Mersul autobuzelor Oradea

Bihor, Romania

Stațiile și autogările din Oradea

  • Autogara Intrans SA

    Str. Razboieni nr.81
    Tel: +4-0259-418-998
  • Gara CFR Oradea

  • Statie Oradea

  • C&I - Gara Oradea

    Oradea, Str. Stefan cel Mare nr. 4
    Tel: +4-0259-471.690
    Mobil: +4-0740-377.212
  • Parcare TVS (B-dul Dacia)

    Bulevardul Dacia
  • Statie Decebal Livela (Biserica Emanuel)

  • Romtelecom (pe Calea Aradului)

  • Capat Nufaru

    Oradea
  • Statie Pod

  • Statie Politia Rutiera

  • Autogara Gig Impex SRL

    Str. Petru Rares nr.11
    Tel: +4-0259-211.264
  • Obi(iesire Arad)

  • Mayer & Mayer

    Romtelecom ( de pe calea Aradului)
    Tel: 0257285611
    Mobil: 0744262983
  • Peco Eur - Oil (langa Biserica Emanuel)

  • OMV (Iosiei)

  • Vulturul Negru

Plecări din Oradea
Ora Către
00:00 Viena Sankt Polten Linz Suben Passau Deggendorf Regensburg Nurnberg Frankfurt Siegen Koln Kreisfreie Stadt Aachen Liege Bruxelles Brugge Londra Coventry Birmingham Manchester Liverpool Dublin
Krusa Tonder Sonderborg Abenra Logumkloster Toftlund Haderslev Vojens Gram Ribe Odense Kolding Lunderskov Holsted Esbjerg Vejle Billund Horsens Herning Silkeborg Viborg Holstebro Randers Hobro Vodskov Thisted
Viena
00:30 Budapesta Budapesta Budapesta
Puspokladany Szolnok Budapesta Budapesta
03:30 Puspokladany Szolnok Budapesta Budapesta
Budapesta Budapesta
05:25 Acular Com SRL Husasau De Cris
05:30 Inand Salonta Ciumeghiu Avram Iancu Zerind Chisineu Cris Simand Zimandu Nou Arad Sagu Vinga Ortisoara Timisoara
Acular Com SRL Felcheriu
Acular Com SRL Osorhei
05:35 Intrans S.A. Balaia
05:45 Oradea Oradea
05:51 Oradea
06:00 Rosiori Diosig Sacuieni Targusor Valea Lui Mihai Curtuiuseni Piscolt Carei Moftinu Mic Satu Mare Botiz Livada Seini Baia Mare
Alesd Huedin Cluj Napoca Turda Ludus Targu Mures Sovata Praid Gheorgheni Lacu Rosu Bicaz Roman Iasi
Alesd Huedin Cluj Napoca Targu Mures Sangeorgiu de Padure Gheorgheni Lacu Rosu Bicaz Tasca Turturesti Horia Iasi
Oradea Oradea Nojorid Les Gepiu Bicaciu Inand Homorog Madaras Salonta
Intrans S.A. Zalau
Transderna SRL Marghita
Acular Com SRL Cheriu
Scorte Trans-Com Salard
06:04 Oradea Nojorid Les Gepiu Bicaciu Inand Homorog Madaras Salonta
06:10 Nojorid Les Gepiu Bicaciu Inand Homorog Madaras Salonta
06:15 Intrans S.A. Ineu De Cris
06:30 Valea Lui Mihai Carei Satu Mare Botiz Livada Seini Baia Mare
Scorte Trans-Com Deva
Acular Com SRL Felcheriu
Acular Com SRL Osorhei
Scorte Trans-Com Hodos
Cenalos Import Export SRL Siniob
Andy Trans Tours Serv Diosig
06:35 Acular Com SRL Husasau De Cris
Andy Trans Tours Serv Diosig
06:45 Oradea Oradea
06:51 Oradea
07:00 Inand Salonta Ciumeghiu Avram Iancu Zerind Chisineu Cris Simand Zimandu Nou Arad Sagu Vinga Ortisoara Timisoara
Budapesta Budapesta
Salonta Chisineu Cris Simand Arad Sagu Vinga Ortisoara Timisoara
Oradea Oradea Nojorid Les Gepiu Bicaciu Inand Homorog Madaras Salonta
Transderna SRL Marghita
Scorte Trans-Com Salard
Scorte Trans-Com Sintimbreu
Viena
07:04 Oradea Nojorid Les Gepiu Bicaciu Inand Homorog Madaras Salonta
07:05 Oradea Oradea Oradea
07:10 Oradea Oradea
Nojorid Les Gepiu Bicaciu Inand Homorog Madaras Salonta
07:15 Oradea
Sanmartin Baile Felix Hidiselu de Sus Hidiselu de Jos Hidisel Tasad Dragesti Bucium Ceica Dusesti Sambata Copaceni Bratesti Rabagani Feneris Pocola Beius Gradinari Draganesti Sudrigiu Sudrigiu Rieni Petrileni Stei
07:30 Transervice Apuseni SRL Abrud
Acular Com SRL Felcheriu
Intrans S.A. Balaia
Intrans S.A. Ineu De Cris
BELMONDO IMPEX Serghis Serghis
07:35 Acular Com SRL Husasau De Cris
07:40 Oradea Oradea Oradea Episcopia Bihorului Biharea Biharea Cauaceu Salard Sfarnas Fegernicu Nou Sarcau Ciulesti Sarsig Poclusa de Barcau Chislaz Sanlazar Chiraleu Chiribis Marghita Marghita
07:45 Oradea Oradea
Oradea Oradea Episcopia Bihorului Biharea Biharea Cauaceu Salard Sfarnas Fegernicu Nou Sarcau Ciulesti Sarsig Poclusa de Barcau Chislaz Sanlazar Chiraleu Chiribis Marghita Marghita
Ovis Tour SRL Virciorog
Acular Com SRL Husasau De Cris
07:50 Oradea Episcopia Bihorului Biharea Biharea Cauaceu Salard Sfarnas Fegernicu Nou Sarcau Ciulesti Sarsig Poclusa de Barcau Chislaz Sanlazar Chiraleu Chiribis Marghita Marghita
07:51 Oradea
07:55 Episcopia Bihorului Biharea Biharea Cauaceu Salard Sfarnas Fegernicu Nou Sarcau Ciulesti Sarsig Poclusa de Barcau Chislaz Sanlazar Chiraleu Chiribis Marghita Marghita
08:00 Alesd Huedin Cluj Napoca Turda Campia Turzii Ludus Iernut Targu Mures Reghin Deda Lunca Bradului Toplita Sarmas Gheorgheni Lacu Rosu Bicaz Chei Bicaz Piatra Neamt
Ceica Sambata Rabagani Pocola Beius
Oradea Oradea Nojorid Les Gepiu Bicaciu Inand Homorog Madaras Salonta
Transderna SRL Derna
Transderna SRL Spinus
Ovis Tour SRL Virciorog
Intrans S.A. Balaia
Intrans S.A. Ineu De Cris
Cenalos Import Export SRL Siniob
Scorte Trans-Com Burzuc
Scorte Trans-Com Sarbi
08:04 Oradea Nojorid Les Gepiu Bicaciu Inand Homorog Madaras Salonta
08:10 Nojorid Les Gepiu Bicaciu Inand Homorog Madaras Salonta
08:20 Rosiori Diosig Sacuieni Targusor Valea Lui Mihai Curtuiuseni Piscolt Carei Moftinu Mic Satu Mare Botiz Livada Seini Baia Mare
08:25 Oradea Oradea Oradea
08:30 Alesd Borod Bucea Ciucea Valea Draganului Huedin Izvoru Crisului Dumbrava Capusu Mare Cluj Napoca Turda Campia Turzii Ludus Iernut Targu Mures
Budapesta Budapesta Budapesta
Inand Salonta Ciumeghiu Avram Iancu Zerind Chisineu Cris Simand Zimandu Nou Arad Sagu Vinga Ortisoara Timisoara
Oradea Oradea
08:35 Oradea
08:41 J&R CAR ARAD Sacuieni Valea Lui Mihai Carei Satu Mare Livada Livada Seini Baia Mare
08:45 Oradea Oradea
08:51 Oradea
09:00 Ceica Sambata Rabagani Pocola Beius Draganesti Buntesti Pietroasa
Debrecen Hajduszoboszlo
Oradea Oradea Nojorid Les Gepiu Bicaciu Inand Homorog Madaras Salonta
09:04 Oradea Nojorid Les Gepiu Bicaciu Inand Homorog Madaras Salonta
09:05 Ciucea Cluj Napoca Cluj Napoca Bistrita Piatra Fantanele Vatra Dornei Campulung Moldovenesc Gura Humorului Suceava Radauti
09:10 Nojorid Les Gepiu Bicaciu Inand Homorog Madaras Salonta
09:30 Sanmartin Baile Felix Hidiselu de Sus Hidiselu de Jos Hidisel Tasad Dragesti Bucium Ceica Dusesti Sambata Copaceni Bratesti Rabagani Feneris Pocola Beius Gradinari Draganesti Sudrigiu Sudrigiu Rieni Petrileni Stei
09:45 Oradea Oradea
Gyula Budapesta Hegyeshalom Viena Linz Freilassing Bad Reichenhall Traunstein Rosenheim Holzkirchen Munchen Augsburg Rastatt Gaggenau Gernsbach Baden-Baden Buhl Rheinau Kehl Oberkirch Offenburg Gengenbach Lahr Emmendingen Denzlingen Freiburg im Breisgau Neustadt Singen Radolfzell am Bodensee Konstanz Stockach Meersburg Markdorf Lindau Friedrichshafen Meckenbeuren Ravensburg Wangen im Allgau Isny im Allgau Kempten Memmingen Landsberg am Lech Tuttlingen Donaueschingen Schwenningen Rottweil Albstadt Balingen Tubingen Reutlingen Filderstadt Esslingen Nurtingen Ehingen Ulm Gunzburg Ludwigsburg Sinsheim Heilbronn Neckarsulm Ohringen Schwabisch Hall Crailsheim Ellwangen Mosbach Wurzburg Bamberg Forchheim Lauf an der Pegnitz Furth Zirndorf Nurnberg Neumarkt Schwabach Roth Weißenburg in Bayern Ansbach Ellwangen Giengen an der Brenz Aalen Heidenheim an der Brenz Donauworth Neuburg Ingolstadt Munchen Landshut Regensburg Deggendorf Passau Subbern Neusaß Boblingen Stuttgart Leonberg Pforzheim Karlsruhe Offenburg Rastatt Heidelberg Ettlingen Bretten Bruchsal Germersheim Wiesloch Hockenheim Speyer Schwetzingen Frankenthal Lampertheim Mannheim Worms Darmstadt Frankfurt am Main
09:51 Oradea
10:00 Rosiori Diosig Sacuieni Targusor Valea Lui Mihai Curtuiuseni Piscolt Carei Moftinu Mic Satu Mare Botiz Livada Seini Baia Mare
Ceica Sambata Rabagani Pocola Beius Tarcaia Hinchiris
Inand Salonta Ciumeghiu Avram Iancu Zerind Paulis Chisineu Cris Lipova Simand Soimos Zimandu Nou Conop Arad Capruta Nicolae Balcescu Varadia de Mures Sagu Savarsin Vinga Ortisoara Ilteu Zam Timisoara Ilia Deva
Alesd Huedin Cluj Napoca Turda Unirea Aiud Alba Iulia Sebes Sibiu Calimanesti Ramnicu Valcea Horezu
Oradea Oradea Nojorid Les Gepiu Bicaciu Inand Homorog Madaras Salonta
Acular Com SRL Husasau De Cris
10:04 Oradea Nojorid Les Gepiu Bicaciu Inand Homorog Madaras Salonta
10:10 Nojorid Les Gepiu Bicaciu Inand Homorog Madaras Salonta
10:20 Oradea Oradea Oradea Les Inand Salonta Ciumeghiu Avram Iancu Chisineu Cris Simand Zimandu Nou Arad Vinga Ortisoara Timisoara
10:25 Oradea Oradea Les Inand Salonta Ciumeghiu Avram Iancu Chisineu Cris Simand Zimandu Nou Arad Vinga Ortisoara Timisoara
10:30 Oradea Les Inand Salonta Ciumeghiu Avram Iancu Chisineu Cris Simand Zimandu Nou Arad Vinga Ortisoara Timisoara
10:45 Oradea Oradea Oradea Episcopia Bihorului Biharea Biharea Cauaceu Salard Sfarnas Fegernicu Nou Sarcau Ciulesti Sarsig Poclusa de Barcau Chislaz Sanlazar Chiraleu Chiribis Marghita Marghita Suplacu De Barcau Porti Ipu Nusfalau Simleu Silvaniei Pericei Varsolt Hereclean Zalau
Oradea Oradea
10:50 Oradea Oradea Episcopia Bihorului Biharea Biharea Cauaceu Salard Sfarnas Fegernicu Nou Sarcau Ciulesti Sarsig Poclusa de Barcau Chislaz Sanlazar Chiraleu Chiribis Marghita Marghita Suplacu De Barcau Porti Ipu Nusfalau Simleu Silvaniei Pericei Varsolt Hereclean Zalau
10:51 Oradea
10:55 Oradea Episcopia Bihorului Biharea Biharea Cauaceu Salard Sfarnas Fegernicu Nou Sarcau Ciulesti Sarsig Poclusa de Barcau Chislaz Sanlazar Chiraleu Chiribis Marghita Marghita Suplacu De Barcau Porti Ipu Nusfalau Simleu Silvaniei Pericei Varsolt Hereclean Zalau
11:00 Episcopia Bihorului Biharea Biharea Cauaceu Salard Sfarnas Fegernicu Nou Sarcau Ciulesti Sarsig Poclusa de Barcau Chislaz Sanlazar Chiraleu Chiribis Marghita Marghita Suplacu De Barcau Porti Ipu Nusfalau Simleu Silvaniei Pericei Varsolt Hereclean Zalau
Les Inand Salonta Ciumeghiu Avram Iancu Chisineu Cris Simand Zimandu Nou Arad Vinga Ortisoara Timisoara
Oradea Oradea Nojorid Les Gepiu Bicaciu Inand Homorog Madaras Salonta
Scorte Trans-Com Alba Iulia
Intrans S.A. Balaia
BELMONDO IMPEX Serghis
Scorte Trans-Com Hodos
11:04 Oradea Nojorid Les Gepiu Bicaciu Inand Homorog Madaras Salonta
11:10 Nojorid Les Gepiu Bicaciu Inand Homorog Madaras Salonta
11:15 Budapesta Budapesta
11:30 Inand Salonta Ciumeghiu Avram Iancu Zerind Paulis Chisineu Cris Lipova Simand Zimandu Nou Soimos Conop Arad Capruta Nicolae Balcescu Varadia de Mures Sagu Savarsin Vinga Ortisoara Ilteu Timisoara Zam Ilia Deva
Arad
11:45 Oradea Oradea
11:51 Oradea
12:00 Rosiori Diosig Sacuieni Targusor Valea Lui Mihai Curtuiuseni Piscolt Carei Moftinu Mic Satu Mare Botiz Livada Seini Baia Mare
Ceica Sambata Rabagani Pocola Beius
Oradea Oradea Nojorid Les Gepiu Bicaciu Inand Homorog Madaras Salonta
Acular Com SRL Felcheriu
Acular Com SRL Husasau De Cris
12:04 Oradea Nojorid Les Gepiu Bicaciu Inand Homorog Madaras Salonta
12:05 Oradea Oradea Oradea
12:10 Oradea Oradea
Nojorid Les Gepiu Bicaciu Inand Homorog Madaras Salonta
12:15 Oradea
Cenalos Import Export SRL Siniob
12:30 Acular Com SRL Osorhei
12:35 Acular Com SRL Husasau De Cris
12:45 Oradea Oradea
12:51 Oradea
13:00 Inand Salonta Ciumeghiu Avram Iancu Zerind Chisineu Cris Simand Zimandu Nou Arad Sagu Vinga Ortisoara Timisoara
Budapesta Budapesta
Oradea Oradea Nojorid Les Gepiu Bicaciu Inand Homorog Madaras Salonta
Transderna SRL Marghita
Intrans S.A. Balaia
Intrans S.A. Ineu De Cris
Sanmartin Baile Felix Hidiselu de Sus Hidiselu de Jos Hidisel Tasad Dragesti Bucium Ceica Dusesti Sambata Copaceni Bratesti Rabagani Feneris Pocola Beius Gradinari Draganesti Sudrigiu Sudrigiu Rieni Petrileni Stei
13:04 Oradea Nojorid Les Gepiu Bicaciu Inand Homorog Madaras Salonta
13:10 Nojorid Les Gepiu Bicaciu Inand Homorog Madaras Salonta
13:30 Alesd Huedin Cluj Napoca Turda Aiud Alba Iulia Sebes Sibiu
Oradea Oradea Oradea Episcopia Bihorului Biharea Biharea Cauaceu Salard Sfarnas Fegernicu Nou Sarcau Ciulesti Sarsig Poclusa de Barcau Chislaz Sanlazar Chiraleu Chiribis Marghita Marghita Suplacu De Barcau Porti Ipu Nusfalau Simleu Silvaniei Pericei Varsolt Hereclean Zalau
Acular Com SRL Osorhei
13:31 Transderna SRL Derna
13:35 Oradea Oradea Episcopia Bihorului Biharea Biharea Cauaceu Salard Sfarnas Fegernicu Nou Sarcau Ciulesti Sarsig Poclusa de Barcau Chislaz Sanlazar Chiraleu Chiribis Marghita Marghita Suplacu De Barcau Porti Ipu Nusfalau Simleu Silvaniei Pericei Varsolt Hereclean Zalau
13:40 Oradea Episcopia Bihorului Biharea Biharea Cauaceu Salard Sfarnas Fegernicu Nou Sarcau Ciulesti Sarsig Poclusa de Barcau Chislaz Sanlazar Chiraleu Chiribis Marghita Marghita Suplacu De Barcau Porti Ipu Nusfalau Simleu Silvaniei Pericei Varsolt Hereclean Zalau
13:45 Episcopia Bihorului Biharea Biharea Cauaceu Salard Sfarnas Fegernicu Nou Sarcau Ciulesti Sarsig Poclusa de Barcau Chislaz Sanlazar Chiraleu Chiribis Marghita Marghita Suplacu De Barcau Porti Ipu Nusfalau Simleu Silvaniei Pericei Varsolt Hereclean Zalau
Oradea Oradea
Cenalos Import Export SRL Chislaz
13:51 Oradea
14:00 Rosiori Diosig Sacuieni Targusor Valea Lui Mihai Curtuiuseni Piscolt Carei Moftinu Mic Satu Mare Botiz Livada Seini Baia Mare
Viena Linz Passau Munchen Nurnberg Frankfurt am Main Koblenz Heilbronn Stuttgart Karlsruhe Strasbourg Nancy Paris
Oradea Oradea Nojorid Les Gepiu Bicaciu Inand Homorog Madaras Salonta
14:04 Oradea Nojorid Les Gepiu Bicaciu Inand Homorog Madaras Salonta
14:10 Nojorid Les Gepiu Bicaciu Inand Homorog Madaras Salonta
14:30 Ceica Sambata Rabagani Pocola Beius Draganesti Buntesti Pietroasa
Inand Salonta Ciumeghiu Avram Iancu Zerind Chisineu Cris Simand Zimandu Nou Arad Sagu Vinga Ortisoara Timisoara
Oradea Oradea Oradea Episcopia Bihorului Biharea Biharea Cauaceu Salard Sfarnas Fegernicu Nou Sarcau Ciulesti Sarsig Poclusa de Barcau Chislaz Sanlazar Chiraleu Chiribis Marghita Marghita Suplacu De Barcau Porti Ipu Nusfalau Simleu Silvaniei Pericei Varsolt Hereclean Zalau
Calatori Mara SRL Sighetu Marmatiei
Acular Com SRL Cheriu
Acular Com SRL Osorhei
Acular Com SRL Husasau De Cris
BELMONDO IMPEX Serghis
Scorte Trans-Com Salard Salard
Scorte Trans-Com Sintimbreu
14:35 Oradea Oradea Episcopia Bihorului Biharea Biharea Cauaceu Salard Sfarnas Fegernicu Nou Sarcau Ciulesti Sarsig Poclusa de Barcau Chislaz Sanlazar Chiraleu Chiribis Marghita Marghita Suplacu De Barcau Porti Ipu Nusfalau Simleu Silvaniei Pericei Varsolt Hereclean Zalau
Acular Com SRL Husasau De Cris
Andy Trans Tours Serv Diosig
14:40 Oradea Episcopia Bihorului Biharea Biharea Cauaceu Salard Sfarnas Fegernicu Nou Sarcau Ciulesti Sarsig Poclusa de Barcau Chislaz Sanlazar Chiraleu Chiribis Marghita Marghita Suplacu De Barcau Porti Ipu Nusfalau Simleu Silvaniei Pericei Varsolt Hereclean Zalau
14:45 Episcopia Bihorului Biharea Biharea Cauaceu Salard Sfarnas Fegernicu Nou Sarcau Ciulesti Sarsig Poclusa de Barcau Chislaz Sanlazar Chiraleu Chiribis Marghita Marghita Suplacu De Barcau Porti Ipu Nusfalau Simleu Silvaniei Pericei Varsolt Hereclean Zalau
Oradea Oradea
Transderna SRL Voivozi (Popesti)
14:51 Oradea
14:55 Andy Trans Tours Serv Diosig
15:00 Oradea Oradea Nojorid Les Gepiu Bicaciu Inand Homorog Madaras Salonta
Acular Com SRL Cheriu
Acular Com SRL Felcheriu
Ovis Tour SRL Virciorog
Intrans S.A. Balaia
Intrans S.A. Ineu De Cris
Scorte Trans-Com Sintimbreu
Jozsi Busz SRL Parhida
Budapesta Budapesta
15:04 Oradea Nojorid Les Gepiu Bicaciu Inand Homorog Madaras Salonta
15:05 Oradea Oradea Oradea
15:10 Oradea Oradea
Nojorid Les Gepiu Bicaciu Inand Homorog Madaras Salonta
15:15 Oradea
Scorte Trans-Com Sarbi
15:30 Alesd Borod Bucea Ciucea Valea Draganului Huedin Izvoru Crisului Dumbrava Capusu Mare Cluj Napoca Turda Campia Turzii Ludus Iernut Targu Mures
Figueras Barcelona Lerida Fraga Zaragoza La Almunia Calatayud Guadalajara Alcala de Henares Coslada Madrid Arganda Toledo Torrijos Talavera de la Reina Navalmoral de la Mata Trujillo Merida Almendralejo Badajoz Tarancon Horcajo de Santiago Corral de Almaguer Quintanar de la Orden Mota del Cuervo Pedro Munoz Campo de Criptana Alcazar de San Juan Almansa Albacete La Roda Villarrobledo Socuellamos Tomelloso Argamasilla de Alba Manzanares Daimiel Ciudad Real Valdepenas Santa Cruz de Mudela Almuradiel La Carolina Bailen Andujar Cordoba Ecija Carmona Sevilla Pilas Almonte Bollullos de la Mitacion Rociana Lucena del Puerto Moguer Palos de la Frontera Huelva Cartaya Lepe Ayamonte Vendrell Tarragona Benicarlo Torreblanca Castellon de la Plana Sagunto Valencia Oliva Denia Benidorm Alicante Elche Lorca Murcia Nijar Almeria Granada Roquetas de Mar La Rabita Huercal Overa Vera Las Lumbreras Motril Loja El Ejido Malaga Adra Castell de Ferro
Acular Com SRL Osorhei
Scorte Trans-Com Sintimbreu
Scorte Trans-Com Burzuc
15:35 Oradea Oradea Oradea Les Inand Salonta Ciumeghiu Avram Iancu Chisineu Cris Simand Zimandu Nou Arad Vinga Ortisoara Timisoara
15:40 Oradea Oradea Les Inand Salonta Ciumeghiu Avram Iancu Chisineu Cris Simand Zimandu Nou Arad Vinga Ortisoara Timisoara
Oradea Oradea Oradea Episcopia Bihorului Biharea Biharea Cauaceu Salard Sfarnas Fegernicu Nou Sarcau Ciulesti Sarsig Poclusa de Barcau Chislaz Sanlazar Chiraleu Chiribis Marghita Marghita
15:45 Oradea Les Inand Salonta Ciumeghiu Avram Iancu Chisineu Cris Simand Zimandu Nou Arad Vinga Ortisoara Timisoara
Oradea Oradea
Oradea Oradea Episcopia Bihorului Biharea Biharea Cauaceu Salard Sfarnas Fegernicu Nou Sarcau Ciulesti Sarsig Poclusa de Barcau Chislaz Sanlazar Chiraleu Chiribis Marghita Marghita
Cenalos Import Export SRL Chislaz
15:50 Oradea Episcopia Bihorului Biharea Biharea Cauaceu Salard Sfarnas Fegernicu Nou Sarcau Ciulesti Sarsig Poclusa de Barcau Chislaz Sanlazar Chiraleu Chiribis Marghita Marghita
15:51 Oradea
15:55 Episcopia Bihorului Biharea Biharea Cauaceu Salard Sfarnas Fegernicu Nou Sarcau Ciulesti Sarsig Poclusa de Barcau Chislaz Sanlazar Chiraleu Chiribis Marghita Marghita
16:00 Autoros ABC SRL Ineu De Arad
Rosiori Diosig Sacuieni Targusor Valea Lui Mihai Curtuiuseni Piscolt Carei Moftinu Mic Satu Mare Botiz Livada Seini Baia Mare
Inand Salonta Ciumeghiu Avram Iancu Zerind Chisineu Cris Simand Zimandu Nou Arad Sagu Vinga Ortisoara Timisoara
Les Inand Salonta Ciumeghiu Avram Iancu Chisineu Cris Simand Zimandu Nou Arad Vinga Ortisoara Timisoara
Oradea Oradea Nojorid Les Gepiu Bicaciu Inand Homorog Madaras Salonta
Transderna SRL Derna
Transderna SRL Marghita
Transderna SRL Spinus
Ovis Tour SRL Virciorog Virciorog
Intrans S.A. Balaia Balaia
Intrans S.A. Ineu De Cris
Acular Com SRL Husasau De Cris
BELMONDO IMPEX Serghis
Scorte Trans-Com Salard
Cenalos Import Export SRL Siniob
Scorte Trans-Com Burzuc
Sanmartin Baile Felix Hidiselu de Sus Hidiselu de Jos Hidisel Tasad Dragesti Bucium Ceica Dusesti Sambata Copaceni Bratesti Rabagani Feneris Pocola Beius Gradinari Draganesti Sudrigiu Sudrigiu Rieni Petrileni Stei
16:04 Oradea Nojorid Les Gepiu Bicaciu Inand Homorog Madaras Salonta
16:10 Oradea Oradea Oradea Episcopia Bihorului Biharea Biharea Cauaceu Salard Sfarnas Fegernicu Nou Sarcau Ciulesti Sarsig Poclusa de Barcau Chislaz Sanlazar Chiraleu Chiribis Marghita Marghita Suplacu De Barcau Porti Ipu Nusfalau Simleu Silvaniei Pericei Varsolt Hereclean Zalau
Nojorid Les Gepiu Bicaciu Inand Homorog Madaras Salonta
16:15 Oradea Oradea Episcopia Bihorului Biharea Biharea Cauaceu Salard Sfarnas Fegernicu Nou Sarcau Ciulesti Sarsig Poclusa de Barcau Chislaz Sanlazar Chiraleu Chiribis Marghita Marghita Suplacu De Barcau Porti Ipu Nusfalau Simleu Silvaniei Pericei Varsolt Hereclean Zalau
16:20 Oradea Episcopia Bihorului Biharea Biharea Cauaceu Salard Sfarnas Fegernicu Nou Sarcau Ciulesti Sarsig Poclusa de Barcau Chislaz Sanlazar Chiraleu Chiribis Marghita Marghita Suplacu De Barcau Porti Ipu Nusfalau Simleu Silvaniei Pericei Varsolt Hereclean Zalau
16:25 Episcopia Bihorului Biharea Biharea Cauaceu Salard Sfarnas Fegernicu Nou Sarcau Ciulesti Sarsig Poclusa de Barcau Chislaz Sanlazar Chiraleu Chiribis Marghita Marghita Suplacu De Barcau Porti Ipu Nusfalau Simleu Silvaniei Pericei Varsolt Hereclean Zalau
16:30 Autoros ABC SRL Ineu De Arad
Tesan Prest SRL Tinca Ineu De Arad
Ceica Sambata Rabagani Pocola Beius Tarcaia Hinchiris
Viena Graz Wolfsberg Klagenfurt Udine Perugia Bologna Firenze Roma Aprilia Latina
ROMSORELIA Borsa
Acular Com SRL Cheriu
Acular Com SRL Felcheriu
Acular Com SRL Osorhei
BELMONDO IMPEX Serghis
Scorte Trans-Com Burzuc
16:35 Acular Com SRL Husasau De Cris
16:45 Oradea Oradea
Scorte Trans-Com Sintimbreu
16:51 Oradea
17:00 Baile Felix
Oradea Oradea Nojorid Les Gepiu Bicaciu Inand Homorog Madaras Salonta
Intrans S.A. Ineu De Cris
Scorte Trans-Com Hodos
Vejle Arhus Viborg Praga Alborg Dresden Leipzig Magdeburg Hannover Hamburg Kiel Odense Kolding Odense Copenhagen Malmo Helsingborg Halmstad Goteborg Jonkoping Linkoping Norrkoping Stockholm
17:04 Oradea Nojorid Les Gepiu Bicaciu Inand Homorog Madaras Salonta
17:10 Nojorid Les Gepiu Bicaciu Inand Homorog Madaras Salonta
17:25 Lignano Pineta Padova Udine Iesolo Spilimbergo Monselice Rovigo Pordenone San Dona di Piave Ferrara Conegliano Legnago Mantova Treviso Cento Montecchio Maggiore Carpi San Bonifacio Modena Desenzano del Garda Montichiari Bologna Verona Imola Brescia Monfalcone Ala Ospitaletto Lugo Bergamo Sevegliano Torbole Faenza Forli Milano Latisana Trento Mestre Cesena Ora Chioggia Savignano sul Rubicone Bolzano Cavalese Comacchio Ravenna Predazzo Cervia Moena Bellaria Canazei Rimini Cattolica Pesaro
17:30 Ceica Sambata Rabagani Pocola Beius
Inand Salonta Ciumeghiu Avram Iancu Zerind Chisineu Cris Simand Zimandu Nou Arad Sagu Vinga Ortisoara Timisoara
Ivrea Biella Viena Graz Udine Venetia Mestre Padova Vicenza Verona Desenzano Brescia Bergamo Milano Novara Santhia Torino
Viena Graz Udine Venetia Mestre Padova Modena Reggio nell'Emilia Parma Piacenza Voghera Tortona Alessandria Asti Torino Fossano Mondovi Ceva Savona
Viena Graz Udine Venetia Mestre Padova Ferrara Bologna Firenze Arezzo Perugia Orte Giove Roma Valmontone Frosinone Cassino Caserta Napoli
Viena Sankt Polten Melk Linz Haag Suben Passau Degendorf Regensburg Nurnberg Wurzburg Frankfurt Bonn Koln Kreisfreie Stadt Aachen Liege Bruxelles Gent Brugge Calais Dover Dartford Londra
Viena Sankt Polten Melk Linz Haag Suben Passau Degendorf Regensburg Nurnberg Wurzburg Frankfurt Bonn Koln Kreisfreie Stadt Aachen Liege Bruxelles
Sankt Polten Melk Linz Haag Suben Passau Degendorf Regensburg Nurnberg Wurzburg Frankfurt Bonn Koln Kreisfreie Stadt Aachen Liege Bruxelles Gent Brugge Calais Dover Maidstone Northampton Toddington Coventry Birmingham Manchester Liverpool Bangor Holyhead Dublin
Transderna SRL Derna Derna
Acular Com SRL Osorhei
Intrans S.A. Ineu De Cris
Scorte Trans-Com Salard Salard Salard
Scorte Trans-Com Sintimbreu
17:40 Andy Trans Tours Serv Diosig
17:44 J&R CAR ARAD Salonta Chisineu Cris Arad Timisoara
17:45 Oradea Oradea
17:51 Oradea
18:00 Rosiori Diosig Sacuieni Targusor Valea Lui Mihai Curtuiuseni Piscolt Carei Moftinu Mic Satu Mare Botiz Livada Seini Baia Mare
Viena Viena Linz Nurnberg Frankfurt am Main Bruxelles Londra
Oradea Oradea Nojorid Les Gepiu Bicaciu Inand Homorog Madaras Salonta
Acular Com SRL Cheriu
Viena
18:04 Oradea Nojorid Les Gepiu Bicaciu Inand Homorog Madaras Salonta
18:10 Nojorid Les Gepiu Bicaciu Inand Homorog Madaras Salonta
18:30 Baile Felix Baile 1 Mai
Scorte Trans-Com Sarbi
Sanmartin Baile Felix Hidiselu de Sus Hidiselu de Jos Hidisel Tasad Dragesti Bucium Ceica Dusesti Sambata Copaceni Bratesti Rabagani Feneris Pocola Beius Gradinari Draganesti Sudrigiu Sudrigiu Rieni Petrileni Stei
18:45 Oradea Oradea
18:51 Oradea
19:00 Trieste Udine Venetia Padova Ferrara Bologna Faenza Cesena Forli Rimini Cattolica Pesaro Fano Ancona Civitanova Marche Porto San Giorgio San Benedetto del Tronto Giulianova Pescara Vasto Termoli San Severo Foggia Cerignola Bari Monopoli Brindisi Lecce Maglie Taranto
Inand Salonta Ciumeghiu Avram Iancu Zerind Chisineu Cris Simand Zimandu Nou Arad Sagu Vinga Ortisoara Timisoara
Oradea Oradea Nojorid Les Gepiu Bicaciu Inand Homorog Madaras Salonta
Transderna SRL Derna
Scorte Trans-Com Hodos
Scorte Trans-Com Sarbi
19:04 Oradea Nojorid Les Gepiu Bicaciu Inand Homorog Madaras Salonta
19:10 Nojorid Les Gepiu Bicaciu Inand Homorog Madaras Salonta
19:15 Cenalos Import Export SRL Siniob
19:30 BELMONDO IMPEX Serghis
Scorte Trans-Com Salard
Cenalos Import Export SRL Siniob
Scorte Trans-Com Burzuc
19:35 Acular Com SRL Husasau De Cris
19:45 Oradea Oradea
Acular Com SRL Husasau De Cris
BELMONDO IMPEX Serghis
19:51 Oradea
20:00 Oradea Oradea Oradea Episcopia Bihorului Biharea Biharea Cauaceu Salard Sfarnas Fegernicu Nou Sarcau Ciulesti Sarsig Poclusa de Barcau Chislaz Sanlazar Chiraleu Chiribis Marghita Marghita Suplacu De Barcau Porti Ipu Nusfalau Simleu Silvaniei Pericei Varsolt Hereclean Zalau
Oradea Oradea Nojorid Les Gepiu Bicaciu Inand Homorog Madaras Salonta
Transderna SRL Derna
Transderna SRL Spinus
Acular Com SRL Felcheriu
Ovis Tour SRL Virciorog Virciorog
Intrans S.A. Balaia
Intrans S.A. Ineu De Cris
Scorte Trans-Com Burzuc
Scorte Trans-Com Sarbi
Gorizia Palmanova Portogruaro Mestre Padova Ferrara Bologna Prato Firenze Poggibonsi Colle di Val d'Elsa Siena Arezzo Perugia Terni Roma Frosinone Cassino Caserta Napoli Trentola Aversa Nola Baiano Vicenza San Giuseppe Vesuviano Verona Brescia Salerno Battipaglia Bergamo Milano Capaccio Agropoli Vallo della Lucania Alessandria Palinuro Asti Torino Sapri Padula Alba Lagonegro Bra Lauria Inferiore Castrovillari Fossano Mormanno Cuneo Castrovillari Sibari Corigliano Calabro Rossano Mirto Cariati Ciro Marina Crotone Isola di Capo Rizzuto Catanzaro Soverato Marina Locri Reggio di Calabria
Arad
20:04 Oradea Nojorid Les Gepiu Bicaciu Inand Homorog Madaras Salonta
20:05 Oradea Oradea Episcopia Bihorului Biharea Biharea Cauaceu Salard Sfarnas Fegernicu Nou Sarcau Ciulesti Sarsig Poclusa de Barcau Chislaz Sanlazar Chiraleu Chiribis Marghita Marghita Suplacu De Barcau Porti Ipu Nusfalau Simleu Silvaniei Pericei Varsolt Hereclean Zalau
Oradea Oradea Oradea Les Inand Salonta Ciumeghiu Avram Iancu Chisineu Cris Simand Zimandu Nou Arad Vinga Ortisoara Timisoara
20:10 Oradea Episcopia Bihorului Biharea Biharea Cauaceu Salard Sfarnas Fegernicu Nou Sarcau Ciulesti Sarsig Poclusa de Barcau Chislaz Sanlazar Chiraleu Chiribis Marghita Marghita Suplacu De Barcau Porti Ipu Nusfalau Simleu Silvaniei Pericei Varsolt Hereclean Zalau
Oradea Oradea Les Inand Salonta Ciumeghiu Avram Iancu Chisineu Cris Simand Zimandu Nou Arad Vinga Ortisoara Timisoara
Nojorid Les Gepiu Bicaciu Inand Homorog Madaras Salonta
20:15 Episcopia Bihorului Biharea Biharea Cauaceu Salard Sfarnas Fegernicu Nou Sarcau Ciulesti Sarsig Poclusa de Barcau Chislaz Sanlazar Chiraleu Chiribis Marghita Marghita Suplacu De Barcau Porti Ipu Nusfalau Simleu Silvaniei Pericei Varsolt Hereclean Zalau
Oradea Les Inand Salonta Ciumeghiu Avram Iancu Chisineu Cris Simand Zimandu Nou Arad Vinga Ortisoara Timisoara
Udine Padova Verona Piacenza Tortona Genova Nice Aix-en-Provence Montpellier Narbonne Gerona Barcelona Tarragona Castellon de la Plana Valencia Requena Motilla del Palancar Honrubia Tarancon Madrid Talavera de la Reina Navalmoral de la Mata Trujillo Merida Almendralejo Badajoz Evora Lisabona
20:25 Les Inand Salonta Ciumeghiu Avram Iancu Chisineu Cris Simand Zimandu Nou Arad Vinga Ortisoara Timisoara
20:30 Viena Linz Regensburg Nurnberg Wurzburg Frankfurt am Main Koln Bruxelles Londra
20:45 Oradea Oradea
20:51 Oradea
21:00 Salonta Arad Deva Orastie Sebes Sibiu Fagaras Codlea Brasov Sfantu Gheorghe Targu Secuiesc Onesti
Oradea Oradea Nojorid Les Gepiu Bicaciu Inand Homorog Madaras Salonta
21:04 Oradea Nojorid Les Gepiu Bicaciu Inand Homorog Madaras Salonta
21:10 Nojorid Les Gepiu Bicaciu Inand Homorog Madaras Salonta
22:30 Trieste Udine Mestre Venetia Padova Ferrara Bologna Barberino di Mugello Firenze Arezzo Orvieto Orte Roma Frosinone Caserta Napoli Portici Nola Salerno Eboli Battipaglia Sala Consilina Lagonegro Lauria Inferiore Praia a Mare San Nicola Scalea Cetraro Santa Maria Diamante Paola Amantea Falerna Pizzo Cosenza Vibo Valentia Rosarno Gioia Tauro Rizziconi Taurianova Villa San Giovanni Reggio di Calabria Messina Milazzo Patti Capo d'Orlando Brolo Cefalu Palermo
Trieste Padova Vicenza Verona Brescia Bergamo Milano Torino
BELMONDO IMPEX Serghis
22:40 Acular Com SRL Felcheriu
22:45 Intrans S.A. Ineu De Cris
Acular Com SRL Husasau De Cris
23:00 Viena Linz Graz Passau Regensburg Nurnberg Wurzburg Frankfurt am Main Koln Kreisfreie Stadt Aachen Leuven Liege Bruxelles Antwerp Gent Brugge Eindhoven Utrecht Breda Amsterdam Rotterdam Calais Dover Londra
Budapesta Ljubljana Trieste Udine Latisana San Dona di Piave Mestre Mira Padova Rovigo Ferrara Bologna Prato Firenze Arezzo Perugia Montepulciano Orvieto Orte Giove Roma Anagni Frosinone Ceprano Cassino Capua Caserta Aversa Napoli Nola Avellino Benevento Angri Nocera Inferiore Salerno Battipaglia Eboli Potenza Sala Consilina Lauria Inferiore Pisticci Bernalda Ginosa Policoro Rocca Imperiale Montegiordano Trebisacce Mormanno Morano Calabro Castrovillari Cassano al Ionio Villapiana Sibari Marina Schiavonia Tarsia Praia a Mare Scalea Diamante Belvedere Marittimo Fuscaldo Paola Rende Cosenza Falconara Albanese Lamezia Terme Catanzaro Petilia Policastro Botricello Isola Capo Rizzuto Crotone Vicenza San Bonifacio Verona Sona Peschiera del Garda Villafranca di Verona Brescia Leno Pontevico Palazzolo Bergamo Agrate Brianza Monza Milano San Donato Milanese Rozzano Rho Crema Lodi Pavia Novara Vercelli Ivrea Chivasso Torino Rivoli Pinerolo Bra Fossano Alba Asti Alessandria Ovada Genova Rapallo Portofino Santa Margherita Ligure San Colombano Certenoli Zoagli Leivi Borzonasca Mezzanego Ne Carasco Rivarolo Ligure San Salvatore Chiavari Sestri Levante Varese Ligure Sesta Godano Mangia Carrodano Inferiore Brugnato Borghetto di Vara Moneglia La Spezia Sarzana Lerici Massa Camaiore Viareggio Pescia Pistoia Montecatini Terme Lucca Pisa Empoli Carapelle Cerignola Camerano Novi Ligure Carpi Monopoli Voghera Cupra Marittima Cesena Laterza Campomarino Canosa di Puglia Parma Loreto Pisticci Forte dei Marmi Mirandola Porto Tolle Grottammare Ravenna Lecce Cesenatico Matera Policoro San Salvo Trinitapoli Recanati Tortona Ponsacco Lavezzola Noci San Benedetto del Tronto Ortona Senigallia Pulsano Lesina Barletta Taranto Macerata Ginosa Stagno Mantova Lugo Cassano delle Murge Pesaro Silvi Marina Fano San Vito Manfredonia Molfetta Reggio nell'Emilia Potenza Picena Fidenza Cascina Voltana Putignano Pavia Vasto Chieti Ostuni Cagnano Varano Corato Modena Bari Morrovalle Bernalda Formigine Chioggia Argenta Fasano Pineto Riccione Manduria San Giovanni Rotondo Trani Forli Imola Pedaso Sassuolo Cavarzere Gioia del Colle Ancona Termoli Giulianova Rodi Garganico Falconara Marittima Francavilla Fontana Mola di Bari Piacenza Carrara San Giorgio Porto San Giorgio Scandiano Faenza Massafra Apricena Numana Mesagne San Gottardo Terlizzi Brindisi Comacchio Mottola San Severo Roseto degli Abruzzi Lucera Cremona Cuneo Cecina Chiaravalle Cento Bitonto Fermo Adria Martina Franca Teramo Pescara Orta Nova Castelfidardo Livorno Valenzano Rocca Imperiale Santo Spirito Rimini Civitanova Marche Ascoli Piceno Foggia Mesola Cervia Altamura Andria Lanciano
Gyor Viena Melk Linz Wels Salzburg Passau Deggendorf Regensburg Nurnberg Rosenheim Munchen Augsburg Ulm Stuttgart Karlsruhe Kehl Freiburg Basel Wurzburg Heilbronn Mannheim Saarbrucken Frankfurt am Main Mainz Wiesbaden Hahn Bitburg Limburg Koblenz Bonn Kreisfreie Stadt Aachen Duren Koln Dusseldorf Duisburg Dortmund Bochum Essen Arnsberg Hamm Bielefeld Paderborn Lemgo Osnabruck Minden Hannover Lingen Quakenbruck Nienburg Verden Bremen Oldenburg Leer Hamburg Lubeck Meldorf Kiel Schwerin Bamberg Lohr Fulda Marburg an der Lahn Alsfeld Erfurt Nordhausen Kassel Brilon Warburg Gottingen Salzgitter Braunschweig Pegnitz Bayreuth Kulmbach Selb Hof Coburg Suhl Zwickau Gera Jena Erfurt Chemnitz Dresden Leipzig Halle Cottbus Bernburg Magdeburg Burg Potsdam Berlin Rostock Pasewalk Luxembourg Liege Charleroi Namur Mons Gent Brugge Zeebrugge Geel Hasselt Venlo Eindhoven Tilburg Breda Dordrecht Nijmegen Rotterdam Zoetermeer Leiden Utrecht Amersfoort Amstelveen Amsterdam Haarlem
Viena Linz Graz Passau Nurnberg Wurzburg Kassel Hannover Gottingen Hamburg Kolding Odense Copenhagen Malmo Helsingborg Angelholm Halmstad Goteborg Oslo
Dover Folkestone Ashford Canterbury Maidstone Crawley Dartford Londra Basildon Chelmsford Watford Bracknell Newbury Swindon Bristol Oxford Luton Banbury Northampton Rugby Coventry Redditch Nuneaton Leicester Derby Stoke-on-Trent Macclesfield Sheffield Stockport Warrington Liverpool Oldham Bolton Rochdale Huddersfield Bradford Manchester Leeds Rotherham Doncaster Blackburn Preston Blackpool
23:30 Trieste Udine Pordenone Padova Vicenza Verona Bologna Rimini Brescia Modena Pesaro Cremona Reggio nell'Emilia Parma Bergamo Piacenza Ancona Prato Civitanova Marche Firenze San Benedetto del Tronto Milano Voghera Arezzo Badia Alessandria Pescara Novara Vercelli Orvieto Asti Orte Chivasso Casale Monferrato Roma Alba Torino Frosinone Ceprano Casino Nola Napoli Montoro Salerno Battipaglia Eboli Palma Campania Polla Sala Consilina Lagonegro Lauria Inferiore Cosenza Falerna Lamezia Terme Rosarno Villa San Giovanni Messina Milazzo Barcellona-Pozzo di Gotto Patti Falcone Brolo Rocca Santa Barbara San Stefano Tusa Cefalu Palermo Partinico Alcamo Trapani Marsala Mazza Sciacca Caltabellotta Ribera
Mai multe despre Oradea
Inchirieri autocare Închiriază autocar sau microbuz direct de la posesor, fără comisioane. Găseşti aici informaţii de contact, preţurile şi flota disponibilă.
http://www.autogari.ro/Inchirieri/Autocare/Bihor
 
http://romanian.wunderground.com/global/stations/15080.html?bannertypeclick=infobox