradul Nou Sag Vinga Ortisoara Calacea Sanandrei Ronat Ronat Ronat Timisoara
19:55 Oradea Les Inand Salonta Ciumeghiu Avram Iancu Chisineu Cris Simand Zimandu Nou Arad Vinga Ortisoara Timisoara
19:57 Oradea
20:00 Oradea Oradea Oradea Episcopia Bihorului Biharea Biharea Cauaceu Salard Sfarnas Fegernicu Nou Sarcau Ciulesti Sarsig Poclusa de Barcau Chislaz Sanlazar Chiraleu Chiribis Marghita Marghita Suplacu De Barcau Porti Ipu Nusfalau Simleu Silvaniei Pericei Varsolt Hereclean Zalau
Oradea Oradea Nojorid Les Gepiu Bicaciu Inand Homorog Madaras Salonta
Transderna SRL Derna
Transderna SRL Spinus
Acular Com SRL Felcheriu
Ovis Tour SRL Virciorog Virciorog
Intrans S.A. Balaia
Intrans S.A. Ineu De Cris
Eboli Cosenza Acquafredda Porto di Maratea Sicignano degli Alburni Marina Polla Praia a Mare Atena Lucana Sala Consilina Scalea Cirella Diamante Belvedere Marittimo Cetraro Marina Paola San Lucido Amantea Vibo Valentia Marina Vibo Valentia Rosarno Gioia Tauro Palmi Villa San Giovanni Gallico Marina Reggio di Calabria Gorizia Palmanova Portogruaro Mestre Ferrara Padova Prato Bologna Firenze Poggibonsi Colle di Val d'Elsa Siena Arezzo Perugia Terni Roma Frosinone Cassino Caserta Vicenza Trentola Napoli Aversa Verona Brescia Nola Bergamo Baiano Milano San Giuseppe Vesuviano Salerno Battipaglia Alessandria Capaccio Asti Torino Agropoli Omignano Vallo della Lucania Alba Palinuro Castrovillari Bra Fossano Sapri Cuneo Padula Lagonegro Lauria Inferiore Mormanno Castrovillari Sibari Corigliano Calabro Rossano Mirto Cariati Crotone Ciro Marina Isola di Capo Rizzuto Catanzaro Soverato Marina Locri Reggio di Calabria
Arad
Munchen Augsburg Stuttgart Karlsruhe Saarbrucken Luxembourg Bruxelles Gent Calais Dover Maidstone Londra Luton Milton Keynes Northampton Coventry Birmingham Wolverhampton Telford Stoke on Trent Liverpool Chester Holyhead Dublin Corcaigh
Scorte Trans-Com Burzuc
Scorte Trans-Com Sarbi
20:04 Oradea Nojorid Les Gepiu Bicaciu Inand Homorog Madaras Salonta
20:05 Oradea Oradea Episcopia Bihorului Biharea Biharea Cauaceu Salard Sfarnas Fegernicu Nou Sarcau Ciulesti Sarsig Poclusa de Barcau Chislaz Sanlazar Chiraleu Chiribis Marghita Marghita Suplacu De Barcau Porti Ipu Nusfalau Simleu Silvaniei Pericei Varsolt Hereclean Zalau
CFR Calatori Oradea Oradea Oradea Osorhei Tileagd Telechiu Alesd Vadu Crisului Suncuius Bratca Bulz Piatra Craiului Ciucea Poieni Braisoru Huedin Stana Aghires Garbau Mera Baciu Cluj Napoca
20:09 CFR Calatori Cefa Madaras Salonta Ciumeghiu Boiu Tamasda Zerind Chisineu Cris Nadab Simand Comlaus Santana Zimandu Nou Arad Aradul Nou Sag Vinga Ortisoara Calacea Sanandrei Ronat Ronat Ronat Timisoara
20:10 Oradea Episcopia Bihorului Biharea Biharea Cauaceu Salard Sfarnas Fegernicu Nou Sarcau Ciulesti Sarsig Poclusa de Barcau Chislaz Sanlazar Chiraleu Chiribis Marghita Marghita Suplacu De Barcau Porti Ipu Nusfalau Simleu Silvaniei Pericei Varsolt Hereclean Zalau
Nojorid Les Gepiu Bicaciu Inand Homorog Madaras Salonta
20:14 CFR Calatori Oradea Oradea Osorhei Tileagd Telechiu Alesd Vadu Crisului Suncuius Bratca Bulz Piatra Craiului Ciucea Poieni Braisoru Huedin Stana Aghires Garbau Mera Baciu Cluj Napoca
20:15 Episcopia Bihorului Biharea Biharea Cauaceu Salard Sfarnas Fegernicu Nou Sarcau Ciulesti Sarsig Poclusa de Barcau Chislaz Sanlazar Chiraleu Chiribis Marghita Marghita Suplacu De Barcau Porti Ipu Nusfalau Simleu Silvaniei Pericei Varsolt Hereclean Zalau
Udine Padova Verona Piacenza Tortona Genova Nice Aix-en-Provence Montpellier Narbonne Girona Barcelona Tarragona Castellon de la Plana Valencia Requena Motilla del Palancar Honrubia Tarancon Madrid Talavera de la Reina Navalmoral de la Mata Trujillo Merida Almendralejo Badajoz Evora Lisabona
20:19 CFR Calatori Oradea Osorhei Tileagd Telechiu Alesd Vadu Crisului Suncuius Bratca Bulz Piatra Craiului Ciucea Poieni Braisoru Huedin Stana Aghires Garbau Mera Baciu Cluj Napoca
20:22 CFR Calatori Osorhei Tileagd Telechiu Alesd Vadu Crisului Suncuius Bratca Bulz Piatra Craiului Ciucea Poieni Braisoru Huedin Stana Aghires Garbau Mera Baciu Cluj Napoca
CFR Calatori Oradea Oradea Osorhei Tileagd Telechiu Alesd Vadu Crisului Suncuius Bratca Bulz Piatra Craiului Ciucea Poieni Braisoru Huedin Stana Aghires Garbau Mera Baciu Cluj Napoca Cluj Napoca Cojocna Jucu Bontida Iclod Gherla Dej Dej Dej Reteag Coldau Beclean Sintereag Sieu Magherus Saratel Mariselu Sieu Gledin Rapa de Jos Deda Deda Rastolita Lunca Bradului Stinceni Toplita Galautas Subcetate Ditrau Lazarea Gheorgheni Izvoru Muresului Madaras Siculeni Miercurea Ciuc Sancraieni Sansimion Tusnad Sat Baile Tusnad Bicsad Malnas Bai Bodoc Sfantu Gheorghe Ozun Prejmer Harman Brasov
Ami Turing Maribor Ljubljana Trieste Udine Mestre Padova Rovigo Bologna Firenze Arezzo Orvieto Orte Roma Frosinone Napoli Salerno Sala Consilina Sibari Tarsia Cosenza Vibo Valentia Gioia Tauro Reggio di Calabria Villa San Giovanni Messina Milazzo Barcellona-Pozzo di Gotto Falcone Patti Capo d'Orlando Sant'Agata Santo Stefano di Camastra Cefalu Termini Imerese Palermo
20:25 Les Inand Salonta Ciumeghiu Avram Iancu Chisineu Cris Simand Zimandu Nou Arad Vinga Ortisoara Timisoara
20:26 CFR Calatori Oradea Oradea Oradea
20:27 CFR Calatori Oradea Osorhei Tileagd Telechiu Alesd Vadu Crisului Suncuius Bratca Bulz Piatra Craiului Ciucea Poieni Braisoru Huedin Stana Aghires Garbau Mera Baciu Cluj Napoca Cluj Napoca Cojocna Jucu Bontida Iclod Gherla Dej Dej Dej Reteag Coldau Beclean Sintereag Sieu Magherus Saratel Mariselu Sieu Gledin Rapa de Jos Deda Deda Rastolita Lunca Bradului Stinceni Toplita Galautas Subcetate Ditrau Lazarea Gheorgheni Izvoru Muresului Madaras Siculeni Miercurea Ciuc Sancraieni Sansimion Tusnad Sat Baile Tusnad Bicsad Malnas Bai Bodoc Sfantu Gheorghe Ozun Prejmer Harman Brasov
20:28 CFR Calatori Oradea Oradea
20:30 Reading Chelmsford Oxford Luton Newbury Colchester Coventry Leicester Ipswich Swindon Birmingham Nottingham Stoke on Trent Bristol Norwich Sheffield Leeds Manchester Gloucester Liverpool Viena Linz Regensburg Nurnberg Wurzburg Frankfurt am Main Koln Bruxelles Londra
CFR Calatori Oradea
CFR Calatori Osorhei Tileagd Telechiu Alesd Vadu Crisului Suncuius Bratca Bulz Piatra Craiului Ciucea Poieni Braisoru Huedin Stana Aghires Garbau Mera Baciu Cluj Napoca Cluj Napoca Cojocna Jucu Bontida Iclod Gherla Dej Dej Dej Reteag Coldau Beclean Sintereag Sieu Magherus Saratel Mariselu Sieu Gledin Rapa de Jos Deda Deda Rastolita Lunca Bradului Stinceni Toplita Galautas Subcetate Ditrau Lazarea Gheorgheni Izvoru Muresului Madaras Siculeni Miercurea Ciuc Sancraieni Sansimion Tusnad Sat Baile Tusnad Bicsad Malnas Bai Bodoc Sfantu Gheorghe Ozun Prejmer Harman Brasov
20:38 CFR Calatori Oradea Oradea Osorhei Tileagd Telechiu Alesd Vadu Crisului Suncuius Bratca Bulz Piatra Craiului Ciucea Poieni Braisoru Huedin Stana Aghires Garbau Mera Baciu Cluj Napoca Cluj Napoca Jucu Cojocna Tunel Boju Valea Florilor Campia Turzii Turda Turda Unirea Aiud Teius Coslariu Craciunel Blaj Blaj Valea Lunga Micasasa Copsa Mica Medias Atel Dumbraveni Danes Sighisoara Albesti Vanatori Mureni Beia Cata Rupea Racos Augustin Apata Feldioara Bod Stupini Brasov Brasov Timisu De Sus Predeal Azuga Busteni Sinaia Valea Larga Comarnic Campina Floresti Buda Ploiesti Ploiesti Brazi Crivina Peris Buftea Buciumeni Chitila Bucuresti
20:40 Oradea Sanmartin Baile Felix Hidiselu de Sus Hidiselu de Jos Hidisel Tasad Dragesti Bucium Ceica Dusesti Sambata Copaceni Bratesti Rabagani Rabagani Feneris Feneris Pocola Beius Beius Beius Gradinari Draganesti Sudrigiu Sudrigiu Rieni Petrileni Stei Stei
20:43 Sanmartin Baile Felix Hidiselu de Sus Hidiselu de Jos Hidisel Tasad Dragesti Bucium Ceica Dusesti Sambata Copaceni Bratesti Rabagani Rabagani Feneris Feneris Pocola Beius Beius Beius Gradinari Draganesti Sudrigiu Sudrigiu Rieni Petrileni Stei Stei
CFR Calatori Oradea Osorhei Tileagd Telechiu Alesd Vadu Crisului Suncuius Bratca Bulz Piatra Craiului Ciucea Poieni Braisoru Huedin Stana Aghires Garbau Mera Baciu Cluj Napoca Cluj Napoca Jucu Cojocna Tunel Boju Valea Florilor Campia Turzii Turda Turda Unirea Aiud Teius Coslariu Craciunel Blaj Blaj Valea Lunga Micasasa Copsa Mica Medias Atel Dumbraveni Danes Sighisoara Albesti Vanatori Mureni Beia Cata Rupea Racos Augustin Apata Feldioara Bod Stupini Brasov Brasov Timisu De Sus Predeal Azuga Busteni Sinaia Valea Larga Comarnic Campina Floresti Buda Ploiesti Ploiesti Brazi Crivina Peris Buftea Buciumeni Chitila Bucuresti
20:45 Oradea Oradea
20:46 CFR Calatori Osorhei Tileagd Telechiu Alesd Vadu Crisului Suncuius Bratca Bulz Piatra Craiului Ciucea Poieni Braisoru Huedin Stana Aghires Garbau Mera Baciu Cluj Napoca Cluj Napoca Jucu Cojocna Tunel Boju Valea Florilor Campia Turzii Turda Turda Unirea Aiud Teius Coslariu Craciunel Blaj Blaj Valea Lunga Micasasa Copsa Mica Medias Atel Dumbraveni Danes Sighisoara Albesti Vanatori Mureni Beia Cata Rupea Racos Augustin Apata Feldioara Bod Stupini Brasov Brasov Timisu De Sus Predeal Azuga Busteni Sinaia Valea Larga Comarnic Campina Floresti Buda Ploiesti Ploiesti Brazi Crivina Peris Buftea Buciumeni Chitila Bucuresti
20:50 Verona Brescia Bergamo Como Milano Novara Torino Asti Alessandria Tortona Pavia Piacenza Cremona Parma Mantova Modena Trieste Venetia Mirano Padova Bologna Prato Firenze Roma Napoli Salerno
20:51 Oradea
21:00 Salonta Arad Deva Orastie Sebes Sibiu Fagaras Codlea Brasov Sfantu Gheorghe Targu Secuiesc Onesti
Oradea Oradea Nojorid Les Gepiu Bicaciu Inand Homorog Madaras Salonta
21:04 Oradea Nojorid Les Gepiu Bicaciu Inand Homorog Madaras Salonta
21:10 Nojorid Les Gepiu Bicaciu Inand Homorog Madaras Salonta
21:35 Oradea Oradea Oradea
21:40 Oradea Oradea
21:41 CFR Calatori Oradea
21:45 Oradea
22:00 Verona Verona Brescia Brescia Bergamo Bergamo Como Como Milano Milano Novara Novara Torino Torino Asti Asti Alessandria Alessandria Tortona Tortona Pavia Pavia Piacenza Piacenza Cremona Cremona Parma Parma Mantova Mantova Modena Modena Trieste Trieste Venetia Venetia Mirano Mirano Padova Padova Bologna Bologna Prato Prato Firenze Firenze Roma Roma Napoli Napoli Salerno Salerno
Arad Timisoara
Carei Satu Mare Baia Mare
Marghita Simleu Silvaniei Zalau
Folkestone Luton Southend-on-Sea Folkestone Folkestone Southend-on-Sea Luton Southend-on-Sea Luton Hastings Milton Keynes Chelmsford Hastings Hastings Chelmsford Milton Keynes Chelmsford Milton Keynes Eastbourne Bedford Colchester Eastbourne Eastbourne Colchester Bedford Colchester Bedford Brighton Northampton Ipswich Brighton Brighton Ipswich Northampton Ipswich Northampton Guildford Cambridge Norwich Guildford Guildford Norwich Cambridge Norwich Cambridge Kettering Basingstoke Kettering Basingstoke Basingstoke Kettering Corby Reading Corby Reading Reading Corby Peterborough Winchester Peterborough Winchester Winchester Peterborough Leicester Southampton Leicester Southampton Southampton Leicester Loughborough Bristol Loughborough Bristol Bristol Loughborough Swindon Derby Derby Swindon Derby Swindon Nottingham Nottingham Nottingham Chesterfield Chesterfield Chesterfield Lincoln Lincoln Lincoln Viena Viena Viena Munchen Munchen Munchen Passau Passau Passau Nurnberg Nurnberg Nurnberg Heidelberg Heidelberg Heidelberg Manheim Manheim Manheim Kaiserslautern Kaiserslautern Kaiserslautern Saarbrucken Saarbrucken Saarbrucken Luxembourg Luxembourg Luxembourg Charleroi Charleroi Charleroi Bruxelles Bruxelles Bruxelles Gent Gent Gent Brugge Brugge Brugge Calais Calais Calais Dover Dover Dover Canterbury Canterbury Canterbury Faversham Faversham Faversham Maidstone Maidstone Maidstone Rochester Rochester Rochester Londra Londra Londra Londra Londra Londra Oxford Oxford Oxford Bicester Bicester Bicester Stratford-upon-Avon Stratford-upon-Avon Stratford-upon-Avon Worcester Worcester Worcester Warwick Warwick Warwick Coventry Coventry Coventry Birmingham Birmingham Birmingham Wolverhampton Wolverhampton Wolverhampton Stoke on Trent Stoke on Trent Stoke on Trent Chester Chester Chester Warrington Warrington Warrington Liverpool Liverpool Liverpool Preston Preston Preston Bolton Bolton Bolton Manchester Manchester Manchester Halifax Halifax Halifax Bradford Bradford Bradford Leeds Leeds Leeds York York York Kingston upon Hull Kingston upon Hull Kingston upon Hull Scunthorpe Scunthorpe Scunthorpe Doncaster Doncaster Doncaster Sheffield Sheffield Sheffield
Brno Linz Brno Luxembourg Luxembourg Luxembourg Linz Brno Linz Plzen Praga Liege Plzen Liege Liege Praga Plzen Passau Passau Passau Praga Dresda Bayreuth Namur Namur Namur Dresda Bayreuth Dresda Bayreuth Deggendorf Deggendorf Deggendorf Straubing Straubing Berlin Charleroi Bamberg Charleroi Charleroi Berlin Bamberg Berlin Bamberg Straubing Schweinfurt Bogen Bogen Mons Mons Bogen Mons Rostock Schweinfurt Rostock Schweinfurt Rostock Bruxelles Bruxelles Fulda Bruxelles Regensburg Regensburg Regensburg Lubeck Fulda Lubeck Fulda Lubeck Gent Bad Hersfeld Parsberg Parsberg Parsberg Bad Hersfeld Bad Hersfeld Gent Gent Kassel Neumarkt in der Oberpfalz Neumarkt in der Oberpfalz Neumarkt in der Oberpfalz Kassel Brugge Brugge Brugge Kassel Gottingen Gottingen Nurnberg Nurnberg Nurnberg Gottingen Antwerp Antwerp Antwerp Northeim Northeim Neustadt an der Aisch Neustadt an der Aisch Neustadt an der Aisch Eindhoven Eindhoven Eindhoven Northeim Holle Tilburg Holle Wurzburg Tilburg Wurzburg Tilburg Wurzburg Holle Wolfsburg Breda Breda Breda Wolfsburg Hanau am Main Hanau am Main Hanau am Main Wolfsburg Magdeburg Rotterdam Rotterdam Magdeburg Rotterdam Magdeburg Giesen Giesen Giesen Wetzlar Halle Haga Haga Haga Halle Halle Wetzlar Wetzlar Siegen Siegen Haarlem Haarlem Leipzig Haarlem Leipzig Leipzig Siegen Weimar Amsterdam Olpe Olpe Amsterdam Amsterdam Olpe Weimar Weimar Utrecht Utrecht Zwickau Meinerzhagen Meinerzhagen Meinerzhagen Zwickau Zwickau Utrecht Apeldoorn Chemnitz Ludenscheid Ludenscheid Ludenscheid Chemnitz Apeldoorn Chemnitz Apeldoorn Iserlohn Iserlohn Iserlohn Almelo Almelo Almelo Bielefeld Bielefeld Bielefeld Zwolle Zwolle Zwolle Bad Oeynhausen Bad Oeynhausen Emmen Bad Oeynhausen Emmen Emmen Groningen Groningen Hannover Groningen Hannover Hannover Hamburg Hamburg Hamburg Viena Viena Viena Munchen Munchen Munchen Augsburg Augsburg Augsburg Ulm Ulm Ulm Stuttgart Stuttgart Stuttgart Pforzheim Pforzheim Pforzheim Karlsruhe Karlsruhe Karlsruhe Heidelberg Heidelberg Heidelberg Manheim Manheim Manheim Worms Worms Worms Darmstadt Darmstadt Darmstadt Mainz Mainz Mainz Wiesbaden Wiesbaden Wiesbaden Frankfurt am Main Frankfurt am Main Frankfurt am Main Koblenz Koblenz Koblenz Neuwied Neuwied Neuwied Bonn Bonn Bonn Koln Koln Koln Dusseldorf Dusseldorf Dusseldorf Wuppertal Wuppertal Wuppertal Duisburg Duisburg Duisburg Essen Essen Essen Bochum Bochum Bochum Dortmund Dortmund Dortmund Munster Munster Munster Greven Greven Greven Osnabruck Osnabruck Osnabruck Cloppenburg Cloppenburg Cloppenburg Oldenburg Oldenburg Oldenburg Bremen Bremen Bremen
Schwechat Ljubljana
Schwechat Ljubljana
22:20 Oradea Oradea Episcopia Bihorului Biharea Biharea Cauaceu Salard Sfarnas Fegernicu Nou Sarcau Ciulesti Sarsig Poclusa de Barcau Chislaz Sanlazar Chiraleu Chiribis Marghita Marghita
22:30 Trieste Padova Vicenza Verona Brescia Bergamo Milano Torino
Oradea Episcopia Bihorului Biharea Biharea Cauaceu Salard Sfarnas Fegernicu Nou Sarcau Ciulesti Sarsig Poclusa de Barcau Chislaz Sanlazar Chiraleu Chiribis Marghita Marghita
BELMONDO IMPEX Serghis
Eurovoyage Trieste Udine Mestre Venetia Padova Ferrara Bologna Barberino di Mugello Firenze Arezzo Orvieto Orte Roma Frosinone Caserta Napoli Portici Nola Salerno Eboli Battipaglia Sala Consilina Lagonegro Praia a Mare San Nicola Scalea Cetraro Santa Maria Diamante Paola Amantea Falerna Lamezia Terme Pizzo Vibo Valentia Rosarno Gioia Tauro Rizziconi Taurianova Villa San Giovanni Messina Milazzo Barcellona-Pozzo di Gotto Falcone Patti Brolo Capo d'Orlando Cefalu Cefalu Palermo
22:35 Episcopia Bihorului Biharea Biharea Cauaceu Salard Sfarnas Fegernicu Nou Sarcau Ciulesti Sarsig Poclusa de Barcau Chislaz Sanlazar Chiraleu Chiribis Marghita Marghita
22:40 Acular Com SRL Felcheriu
22:45 Intrans S.A. Ineu De Cris
Acular Com SRL Husasau De Cris
22:53 CFR Calatori Oradea Oradea
22:56 CFR Calatori Oradea
23:00 Viena Linz Passau Nurnberg Wurzburg Kassel Hannover Gottingen Hamburg Kolding Odense Copenhagen Malmo Helsingborg Angelholm Halmstad Goteborg Stockholm Oslo Kristiansand Lyngdal
23:30 Padborg Tinglev Krusa Tonder Sonderborg Ribe Abenra Holsted Toftlund Esbjerg Haderslev Varde Kolding Grindsted Middelfart Hoven Odense Skjern Fredericia Ringkobing Vejle Herning Holstebro Odder Struer Arhus Skive Silkeborg Nykobing Viborg Nykobing Mors Randers Thisted Hobro Veslos Ars Nibe Aalborg
Saarbrucken Saarlouis Luxembourg Namur Charleroi Mons Lille Dunkerque Calais Dover Folkestone Ashford Canterbury Maidstone Londra Basildon Chelmsford Harlow Bracknell Farnborough Crawley Horsham Colchester Luton Aylesbury Reading Basingstoke Ipswich Cambridge Bedford Milton Keynes Bicester Oxford Newbury Andover Winchester Brighton Worthing Chichester Portsmouth Fareham Southampton Thetford Norwich Fakenham King's Lynn Wisbech Peterborough Corby Kettering Rothwell Market Harborough Wellingborough Northampton Rugby Banbury Warwick Stratford-upon-Avon Evesham Cheltenham Gloucester Bristol Bath Weston-super-Mare Bridgwater Taunton Wellington Yeovil Bournemouth Weymouth Dorchester Bridport Spalding Boston Grantham Leicester Nottingham Derby Coventry Nuneaton Birmingham Burton upon Trent Wolverhampton Telford Worcester Hereford Ross on Wye Monmouth Newport Cardiff Lincoln Chesterfield Stoke on Trent Swansea Llanelli Carmarthen Milford Haven Exeter Exmouth Torquay Plymouth Saint Austell Newquay Truro Helston Sheffield Doncaster Leeds Bradford Chester Warrington Liverpool Manchester Bolton Southport Preston Blackburn Grimsby Sutton on Hull York Harrogate Blackpool Lancaster Scarborough Kendal Barrow in Furness Darlington Middlesbrough Durham Penrith Carlisle Sunderland Newcastle upon Tyne Hexham Dumfries Hawick Edinburgh Livingston Falkirk Glasgow Paisley Stirling Dunfermline Kirkcaldy Perth Dundee Aberdeen
Contessa Entellina Partanna Taormina Salemi Giarre Santa Ninfa Campobello di Mazara Acireale Castelvetrano Catania Siracusa Ribera Avola Caltabellotta Sciacca Lido di Mondello Menfi Rosolini Mazara del Vallo Modica Strasatti Ragusa Marsala Vittoria Marausa Gela Paceco Licata Agrigento Pince Udine Pordenone Mestre Venetia Padova Verona Ferrara Bologna Prato Firenze Arezzo Orvieto Orte Roma Frosinone Ceprano Teano Casino Caserta San Nicola Mercato San Severino Nola Napoli Montoro Salerno Battipaglia Eboli Campania Contursi Potenza Polla Sala Consilina Padula Lagonegro Corigliano Calabro Rossano Tarsia Rende Cosenza Falerna Lauria Inferiore Castrovillari Lamezia Terme Pizzo Vibo Valentia Rosarno Gioia Tauro Palmi Villa San Giovanni Reggio di Calabria Messina Spadafora Milazzo Barcellona-Pozzo di Gotto Patti Falcone Brolo Capo d'Orlando Rocca di Capri Leone Sant'Agata di Militello Santo Stefano di Camastra Tusa Cefalu Termini Imerese Bagheria Palermo Partinico Castellammare del Golfo Alcamo Trapani
Nickelsdorf Viena Linz Passau Regensburg Nurnberg Wurzburg Frankfurt Koln Aachen Liege Bruxelles Brugge Calais Dover Maidstone Londra
Vicenza Verona Brescia Bergamo Milano Novara Torino Budapesta Ljubljana Trieste Udine Mestre Padova Ferrara Bologna Modena Parma Piacenza Milano Pavia Torino
Nickelsdorf Viena Graz
Nurnberg Furth Erlangen Ansbach Bayreuth Hof Wurzburg Bamberg Schweinfurt Bad Mergentheim Ingolstadt Landshut Munchen Augsburg Ulm Memmingen Kempten Lindau Friedrichshafen Ravensburg Zwickau Chemnitz Dresda Erfurt Fulda Frankfurt Mainz Mannheim Heidelberg Karlsruhe Heilbronn Ludwigsburg Stuttgart Tubingen Reutlingen Cottbus Halle Leipzig Gera Jena Gottingen Kassel Marburg an der Lahn Koblenz Trier Bonn Koln Duren Aachen Dusseldorf Wuppertal Duisburg Essen Dortmund Hamm Offenburg Albstadt Freiburg im Breisgau Villingen-Schwenningen Singen Strasbourg Potsdam Berlin Magdeburg Goslar Braunschweig Wolfsburg Hildesheim Hannover Paderborn Bielefeld Munster Bocholt Osnabruck Minden Vechta Cloppenburg Bremen Celle Konstanz Soltau Luneburg Oldenburg Papenburg Hamburg Bern Schwerin Emden Bremerhaven Lubeck Neumunster Busum Heide Kiel Sankt Peter-Ording Husum Schleswig Kappeln Flensburg Aarau Baden Berna Basel Zurich Lausanne Wil
Liege Hasselt Genk Bruxelles Gent Lierre Geel Antwerp Maastricht Roermond Venlo Weert Eindhoven Helmond Tilburg Breda Roosendaal Middelburg Vlissingen Nijmegen Oss Waalwijk Dordrecht Rotterdam Arnhem Ede Utrecht Amersfoort Apeldoorn Almelo Zwolle Kampen Almere-Buiten Haga Leiden Amsterdam Haarlem Hoorn Alkmaar Meppel Emmen Heerenveen Stadskanaal Veendam Haren Groningen Leek Drachten Leeuwarden Dokkum
Trieste Monfalcone San Giorgio di Nogaro Latisana Portogruaro San Dona di Piave Mestre Padova Vicenza Rovigo San Bonifacio Verona Ferrara Mantova Modena Bologna Reggio nell'Emilia Imola Lugo Faenza Ravenna Forli Parma Brescia Cesena Rimini Cremona Piacenza Prato Calenzano Bergamo Monza Milano Pavia Arezzo Pesaro Senigallia Ancona Novara Alessandria Tortona Genova Civitanova Marche San Benedetto del Tronto Ascoli Piceno Teramo Pescara Orvieto Terni Asti Bra Moncalieri Torino Rivoli Roma Frosinone Cassino Vasto Termoli Caserta San Severo Napoli Pinerolo Cuneo Foggia Avellino Salerno Barletta Andria Bari Altamura Matera Potenza Polla Sala Consilina Scalea Castrovillari Bernalda Ginosa Policoro Gioia del Colle Martina Franca Taranto Ostuni Brindisi Manduria Lecce Corigliano Calabro Rossano Paola Rende Cosenza Cariati Ciro Marina San Giovanni in Fiore Crotone Petilia Policastro Cutro Isola di Capo Rizzuto Botricello Catanzaro Lamezia Terme
Mai multe despre Oradea
Inchirieri autocare Închiriază autocar sau microbuz direct de la posesor, fără comisioane. Găseşti aici informaţii de contact, preţurile şi flota disponibilă.
http://www.autogari.ro/Inchirieri/Autocare/Bihor
 
http://romanian.wunderground.com/global/stations/15080.html?bannertypeclick=infobox